166745
  • Conqvistador
    #163297
    Egyébként ilyen High-full népsűrűségű szervereken mostanság AH-ban mikre van jelentős kereslet?
    Érdemes bányászni vagy egyéb szakmákat űzni? vagy ez már manapság nem divat/profitábilis ?
  • Daermon
    #163296
    Simán goldból megvehető :)
  • Conqvistador
    #163295
    Egy videon láttam, hogy 110 es karakterrel lepasszolt a csávó az altjának heirloom cuccokat ami kb 50% xp boostot eredményez. Azokat miként lehet beszerezni? AH vagy questek, droppok?
  • Conqvistador
    #163294
    Tudom honnan indulnak azok mindenképpen + alt karik lennének. Igazából szerintem 4 karakter jelenleg untig elég lenne.
    A Hunteren gondolkoznék, hogy felrántom, a DH az ugye 98 tól indul azt elvinni 110re. A Dk-t amúgyis szerettem és lenne 1 amit az elejétől felhúznék fokozatosan végigjárva a régi területeket. Paladin vagy Mage?

    Bár wotlk óta persze sokat változtak de van jó pár kedvenc. Nem véletlenül pl Ashenvale az egyik nick nevem... Amúgy most már nincs olyan lehetőség, mint régen, hogy nagyobb instában felszintez valaki? :D Vagy esetleg spécibb területek ahol jobban ömlik az xp?
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2018.07.24. 16:26:45
  • Daermon
    #163293
    Dehogy volt funabb vanillában :D Csak új volt akkor az egész.
    Sokkal sokkal gyorsabb szintezni, mint anno.
  • dantor7
    #163292
    Ha jót akarsz magadnak, class trialokkal megpróbálod belőni, mi tetszik igazán, arra ellövöd a boostot és vissza se nézel.
    Olyan irgalmatlanul szar karaktert húzni most, hogy az felfoghatatlan számomra. 2004-ben ezerszer funabb volt, mint most. Csak simán baromi lassú, unalmas, és azt kell mondjam: gagyi.
    Persze, ha a sztorit nem ismered, van pár frankó poén leveling közben is, ami felüdülést jelent, de hogy minden baromi sokáig tart, és simán lépsz 10-15 szinteket úgy hogy nem kapsz semmi újat.

    DH és DK hero classok, nem lvl1-en indulnak, tehát ha több karit akarsz, ne ezekre lődd el a boostot :)
  • Fpocok
    #163291
    Igen, amit lejjebb linkeltek complete benne van minden, bfa is, 30nap es 110 boost. Jo kis deal.
  • Beni521
    #163290
    És 110-es character boost is van benne, amit azonnal megkapsz (100-as nincs).
  • Conqvistador
    #163289
    Az akkor már sokkal jobban hangzik :D
  • CrashBoostZoom
    #163288
    Sorry, én néztem el. Van hozzá BfA pre-order is. Akkor megkapod azt is amint kijön.
  • Conqvistador
    #163287
    Hát akkor lehet passzolok. 50+50 vagyis 100 euro elkezdeni a játékot picit erős.
  • CrashBoostZoom
    #163286
    Nem. Az majd csak akkor kerül ebbe bele ha jön a BfA utáni kieg.
    Utoljára szerkesztette: CrashBoostZoom, 2018.07.24. 14:43:00
  • Conqvistador
    #163285
    Na de ez ha jól olvasom (és fordítóprogit is ráküldtem) ezekszerint tartalmazza a majdani Azeroth kieget is? Vagyis felupgradeli a megjelenéskor?
  • CrashBoostZoom
    #163284
    A kieget külön kell megvenned.
  • Conqvistador
    #163283
    Köszi és ehhez szerinted ad egy 100as szintű tokent?
    Természetesen majd nyilván húznék 0 ról is karikat de azokat majd valamikor ilyen heirloom itemekkel (ha lesz rá gold vagy tudok szerezni)
    Amúgy ha az Azeroth megjelenése után kezdenék akkor is előtte meg kell venni a Complete Collection-t az Azeroth mellé vagy akkor egybe lenne minden?
  • dantor7
    #163282
    Mostmár Complete Collection van.

    Ez 5 euróval drágább, mint a Battle For Azeroth önmagában, cserébe tartalmaz 30 nap játékidőt - de csak szűz, WoW nélküli accra működik.
    Utoljára szerkesztette: dantor7, 2018.07.24. 14:19:27
  • Vincentcloud
    #163281
    Nincs már battlechest, feltöltöd egy hónapra és megkapsz minden kieget legionnal bezárólag, de hogy karakter boost van-e benne vagy már csak az új kieggel adnak az egy roppant jó kérdés.
  • Conqvistador
    #163280
    Nincs meg már semmi anno odaadtam. Totál újat kell csinálnom és amúgyis a mostani battlenetes accra szeretném ahol az OW a Hots és a Diablo accom is van.
    Így akkor most battlechest vagy mi kell? Vagy már változott?
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2018.07.24. 13:26:09
  • Fpocok
    #163279
    Ha megvan még az accountod wotlk idejéből, akkor csak feltöltöd és van legionig minden.
  • Conqvistador
    #163278
    Sziasztok hosszas tanakodás után úgy gondolom benéznék pár hónapra a WOW-ba. Még a wotlk idejében volt egy acc egy ideig de az már elveszett. Aztán még cata idején törteztem egy kicsit a haverokkal majd jó pár év szünet. A WOD ról lebeszéltek viszont az Azeroth jónak tűnik és még a Legion utolsó ideje is foglalkoztat.
    Mi a legolcsóbb konstrukció teljesen új accounttal, hogy rögtön Legionnal lehessen kezdeni (1. karival 100ról + a 2 hero classt behozni DK55 DH98)
    Melyik PVE szerveren vannak magyarok ahol esetleg egy guildbe be is vesznek embert?
    Nem PVP orientált vagyok viszont szívesen szakmázok ha van még értelme.
  • CrashBoostZoom
    #163277
    Hihetetlen ez hozzállás. Szétszedik a sztorit és vagy 6 különböző helyen vezetik fel aztán az átlagjátékos meg csak pislog, hogy "Mi van? Ez meg mikor történt?" aztán meg teleírják a reddit-et/fórumot/Q&A-t a kérdéseikkel és nekik megint meg kell válaszolni mindent.

    Értem én, hogy árukapcsolás jó dolog de a játék sztorija történjen már a játékon belül.
  • Fpocok
    #163276
    LOL
    Felkészült a következő napokra :D

  • TBTPumpa
    #163275
    Jaina videója melyik részt foglalja el a felvezetés folyamatában

  • TBTPumpa
    #163274
    Megérkezett az első Warbringers kisfilm - Jaina:
  • DonPedro22
    #163273
    Köszi a válaszokat :)
  • Probatbicol
    #163272
    Én kb. 11 év szünet után fizettem most be egy hónapot, és minden karakterem megvan, pedig az akkor 8 éves fiam tucatjával hozta őket létre :)
  • Daermon
    #163271
    Blizznél fizess elő egy hónapot, ne variálj 13€on :)
    Plusz egyből megkapod a BfA-ig a kiegeket.
  • CrashBoostZoom
    #163270
    Már évek óta nem közlik az előfizetői adatokat. Két éve sem volt 10M körül. Az általános vélekedés olyan 5-6 M körülire becsüli a stabil játékosbázist de ennek mindig ideiglenesen ad egy kis löketet egy új kieg. megjelenése.
  • Spaceghost
    #163269
    30 napos nemigazán van, az csak a blizz honlapján elérhető, de 60 napos GC-t lehet venni egész normális áron. Amúgy meg ha lenne annyi gold az accodon amennyibe kerül 1 havi feltöltés akkor automatikusan felajánlaná a játék, összevonja az összes karaktereden lévő goldot.

    Itt nézelődj
    Utoljára szerkesztette: Spaceghost, 2018.07.22. 12:30:35
  • DonPedro22
    #163268
    Elő kellene fizetni legalább 1 hónapot hogy be tudjak lépni, gondoltam belépek kicsi karival és próbálom goldal kiváltani de egyik karimnál sincs annyi gold :D
    Hol lehet a legolcsóbban most beszerezni legalább egy 30 napos előfizetést?
  • Fpocok
    #163267
    Ha nem törölted ki, akkor megvannak, de ingame nézd meg. Én majdnem három évről tudtam volna visszahozni törölt karaktert. Lépj be játékba és ott nézd meg.
  • DonPedro22
    #163266
    Hali, nemrég beléptem újra az eu.battle oldalra és ha a nevemre kattintok jobb felül és a legördülő kicsi ablakban csak a log Out van, akkor ne reménykedjek, hogy a karaktereim még valahol meg vannak ugye? :) kb 2 éve nem léptem be....
    Mostanában mennyire népszerű a játék? a játékos bázis még mindig a 10M körül mozog? gondoltam rá visszatérek...
  • TBTPumpa
    #163265
    Ismét kérdezz-felelek live stream van Ion Hazzikostas vezető fejlesztővel.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.07.19. 20:05:54
  • TBTPumpa
    #163264
    Megszűnt a Battlechest. Már elegendő csak előfizetni a játékra és automatikusan hozzájutsz a Legion kiegészítőig tartó tartalmakig.
  • TBTPumpa
    #163263
    Theramore betette neki a kaput, a Legion elején pedig Fordring és Varian.
  • Fpocok
    #163262
  • Caliph
    #163261
    azért már draenor végén biztatta wariant hogy oszlassa a hordát :D
  • TBTPumpa
    #163260
    Kíváncsi leszek rá, eddig a semleges/jó oldalon állt mindig.
  • TBTPumpa
    #163259
    Patch Notes végén van írva, hogy ajánlott frissíteni a VGA Drivert.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.07.18. 10:07:52
  • Caliph
    #163258
    hú remélem Jaina átfordul negatív karakterbe :D