166745
  • Daermon
    #162897
    Akkor, hogy, hogy más karival raidelsz?
  • Plata
    #162896
    Main kari.
    Fő foglalkozása pecázás cooking ökörködés pet keresés.Meg küldizés.
    Letoltam vele hétvégén draenor talador és nagrand küldijeit.
    Vele csináltam legion repülést.
    Szeretem a törpe huntim.
    Nagy ritkán egy random heroicra bemegyek vagy timewalkingba mert az buli.
    Jobban szeret vízparton lébecolni vagy hegyet mászni.
  • Daermon
    #162895
    Valamiért azt hittem a hunti a main karid, mert mindig arról beszélsz :D
    Nekem a vanillaban a warrim, majd a druidom lett 60-as. Hunti volt a 3. project, de az 30 körül maradt végül (azóta is bánom, mert az Epic questet megakartam vele csinálni). Persze WotLK, és főleg Cata óta szinte minden karim max lvl-re ér.
  • Plata
    #162894
    Jah tegnap rájöttem hunti tud hátra is lőni.
    Bm hunti még mindig a kedvencem annyi év után is.Igaz nem nagyon lát instát mert csak szeretek vele játszani.
    Tegnap nekirepültem 95 milla hp-s wq csókának.Egyből futottam előle és ráeresztettem peteket.Leöltem.Futottam előle közben hátra lőttem.Süket huntinak megint esett legendary.Raidelős karimnak meg nem.Ezen akadok ki.Pecás karimnál gyűlnek.Ökörködésből van neki 900+ gear.
  • Plata
    #162893
    Vanillában theramore melletti szigeten bm huntiként egyedül farmoltam az eliteket.
    Mikor bejött bc ott húztam a huntit mert rühelltem először bc kieget.
    De aztán megszerettem altokkal.
  • Daermon
    #162892
    A szintezés pont a rengeteg hiszti miatt egyszerűsödött és rövidült.
    Semmi baj a mobokkal, csak túl gearelted. Ha erősebbek lennének, akkor meg a friss 110esek szívnának. Teljesen jó, hogy gearelve pikk pakk levered őket egy WQ-nál és mehetsz tovább. Mert nem az outdoor az endgame content.
    De anno vanillában Tyr Handen is egyedül farmoltam az eliteket, tehát akkor se volt lehetetlen. Persze lassabb volt, mint 2-3 emberrel.
  • Myselor
    #162890
    nekem jelenleg a wowwal annyi a bajom hogy ha erősebb geart szeretnék és raidelni akkor rá vagyok kénszerülve a full mythices faszságra ami nekem nagyon nem jött be egész legion alatt de a kulcsozás se mythic raidelni nem akarok.nekem elég lenne a normal hc szint de hát mindenki "nagy faszú" és lentebb már nincs szint...
  • mariakandras
    #162889
    Ja, azert kerdeztem, mert olvastam en is, hogy jon (johet) a classic, gondoltam hatha a fejukhoz kaptak a keszitok, hogy azert ez mar durvan tulzas ami jelenleg van. Pedig nem kene sokat csinalni, mindossze annyit, hogy erosebbet ussenek a szornyek es tobb eletuk legyen, maris sokkal jobban egymasra lennenk utalva. Tiszta Diablo feelingem van mar amikor wowozok, ami nem is lenne baj, mert azt is szeretem, csak a wow classic alatt jatszottam a legtobbet es baromira hianyzik. Legalabb a levelinget hagytak volna ugy ahogy volt, aki siet, kifizet 50 eurot azt csa, a tobbi meg hadd jatszon mar rendesen.
    Utoljára szerkesztette: mariakandras, 2017.11.15. 07:11:01
  • Daermon
    #162888
    60ig fejlődnek, amolyan vanillásan (se addon, se gold, se mount, se df, se semmi ilyesmi)
  • hitman1028
    #162887
    én utálnék mindig másokra várni
  • Tirion
    #162886
    mi ez a "project 60" amit a streamerek nyomatnak?
  • LeWyTy
    #162885
    "A régi jó dolgokból nem már maradt semmi."
    Az nekem is hiányzik kicsit hogy egy nehezebb questhez össze kellett verődni egy random partyba hogy meg tudjam csinálni
    Na meg megtalálni egyáltalán mit kell csinálni. Most meg már a segge alá van tolva minden a játékosoknak.
    Na de majd a Classic
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2017.11.15. 01:41:31
  • mariakandras
    #162884
    Akkor lehet csak kepzelodom, de sima hc gearben is lazan leolok velem egyszintu elitet, etelt, mannat, vagy kotozoszert mar nem is emlekszem, mikor hasznaltam utoljara es ugy amblokk a kinti vilagban minimalis kihivas van, aki nem halalfejes, az dara. Ha nehez egy kuldetes, csak attol nehez, hogy nem tudom, hova kell menni. Elvileg ez meg mmorpg, vagy valtozott a titulus?
  • Plata
    #162883
    Te ezt a hülyeséget biztos ide akartad írni?
  • mariakandras
    #162882
    Sziasztok, az uj kiegben van ra esely, hogy elmozdulnak a jelenlegi single player hack'n'slash iranybol?
  • ShaiHulud
    #162881
    orcokat kiegben lehet tutira, es igen a barbershopban lehet majd, trollokrol nem volt szo.
  • hitman1028
    #162880
    a zandalari trollok fognak egyenes háttal lenni
  • Daermon
    #162879
    Erre csak azt mondták, hogy majd csak lesz. Úgyhogy nem biztos, hogy a kiegben.
  • antiqueA
    #162878
    Új kiegben módosítani a karakter tartását egyenesre (ork, troll) a borbélynál lehet majd?
  • TBTPumpa
    #162877
    Márciusban folytatódnak a Krónikák:
  • TBTPumpa
    #162876
  • Plata
    #162875
    Húha,ötezer dollárt?
  • BoneDragon
    #162874
    Ötezret adok érte.
  • TBTPumpa
    #162873
    OMG, de jól néz ki.


    Retkes francért nincs ezeknek EU-ba partnerségük senkivel. Német/spanyol oldalakon ráadásul nem is reklámozzák (hivatalos WOW oldalon). De azért a képüket kitolják a GamesComra minden évben. Blizzard miért nyomod fullba a kretént?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.11.07. 11:19:00
  • TBTPumpa
    #162872
    Új könyv érkezik:
  • ShaiHulud
    #162871
    jo csak amire valaszolta hogy swifty mar jatszott is vele, abban a kommentben en a classic serverekrol beszeltem elotte es nem a kiegrol.
  • Panzeradler #162870
    Láttam, minden jóból kimaradunk.
  • TBTPumpa
    #162869
    Gondolom az új kiegészítővel. Volt belőle kint egy demó.
  • ShaiHulud
    #162868
    mivel? classic serverrel? azt nem hiszem.
  • ShaiHulud
    #162867
    egyszeruen, allied racek nem lehetnek dk-k :)
  • tigeroo
    #162866
    Jézusom mi ez a sok megmondó. Majd meglátjuk, hogy mit hoz a történet. A warcraft 3 is annyival indult, hogy sötét felhők gyülekeznek Medivh mögött... és többről volt szó, mint human vs orc háború.

    Lesz itt még turpisság (Valamelyik old god befolyása alatt van egy király, merénylet történik stb, és összeugrik a két frakció. Lehet a PVE rész arról fog szélni, hogy afféle titkos kommandóként derítsük fel ezeket a dolgokat. Blablabla. Nem kell ezt leírni. Ki fogják találni a történetet.)

    Nekem, mint ős-warcraftos, tetszik ez a felvezetés is. TRIGGERED.

  • ShaiHulud
    #162865
    most pl nezegetem vissza a blizzcon videokat a tickettel. Afrasiabit interjuvoltak es ott is elhangzott hogy gyak a battle for azeroth cim az nem a teruletekrol szol elsosorban, hanem Azeroth-rol mint a titan maga, meg kell menteni, mert haldoklik egy ideje.
  • PiszkosFred
    #162864
    Mint kb a mostani mmok kozul a swtor pvp/pve instance rendszere. Ha pvp-re valtasz, atrak a pvp instance/vilagba ahol mindenki szinten pvp "on" kapcsoloval maszkal. Ha atvaltasz pve-re, akkor meg visszakerulsz a nyugodt pve isntance/vilagba. pve es pvp beallitas nem talalkozik sosem, vagy mindenki ez, vagy mindenki az az adott vilagban.

    A crossrealmek es a fejlett technikanak koszonhetoen tenyleg semmi szukseg nincs mar megkulonboztetett pvp vagy pve szerverre, dontson a jatekos, milyen kedve van.
  • jazzy
    #162863
    Azshara noname boss? Nem is láttunk még a kiegből semmit, te már elástad, hogy szar lesz?
  • ShaiHulud
    #162862
    hat az lesz hogy a karakterszinten tudod majd betagelni magad pvp modba es akkor abba leszel es olyanokkal rak ossze akik szinten bekapcsoltak a pvpt. Ezt ugy kell erteni hogy a crossrealm rendszer kint a vilagban majd pvp tages emberekkel egyutt rak, tehat olyanokkal talalkozol kint a vilagban akik nem carebearek, hanem worldpvpzni akarnak. Es forditva, ha nem kapcsolod be, akkor meg zavartalanul questelhetsz.

    es ezt megfejelik azzal, hogy ha pvp modban tolod, akkor tobb xpt/goldot stbt kapsz, ezzel ellensulyozva azt, hogy pvpzes kozben lassabban tudsz haladni a fejlodessel, illetve kis osztonzes is a pvp mod hasznalatara.
  • ShaiHulud
    #162861
    O azt irta hogy neki NEM jon be :)
  • ShaiHulud
    #162860
    miert lenne pvp kieg? pl warfrontsok is PVE tartalom lesz, ami kb olyan lesz, legalabbis azt szeretnek, mint a warcraft rts csak wow nezetben. kell majd nyersanyagot gyujteni, epitkezni, unlockolni tiereket, es akkro mas fajta es jobb egysegek spawnolnak stb. sajnos sok infojuk nem votl rola, mert meg szinte gyerekcipoben van az egesz.

    loreilag meg kar elore sopankodni, meg nem tudjuk pontosan mik tortentek, pl miert is es hogyan eg a nordrassil stb. nem kell midnig demonokat meg ossarkanyokat olni. Ezt eddig is tudtuk hogy nem nagyon lesz sargeras utan uberebb ellenfel. illteve majd oldgods titanok vonalon. Ez a mostani kieg is az oldgods titan vonalat viszi tovabb majd, annyit mar azert sejtettek velunk. pl ugye nem lehet tudni magni bronzbeard akkor most kivel is van. illetve azeroth titan eppen haldoklik es meg kell menteni. tehat azert lesz itt epikus szal is nem csak sylvanas vs greymane.

  • TBTPumpa
    #162859
    BlizzCon-os WoW Panelen nem említették, hogy PVP orientált lenne az új kiegészítő. Én csak annyit hallottam, hogy nem lesz már külön PVE és PVP szerver, valamiféle egységesítés lesz, viszont másképp lesz megoldva a PVP rendszer az új kiegészítőben, mint korábban. Nagyon nem tértek ki rá, de még a fejlesztés javában zajlik. Sok minden változhat és fog változni is a megjelenésig. Talán még az idén elindul a zárt bétateszt.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.11.05. 13:12:01
  • Daermon
    #162858
    Nekem is bejön. Elég ambiciózus kieg, és nagyon jól sikerülhet. Pedig a Legion magasra tette a lécet.
    Az cgi intró is ízig-vérig Warcraft volt, 10/10 :)
  • Myselor
    #162857
    amúgy komolyan csak nekem nem jön be ez az új kieg?pvp kieg lesz kb.nem is tudom elképzelni a raid részét hogyan és mi lesz majd.milyen ellenség.mert ilyen noname valami bossokat beraknak majd csak hgoy legyen raid is ez hülyeség.nekem asszem a wow ennyi.a pvp részét sose szerettem igazán de hogy teljesen át megy most ebbe és ennyire nincs jobb ötlet ez számomra elég eszomorító