22959
qig8olshk39evjjs7p1.jpg
  • mcdrusza
    #22838
    Akkor megér egy próbát, köszi!
  • SzirmosSzisza
    #22837
    Általában 2 napon belül felhívnak, hogy még mindig szar-e és ha igen mikor küldhetik a szerelőt. Ha meg másnál is rossz a környéken akkor visszaírnak, hogy a hibát javították, stb.
  • lalakov
    #22836
    Akkor hívd fel őket, úgy gyorsabban kiderítheted mi a gond. ;-)
  • mcdrusza
    #22835
    Arra lettem volna kíváncsi hogy érdemes-e a supportjukra írni, mert a legtöbb ilyen nem ér semmit.
  • lalakov
    #22834
    UPC
  • mcdrusza
    #22833
    10MB/s felett is szoktam tölteni, ez mostanában talán a nagyobb vihar után jött elő. 1mb/s mintha korlát lenne rajta, és ilyet se tapasztaltam még hogy kihasználva az 1mb/s-t letöltés közben mást nem enged elérni.
    Van online support UPC-nél vagy hova érted hogy lehet írni?
  • SzirmosSzisza
    #22832
    Kell nekik írni, hogy rossz, a 120-hoz 30/4 a garantált, szal olyan 3MB/s-nek illene lennie.
  • mcdrusza
    #22831
    De jó hogy valakinek még növelik is, nálunk meg hetek óta a 120-as csomagban 1mb/s a maximális letöltés, és ha ezt a sávszélet kihasználom letöltésre, onnantól böngészni esélytelen. Valaki tapasztalt hasonlót? És ilyenkor persze fizetjük a 120-as csomagot miközbe a legkisebb csomagtól elvártat sem nyújtja ebben a hónapban... Okádék egy szolgáltató.
  • SzirmosSzisza
    #22830
    3k-ért tökéletes. Tippre lett digi a környéken azért olcsóbbítottak (ott alapból annyi a 100-as net)
  • bakvarnyu
    #22829
    Azt írják változatlan tarifa (3 rongy/hó)
    Én amúgy nem sározom őket, 11 éve van nekünk upc és nem voltak sose nagy problémák.
  • bakvarnyu
    #22828
    60 -- ból lett 120 Mbits. Jól hangzik meg minden ,de ekkora sávszélt én a büdös életben nem fogok kihasználni :)
    Pár filmet szedek le hetente, meg a steam-en játékokat időnként.
  • lalakov
    #22827
    Melyik csomagot duplázták?
  • Shiwo
    #22826
    UPC-t ismerve nem csodálkoznék, ha apró betűben a következő szerepelne:

    "az akció 2 hónapig tart, ha nem mondja le az időtartam leteltével, akkor a továbbiakban is a megnövelt sávszélességet kapja az annak megfelelő drágább havi díjszabással.."
  • bakvarnyu
    #22825
    mik vannak: "Tisztelt Ügyfelünk! Eddigi hűségét megköszönve sávszélességét megduplázzuk."
  • Sickness
    #22824
    Hali.
    Az mitől lehet, hogy mobilon nincs wifi-s net? Hiába csatlakozok fel le, illetve inditom újra a routert. Laptopon van, csak mobilon nincs. Se nekem, se barátnőmnek. Különböző a két készülék. Régen azt csinálta, hogy belassult vagy eltünt, de ha ki és bekapcsoltam a wifi-t a telefonon akkor rendbe jött, de most semmi. Kurva idegesítő..
    Még azt sem lehet mondani, hogy messze vagyunk a routertől, mert kb egy méterre van...
  • EnxTheOne
    #22823
    Azt tudom hogy azt csak ők tudják kikapcsolni, de már a sima wifit se tudom :(
    Modem beállításnál le van tiltva, de így is világit a led és mobilon is látom a free wifit.
    Mondjuk a teljesítményt levettem a legalacsonyabbra (25%), így talán nem lesz forró :S
    Utoljára szerkesztette: EnxTheOne, 2016.05.05. 15:49:34
  • SzirmosSzisza
    #22822
    Elvileg a UPC-nél kell kérni, hogy kapcsolják ki. Ilyenkor azonban nem tudod sehol se használni a wifree-t.
  • EnxTheOne
    #22821
    Hi,

    ma pár órája újraindult a modem. Most azt vettem észre hogy világit a wifi led. (nem 100% de szerintem akkor kapcsolt vissza)
    Wifi-t nem használunk szóval ki volt kapcsolva, de leginkább a free wifi zavart.
    Elvileg az a szolgáltatás nincs hatással a vezetékes netre, de amikor be volt kapcsolva érezhetően lassabb volt, és a modem is sokkal melegebb volt, lényegében forró.
    (ezt a free wifi-t csak az upc-nél tudják letiltani). Így teljesen kikapcsoltam a wifit.

    Most amikor észrevettem hogy világit a led, megpróbáltam kikapcsolni. Modem beállításnál a vezeték nélküli le van tiltva, de a led világit, és telefonon is látom a free wifit.
    Modem már most melegebb mint szokott :(
  • SzirmosSzisza
    #22820
    Érdemes felhívni őket, ott általában bemondják, ha tudnak a hibáról.
  • bardocz
    #22819
    Bp-en most jó éppen. Néha elmegy, de egy modem újraindítás megoldja.
  • Shiwo
    #22818
    noh, fészbúk úgy ahogy megy (csomó képet nem tölt be), wiki / imdb / dropbox továbbra sem megy..

    telefonon fészapp most már megy, viber nem működik még mindig
    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2016.03.13. 12:36:00
  • Shiwo
    #22817
    köszi a tippet, így most mennek a dolgok

    szerk:

    mentek.. kb egy percig -.-
    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2016.03.13. 12:31:33
  • BaliBoy
    #22816
    Nálam is megy. Fixen állíts be magadnak DNS szervert. Mondjuk a google-ét: 8.8.8.8 és 8.8.4.4
  • Zozo76
    #22815
    nalam itt godollo-n nincs problema ugynezki. sot egesz nap megy a tune-in gond nelkul, egyfolytaban.
  • Shiwo
    #22814
    Hali,

    másnál is vacakol a net vagy csak valami helyi probléma lehet ? (Sopron)

    a magyar oldalak többnyire mennek, a külföldiek nem.. viber nem megy, dropbox nem megy, fészbúk se, de youtube speciel megy.. google keresés megy, wikipedia, imdb nem jön be..
  • Ironman2
    #22813
    Köszi!!
  • Skynet85
    #22812
    A titkosítás csak a magánszemélyeknek szól különböző kerülő utakon jó pénzért a telemarketingesek kilóra veszik a telószámot a szolgáltatoktól.
  • Ironman2
    #22811
    Miért van az hogy titkosítottam a upc telefonszámot (vezetékes,ami a trio M csomagban volt),és mégis fel tudnak hivni mindenféle helyekről? Ma pl valamelyik lapkiadó keresett meg.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.02.24. 15:55:44
  • Gubberx
    #22810
    Csak a sajátjával megy.
  • laacika
    #22809
    Sziasztok.Az lenne a kérdésem hogy ha valakinél be van kötve a Upc net de nincs hozzá modeme az csak is Upc-s modemmel tudja használni vagy bármilyen Modem jó arra a feladatra amit el kell végeznie egy Modemnek?
    Köszönöm a válaszokat előre is.
  • Blekk Síp
    #22808
    Jah végül bementem és lemondtam. Hát most lehet itt a lustaságra fogni meg stb de azért szerintem pont erre lenne hivatott ez a My UPC dolog, hogy otthonról kényelmesen intézhessem pont ezeket a dolgokat és ne csak azt lehessen már megoldani 1 perc alatt, ha dupla sávszélt akarok vagy még +30 tök értelmetlen csatornát... az persze megoldható.
    UK-ben meg kattint az ember 3-at és a következő heti kaja másnap az ajtaja előtt van.
    Ezt csak arra mondom, hogy itt meg havi 1000Ft spórolásért meg fel kell emelni a seggem, bemenni, kivárni a sorom, kapni új media box-ot, azt beüzemelni (igen alap esetben csak bekötöm, aktiválom és kész, de persze épp most van valami központi hiba aminek következtében nem tudják aktiválni az új boxokat), 1221-et hívni és kideríteni miért nem működik az aktiváció, várni a megoldásra, majd végül vissza vinni személyesen a régi media boxot... Szerintem ez gáz, de az tény, hogy meglepően kedvesek voltak az irodában illetve az ügyfélszolgálaton is, azt azért díjazom.
  • Gubberx
    #22807
    A felvétel opció nem ajándék szolgáltatás, így online nem mondhatod le, telefon vagy személyesen.
  • Zozo76
    #22806
    hatha lusta vagy es inkabb nem mesz be lemondani! csak ok jarnak jol!
  • Blekk Síp
    #22805
    Igen de az elvileg lejárt 2015.10.21-én, hogy tudom akkor lemondani? Nem értem neten miért nincs rá lehetőség..
    Utoljára szerkesztette: Blekk Síp, 2016.01.07. 03:39:29
  • Gubberx
    #22804
    A felvételre is 12 hó a hűség.
  • Blekk Síp
    #22803
    Hali!
    Ha Digital bronze tv csomagom van aminek a hűség ideje 2016.10.21-án jár le, attól még a felvétel opciót (ami 2015.10.21-én járt le) ami havi 1000Ft lemondhatom? Csak mert a MyUPC oldalon nem találok ilyen lehetőséget. "Önnek jelenleg nincsen egyszerűsített módon lemondható kiegészítő szolgáltatása."
  • Ironman2
    #22802
    Több csatornának is van videótára.Meg is jelenik mikor átkapcsolom hogy piros gombbal lépjen be a Viasat3 videótárba.Kérdés az hogy ezek ingyenesek? Az UPC videótárt tudom hogy nem mindegyik film ingyenes.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.01.06. 00:29:55
  • mac83
    #22801
    Semmit, nekunk is ez az atallas volt, fater bement valtott dijcsomagot, itthon ujrainditottam routert es mar gyorsabb is volt :)
  • Voltan
    #22800
    Sziasztok, lehet, hogy láma kérdés, szóval bocsi.

    Most váltok Fiber Power 120-ról 240-re. Routerrel van összekötve a jelenlegi net.
    Ha lecserélik a modemet, kell valamit állítani, hogy rendesen, teljes teljesítménnyel menjen a net?

  • Gubberx
    #22799
    30 és 40 ezernél küld sms-t a upc