29
  • ixyon
    #29
    ht aszem az nvidia ebben kérdésben nem igazán mondható elfogulatlannak...
  • MuERTe
    #28
    Az nvidia válasza :)))))

    http://www.nvidia.com/view.asp?IO=analyzer
  • ixyon
    #27
    hát csak azért kell rá ventillátor, mert a világ legnagyobb mikroprocesszora van rajta... 60 milió tranzisztorral. ennél jelen pillanatban nincs nagyobb.
  • item
    #24
    Hehe... Az ATI A KIRÁLY ... NEKEM EGY ATI RADEON VIVO 64MB DDR van a gépembe.. és Jól dolgozik.. GAME alatt adja amit elvárok tőle az FPS csak egy dolog nem minden ! + a képminősége jobb a konkurencia kártyáinál... mi kell még !?
  • ixyon
    #23
    én sem veszek sosem már nvidia kártyát, mert megölték a világ legjobb gaming 3Ds apiját!
    qurva annyujat.
    és az nvidia nem fogja bekebelezni az atit, mert az 1 dolog, hogy az nvidia évi forgalma minössze negyedakkor,a mint az atinak, a tőzsdei értéke kb. 6* kisebb.
  • nyunyu
    #22
    Na, ezt megneznem ;)

    Esetleg forditva...
  • l3alF1aKe
    #18
    én mint megrögzött voodoo fun, videok. csere előtt állok, és felelősségem teljes tudatában kijelentem, hogy nem veszek nvidia kártyát -)
    Asszem mindenki tudja miért...és hogy miért teszi ezt sok hozzám hasonló (voodoo fun) emberke is.
    8500 at nekem-)
  • ixyon
    #17
    és ezt honnan veszed?
    a radeonhoz 1 gét múlva jön XP driver... addig nyílván nem nagyon hasonlígatják a kettőt...
  • MuERTe
    #9
    Mingyá jön egy nvidiafan (fun?:) és bejelenti, hogy az uj detonátorxp-vel a gf3 5fps-el többet nyom ki magából mint a radeon 8500 :)))
  • Lez
    #6
    Francba a nyomorék DVI-vel. Azér' minek fizessek?
    3 szor cserélek gépet videokártyástól mire egyszer monitort. Szóval LCD-m nem lesz egyhamar se más DVI-s monitorom.
    Tv-OUT az jöhet, de ami leginkább érdekelne: Mennyibe fog kerülni az All-in-Wonder-es verzió?
    Mert videóeditálásban kétség kívül veri az ATi az nVidiát.
  • narumon
    #5
    "Ezenkívül arról sem szabad megfeledkeznünk, hogy a RADEON 8500-on kívül egyetlen olyan konkurens grafikuskártya sincs jelenleg a piacon, melyet kifejezetten a Microsoft újgenerációs operációs rendszerére, a Windows XP-re optimalizáltak volna"

    Jaaaaajjj de szaaaaaar :) Nem tom ki irta ezt a cikket de remélem ezt ő is csak viccnek szánta..
  • Laalee
    #4
    a RADEON 8500-on kívül egyetlen olyan konkurens grafikuskártya sincs jelenleg a piacon, melyet kifejezetten a Microsoft újgenerációs operációs rendszerére, a Windows XP-re optimalizáltak volna. ez de rossz duma... driver kerdese az egesz, az meg van a vidiahoz is.. mindenesetre ha a többi uj radeon ara is -100usd akor mar egesz jo :)
  • Zoi
    #3
    Hali!
    Ti lattatok mar mo-n boltokban 7200-as ATi-t, esetleg ismertek olyan boltot, ahova rovidesen (1-2 heten belul) erkezni fog?
  • MuldR
    #2
    Ja, mellesleg az nVidia mikor csinalna meg ilyet?
    Azokba se sok gerinc van. Nyomjak a szar geforcukat hogy 300FPS-t nyom, de a minoseg????
    Pfff
    ATi Rulz 4 eva (de mondhattam volna azt is hogy kanadai gyarok rulz :))
  • MuldR
    #1
    Hmm, hat videokartya teren eddig is az ATi volt a kedvencem, de ez ezek utan meg jobban megerosodott. Imadom ha egy cegnek korrekt uzletpolitikaja van. Ritkasag manapsag.

    Csak azt nem ertem, hogy egy ilyen ceg hogy tudott egy meztelencsiga gerincevel rendelkezo intellel szovetkezni? :((((