166745
  • undY1ng #163177
    Amint eltörlődik a pvp szerver... balanszolódnak a szerverek, nem?
  • TBTPumpa
    #163176
    Én Silvermoon szerveren voltam így Hordásként. Csupa allis mindenütt, aztán rájöttem, hogy az főként Alliance (Normál) szerver.
  • Plata
    #163175
    Ragnaros hordás szerver.
    Ne csodálkozz ha kevés az ally.
  • sztar007
    #163174
    Alli oldalon játszok Ragnaros oldalon, ami elszomorit hogy nagyon sok a hordás és elenyésző az alli. Oké allis is van meg magyarok is de egy for the alliancet kb lehetetlen összehozni. Szerver transzfer meg drága.
  • TBTPumpa
    #163173
    Jön a World of WarCraft képregény (Reunion), főszerepben Jaina-val.

    Így változott Jaina (ingame) az évek alatt:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.05.22. 12:14:08
  • hitman1028
    #163172
    https://www.icy-veins.com/forums/topic/37460-how-to-unlock-flying-in-battle-for-azeroth/
  • LeWyTy
    #163171
    Nemtom volt-e már
  • hitman1028
    #163170
    max testvér szerverekre
  • MarkBlade
    #163169
    Nincsen.. csak ha a karit átviszed..
  • Plata
    #163168
    Nem tudom talán ha veszel belőle tokent át küldöd másik realmon karinak az meg eladja?
    Már ha ezt lehet.
    Pet eladást próbáltam,de sikertelenül.
  • undY1ng #163167
    Van valami módja arra, hogy a (féltve őrzött) goldot átvitetni egyik realmről a másikra?
  • Plata
    #163166
    Igen.
  • undY1ng #163165
    A repülés achi legionben ugye elég csak egy karakterrel, hogy meglegyen? Tehát egy másik szerveren lévő alt is megkapja?
  • szab0
    #163164
    hali. lenne egy 90 napos game time-om eladó , érdeklődni privátba vagy [email protected]. köszi.
  • hitman1028
    #163163
    magenak klasszikusan enchant+tailoring illik
  • undY1ng #163162
    Profokkal mi lesz a helyzet BfA-ban? Legionben úgy tapasztaltam, hogy az alchemyvel lehetett jól profitálni. Esetleg prof ajánlat mage számára?
  • jazzy
    #163161
    Én azzal játszok, csak nem találtam társat hordán, mert mindenki átment allira akkoriban, talán pandában volt ez amikor elszálltak az allis racialok, főleg a human :) Viszont nem akartam átrakni a hordás papomat.
  • Daermon
    #163160
    Ne a “trendek” után menj soha :D Azzal játsz, amihez kedved van.
  • hitman1028
    #163159
    így vagyok vele én is,nekem mindenem a mage
  • jazzy
    #163158
    Persze, de nekem volt egy priestem arathoron. Szervert váltottam, így húztam egy priestet ragnaros hordán. Aztán elmentem pvpzni, tehát húztam egy human priestet is ragnán, mert akkoriban mindenki allin pvpzett. Aztán most jöttek új fajok, ergo húzom a 4. priestemet, mert tetszik a faj, de picit már unalmas, sok újat nem tanít a 4. szintezése. Aztán ha jön egy új faj szintezhetek újat ha az jobban tetszik. Vagy ugye fizetek. Vagy erre használom a boostot.
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2018.04.25. 16:01:24
  • hitman1028
    #163157
    nekem tetszik az uj rendszer,mert pl pandariába csak mindig az első térképig jutottam el ,mert instákkal pont meglett a 90,igy meg lehet váltogatni,nem mindig ugyanoda megy az ember
    szép lassan fejlődök,mert a fő kari a prioritás ,minden csak utána jön
    sose hittem pl h melee dpsem lesz,de most huzom a lightforged paladinom és annyira élvezem mint a magevel.de a lockomat abbahagytam mert nem birtam h csak egy lövésem van ,azt annyi
  • TBTPumpa
    #163156
    Szegény Pandaren mágusom így sosem éri el a 110-es szintet. Ha meg boostolom, akkor meg kimarad a Pandaren questline (a felvezetés is jó volt, kíváncsi vagyok a többire is). Fck me.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.04.25. 15:18:50
  • jazzy
    #163155
    Igazából nem értem, hogy ha évekig így volt, most miért változtatják meg. Most nem 80 szintet kell húzni, hanem lassan 120-at, de biztos ami biztos legyen lassabb. Nyilván azért, hogy vegyek boostot, de most elkezdik az új raceket belepakolni.. szóval a race change is kelendőbb lesz. Persze lehet magyarázni a minőségi questeléssel, meg a kezdő játékosok élményével, de én úgy gondolom ez csak a pénz miatt van. Mondjuk nálam azt érték el, hogy ahelyett, hogy új karaktert húzok pl most ebben a pár hónapban simán nem fizetem be. Én megszívtam, mert nem lesz új karakterem amit élveznék, ők meg buktak egy icipici pénzt. Nyilván nem az én pár ezer forintom fogja őket bedönteni
  • Plata
    #163154
    A sima küldizés nagyon lassú.
    Legutóbb kb 41-es szintig bírtam és inkább boost.
    Próbáltam húzni monk tankot,addig ment amíg be nem jött a patch azóta is 51-es szintű asszem.
    Monk nem való tanknak azóta.Insták kb eszement hosszúak,régi 10-20 perces random insta most rosszabb esetben több mint egy óra.
    DPS-el félév mire behív,híler druidát próbáltam,de inkább elment a kedvem a karitól.Paladin tank még megy,blood dk-t feladtam 80 körül mert olyan trágyák lettek a cata panda insták.Frost dk lett és köszöni szépen jól van.Már 110.
    A küldizés anyiban jobb hogy nem kell 5 szintenként zónát váltani,de amúgy vacakabb.
    Instában az xp kevesebb de sokkal hosszabb.
    Mióta az új rendszert bevezették két karit húztam fel,egyiket 80+-ról 90-ig vért izzadva,másikat asszem 41-ről boostal.
    Ha eléred a kilencvenes szintet onnan már újra jó.
    Volt jó pár kari tervben hogy felhúzom még,horda oldalon is legyen pár karim,de jelenleg ez kimerül 3 110-es blood elfben.
    Tauren,troll,goblin meg panda marad egyenlőre,nincs hozzá kedvem meg időm se hogy annyit küldizzek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.04.25. 13:45:33
  • jazzy
    #163153
    Én mondjuk sose szerettem szintezni (más mmoban se nagyon), az első 2-3 karaktert questeltem, a többit csak dungeonnel húztam, de szerintem nagyon visszavették, nekem nagyon lassú.
  • Daermon
    #163152
    Heirloommal pikk-pakk gyors a szintezés most is.
    Anélkül meg fun és nem lassú, pont kellemes. Én a void elfel heirloom nélkül kezdtem húzni, marad is így, majd ha folytatom.
  • Plata
    #163151
    Kicsit?
    Frászt.
    Nagyon.
  • MarkBlade
    #163150
    visszavették a szintezést pár patchel ezelőtt.. kicsit lassabb lett..
  • jazzy
    #163149
    Lehet elpuhultam az évek alatt de nekem brutál hosszú ideig tart a szintezés, 40 körül meguntam 20-ról indulva és inkább maradok undead.
  • undY1ng #163148
    Szerintem meg is vettél kilóra. Úgyis ráérek még a megjelenésig! :)

    Viszont ha egy másik realmen kezdenék, akkor ugye az eredeti helyen lévő dolgok nem lennének meg ugye? Igazából a goldot sajnálnám leginkább...
    Bocsi ha hülye kérdés de már úgy nem követtem a dolgokat mint anno.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2018.04.25. 11:41:17
  • Daermon
    #163147
    te érzed, hogy mihez van kedved :)
    Ha rendesen felszintezed, akkor kapsz egyedi void elf tmog szettet, boostnál nem jár.
    Meg boostnál tök mindegy a faj, úgy se látsz vele semmit már érdemben vele, a kis területekről.
  • TBTPumpa
    #163146
    Végre elindult a Battle for Azeroth bétatesztje

    Már azt hittem sosem kerül ki az alfa állapotból. :)
  • undY1ng #163145
    Szerintetek mennyi "értelme" lenne lvl 20-ról elkezdeni egy VE-t, mint hogy felboostoltatni ugye 110-ig? Ezt azért kérdezem, mert érdekelne a kezdőterület is, továbbá nem tudom, de lehet akár egy hülye penis'o'meter-es achievmentezés, hogy közbe az összes látogatott területet felfedezni... De igazából azt se tudom eldönteni, hogy lenne-e értelme az öcsizéshez. :)
  • undY1ng #163144
    Igazából egy BE reskin, de így is tetszik. :) Köszi a válaszokat!
  • Plata
    #163143
    Az allied gajok már most elérhetőek,és bármelyik szerveren csinálhatsz.
    Bár a vonyít elf olyan ronda sosem csinálnék.
    Majd törpét.
  • hitman1028
    #163142
    bármelyiken
  • undY1ng #163141
    Ugye nemrég érdeklődtem a void elf unlockolásáról... Az a kérdésem, hogy a BfA előtt ha ugye megvannak a feltételek hozzá, akkor akármelyik szerveren lehet már csinálni karit? Vagy ez csak a megjelenés után...
  • Plata
    #163140
  • Daermon
    #163139
    Amúgy a draenori orkok ugye elvileg allied race lesz. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy Grommash (meg a raid) fogja lecsapni Sylvit és ő lesz az Warchief. Saurfang lenne jó amúgy, de ahhoz nem elég tökös a Blizz.
  • Daermon
    #163138
    Mert egy semmilyen karakter, ráadásul UD. És az egész UD nem illik a Hordába.