22959
qig8olshk39evjjs7p1.jpg
  • Sassuolo
    #22919
    Jól meg kéne büntetni az ilyen illegális letöltőket! Szeretem ezeket az embereket! Ugye, te meg elvárod, hogy pénzt kapj a munkádért, hm? Most meg azzal fogsz jönni, te is letöltesz...
  • Krityu
    #22918
    A szomszédba még fog működni, amíg ugyan arra a fejállomásra csatlakozik technikailag nincs gond vele. Hogy sérti e az ÁSZF-et az más kérdés. Illetve ha fizetős szolgáltatást(pl film kölcsönzést) kezdenek használni rajta akkor nagyot fogsz nézni. :) Mivel a te előfizetésedhez tartozik csak annyi csatornát tudnak nézni ami a te előfizudba van.
    Utoljára szerkesztette: Krityu, 2017.04.01. 20:07:08
  • Gubberx
    #22917
    Igen, adott címhez vannak regisztrálva a berendezés szám alapján az előfizető nevéhez, ügyfélszámához.
  • Ironman2
    #22916
    Akkor ilyen egyedi kódja van minden háztartásban?
  • Gubberx
    #22915
    Nem, csak adott címen működik mert oda van regisztrálva.
  • Ironman2
    #22914
    Nekem olyan kérdésem lenne,ami nem az internethez tartozik,de UPC előfizető vagyok,és egyéb okok miatt nem nézem a tv-t,meg amúgyse szoktam.Tavalyelött váltottam TrioM csomagra,idén jár le a hüségnyilatkozat ha jól tudom,de van aki szivesen használná a mediaboxot.
    Kérdésem hogy át lehet-e vinni másik lakásba a boxot,hogy tudják nézni mások a digitális adásokat? Egyébként ott is van box,de csak 1 tv-re.A másikra kellene. Ha én előfizetek,akkor nem mindegy hol használják a mediaboxot?
  • pingex
    #22913
    Köszönöm a válaszokat! Majd jó pár hónap múlva jövök és beszámolok az eredményekről! :D
  • StephenKing
    #22912
    Én Miskolc Martinkertvárosban lakok, kb 5 éve van Upc net-em. Teljesen meg vagyok vele elégedve, szinte mindig hozza a max sebességet. Online játékoknál is teljesen jó szokott lenni a ping. 5 év alatt egy vagy két nagyobb kimaradásra emlékszem de az is megoldódott pár óra alatt. Egyáltalán nem jellemző mostanában hogy akár kisebb kimaradás is lenne. Fizess elő hűségidő nélkül igy ha nem tetszik a szolgáltatás akkor bármikor le tudod mondani.
  • lalakov
    #22911
    A helyszínről nem tudok nyilatkozni, mivel máshol lakom.
    Nálam a sebességet hozza. Amit nem szeretek benne, az pont a kimaradások. Kb. 7-10 évente, általában munkaidőben és utána. Előtte T-Home volt, náluk egyrészt kevesebb volt a kimaradás. Másrészről ha az ilyenkori tájékoztatóban X időpontra vállalták a helyreállítást, akkor azt mindig hamarabb teljesítették. UPC-nél 99%-ban késnek vele.
  • pingex
    #22910
    Sziasztok!
    Költözés miatt az új helyen nem lesz elérhető az eddig nálam hibátlanul szuperáló digi 100-as net.
    Néztem a szolgáltatókat és eléggé különböznek az ajánlatok,végül a UPC tűnik a legjobbnak.
    Régen, kb 7 éve volt utoljára UPC-től internetem, és hát akkor kb annyit ért mint amit a mellékhelyiségben gyártok. Havonta többször is akár egész napig nem volt, vagy lassú volt. Eléggé irritált, váltottam is.
    120-as csomagra gondoltam, bár eléggé gyanús az a 30Mb/s-os garantált dolog.
    Az lenne a kérdésem, hogy most milyen állapotban van? Kb évente (rosszabb esetben havonta) hányszor nincs szolgáltatás? Ha elmegy akkor váratlanul,vagy leginkább csak csúcsidőben? Ha nem működik (akár lassú akár nincs) mennyi idő alatt lesz normális? Mennyire stabil, bírja-e legalább a 70-80Mb/s letöltést és az 5Mb/s feltöltést? Mennyi a válaszideje?
    Ha meg még mindig olyan mint régen akkor kénytelen leszek mobil netet venni mellé amíg ki nem épül a digi/jó lesz bármelyik szolgáltató/Elon Musk meg a google kiépíti a műholdas netet.
    Ha számít valamennyit akkor még annyi, hogy Miskolc külvárosáról lenne szó.
    Előre is köszi a válaszokat!
  • kjhun
    #22909
    UPC Chello reklám 2005-ből.
  • bowden
    #22908
    Olyan gondja volt már valakinek, hogy mióta bekötötték az internet mellé a upc-s tv-t is nem jó a net. Azelőtt minden tökéletes volt, azóta viszont online játékok játszhatatlanok olyan pingem van. Megszakad, lassú. Lehet ezzel valamit kezdeni? Upc-t hívtam már, egy hölgy azt mondta hogy ő rámért minden rendben és el van intézve. Csakhogy azóta sem jó.
  • vizes
    #22907
    Jaaa, vagy úgy.
  • mcdrusza
    #22906
    Mert a wi-free egy másik ip címet ad, voltak gondjaim paypal-al stb. ami miatt biztonságosabb egy másik ip-t használnom hozzá.
  • vizes
    #22905
    Na de a sajátodra miért akarsz free csatlakozást? Csatlakozz rá a saját wi-fi jelszavaddal. Tehát ne a wi-free jelszóval.
  • mcdrusza
    #22904
    Igen így értem.

    Nem a böngésző a baj, hanem maga a wifree csatlakozás.
  • cement
    #22903
    minden böngésző ezt csinálja? annó nekem is volt hasonló, de csak chrome-al a többi jó volt
  • xido
    #22902
    Szerintem az lehet,amit én is tapasztalok..míg upc előfizetőként sima modemem volt,addig simán tudtam bárhol a wifree-t használni mobilon is tableten is..miután wifis modemet kértem és a mobilt és tabletet is belőttem rá..utána a wifree-re már nem képes csatlakozni sehol..lakáson kívül sem..
  • vizes
    #22901
    Jól értem, hogy van egy upc modemed és arra akarsz wi-free módon csatlakozni?
  • mcdrusza
    #22900
    Üdv!
    Valaki használja a wi-free szolgáltatást? Nálam régóta aktiválva van, de pl. telefonnal csak a router újraindítás után tudok egyből csatlakozni, ha váltok a rendes wifire és vissza akkor már nem engedi többet... Fura, mi lehet a probléma?
  • lac coo
    #22899
    Persze nem zarom ki, hogy nalam van a hiba, csak mi ...?! :)

    Nekem mar otletem sincs....
  • lac coo
    #22898
    Próbáltam én már mindent, kilőttem vírusírtót, másik géppel néztem kábelen, stb ....10 lassú töltésre jut egy normális ....
    Nem csak elsőre , ha maradok azonm az oldalon, pl itt SG-én , ugyanúgy legtöbbször gondolkodik ....
  • SzirmosSzisza
    #22897
    Lol, akkor 99%, hogy a gépeden van elrontva valami. Én kikapcsolnám a Kaspersky-t a helyedben és megnézném megy-e. Véletlenül nem az a probléma, hogy a weblapok ELSŐRE töltenek be lassan utána már normális a sebesség?

    ESET-nek van olyan funkciója ami miatt a titkosított kapcsolatok (https) betöltése tovább tart, sztem a te vírtusírtódnál is hasonló lesz.
  • lac coo
    #22896
    nINCS ESET, kASPERSKY VAN, TELEFONON NEM LASSÚ, CSAK VEZETÉKEN LASSÚ ....
  • DarkHorSe
    #22895
    Probald ki masik geppel, ha azis is szar egybol irj a fogyasztovedelemnek, felejuk meg tovabbitsd hogy nem teljesitettek a szerzodesben foglaltakat. Ugyfelszolgalattal, meg supportal legyel akkora paraszt, amekkora csak tudsz.
  • SzirmosSzisza
    #22894
    Nincs véletlen ESET-ed? Illetve pl telefonon is lassú?
  • lac coo
    #22893
    Én továbbra is azzal küzdök, hogy irgalmatlan várakozás van böngészés közben, csak pörög, pörög, várakozik a szerverre, biztonságos kapcsolatot hoz létre vagy anyám kínja, és sokszor fél perc mire bejön egy oldal .Letöltés feltöltés rendben van, tök friss rendszer...
    hiába írogatok már régóta, hogy nem jó, csak azt hajtogatják, hogy szerintük jó, meg, hogy reseteljem a modemet :)))
  • Sickness
    #22892
  • DarkHorSe
    #22891
    nincs mert nem tudtak eleg embert megszopatni, hogy tul sok filmet neztek aztan a kovetkezo honapban kiszamlazzak nekik, igy iden elmarad
  • SzirmosSzisza
    #22890
    Ha nem kell fúrni/faragni, akkor a digi még hűség nélkül is olcsóbb :)
  • Zozo76
    #22889
    nem, mert annyira nem erdekelt, mivel alig voltam itthon. van mobilnetem is ha szopatna a upc. itt hala istennek nincs monopoliun, elerheto a upc, digi, invitel. mar regen digi-s lennek, de tervbe van egy koltozes, emiatt mar nem akarok varialni.
  • SzirmosSzisza
    #22888
    UPC-t nem hívtad fel?:)
  • Zozo76
    #22887
    nekem mult heten itt godollon 2 napig gyakorlatilag alig ment a net. neha bejott egy-egy oldal de annyi. mertem sebesseget, hol allt, hol jott par kiloybte adat. volt hogy a letoltes negyede megvolt de a feltoltes nulla volt. aztan a 2 napon ujrainditottam a modemet es megjavult...
  • Sickness
    #22886
    idén is van videotár akció, hogy x összegig ingyé van? és ha van, akkor régi előfizusoknak is?
  • bardocz
    #22885
    Mostanra úgy néz ki megjavult.
    Viszont erre nem is gondoltam, laptopon mértem, az meg wifiről megy :) De valami biztosan volt vele, mert nem töltött be egy weboldal sem.
  • cement
    #22884
    a garantált sebesség mindig kábelen mérve értendő, nem wifi-n. ha bedugva sincs meg, akkor 2 dolog lehetséges: régi fajta routered van, menj be egy upc pontba és ingyen adnak egy új, 3 antennás fehér színű routert ami nagyon jó (nekem rengeteget javult a jelerősség és a sebsesség vele). valamint ellenőrizd hogy a számítógép/okostelefon mekkora sebességet támogat egyáltalán. pl a céges laptopomon megy 240mbit/sec-el a wifi, viszont a sajáton nem. egy csomó idő kellett mire rájöttem, hogy bár elég fasza laptop és nem is régi de a hálókártya csak 72mbps-es max sebességet tud :)
  • Ironman2
    #22883
    Remélem karácsonyra lehal az egész,és akkor végre mindenki egymással lesz elfoglalva

    Kellemes Ünnepeket UPC!
  • bardocz
    #22882
    Ha a garantált sebesség nincs meg akkor mi van?
    240-es netünk van, most mértem, 19,83/18,99 a sebesség. Akár elég is lenne, ha működne rendesen, de nem.
  • Quintall
    #22881
    Nem akarok senkit rá/lebeszélni egyik szolgáltatóra/-ról sem, de nálam személy szerint úgy alakult, hogy a UPC 120-as netszolgáltatása igencsak ingadozott, volt hogy 130 Mbit is volt a letöltési sebesség (amit én sem értek), de később leugrott 10-12-re. Napi átlagban persze megvolt a garantált 30...
    Most Digi van, 100-as, de eddig atomstabil még csúcsidőben is. Társasház, szóval lehet azért, mert a szomszédok max. a Skype-ot tudják beizzítani, de nekem a stabilitás fontosabb, mint a picivel nagyobb sebesség. Filmeknél/sorozatoknál pedig így is elég zuhany előtt elindítani a letöltést, max. ha fullHD-s, akkor az asszonyt is be kell hívni, mire végzünk, addigra a letöltés is ;-P
  • xido
    #22880
    ma már nyomják a netes tévézést..sőt..a wifis verzióit is..jó ha nem 10es nettel pufferel meg szakadozik egy online lejátszás..steam korában meg pláne nem baj,ha egy frissen települő játék nem 2 nap alatt jön le..és akkor még mindig csak a legális dolgokra gondoltam...