22959
qig8olshk39evjjs7p1.jpg
  • Sickness
    #22798
    Értem, köszi. És kiírja valahova, hogy mennyit használtam el?
  • Gubberx
    #22797
    Az árak tájékoztató jellegűek, 40 000 Ft az összeg határ amit felhasználhatsz december 1.-31. között.
  • Sickness
    #22796
    Helló.
    Igaz nem nettel kapcsolatos, hanem videótárral, de valaki vágja, hogy most akkor mi van? Szerelő azt mondta, hogy ingyenes minden, de ugyan úgy kiírja az árát.
  • Ironman2
    #22795
    eléggé szarakodik mostanában a net,nehezen tölti be az oldalakat
  • Shiwo
    #22794
    szerintem ezt mondják mindenre, amikor fingjuk nincs, hogy mi a hiba, mert nem mondhatja, hogy "hülyék vagyunk hozzá, majd kimegy a szaki és megoldja"

  • SzirmosSzisza
    #22793
    Írtam levelet, hogy a wifi használhatatlanul lassú (kábelen jó), ma hívott a csaj és a jelszint(???) tényleg ingadozik és kiküld 1 szerelőt, hogy megnézze. Ilyenkor mi a fene van? Minden megy csak a wifi szar, erre kiküld szerelőt a jelszint miatt?D:
  • Ironman2
    #22792
    Addig alá se írom a 2 éves hűségnyilatkozatot,amíg le nem futtatom a speedtest-et.D
  • Ironman2
    #22791
    Akkor megölöm őket ha ilyen lesz,a mostani 120-as hibátlan még a régi modemmel
  • bardocz
    #22790
    Nem, hanem hogy ha bekötés után kiderül, hogy valamiért nálad mondjuk csak 50/4-et tud mondjuk, akkor hiába reklamálsz, mert csak a 30/4-et garantálják, az meg megvan.
  • Ironman2
    #22789
    Hali! UPC oldalán TrioM csomag csomagban van a Fiberpower 120 net.120 mbit le,és 10 MB feltöltéssel.Van ott olyan hogy garantált 30 le,és 4 mbit feltöltés.Az mit jelent? Ha szarakodik a net,az a sebesség mindenképpen meglesz?
  • bardocz
    #22788
    XI kerben már hetek óta napjában ötször szakad meg a net, kezd meghalni a modem, vagy mi lehet?
  • StrikeFor
    #22787
    WTF happened az előbb 25MB/sec-el szedtem filmet.....speedtest-en meg 90MB/sec et mértem
  • Ironman2
    #22786
    DDDD

  • bardocz
    #22785
    XI. kerben lakunk, és most jár majd le upc előfizetés. 13k lenne újrakötni, vagy 120as nettel talán, meg mellette tv és telefon. Érdemes lenne t-home-ra váltani? Nem tudom jobb-e ezen a környéken. Gondolom butítani nem lehetne, hogy olcsóbb legyen, és az is szempont lenne...
  • vizes
    #22784
    13. kerület. Újlipótváros, semmi gond.
  • SzirmosSzisza
    #22783
    Nálunk (teljes Mester utca :D) 9-kor jött vissza áram, vele a UPC is teljes sebességgel.
  • Fabio Capello
    #22782
    nalam aram sincs, nemhogy net... :D
  • Voltan
    #22781
    Másnál is teljesen belassult a net Pesten a tegnap esti nagy vihar után? Nálam még ma reggel is használhatatlan volt, mikor eljöttem melóba...
  • DarkHorSe
    #22780
    Van valakinek tapasztalata a UPC Wi freevel? 3 napja hasznalom, 1percenkent megszakad a kapcsolat aztan ujracsatlakozik, a jel erossege meg 4-5, gecire idegesito
  • lac coo
    #22779
    Hali.
    A youtube app ban telefonnal valo kereseshez mi kell, vagy hogyan mukodik ? Thx!
  • bardocz
    #22778
    XI kerben hgy lelassult a net a vihartól. Pedig általában nem szokott ennyitől.
  • mooo
    #22777
    Köszi!
  • kjhun
    #22776
    Itt, a gép által termelt elektromos zaj a ludas, a digitális adást zavarja, sajnos eléggé érzékeny az ilyenekre. Az analóg tv-csatikon is észrevehető, ha valami nem klappol. A modem környékét vagy az F-csatis elosztókat és a jelszinteket kéne megnézetni a szerelőkkel.
  • mooo
    #22775
    Kizárt!
    TV-nek sincs baja,mert ha kikapcsolom a mediaboxot,akkor szépen jön minden adás.
    Utoljára szerkesztette: mooo, 2015.08.03. 18:53:01
  • SzirmosSzisza
    #22774
    Nem vírusos a gép?
  • mooo
    #22773
    Azt nem tudjátok miért lehet, hogy ha be van kapcsolva a számítógép ,akkor pár csatorna nézhetetlen mediabox-al, mert akadozik vagy megáll a kép/hang.Ha kikapcsolom a számítógépet akkor minden jó.Régebben nem volt ilyen...
  • bardocz
    #22772
    Rögtön azt kellett volna mondani, hogy vagy akár le is mondhatom, és valószínű váltanak a hangsúlyon.
  • Shiwo
    #22771
    magyarán kamuztak akkor a telefonba
  • Gubberx
    #22770
    Nem, éves szinten kb 200-400 Ft-ot emelkedhet kb
  • Shiwo
    #22769
    kicsit bonyolultabb..

    eredetileg Fiber 30 + TV volt.. annak legalább egyszer hosszabbítottunk szerződést.. idővel lemondtuk a tévét, és kértünk Fiber 60-at.. azzal is volt hűség, sztem 2 év.. akkor fizettünk kábé 5k-t.. lejárt a hűség fél éve - éve, akkor lett 5500 ft.. és most hívtak minket, némi zsaroló / fenyegető hozzáállással..

    a kérdésem az, hogy ha maradok Fiber 60-on és nem kötök továbbra sem hűséget, akkor felemelhetik 7k-ra csak úgy ??
  • SzirmosSzisza
    #22768
    1 évre aláírtátok a szerződést azért annyi, hűség nélkül drágább. Mondjuk nálunk a 120-as net volt kb 6300, hűség nélkül meg 6500.
  • Shiwo
    #22767
    Fiber 60 előfizetésünk volt, lejárt a hűségidő

    párom (az ő nevén van a net) felhívták, h kössünk szerződést Fiber 120-ra 5500 ft-ért (persze elhallgatva, hogy az csak az első 2 hónap)

    nem igazán áll szándékunkban, pláne mivel volt pár csúnya húzásuk (pl volt , hogy 3 hétbe telt, mire megjavították a netet..)

    erre azt mondták neki, hogy ha nem kötünk szerződést, a mostani ára elérheti akár a 7000 ft-ot is..

    ezt amúgy megtehetik ? hogy lejárt hűségidővel így megemelik a netünk árát a beleegyezésünk nélkül ?
  • Plityu
    #22766
    Fiber 240 elkezdték lassitani a netemet :(
  • xscorp
    #22765
    kjhun: Köszönöm szépen a választ! Kipróbálom akkor!
  • kjhun
    #22764
    Mért, ne tudna? Számolj utána. Ha, jól seedelt torrentet tölt le, akkor röhögve le jön 1perc alatt maxon 220-225MB-nyi adat. (Tegyük fel, ami a csövön kifér alapon, stabilan jön le. Amúgy, picit feljebb lövik általában a netsebeséget, a 30Mbps, akár 33Mbps is lehet.)

    30Mbps/8 --> 3.75MB/mp --> 30perc alatt, már 6750MB (Elméletileg.) Gyakorlatilag, 1-2GB-ot lazán le lehet tölteni ennyi idő alatt. (Torrenten kívűl, pl.: MEGA-ról.)
  • rabbiddgog
    #22763
    nem tudsz
  • xscorp
    #22762
    Én most akarok előfizetni egy 30 MBp/s internetcsomagra.
    Kérdésem, hogy elfogadható az a 30?
    Pl egy 1-2 GB-os filmet kb fél órán belül le tudok szedni vele?
  • Zozo76
    #22761
    neha azert lesz szar hogy tudjal orulni mikor vegre megint jo lesz (aranylag)... :)
  • Ironman2
    #22760
    azóta még szarabb lett!
  • Ironman2
    #22759
    szar az egész tegnap este óta,veszprém belváros! remélem az illetékesek olvassák ezt! akadozik,az oldalak későn jönnek be,vagy egyáltalán nem.