213
Hogy ismertétek meg az Sg-t ?
  • _Atti_
    #213
    2001 ből vannak az első irásos emlékeim a forummal kapcsolatban de feltehetően már
    99-ben is kerestem és találtam választ errefelé a kérdéseimre :)
  • tomsolo
    #212
  • Gladiator
    #211
    még 99ben vhogy. az ultima 9-nek volt egy ilyen oldala, hogy: ultima9.supergamez.hu, aztán onnan vhogy idekeveredtem.
  • Gladiator
    #210
    :D
  • ffxi
    #209
    Én még dial up-os korszakba ismertem meg. És még mindig azon vok:(
  • katalány
    #208
    Engem már az elején kirúgtak
  • Mirk
    #207
    MU online topic
  • HUmanEmber41st
    #206
    Battlefield 1942 topig miatt :)aztán körbenéztem, és ittmaradtam sokak nagy bánatára :)
  • nf1
    #205
    utánna meg 'miért ne nyithatnék egy Zooey Deschaneles topicot?'
  • Japep
    #204
  • MR ME
    #203
    én úgy h a spanom mondta h van itt egy gyökér, hát betértem, és tényleg az!!!:DDD
  • csgj
    #202
    én is pont így, csak nem biztos, hogy elsőnek adta ki. aztán azt gondoltam, miért ne regisztrálhatnék? aztán azt, hogy akkor miért ne lehetnék VIP tag?
  • Nuki
    #201
    ja amúgy sokszor kijukadok ide, gúglin, origón keresek játékról leírást, satöbbit :)
  • jointeer
    #200
    hátén izé :-|
  • Qwerty4
    #199
    Én a Gogglebe kerestem fórumokat egy játékról, már én sem emlékszem melyik játék volt.És az SG oldalát kapta meg elsőnek.
  • Nuki
    #198
    egy mmorpg miatt, akkor még a Counter-Strike-osokkal versenyeztünk szpammalésben mert ha jól emlékszem csak ők rendelkeztek több hsz-el akkor ;D leaglábbis így nyiltan nem, de a legtöbb hsz azért szólt :D
  • Jano
    #197
  • Braveheart
    #196
    yahoo-n rákerestem a Morrowindre, és kiadta a www.supergamez.hu-t :) jó rég volt :)
  • gnar killer
    #195
    az úgy volt hogy ízé...
  • PíszLávJuniti
    #194
    [b]"fórumunkba jánozst keresünk. www.supergamez.hu"
  • gordon 24
    #193
    Google dobta ki nékem!!!
    Azóta az életem része!!!
  • sz4bolcs
    #192
    Én jó sok éve superwarezként ismertem meg, és ah jól emlékszem innen töltöttem a crackelt játékokat. :D
  • daeemoon
    #191
    Az egyik tanárom ajánlotta figyelmünkbe, aztán asszem kellett a honlapomra fórum, szal regeltem :) Azóta nem túl aktív fórumtag vagyok :P
  • Vlala #190
    Húderégenvoltaz. Inkább ne beszéljünk róla :)
  • G_ArchAngel #189
    supergamez-ként ismertem meg...
    a fórumra meg a Battlefield'42 rántott be...
  • Laky
    #188
    csatlakozom :)
  • Aspyrin
    #187
    még supergamez korában egy játékkal kapcsolatban kerültem ide :-D
  • FtranX
    #186
    "sg = supergamez ?"

    LOL
  • FFX
    #185
    jééééééé!!!
    sg = supergamez ?
    amúgy oszttárstól.
  • czky
    #184
    Én is kerestem vmit a Googléban, és itt volt 1 találat!
    Azóta itt vagyok...
  • RelakSfromhome
    #183
    AVP2-höz kerestem valamit, és asszem a pcworld vagy ilyesmi újság fórumán találtam meg. Aztán látom, hogy egyesek szmájlokat raknak be, de én nem tok. Majd fel lettem homályosítva, hogy esetleg a www.supergamez.hu-n próbáljam :)
  • 12346
    #182
    a street legal nevű gém magyar oldalán (by alex) volt egy link erre az oldalra, konkrétan a játék topikjára, aztán ideszoktam.
  • [HUN]PAStheLoD
    #181
    Sajna a http warez többnyire halott, smsweb meg nocomment :]
  • bogyoka
    #180
    Én 2002 óta olvasgattam, regisztrálás nélkül, mert ha elakadtam egy játékban itt tudtam megnézni valami helpet, de 2003 novemberében muszáj volt már beírnom hogy hol akadtam el, mert nem találtam arra utaló hozzászólást, de már nem tudom melyik játék volt az
  • Wolfram
    #179
    Digi fényképezőgéphez kerestem infot és itt találtam is egy rakás mindent... ennyi
  • FtranX
    #178
    2000 vége felé bekötötték a netet (ISDN). Amikor keresgéltem, a keresők állandóan, oldalakon keresztül valami hülye SuperGameZ magazinra mutató linkeket dobtak ki, nem pedig azt, amit igazán kerestem. Nagyon idegesített. (Szűrtem is a kereséseket "-supergamez"-zel)

    Aztán egyszer, hónapokkal később hírtelen felindulásból megnéztem, hogy mi is ez valójában. Azóta olvasom. A fórumba csak jóval később regisztráltam.
  • dieselG
    #177
    isten tudja hogyan.. talán a belső hangom vezérelt ide, tékerek és flémerek számát gyarapítandó
  • CSOCSO
    #176
    ha en arra emlekeznek...:)
  • lee86
    #175
    amikor beszerelték az ISDN-t (!!!) rögtön nagy warezolónak hittem magam, és mivelhogy az AppZ, MovieZ, stb után a supergameZ-ben is a letöltésekre asszocáltam, aztán végül kiderült, hogy a warez csak elenyészően van itt jelen (0-day topikok.. hmmm :)), de ettől függetlennül itt ragadtam és azota olvasom a fórumot, meg a főoldalt is! :)
  • Ben C
    #174
    Minden fórumra regisztráltam mert venni akartam Final Fantasy VII-t. RPG.hu -ra, indexre, talán gamestarra is. Aztán a többit szép lassan meguntam..