73
vűálasz várok
  • RS
    #73
    Ez van kiírva.
  • Kockazone
    #72
    Miért kellet bezárni az Egértopic-ot?

    Nincs még1 ilyen topic ahol a saját egeredet kell belinkelni!
    Ha van kérlek írjátok meg melyik az mert én nem találom.....Pedig kerestem a keresővel....

    És még büntetőpontot is ad érte -,-
  • Jano
    #71
    ok

    NEM.
  • Kockazone
    #70
  • RS
    #69
    vűálasz várok
  • blackgamer
    #68
    moderátorok kapnak pénzt?
    miért éri meg elvállalni a moderátorkodást?
  • mohamed
    #67
    köszi
  • Dzsini
    #66
    megszűnt a warez az SG-n.
  • mohamed
    #65
    régebben volt itt egy "warez jelszok" topic. Nem tudjátok mi lett vele?
  • cicai
    #64
    köszönöm
  • cSuwwi
    #63
    ne az "url"-re kattints, hanem a képre, ha képet akarsz beszúrni.
    ilyesmi kéne: (img)http://www.sg.hu/galeria/10728974761109086708.JPG(/img)

    csak kerek helyett szögeletes zárójellel...
  • cicai
    #62
    Bocsi, hogy ide írtam a kérdést de nem tudtam melyik moderátor topicba írjam. Egyébként köszi a választ.
    Azaz még 1 kérdés. A galériába raktam a képet és onnan másoltam át az url-t. A kép nem jelent meg csak egy ikont rakot ki és a gáléria szó jelent meg a margon ez igy jó?
  • cSuwwi
    #61
    van sima moderátor topic is, na mind1 :)

    a képet fel kell tölteni egy neten logó szerverre, hogy ha a géped nem megy, akkoris lássa más.

    erre több oldal is van

    a legegyszerűbb, ha a gallériába felrakod és onnan kilinkeked
    vagy vannak a képfeltöltős oldalak:
    pl.
    pixupload.tk
    iaro
    stb.

    behozod az oldalt, kikeresed a feltöltendő képet, feltöltöd, majd amit kiír kódot, azt bemásolod az üzenet mezőbe itt (nem kell semmire sem kattintatni, csak átmásolni a kódot) és mindenki látni fogja...

    ennyi.
  • Punkerwork
    #60
    felrakod net-re a képet, gépedről nem tudod linkelni, pl felrakhatod a galériádba itt.
  • cicai
    #59
    Sziasztok!
    Mondjátokmeg nekem legyetek szivessek, hogy 1 képet a gépemről miként tudok be illeszteni a hozászoláshoz. Mert a kép alapján szeretnék kérdezni. Mehet,törlés alatt a (kép)-re kattintva, ami előjön az nekem kínai.
    Köszönöm a segitséget
  • Dzsini
    #58
    na, van könyvek csoport az apróban. egyébként a "ki a bánat" az idáig több, mint 20ezer apróhirdetést helyezett el, és én is találtam már pár dolgot ott :D
  • flashX
    #57
    túl csúnya a b*dösistenf*szát topic?
  • zoozoo
    #56
    Hova tűnt nagy hirtelenséggel a Windows Crack balhét leíró cikk a főoldalról? Csak nem titkos kezek nyúltak bele a cuccba?
    Pedig jót vigadtam rajti.
  • Vlala #55
    jólbeszééél!
  • Laalee
    #54
    az aprohirdetésnem megvan a saját helye. mindig is törölve voltak az "ez van eladó cuccom" "nézdmegaweboldalam" topikok
  • Vlala #53
    LOLtopic :-) Tetemre hívás van, vagy mi az ördög?
  • Sephi
    #52
    De figyej mar... ez egy altalanos topik nem? Ki a banat nezi az aprot? Hamarabb talalunk igy embereket nem???

    Hadd ne sorojam a N topikokat amiknek semmi ertelme nincs. Ennek legalabb lenne.
  • cSuwwi
    #51
    Létrehozod a 'saját fórumokban', ott senki sem fogja törölni. (max. az odavalósi modik)
  • Rafaelo
    #50
    hallo it brother BIG brother !!!! mondjad kata
  • Dzsini
    #49
    stimmt, sajnos tényleg nincs. szólok én is St-nek, szóljatok ti is.
  • Bandee1987
    #48
    Mondjuk annyit tényleg meg kéne tenni ezügyben, hogy az apróhirdetés részben létre kéne hozni könyv szekciót is.
  • Dzsini
    #47
    ott van az alcímben ha jól látom.. erre találták ki az apróhírdetést, van keres/kínál benne, működik.
  • Sephi
    #46
    Faxomba kellet bezarni a Konyvek : Keres\Kinel topikot!!!

    Ezeket azutan kaptam privibe :


    "A könyves fórumod mért zárták be? Pont ilyen fórum kellett volna nekem is mert én is keresek pár könyvet."


    "Figyu miert zartk be a forumot? Nekem is kell egy konyv."


    Faxomba hogy van 100 olyan topik aminek semmi ertelme es ez vegre szolt volna valamirol ti meg torlitek!
    Remek a moderalas!
  • CSOCSO
    #44
    ???
  • Dikkma
    #43
    :))
    Azt küldd már el mailben, a "nem válasz 'CSOCSO' üzenetére"-t mivel csinálod :)
  • Bradock
    #41
    Nálam is ez van. Most írtam Ádámnak a hibáról.
  • CSOCSO
    #40
    1) miért van az hoyg egy csomoszor nem küldi el az üzenetet??? fehér lap felirat következő: a lap nem elérhető
    2) soxor tök lassú..
  • Coine
    #39
    Persze, hogy nem kell, de ami ott folyik az már sok...na de hagyjuk,.... REMÉNYTELEN....
  • Coine
    #38
    Nem látom be mivel nem voltam éllovas provokátor, tehát nem ismerem el.,
  • Mike
    #37
    De resztrálni is lehet többször, nem? Vagy nézi az ip-t is?
  • Bradock
    #36
    A választások után úgyis aktualitását veszíti a topicok java része és úgymond "választás utáni nagytakarítás" címén törölve lesznek.
    Mivel a hozzászólások száma szerintem lényegesen le fog csökkenni, így sokkal könnyebb lesz moderálni a Politikát.

    Van egy érzésem, hogy miután lecseng a választás, utána kezdenek születni újra a "zsidózós" topicok, provokáló hozzászólások.

    Az a baj, hogy a provokátorokat nem lehet kiszűrni, maximum ideiglenesen.

    St -nek egyszer már javasoltam, hogy csak regisztráltan lehessen írni a Pol.fórumba de technikailag nehezen megvalósítható.
    Pedig azzal legalább a több nickkű, álltalában rosszindulatú hozzászólások számát le lehetne csökkenteni.
  • Bradock
    #35
    Érdekes, mikor elkezdünk moderálni akkor abban a pillanatban bejelented, hogy te oda soha többet nem jösz. Én ezt nem értem.
    Pedig emlékezetem szerint a Te hozzászólásaidat nem igen kellett moderálni.
  • Lteebee
    #33
    Nem akarok durván fogalmazni.
    Hogy is mondjam?

    Talán Coine volt a legszámottevőbb azok közül, akik miatt létre kellett hozni.

    Coine: remélem, belátjuk ezt.
  • Coine
    #32
    ugye ? abba is hagytam...
  • Efreet
    #31
    te bejártál a polityikába? mazochista :)))