166745
  • foxxi
    #162937
    Hali!

    Mage-ről mondanátok véleményt? tapasztalat érdekelne. Köszi
  • Myselor
    #162936
    értem köszi:) nos nekem csalódás egy kicsit az egész.nagyobb dologra számítottam.meg amennyire bejött a legion először a végére annyira unom már.3hónap gametime alatt alig léptem be ezt az új raidet kipróbálom de valahogy nem hajt semmi,főleg nem a mythicezés felé.van sok jó játék még
  • Pio
    #162935
    Jó kérdés, jogos, hogy félrevezető, amit föléírtam. Egyelőre úgy tudjuk nem lesz több raid a kiegben, de láttunk már karón varjút.

    Minden esetre annyiból mindenképp ending, hogy a Legion sztoriszál ezzel lezárult.
    Utoljára szerkesztette: Pio, 2017.11.28. 22:16:06
  • Myselor
    #162934
    ez most az end content?
  • Pio
    #162933
    Legion ending cinematic (spoiler alert)

  • Lokker
    #162932
    Elég baba az artifact pecabot. Két nap alatt 80k goldot szedtem össze vele különösebb megerőltetés nélkül. 1-2 órát horgásztam maximum kisebb szünetekkel. Az árak alapján nem valami népszerű a horgászás, ellenben elég jó áron mennek a halak.
  • papi08
    #162931
    háh.. az AdBlock önkényesen kikapcsolta fejlécet az összes topicban.. ezért volt furcsán üres :)
    Köszi!
  • Plata
    #162930
    Itt fent meg is találod a választ,mert oda van írva hol játszik a legtöbb magyar,zöld az ally piros a horda.
  • papi08
    #162929
    Sziasztok!
    Tervezem elkezdeni a WoW-os karrierem eredeti szerveren is (eddig csak törtökön nyomtam, de ott 1-2 évig), viszont egy olyan kérdésem lenne: melyik szerveren/realmon van a legtöbb magyar, legélhetőbb pvp, illetve a kiemelt realmon hogy oszlik az alli/horda aránya? :)
    köszi!
  • tigeroo
    #162928
    és most black friday kereteiben olcsó jópár blizz termék. nézzetek szét a shopban.
  • Daermon
    #162927
    13 éves lett :)
  • Plata
    #162926
    Tegnap én is nosztalgiáztam és troll duduval gyalog baktattam végig fél kalimdort,vagyis travel formban.
    De annyira nem vanillázok hogy kihagyjam pilgrimet,mert jó móka.
    Tegnap két fura dolog is történt.
    Troll duduval nagyban trappoltam le felé feralas felé.erre a semmiből feljött egy ablak amire sajnos egyből rácsaptam,de valami olyan volt hogy you have been disconnected,meg valami error ami 5-el kezdődött,rányomtam az ok vagy accept gombra azonnal de nem történt semmi,játszottam tovább.
    Este monk karival class hallból elindultam dalaranba,de előbb felmarkoltam egy seal of broken fate-et.Majd teleport dalaranba.Erre mikor átérek feldobja a bonus loot ablakot.
    Kinyomtam mert úgysem kaptam volna szerintem semmit,igaz így is bukta lett,greater invázión használtam el és csak ap jött.
  • PiszkosFred
    #162925
    Nem vagyok benne biztos, hogy anno a vanillaban volt Pilgrims Bounty event, marpedig o arrol beszelt/irt, a Wildor cimbora altal ajanlott nosztalgia kiruccanas (vagy tartosabb ott let) utan.
  • Plata
    #162924
    Figy,húzz haza orgrimmarba és csináld pilgrim eventet,egyből 300+ lesz a cookingod.
    nagyon gyorsan lehet húzni eventtel.

    Mivel a karinak nagyon sok rested xp-je volt így még vagy 2-3 szint is összejött.
    Nagyobbik monk karival is nekimentem.
  • tigeroo
    #162923
    nyílt levél wildornak :)

    köszönöm a tipped.

    hordás sámánt indítottam egy régi jóbarátommal (ő pedig hunter).

    most értünk el a 24 órás /played-hez, mondom is a statisztikát:

    lvl 28 elem shaman.
    leatherworking 178/225
    skinning 225/225

    cooking 212/225
    fishing 145/225

    területek, amiket kipucoltunk: the barrens (xroads hell yeahhhh), stonetalon mountains, thousand needles (egy része, a 30+ questek hátravannak), emiatt átnyargaltunk hillsbrad foothillsbe. a terv az, hogy 32 körül visszatérünk 1000 needlesbe, majd belevetjük magunkat STV pvp-zős kalandjába.

    tapasztalat: gyerekek, ez varázslatos! kellett vagy 3-4 óra, amire visszaszoktam a vanilla wow ütemébe, érezhető volt a "motorfék" mintha szó szerint visszaváltottam volna a fokozatot. de megérte. huhúú. úgymond "nincs tét", ráér az ember profot húzni, questben besegíteni, mindenki segítőkész, mindenre van idő, nem siet senki sem a dolgára. world pvp még annyira nem volt, 1-2 allist megkergettünk most hillsbradben, de ennyi. tetszik a játék mechanikája is, az elején nehéz volt a mobokkal, most, hogy gyűlnek a talent pontok és a sokrétű spellek már azért gördülékenyebben megy a gyilkolászás.

    féltem, hogy ez már nem az a wow, meg mi sem vagyunk fiatalok (nincs is már annyi szabadidőnk), ám a duo questing, és a heti 8-10 óra azért még mindig élvezettel és hangulatosan telik el.

    uff.

    szóval a blizz authenticatort sem indítottam el azóta. na majd ha jön a classic :)
    Utoljára szerkesztette: tigeroo, 2017.11.23. 09:06:50
  • torrente111
    #162922
    sziasztok. van két "buff" ez és ez mind a kettőt lehet együtt használni vagy csak az egyiket? köszönöm
    Utoljára szerkesztette: torrente111, 2017.11.23. 05:28:11
  • PiszkosFred
    #162921
    Amit mar le is zartak, meg a posztod elott :) Csak szolok.
  • Beni521
    #162920
    Reddit kérdőív a classic serverekről, nem teljesen hivatalos de "Blizzard-monitored" és eddig 32 ezren kitöltötték már
  • Tirion
    #162919
    Soda, Bahjeera,Asmongold stb
    Utoljára szerkesztette: Tirion, 2017.11.16. 12:46:55
  • Tirion
    #162918
    ja és 7-en voltak a "raidben" :D WOW micsoda kihívás :)
  • Plata
    #162917
    Ma már szerintem még rosszabb mint rég,mert tudod hogy bármikor lóra pattanhatsz vagy még egyszerűbb ha behív az insta.
  • PiszkosFred
    #162916
    30+ szinten eljutni maraudonba stormwindbol gyalog - mint regen -, ez talan meg ugyanolyan szar, hosszu es unalmas, mint anno :)
  • Daermon
    #162915
    Tudom. Ezért nem is értem ezt a "kihívást".
  • Tirion
    #162914
    hááát,de ez nem ugyanaz mint anno még így sem! most AQ40-et tolnak és kettesével húzzák az add grp-kat és kb 4-5 sec alatt dőlnek a mobok......ez nem így ment ám 60-on.......teljesen más a sebzés meg a mobok HP ja mint régen volt ez így csak önámítás
  • hitman1028
    #162913
    horgászni csak akkor horgászok mikor nagyon muszáj xd
  • Plata
    #162912
    Pecás öcsit csinálom épp,de nincs bent két NPC a játékban aki kellene hozzá,pedig elvileg 7.3-al be kerültek,mégis hiába néztem videót róla vagy wowheadet,nálam nincsenek ott az NPC-k.
  • hitman1028
    #162911
    nekem az mm jobban tetszik
    kb fele annyi skill csak
  • Plata
    #162910
    Tudom,de azt hittem veszed a poént.
  • hitman1028
    #162909
    lfr az nem raid
  • Plata
    #162908
    Peca raid.
    Csúnya nagy rossz puki szörnyet öltük,közben pecázgatunk és még egy új receptre is szert tettem és egy reput majdnem maxoltam.
  • PiszkosFred
    #162907
    "raid" :)
  • Plata
    #162906
    Hát igen a hunter élete izgalmas.Sok sok raid.

    Néha napján lövöldözés csúnya nagy puki szörnyekre.
  • hitman1028
    #162905
    én meg most huntert hüzok
  • hitman1028
    #162904
    1 hétig volt csak szünet xd
  • Plata
    #162903
    Olvasd el, a pecázós karimnak esik,amelyik meg nem pecázik annak nem esik.
    Azt hittem törölted a karidat.
    Pedig pont miattad tetszett meg a mage.
    Pecázás közben beugrottam egy invázióba,930-as kesztyű esett.
    De valami vér ronda.
    Egyébként jó móka volt raiddel pecázni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.11.15. 15:33:16
  • hitman1028
    #162902
    nem értem h h neki nem esik,mágusomnak eddig 15 legendaryja van
    igaz,pecázás közbe nem is fog
  • Plata
    #162901
    Ma a huntimmal találtam egy raidet ami érdekelt,vagy másfélórát pecáztunk raidben.
  • Plata
    #162900
    Az én Main karim kedvenc foglalatossága ez.
  • Plata
    #162899
    Mert nálam a main kari az nem az amivel raidelek,hanem amivel a legszivesebben játszom,huntival rengeteget játszottam,az más kérdés hogy főleg szórakozás volt.
    Raidelni legszívesebben a monkommal megyek,de neki nem esik legendary,vagy mage karival,neki már van kettő,cipő meg gyűrű,vagy a rugóval,neki van gyűrű,vagy sámánnal.Neki asszem valami trinket.Vagy a warlockal.
    Legjobban a monkkal szeretnék,de hát legendary hiányában nem megy,pedig vele aztán szenvedek is érte,de azért sem,huntival meg akkor is esik ha csak unatkozom.
    Pedig a pecázáshoz meg a főzőcskézéshez nagyon nem kell gír.
    Jah neki meg peca legendaryra fáj a fogam csak.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.11.15. 11:01:32
  • LeWyTy
    #162898
    Nekem a legjobban az vette el a kedvemet mikor kitalálták hogy a story szerint minden játékos egyénileg lesz a legnagyobb hős a játék világában. Mi a francra jó ez így? Bromira illúzióromboló hogy azt akarják hogy egyedinek érezzem magam miközben tudom hogy ugyan olyan legendary szarnak hiszi magát az összes játékos a legbaszóbb epic fegyverrel meg mindennel.
    Ahelyett hogy csak egy random senkiházi hös lennék a sokból aki csak úgy harcolgat. Ha meg elérek valami nagyon durvát akkor érezhetem hogy igazán több vagyok a másiknál. Mint pl régebben egy legendary fegyver vagy bármi.