1236
eDonkey2000
  • PetruZ
    #1236
    Másikban válaszoltam.
  • zord01
    #1235
    Üdv!
    1 kérdés: (és bocsi hogy ha már volt, de nincs kedvem végigolvasni 2 év anyagát).
    Az emule-on van egy keresősáv ugye, amibe bepötyögjük amit meg akarunk találni. Ez a cucc azonban sajna megjegyzi, amit előzőleg begépeltünk. NEM LEHET VALAHOGY KITÖRÖLNI EZT A LISTÁT, VAGY ALAPBÓL KIITATNI, HOGY MEG SE JEGYEZZE, AMIT BEGÉPELEK?
    Mert őszitné megmondom már eléggé unom, hogy állandóan bennemarad minden xxx film neve, aztán meg magyarázkodhatok.
    Köszke
  • tomo
    #1234
    kuldtem neked privatban linkeket jopar napja, nem kaptad meg? ide nem akartam oket betenni, mert sok es szethuzza a forumot.
  • birno
    #1233
    Sikerült megnézni? :)
  • birno
    #1232
    THX!
  • tomo
    #1231
    ok megnezem
  • birno
    #1230
    Pedig hidd el, hogy 3-4 Tarr Béla filmet már innen szedtem hónapokkal ezelőtt, csak már elfelejtettem hogyan kell pontosan belőni meg melyik szervereken kerestem, ezért is néztem itt, torrenten anno sem találtam semmit.
    A Kad pl. nem is csatlakozott most nálam, pedig port teszt alapján rendben van, routerben forwardolva.
    Esetleg ránéznél te mit találsz?
  • tomo
    #1229
    magyar cuccot megtalalni ezen a rendszeren? hat, ez nem fog menni.
  • birno
    #1228
    Sziasztok!

    Elég rég használtam már az edonkey hálozatát, azonban van egy film amit szeretnék megszerezni.
    Nem tudom, hogy azért nem találtam, mert tényleg nincs fent vagy nagyon kijöttem a gyakorlatból.
    Ha valakinek van egy kis ideje megtenné, hogy rákeres?
    Hátha neki sikerül.
    A film Tarr Béla, A londoni férfi című műve lenne.
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • rcsaby
    #1227
    Amióta újraraktam a renszerem.Azóta villog a connecting de nem akar beállni folyamatosra.Mi lehet a baj?
  • tomo
    #1226
    a portokon semmit nem kell allitani.
    a tuzfaladon routereden kell atengedni a bejovo forgalmat.
  • LittleL
    #1225
    Nálam gond van a portokkal. folyton ezt írja ki ha csatlakozni akarok valahová.:

    WARNING Byte Devils (194.213.0.20:3306) - Your 8899 port is not reachable. Please review your network config.


    Valaki leírná nekem egyszerűen, érthetően, hogy mit és hogy kell beállítani a portokat ? Megköszönöm.
  • rcsaby
    #1224
    Én EDONKEY 2000-et az EMULE nem szimpi.De honapok óta csak úgy működik ha a rendszerrel eggyütt indul.Ha külön inditom mindig kiugrik egy ablak hogy valami nem tetszik neki.És utána kiirja hogy a program hibát ézlelt ezért leáll.Meg lehet ezt a problémát oldani.
  • tomo
    #1223
    az mar nem az en dolgom hogy mit toltesz.
  • repvez
    #1222
    köszi müködik!
    Csak amit linkeltél az tényleg 16 embernek van meg csak a cim mögött ott van hogy RUS tehát orosznyelvü amit én találtam annál ez nincs odairva és csak 2 embernek van meg de nekik is csak 3 rész a 152-böl.Ugyhogy sajna marad az orosz változat,mert probaként bemásoltam oroszul a cimet és lett rá 130 emberke.
  • tomo
    #1221
    lenyegesen tobb talalatod lesz , megfigyeleseim szerint 2x ezi a talalatokat. ( nyilvan ez attol is fugg melyik szerveren logsz, tehat hogy eredetileg mennyi volt. )

    a gyorsabban kezdodo letoltes az inkabb attol fugg mennyire vagy jo a tobbieknel, credit rendszer.
    bar nyilvanvalonak latszik, hogy tobb forrasnal nagyobb esellyel lehetsz jo.

    egy biztos, szarnyakat fog kapni a toltogetesed, ha kad ot is hasznalsz.

    ja es mentsd el a lenyeges fileokat a regi kliensedbol, hogy ne kelljen elorol kezdened az egeszet.preferences.dat and cryptkey.dat clients.met
  • repvez
    #1220
    Köszi akkor lecserélem,ettöl a kad-töl több találatom lesz és esetleg hamarabb megkezdödik a letöltés is?
  • tomo
    #1219
    rossz klienst hasznalsz a lenyeg hianyzik belole!
    nincs benn KAD!!!!!!
    http://en.wikipedia.org/wiki/EMule_Plus

    hasznalj eMule t
  • repvez
    #1218
    Nekem igy néz ki most a progim:emuleplus1.2
    nekem nincsenek olyan gömbök söt az a menü sincs mint a képen, de vannak különbözö szinü hömérö és bogár szerüségek
  • tomo
    #1217
    http://emule-project.net/home/screenshots/kademlia.png

    erdekes hogy még nem vetted eszre.
    akkor mukodik ha bal oldalon ott vannak a kontaktok.(szines golyok stb.)
  • repvez
    #1216
    High ID-n vagyok de azt a KAD-ot hol kell beállitani ill. megnézni hogy hogyan van?
  • tomo
    #1215
    high ID es open KAD eseten mukodik csak.
    ha nem mukodik a link nalad a hiba
  • repvez
    #1214
    Emule plus 1.2-t használok és ami linket adtál azt bemásoltam de ahhoz nem ad egy felhasználot sem.Ez a baj az ilyen rétegfilmekkel nem tolonganak érte az emberek :(
  • tomo
    #1213
    valojaban 8 embernek van meg 100% ban es 5 tolti ( egyik majdnem kesz )

    szal ennyit a 2 emberedrol.

    hasznalj eMule t KAD rendszer sokat segit az ilyen esetekben.ed2k
  • repvez
    #1212
    Ha valaki összefutna emule-on a mirror wars:reflection one cimü filmmel lehetöleg az angol változatuval az megdobhatna a linkjével.Mert én csak olyat találtam ami 2 embernek van meg az meg soha nem fog lejönni.
  • algopyrin
    #1211
    Ha nem tetszik az eMule (vagy bármelyik másik alternatíva), akkor itt és itt találhattok megoldásokat arra, hogyan lehet használni továbbra is az eDonkey klienst.
  • Inquisitor
    #1210
    Cég = cikk, csak korán (vagy késő?) van még/már.
  • Inquisitor
    #1209
    [URL=http://theinquirer.net/default.aspx?article=34653]EDonkey still brays despite being "shut down"[/URL]
    Is the RIAA making an ass of itself?
    Szénné fikázó cég, ami arról szól, hogy a RIAA-nak mennyire is sikerült "eldöntenie egy újabb dominót a sorban".
    Gondolom nem titok, hogy semennyire.
  • LittleL
    #1208
    ügyes, gratula

    algopyrin - én az eMule plus -t használom, talán meg tudom sztokni ezt is..
  • Slash
    #1207
    Nálam is bejött az uninstallos dolog, viszont megoldottam a problémát és újra működik, mint fénykorában! :D

    Leszedtem a legújabb, v1.4.3-as eDonkeyt (legalábbis újabb volt, mint amelyik uninstallt követelt). Ez simán működik magában is, csak az a nagyon zavaró, hogy mivel a 'home' gombra kattintva behozza a donkey oldalát, ezért állandóan előugrik valami tiltó baromság.. viszont ezt könnyen le lehet tiltani, én routerben simán blokkoltam a home.edkonkey.com-ot és a www.edonkey.com-ot (ezeket nyitogatja) és most full jó.
  • PetruZ
    #1206
    Hiányolom az Xtreme mod-ot. :) Úgy három hónapja tértem át rá (az emuleplus-ról), nekem nagyon bevált.
    Egyébként az MLDonkey és a Shareaza a multi-protokolok erőszakos használata miatt pár szerverről tiltva van, illetve egyes kliensek/mod-ok sem engedik a kapcsolódást ezekről.
  • algopyrin
    #1205
    Ha az eMule nem tetszik, van rengeteg kliens, nem próbáltam még őket (kivéve az eMule-t és az eMule Morph XT-t), de hátha valamelyik megtetszik:
    A lista a Slyck.com-ról származik (csak a legnépszerűbbek):
    Windows:
    eMule
    eMule Morph XT mod
    eMule Plus
    eDonkey Lite
    Overnet Lite
    LPhant
    LPhant Plus
    Hydranode
    MLDonkey
    Shareaza magyar honlap, de nem kell komolyan venni, hogy a létező legjobb p2p szoftver, mert azon a honlapon kívül nem sok jót hallottam róla
    Shareaza Plus
    aMule

    Linux és MacOSX:
    aMule
    Hydranode
    MLDonkey
  • LittleL
    #1204
    Persze tudom, fel is volt már instrallálva régóta.

    De nekem az eDonkey akkor is szimpatikusabb volt,
    nah mindegy ha ez van ezt kell szeretni. D
  • algopyrin
    #1203
    "életbenmaradhat?"
    Mivel az eDonkey hálózat felhasználóinak kb 95%-a eMule-t ill aMule-t használ ezért igen, életben fog maradni.
  • tomo
    #1202
    nem mintha magyarorszagon annyira szurnek...
  • Garfield
    #1201
    Pont a legutóbbi verziójában jelent meg a protokoll-titkosítás, így az eDonkey-forgalom jóval nehezebben vagy egyáltalán nem lesz szűrhető.
  • tomo
    #1200
    ha szeretted az edonkeyt, hasznalhatod a rendszert az eMule nevu programmal.
  • Kaszi46
    #1199
    most akkor temethetjük a csacsit, vagy a nyilt forráskód és sok kliens miatt életbenmaradhat?
  • algopyrin
    #1198
    Igen, a RIAA miatt a Metamachine hivatalosan is felfüggesztette az eDonkey2000 kliens fejlesztését és leállította a honlapját. A hálózat nem állt le, mert a kliensek nagyrésze nem az eredeti zárt forrású eDonkey2000, hanem a nyílt forráskódú eMule.
    Bővebben
  • LittleL
    #1197
    Mi a fene történt ? Megszűntették az eDonkey -t ?

    nem enged belépni, automaikus uninstallt javasol a sz.gpem.
    Meg mindenféle megszeged a törvényt bla-bla-bla..... ?