166745
  • Plata
    #163137
    Horda oldalon már nincs se Thrall se Blaine se Vol'Jin.
    Őket bírtam,de ez a Sylvanas meg az undik mehetnek a bánatba.Sylvanas-t rühellem,nem is tudom hogy lehetett a horda vezére egy ilyen pocsék hagy ne mondjam mi.
  • TBTPumpa
    #163136
    omg
    Miért utáljátok ennyire? Horda oldalon számomra a legkedvesebb karakter. Semleges oldalon pedig Jaina, bár ő, ahogy néztem már a Szövetséget fogja erősíteni Anduin oldalán a Battle for Azeroth-ban.
  • Daermon
    #163135
    Remélhetőleg BfA-ban már megfingik végleg
  • Plata
    #163134
    Nálam mindkét oldalon Sylvanas búrájára várok a kandalló fölé.
    Mikor lehet már levágni annak a rb-nek a fejét és kirakni a polcra?
  • TBTPumpa
    #163133
    Horda oldalon:
    Sylvanas már várja, hogy ismét szolgáld őt!

    Szövetség oldalon:
    Anduin már várja, hogy a fény nevében ismét békét hozz!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.04.18. 10:03:17
  • Daermon
    #163132
    Akkor nincs mese: mostantól szerdától szerdáig kell élned az életed, és minden héten újra ugyan azt ismételgetni :D
  • LeWyTy
    #163131
    El....
  • Daermon
    #163130
    Elfelejtetted cancelezni? :D
  • LeWyTy
    #163129
    That feel mikor a számlakivonatban ott van a blizzard te meg 1 éve nem wowoztál. Az annyira felemelő (flbszó) érzés.
    Hülye subsription.
    Tehát akkor most megint játszanom kell
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2018.04.18. 01:32:54
  • Daermon
    #163128
    BfA-val megszűnnek a PVP/PVE szerver külömbségek.
  • hitman1028
    #163127
    mondjuk nekem kűlön realmen vannak a hordások meg az allisok,de a hordásokra már nem jut időm
  • hitman1028
    #163126
    arathor the best xd
  • Plata
    #163125
    Pvp-zni rendesen Bc idején pvp-ztem,vanillában nagyon ritkán,de Bc-ben alt karival sokat.Még arénáztam is,warrival és sámánnal,rugóval meg folyton a hordás cloth-os népeket zrikáltam.LK-ban már nem nagyon,Cata meg nem jött be.Legionban egyszer egy heti bg küldi kedvéért bg-ztem.Most sem tervezem hogy pvp-zni kezdjek,azt hiszem valami ruha miatt szereztem mark of honort.Kellett egy ruhához ami nagyon tetszett.
    Csak PVE realmon van karim.Bronzebardon 15 allys amiből 13 darab 110-es,egy még kicsi egy meg bankos.És arathoron van asszem 11 karim amiből 2 allys többi horda.De tervezek pvp szerveren is karit kezdeni,csak majd akkor ha már kijön BfA.
  • hitman1028
    #163124
    nem válik ingyenessé,csak bekerűl a battlechest közé
  • Pio
    #163123
    Sztori tekintetében mindenképp a horda-alli konfliktus lesz a központban, de a játék maga olyannyira nem lesz pvp fókuszú, hogy konkrétan meg is szűnnek a pvp realmek. Minden realm pve lesz default és manuálisan állíthatod át magad pvp-re és akkor átdob egy külön shardra a többi pvpzni akaróval együtt.

    Igazából a Legionnel nagyon eltaláltak valamit, pletykák szerint tartósan 10 millió felett volt ismét az előfizetők száma és csak így az utolsó pár hónapra csengett le a kieg, előtte volt egy nagyon fasza ~15 hónapja, szóval szinte biztos vagyok benne, hogy nagyjából hasonló formát fognak követni, folyamatosan adagolt pve kontent, skálázódó dungeonök, végtelenített farmolási lehetőség, sok random (remélem ebből azért visszavesznek :) ).
  • Vorrhess
    #163122
    Nem hinném ,hogy nagyon pvp buzi lesz. A wow sose volt az, pvp csak egy kis mellékes volt mindig is. Nem is bánom egyébként, mert ahogy jönnek a kiegek már tizen éve ,egyre jobban térek át a pve-re :) Főleg a Legionban kötött le tovább a pve, eléggé eltalálták most szerintem. Ha BfA is hasonló lesz, már akkor elégedett leszek.
  • Plata
    #163121
    Igen,régen is mindig küldözgették a régebbi kiegeket ingyen,hátha visszatérek.Battlechesthez mindig jöttek kiegek,de Cata után csak a Legion tudott visszacsábítani.Bár a BfA is megvan már,de ha nagyon pvp buzi lesz akkor hanyagolom újfent.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.04.17. 18:33:21
  • Pio
    #163120
    Ha most megveszed a BfA-t ingyen jár hozzá a Legion. Ha pedig megjelenik a BfA ingyenessé válik a Legion.
  • Plata
    #163119
    Lesz az ingyen is.
    Sajna nekem már BfA van.
  • hitman1028
    #163118
    akinek még nincs,szinte ingyen
    https://www.konzolvilag.hu/pc/world-of-warcraft-legion
  • hitman1028
    #163117
    http://www.wowhead.com/news=283525/battle-for-azeroth-legion-legendaries-effects-disabled-at-level-116
  • TBTPumpa
    #163116
    Már csak 122 nap van hátra!
  • Montana92
    #163115
    Köszönöm, a kedvezménnyel kapcsolatos plusz infot külön is, nem szöszölök akkor sokáig.. :)
  • TBTPumpa
    #163114
  • TBTPumpa
    #163113
    A megjelenés közeledtével inkább magasabb szokott lenni (tapasztalataim szerint). A Gamecard ára is. Amikor nagyobb a játékosbázis, hirtelen picit megdrágul, amikor nincs új kontent (és várhatóan emiatt csökken a játékra való érdeklődők száma), akkor mindig olcsóbb szokott lenni.
    Szóval, ha gondolkozol a kiegészítő megvásárlásán, akkor mostanában tedd, mert szépen lassacskán menni fog fel az ára - amúgy ha van Facebook profilod, további 5% kedvezményt kaphatsz a Facebookos kuponjukkal, ha megkeresed a CD Keys oldalát. Remélem tudtam segíteni.
  • Montana92
    #163112
    Sziasztok!
    A cdkeys-en jelenleg 35 euró az azonnal aktiválható változata a játéknak. Ez szerintetek várhatóan lejjebb megy, ahogy közeledik a megjelenési idő, vagy pedig épp ellenkezőleg, a nagy érdeklődés és a korlátozott készlet miatt magasabb lesz az ár?
    A Legion idején sajnos nem figyeltem az oldalt, mert jóval később szereztem be, így nincs összehasonlítási alapom.
  • undY1ng #163111
    Köszi!
  • hitman1028
    #163110
    mikor a bfa már aktiv lesz,akkor már nem lesz megkötés
  • undY1ng #163109
    Őőő egyelőre még mindig az a megkötés az új fajokhoz amit korábban is írtam(exalted repu, küldetés sorozat), vagy már elég csak az új kieget előrendelni? Patch bejövetele miatt.
  • TBTPumpa
    #163108
    Érkezett egy eléggé semmilyen trailer is:
  • TBTPumpa
    #163107
    A CE-s érme amúgy ekkora lesz:


    Kell valami, ami kitölti a helyet, ha már Artbookra és egérpadra nem futotta.
  • Caliph
    #163106
    /lick :D
  • TBTPumpa
    #163105
    Napi Sylvanas (és Jaina):






    Jaina de aranyos lett. Legalább tudjuk mit csinált a Legion ideje alatt: megcsináltatta a haját és a melleit.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.04.05. 15:58:57
  • TBTPumpa
    #163104
    Collector's Edition:
  • Daermon
    #163103
    Nem örülök. Pont akkor vagyok szabin nyáron... De az asszony is :D
  • TBTPumpa
    #163102
    Ezaz!
  • Daermon
    #163101
    Augusztus 14 a BfA megjelenése.
  • undY1ng #163100
    Remélem még nem vagyok annyira "elkésve".
  • hitman1028
    #163099
    kell a teljes argus questline ill argussian reach-el exalted kell h legyen,amit csak wq-al lehet fejleszteni
  • hitman1028
    #163098
    http://www.wowhead.com/void-elf-allied-race