22959
qig8olshk39evjjs7p1.jpg
  • Skynet85
    #22879
    Teljesen egyetértek ugyan én itthon legtöbbször csak tanulási és szórakozási célzattal használom a netem, de mióta van full hd tv-nk(és monitorom) és ha néha van időnk filmezni, akkor nagyon nem mindegy, hogy amíg a 30mbites netem volt addig a filmezés előtte egy nappal elkellet dönteni mit akarok nézni(hétköznapról beszélünk) ha azt full hd-ban szerettem volna, vagy például most mióta a 240-es van, pusztán adhoc jelleggel 19:40-kor akár egy kritikát elolvasva, vagy egy 2 perces bevágást meglátva már 20:00 nézzük a teljes filmet full hd-ben, Tudom, ez erősen kényelmi szempont, de nekem mivel esténként csak 1-2 óra szabad időm van, nagyon is számít.
  • cement
    #22878
    igen. imádom mikor full alaptalanul negatív kommentet ír valaki a másikról, úgy hogy fogalma sincs.
    röviden: it supportot csinálok és nagyon sokat dolgozok itthonról, nem ritka hogy egy időben egymás mellett 6-7 távoli asztalom van nyitva. emellett megy mondjuk egy webex / cisco ip softphone, stb stb... és nem egyedül használom a netet a lakásban.
    nem mellesleg nagyon sokat torrentezek és nekem nagyon nem mindegy hogy 3-4mb/sec-el jön egy 10-20 gb-os film, vagy 27-el :)
    Utoljára szerkesztette: cement, 2016.09.26. 18:05:55
  • DarkHorSe
    #22877
    youtube+net
  • bakvarnyu
    #22876
    És mire használod azt a sávszélt? Egy egész gyárnak elég lenne :D
  • cement
    #22875
    na 2-3 napja bementem az allee-ba lecseréltetni a routeremet erre az új fehér boxra amit reklámoznak, elég nagy változás lett bár kétlem hogy csak ennek betudhatóan.

    240mbps-es előfizetésem van, eddig mértem 40-50mbitet wifin, 80-90-et kábelen a régi routerrel. amikor hazahoztam és beüzemeltem, kb ugyanennyit mértem megint, mérgelődtem is mint a szar. aztán este megint rámértem és csodák csodájára most 200 és 245mbps között mérek mindig, a nap bármely szakában, WIFIN! én arra gyanakszom egyébként hogy mivel én a lakás előző tulajától vettem át az előfizetést és upgradeltem a sávszélt, eddig egyszerűen nem állították át a 240-es csomagra, csak most utólag amikor adminisztrálták, hogy új routerem van.

    mindegy, lényeg a lényeg, most már azért más a leányzó fekvése.
  • Zozo76
    #22874
    olyan jo olvasni aki elegedett valamivel :)
  • Skynet85
    #22873
    a lényeg, ár/érték arányban elégedett vagyok a UPC-vel...
  • red39
    #22872
    Ezt nem értem
  • Skynet85
    #22871
    Ha lett volna a digi mint alternatíva valszeg azt választom én is, de nincs. Így viszont, hogy nincs 7000 a 240-es net + gold+ alapteló nekem tökéletes, ráadásúl a net nálam szinte mindíg tudja a maxot.
  • Zozo76
    #22870
    2016-09-06 08:00 2016-09-06 16:00 internet, analóg kábeltévé, telefon, digitális kábeltévé, Gödöllő Rendszer karbantartás

    hat nem sikerult... most 22:51-van es meg semmi sem megy (modem ujrainditva).
  • Quintall
    #22869
    Nekem is volt hasonló ajánlat, 120-as netem és D Bronze-om volt, telefonnal (amin készülék sincs), eddig fizettem érte 7499 Ft-ot, most ha nem csekken, hanem online fizetem, akkor 7800-7900-ért Gold + 240-es net...
    Mondtam, hogy nekem nem kell több csatorna, alig nézek valamit tv-ben, és maradhat a net is így, akkor mennyi lenne? A válasz: 8500 Ft, mert nagyon akciós ajánlat...

    Szóval váltok Digi-re azt hiszem, a környéken sokaknak bevált, és feleannyit fizetnek mint én...
    Utoljára szerkesztette: Quintall, 2016.09.06. 12:42:40
  • Stockbauer33 #22868
  • SzirmosSzisza
    #22867
    Biztos bekötötték a digit az utcában :)
  • Skynet85
    #22866
    csak hogy egy elégedett szó is legyen vidékről jöttünk ott is mindig jó volt a szolgáltatás most, hogy a 14. kerben lakunk itt is kb évente 2-szer van valami pity puty azon kívül hibátlan. Viszont amiért írta ezt; hétfőn szolt az upc, hogy +200 HUF-ér nem elírás tényleg 200HUF digital bronz helyett kapunk digital goldot valamint 120-as net helyett 240-est + legolcsóbb vezetékes telő is benne van igy ezt 6900 HUF/hó-ért úgy, hogy volt még 1,5 év hűségem...
  • Zozo76
    #22865
    ez egy ilyen bicikli. nekem ezert nincsen husegem sehol. igy barmikor barmit felmondhatok. szerencsere mar itt a digi, csak a lustasagom miatt nem leptem meg, bar nekem jol mukodik a upc is, csak a diginek jobb a szolgaltatasa ugyanazert az arert. ja de a digire is csak huseg nelkul megyek szigoruan... :)
  • DarkHorSe
    #22864
    upc csak egy rakas szar
  • _Galamb_
    #22863
    Nem mindig? 2 modem csere volt eddig és naponta 58x indul ujra a modem. Kérdeztem, hogyha központilag is látják, akkor miért nem maguktól veszik a fáradtságot és jönnek ki elhárítani a problémát? Hát hát hát...ennyit erről. Másfél hete várom, hogy ismét bekössék,mert a beltéri elosztót kintre tették (biztos megvolt az oka,mikor bekötötte a csóka). Holnap ismét telefonálok. Ha ez szeptemberig nem realizálódik,akkor felmondom. 3 hónapja van UPC-m és csak a bajvan vele. A megadott szolgáltatást nem kapom meg de a pénzt azt elkérik. :)
  • Cziras
    #22862
    Sziasztok Van itt olyan ember aki esetleg a upc-nél dolgozik szabolcs megyéből vagy bárhonnan?
  • cement
    #22861
    kösz a tippet, bár közvetlenül nem adta meg a választ, ugyanis a Cisco EPC3925-nél pont az van hogy ismeretlen a kód, de egy másik cisco tipusnál az volt írva hogy hagyjam üresen a mezőket és úgy beengedett. nyilván adok meg felhasználónevet és jelszót, azért ez így nem volt fasza.

    Utoljára szerkesztette: cement, 2016.08.09. 23:45:00
  • Ironman2
    #22860
    Van oldala a jelszavaknak:

    http://portforward.com/default_username_password/
  • molnibalage83
    #22859
    Pont tengapelőtt szoptam ezzel. Ugyanis a kapott papíron két féle módszer is van és az egyik hülyeség.
    admin és admin az alap felhasználó név és a jelszó is. Aztán bent lehet váltani, de a Wifi jelző és az admin jelszó külön van kezelve. A routeren levő adatok közül az egyik az a hálózat neve, azt meg lehet változtatni és a másik meg a kód, azt is.
  • SzirmosSzisza
    #22858
    admin/admin? Routeren szerintem az alap wifi név/jelszó van.
  • cement
    #22857
    sziasztok, most lett upc-m, még sosem volt. már volt szolgáltatás a lakásban amit megvettem így a router nem új. meg akarom változtatni a wifi nevet es jelszavat, a 192.168.1.1-re felmenve azonban a username-hez és passwordhöz nem tudom mi kell beirni, semmi, ami a routeren van nem mukodik. van valami ötlet, vagy hívjam fel az ügyfélszolgálatot
  • vizes
    #22855
    Nálam tíz éve hibátlanul működik az összes szolgáltatás. Tudom, hogy vannak területek ahol nem ilyen rózsás a helyzet, de itt minden oké.
  • bardocz
    #22854
    Én a modem csere óta nagyon meg vagyok vele elégedve.
  • Zozo76
    #22853
    dehogy! csak nem mindig jo! :)
  • _Galamb_
    #22852
    A UPC egy kalap fos! :/
  • mcdrusza
    #22851
    Hát ha épp mákod van és lehetőleg városban vagy akkor lehet találni. De ha mész 5métert már nincs net. Egyébként 3 ember tud egyszerre 1 felhasználóval csatlakozni.
  • DarkHorSe
    #22850
    En hasznaltam, de kb hasznalhatatlan kategoria mert (szerintem) tul sokat kapcsolodnak az adott pontra. Ezt kb ellenorizni nem lehet, de jel eroseggel nem volt gond. Azt hogy kiere kapcsolodtam nemtudom. Mondjuk oda lehet adni masoknak a felh/jelszo kombot igy lehet vki masnak ingyen internete ha nem sokan kapcsolodnak az adott upc free wifire. Mas ertelme kb nincs is :D
  • mcdrusza
    #22849
    Hát én is próbáltam találni wi-freet de nem igazán lehet.
  • bardocz
    #22848
    Én párszor próbáltam ahsználni a Wi-Free-t, de annyira szar, hogy maradok a mobilnetnél.
  • mcdrusza
    #22847
    Regelni már sikerült, de mikor bekapcsolnám a szolgáltatást ezt kapom: "UPC Wi-Free - Sikertelen bekapcsolás
    Tájékoztatjuk, hogy a szolgáltatás bekapcsolására vonatkozó igénye nem került rögzítésre. Kérjük, próbálja meg újra."
    Valaki tapasztalat?
  • mcdrusza
    #22846
    Valaki használja az ingyenes upc mobilnetet? Ha jól értem sima reg után használható ingyen. Akárhányszor regelnék: 504 - Gateway Timeout
  • Ironman2
    #22845
    Valaki meg tudná mondani,mitől akadoznak mostanában az oldalaK? Nem lehet felfelé görgetni folyamatosan,mert megakad egy képnél,vagy videónál,és várni kell mig betölt
  • xido
    #22844
    Még azureussal vagy mivel volt ez ismerős..utorrentből az új lehet megöli,a reklámos...2esnél újabbat nem szabad használni :)
  • Gubberx
    #22843
    nm :)
  • shaba23 #22842
    Köszi, qbittel tényleg jó :)
  • Gubberx
    #22841
    Nekem utorrent alatt csinált ilyet, qbit-el jól megy minden letöltés mellett is.
  • shaba23 #22840
    Sziasztok!
    Ma köttettem be a 120as verziót. Speedtest-en 123/3 volt, amivel nincs bajom, viszont ha letöltök, közel sem max sávszélességgel, akkor a böngészés konkrétan lehetetlen. Semmi nem nyílik meg, sőt a nincs internet kapcsolat ablak is felugrik... Próbálom hívni őket, de még most is azt mondják hogy nagyon sok a bejövő hívásuk, sokat kell várni...
    Valakinek volt hasonló tapasztalat?
    Utoljára szerkesztette: shaba23, 2016.07.01. 22:10:56
  • Gubberx
    #22839
    A 60-as csomag szűnt meg és ezért lett belőle 120 a 60-as árán :)