321
  • Toroco
    #321
    Én nem jutottam el odáig. de ha lesz valami ebből a fordításos dologból, akkor tovább is eljutnék ha magyar :D
  • Toroco
    #320
    küldtem msn címet. Esetleg ha lesz konkrét dolog a honlapomon is lehet csinálni neki egy részt, bár autós honlap, de nem gond.
  • bino512
    #319
    Hali. Ma elővettem újra a gamot, és csak kérdezni szeretném,hogy volt olyan közöttetek aki tört már fel bankot?:D És zsebelt egy rakás pénzt?
    Csak kíváncsi vok,mert én igen,még régebben.
  • donhekus
    #318
    Láttam ishogy írtál de utánna meg semmi nem volt megállt az élet és úgy döntöttem hogy megszüntetem. De ha gondolod akkor újra beindítom. Most éppen a segéletet fordítom hozzá és akkor azt is felrakhatnám. Tudsz adni egy msn címet és akkor megbeszélhetnénk pár dolgot.
  • Toroco
    #317
    Én voltam, írtam is. Most néztem újra, de már nincs meg a blog. Rövid életű volt?
  • donhekus
    #316
    Üdv!

    Ha valaki játszik még ezzel a játékkal akkor várok mindenkit szeretettel az Uplink.blog.hu oldalon.
  • Toroco
    #315
    én sem találtam magyar dolgokat hozzá. Megkéne kérdezni a magyaritasok portálon, hogy valaki nem e vállalná e be.
  • Hmuda
    #314
    Ha kell segítség akkor itt kérdezz, szerintem nincs magyar FAQ hozzá.
  • stupido
    #313
    Szasztok

    Hol lehet találni (esetleg magyar nyelvű) leírást, segítséget a játékhoz?

  • Zomil
    #312
    erre még jön patch?:DDDDD
  • Beast Machine
    #311
    kinn van az 1.55 patch!

    LINK
  • Hmuda
    #310
    Van egy külön log ami azt jelzi, hogy beléptél az admin felületre, nem csak úgy natúr a szerverre (amint beírod a jelszót, az a log létrejön).

    Azt kell kitörölni minden alkalommal az egyéb dolgok mellett is.
  • Fenrir
    #309
    Amikor belépek az InterNIC-re (az előzőleg feltört kóddal) és megnézem a logokat akkor csak olyat látok, hogy ide csatlakoztam, innen lecsatlakoztam, itt fájlokhoz fértem hozzá és erről a gépről ide csatlakoztam. Ez az admin logot nem találom vagy most valamit nagyon félreértek.

    Btw meghackeltem egy bankszámlát és átraktam 1 milliót a sajátomra, gyakorlatilag már mindent meg is vettem amit csak meg lehetett :)
  • Hmuda
    #308
    Az ami jelzi, hogy adminként beléptél az InterNIC-re. Elég furán fest, hogy a vádlott ártatlannak vallja magát és a bűntény ideje után nemsokkal valaki rendszergazdaként garázdálkodott a szerveren.
  • Fenrir
    #307
    Melyik az admin log? Mert ilyet nem találtam.
  • Hmuda
    #306
    Az admin logot azért törölted módosítás után?
  • Fenrir
    #305
    Hogyan kell adatrongálást másra kenni? Megjön az email, hogy ezen az ip-n lévő gépen töröljek le minden adatot majd a logokat módosítva kenjem rá erre az ip-re a betörést.

    A guide azt írja, hogy 3-4 bounce-ból kell megcsinálni a betörést a célszámítógépre mert ha hosszabb akkor nem fog sikerülni. Elvileg ha 3-4 bounce van kb 25 másodpercem van a törlésre. Csatlakozok a gépre, ráteszem a proxy, firewall és monitor bypass-t és elkezdem törni a kódot. Amint megvan és nyomok a loginra megindul a trace. A baj az, hogy kb 14 másodpercről indul ami nem elég. Mire elértem a konzolt és beírtam a cd usr-t már csak 8 másodperc maradt ami kizárt, hogy elég lenne. Szóval ez így nem ment. Amikor kb 15 bounce-szal csatlakoztam rá és úgy törtem be volt elég időm törölni és kilépni időben. Namost ez után visszacsatlakoztak az InterNIC-re és megpróbáltam a megfelelő logot módosítani, hogy a from rész a célszemély ip-je legyen. A probléma az volt, hogy elkezdtem gyorsítani az időt, de engem ültettek le sittre :)

    Valami ötlet?
  • Gabo
    #304
    Ez egy paranoid játék. Ha biztosra akarsz menni, mindig minden illegális akciód nyomát tüntesd el.
  • Fenrir
    #303
    Mennyi időnként érdemes törölni a log fájlokat az InterNIC-en? Csak időgyorsítás előtt?
  • _Atti_
    #302
    hallottam valami ilyesmit hogy meg lehet majd venni a defcont itthon és ahhoz adnak majd uplinket bonusznak...
  • Fenrir
    #301
    Köszi
  • HunnernesKonge
    #300
    EREDETIT akar
  • Toroco
    #299
    nekem megvan a teljes verzió isoban. a #236 os hozzászólásban van a link hozzá.
  • HunnernesKonge
    #298
    Tudomásom szerint nincsm agyar forgalmazó, de Steamen keresztül megveheted, ha rendelkezel dombornyomott kártyával.

    $ 9.95 :)
    Itt körülnézhetsz
  • Janmester
    #297
    Sziasztok!
    egyszer régen játszottam ezzel a game-el és most újra szeretnék.Sajnos nekem csak egy bfeltört verzió volt meg és az is eltűnt az idők során nem tudjátok hogy itt magyarországon hol tudnék eredetit szerezni?Ja és ha jól tudom akkot több játék is létezik vagy csak kiegek nem tudom pontosan.Ha valaki tud segíteni pls segítsen. Előre is köszi!
  • Toroco
    #296
    köszi, még ma kipróbálom
  • Hmuda
    #295
    Bekapcsolod az analizátort (mikor megvetted akkor ugyebár egyel bővült alul az ikonsor), csatlakozol ahova kell, ott kijelzi, hogy milyen védelmek vannak és rárakod a megfelelőre a bypasst.
  • Toroco
    #294
    igen azt vettem. hogyan kéne működnie, ugyan ugy mint a trackernek, elinditom és annyi, vagy csinálni is kell vele valamit?
  • Hmuda
    #293
    Vettél a Bypasshez Connection Analizer vagy mifene programot? Mert anélkül semmit nem ér.
  • Toroco
    #292
    hogy kell megcsinálni azt a küldetést, amikor átkell irni valakinek az adatát, de nem lehet, mert proxy védi? vettem proxy bypasst, el is indítom, de igy sem engedi átirni. Hogyan kell használni a proxy progit?

    köszi
  • lipiqe
    #291
    Ah! Kosznom! Ezt a 2 perces melot erosen tulkombinaltam... :)))
    De ebbol kiindulva lehet eddig is mindent...
  • Hmuda
    #290
    Fölös volt mindenhonnan törölni mindent. Így ha most beszerzel egy olyan küldit ami épp az egyik olyan fájlt akarja visszaküldésre amit fölösen töröltél akkor +1 bukott küldetés. CSAK a kijelölt gépen törölj mindig.

    A menete pedig: adnim felület->konzol->cd usr->delete.

    Ezzel kitörölsz minden fontos adatot, nyomokat eltakarítod, irány a hírlista, megvárod míg kikerülsz a hírekbe és AKKOR lehet küldeni a levelet.

    Ha meg az a dolgod, hogy teljesen elpusztítsd a gépet akkor ugyanez a menet, csak ott még a SYS könyvtárat is törölni kell, plusz egy SHUTDOWN parancsot is be kell iktatni utána.
  • lipiqe
    #289
    Sziasztok!

    THC: mukodik a kliens... bar eleg primitiv, de mukodik ;)

    En is egy kerdessel fordulnek a tisztelt forumkozosseghez...
    Kezdek idegosszeroppanast kapni 1 kuldetesnel es nem talaltam kulfoldi forumokon sem infot rola (vszinu mert teljesen egyszeru...).
    Crystal Softwarenel kellene torolnom minden anyagot + backupokat...
    Toroltem a Crystal Software Internal Service Machinerol mindent, majd ripityara hackeltem a LAN-jukat is, es az ott levo Main Serverrol is toroltem minden adatot... Kesobb szetkaptam a Central Mainframjuket is... Public access serveren semmi, az access terminaljukra meg nem birok bejutni sehonnan sem... Hiana kuldom a levelet, h toroltem a fileokat, megis azt irkalja, h nem teljesitettem meg a melot...
    Hol hibazhattam?
  • THC
    #288
    Szaisztok 1 kérdés ez az irc kliens ez müködő képes a játékban tehát lehet tényleg használni vagy csak kamu és háloba vagy neten nem lehet tolni a gamet ????
  • Toroco
    #287
    húúú, én még ilyen sokáig nem jutottam el
  • Csacsi
    #286
    Sziasztok.

    Megvan a gém, meg az 1.31-es patch, de már megnéztem vagy 15 számlát, és mindegyik csak pár ezer credit volt.

    Lehet, hogy a patch miatt nincsenek milliomosok? ÍÍgy hogy rabolom ki őket? Vagy van más lehetőség olyan számlát találni, amin sok pénz van?
  • vasutaszsolti
    #285
    Ohhh. THX. Én meg állat módon kerestem a Revelation nevű vírust. :)
    Most próbálom forditani a leírását, ami a lemezen volt.
  • Hmuda
    #284
    Benne van minden fontos dolog ami a kezdéshez kell. Elég ha csak kicsit szórakozol az ARC szerveren, eltünteted a nyomokat és egy-két hét múlva jön a levél, hogy tudnak a betörésről és nem akarsz-e nekik dolgozni.
  • vasutaszsolti
    #283
    Hali van még itt aktiv hacker?
    Hogy a turóban lehet a sztori küldetést elkezdeni?
    Megkaptam a mailt, de nem tom hol tudom használni? Help PLZ
  • Zsolteeee3
    #282
    Csak viccből mondtam hogy kamu a lebukás...