166745
  • Conqvistador
    #163337
    Ha valaki sokat szeretne szakmázni esetleg érdemes a legzsúfoltabb szerverek egyikére menni?
    Pl Draenor szeró majd 44000 taggal gondolom ott az AH ban is nagyobb a forgalom, mint egy 10000es populációnál nem?
  • hitman1028
    #163336
    mindegy,volt hivatalos bejelentés,aki akarja megkeresheti
  • dantor7
    #163335
    Ez csak mendemonda
  • hitman1028
    #163334
    sokan visszaéltek vele
  • Plata
    #163333
    Elég gyökér húzás.
  • hitman1028
    #163332
    mert megszüntették
  • Plata
    #163331
    Nem volt sok idő,olyan jó félóra.
    Csak nem értem miért nincs olyan opció a küldiknél hogy keressek hozzá partyt.
    Partyval sokkal gyorsabb lenne az invázió.
  • Conqvistador
    #163330
    És ez mennyi idődet vette igénybe?
  • Plata
    #163329
    Ma elmentem 100-as druidával invázióra.
    Sajnos BfA patch óta invázió küldiknél nincs olyan opció mint régen hogy find party,csak stop tracking van.
    Így jó pár küldit egyedül toltam le,ami azért szar,de végül dungi finderben manuálisan rákeresve inváziós küldire kettőhöz találtam partyt.Szerencsére inváziós bossokhoz lehet keresni partyt.
    Velem egyszintű démonért néha nevetséges xp-t kaptam.
    Légiós területen 44 xp egy démonért ciki.
    Az inváziós küldik is kevesebb xp-t adnak.
    Full heirloomban 88k xp jött.
    Sajna csak 1 szint jött össze.
    BfA előtt 1.5-2 szint is jött.
  • hitman1028
    #163328
    hát ez egy időigényes játék
  • Conqvistador
    #163327
    Hát akkor mutass alternatívát amikor heti 2-3 alkalommal 24órázok és még akadna más dolog is. Bent a melóban is tudnék játszani ha lenne olyan erős laptop ami elviszi de nincs. Szóval nagyjából erre lenne idő nem nagyon többre.
  • hitman1028
    #163326
    aki wowozik ,az nem heti kétszer játszik xd
    azért vannak ,ami csökkentik az időt,ha szerencsés vagy és győztök bgn,az kis szinten akár fél szintet is ad,és az csak max 15 perc
    legrosszabb a 70-80 közötti rész.mikor a jó dungeonok elfogytak és amibe már voltál ,másodszor már nem ad annyi xpt
    én is most huzom a void elfemet tudom
  • Conqvistador
    #163325
    4 óra játékkal heti 2 alkalommal az majdnem 2 hónap. Hát akkor nem igazán érdemes felhúzni karit.
    1 boost egy DH egy DK azt kb ennyi.
  • Conqvistador
    #163324
    Az kemény 78 óra és 100as szint. És most már nemsokára 120ig kell menni. Nem értem a logikájukat.
  • Plata
    #163323
    Most a kedvedért felléptem WoW-ba,először frissíteni kellett.
    A friss 100-as druidámmal 3 nap 6 óra 11 perc 34 másodpercnyit játszottam.
    7.3.5 előtt sokkal gyorsabban fel lehetett húzni.De azzal a frissítéssel elcseszték a szintezést,a low level instákat.
    Emlékszem patch után volt hogy egy vacak 50-es insta majdnem 2 óra volt.Míg frissítés előtt laza 20 perc.Ráadásul még az xp-t is csökkentették ami jön instában.Druidámmal annyit küldiztem mint a fene.Több zónát is fullosra csináltam,más nem volt.
  • Conqvistador
    #163322
    De miért fáj nekik, hogy relatíve hamar fel lehessen húzni a karaktereket? Hiszen max szint után van az igazi játék.
  • Plata
    #163321
    Jelenleg nagyon sok óra,az xp-t is csökkentették.
    Nagyon sok random dungeon.
    7.3.5 előtt jó móka volt kiskarit húzni,de azóta sokkal lassabb és nehezebb.
    Ha hílered van vagy tank hamarabb bejutsz instába,ha dps akkor nehéz ügy.
    Kivéve ha timewalking van.Múltkori timewalkingnál lett 91 a karim,így kb félnap alatt meg lett 91-ről 100-ra.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.07.26. 00:05:54
  • Conqvistador
    #163320
    1ről 110ig kb mennyi idő felhúzni egy karaktert? Átlagban 20-30óra folyamatos fejlődés vagy 50-60 óra inkább? Tiszta játékidőre gondolok. Nem amikor 1-2 órákat állsz és bányászol vagy Ah ban nézegetsz stb.
    Instákkal gyorsabb fejlődni, mint sima questekkel, te hogy húztad a karaktereket? Gondolom célirányosan siettél velük.
  • Plata
    #163319
    Én kihagytam,cataclysmnál hagytam abba mert nem jött be,MOP Draenor fullra kimaradt,de nem is bánom.
    Legion-t szerettem,végig toltam,iszonyú sokat játszottam vele,rengeteg karit húztam fel 1-ről 110-re.
    Épp most lett kész BfA patch előtti napon a troll druidám,100-as lett mentem volna vele invázióra hogy felhúzzam 110-re,de még azt is elbaszták.Legion óta nem volt olyan hét hogy ne toltam volna le a heti eventet,néha eszement módon 10-12 karival is megcsináltam a heti küldit,még ha az 5 timewalking insta is volt.De szerettem,az inváziókat is letoltam minden héten minden 110-es karival.Minden szerveren.
    Amit a BfA tesztről meséltek az nem nagyon jött be,ebben a kiegben igenis kell majd,bizonyos dolgokhoz kell hogy csináld azt az idióta world pvp-t.
    Az elmúlt két évben egyszer voltam pvp-zni,mikor pvp hét volt,gondoltam azt is letolom nem csak instás heteket,de nem jött be,többet nem is pvp-ztem,markot és honort úgy szereztem hogy a clas hallban 18 óránként eltolható vackot pvp world questre nyomtam.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.07.25. 23:57:56
  • jazzy
    #163318
    Én visszatérnék, mint ahogy meg is teszem minden kieg elejére. A pvp miatt mondjuk nem, az nekem a wotlk-ban volt a csúcson, de a pve content szerintem rendben van, van a játékban mit csinálni.

    Ráadásul én forever alone vagyok a játékban, már nincs kedvem guildezni, nincs erőm 3-4 nap raidelni járni, akkor szeretnék játszani amikor van kedvem, amikor nincs, akkor meg abbahagyom. Ha van kedved / időd guildezni úgy még jobb.

    1 évben játszok 3-5 hónapot, attól függ mennyire van kedvem, nekem ennyit megér a kieg ára.
  • Conqvistador
    #163317
    Ha sok év és kieg után most térnél vissza megtennéd? Vagy hagynád a fenébe?
  • jazzy
    #163316
    Én úgy tudom ugyanolyan kieg lesz mint a többi, quest, dungeon, raid. PVP-zni nekem sincs kedvem, de általában opcionális. Class hallt alap, hogy hazavágták, mint legion prepatchnél a garrisont, nem akarják, hogy a régi content "kötelező" legyen.

    Perpill nem látom, hogy mivel adott többet a legion, mint amit a bfa fog? Fos random legendarykat? Végtelen napi küldetéseket?
  • Conqvistador
    #163315
    Na még a végén megint lebeszéltek a játékról. Anno a MOP nál is mondták, hogy nem jó a WOD nál kifejezetten ellenjavallták a megvételt.
    És nem igen voltam sosem PVP orientált. Nekem a felfedezés a szakmázás a PVE tartalom volt sok játéknál fontos. WOW , GW2, még a Forzában is. A Skyrim és a Witcher valószínűleg pont ezért vonzott.
  • Plata
    #163314
    Nem,csak a patch óta a játék szarabbul fut.
    És nagyon sok minden szarabb lett.
    Ma szerda van,gondolom megint van valami timewalking vagy legion insta hét,ezt én régen mindig letoltam,minden héten megcsináltam minden 110-es karival a greater inváziót.
    Class hall küldizést is hazavágták,semmi értelme.
    Jelenleg nem nagyon van miért belépni,a BfA eléggé unalmas és fos kiegnek néz ki,bár megvettem elővételben,de lehet nem nagyon fogok vele így játszani.Legiont végigjátszottam,eszement sokat játszottam,de BfA patch óta semmi kedvem fel lépni.
    BfA kb semmi újdonságot nem hoz,azon kívül hogy szarabbul fut a játék,pvp sosem érdekelt,kb most is magasról le szarom.Ez meg főleg erről fog szólni.
  • TBTPumpa
    #163313
    Nekem a WarCraft 3 Reign of Chaos óta a kedvencem. Már ott is osztotta Arthas-t keményen.
  • Conqvistador
    #163312
    Az hogy mi van a Lore-ban az mitől befolyásolja azt, hogy húzol e még altot vagy sem? :D
    Én amúgy csípem Sylvanas-t játszottam vele HOTS-on majd a WOW lore részét is elolvasom, hogy mi vele a bajotok? :D
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2018.07.25. 21:20:51
  • TBTPumpa
    #163311
    Szerintem Sylvanas-szal van baja. Szegény Bensi Kvín mindig kapja az oltást.
  • Conqvistador
    #163310
    Az utolsó mondatodat kifejtenéd kicsit részletesebben? Miért nem jó ami most van?
  • Plata
    #163309
    Nem.
    Hordás allysnak nem tud postázni.
    Nem 11 kari lehet,hanem talán 15.
    Fejből most csak kettő jut eszembe,de ha igaz Bronzebardon van 14 karim,arathoron meg talán 11.
    De bronzebardon is tudnék még karit kreálni,ha volna kedvem,Bfa prepatch óta nincs kedvem játszani,mert szar lett.
  • Conqvistador
    #163308
    Ha pl Ragranosra Hordába aktiválok pár karaktert és ugyanott Allianceba is indítok tudok majd átdobni goldot vagy csak a hordás altoknak???

    Illetve összesen 11 karaktert lehet létrehozni vagy Realmonként 11et?
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2018.07.25. 19:22:51
  • Daermon
    #163307
    Szerintem mindegy csak egy gyenge közepes.
  • Plata
    #163306
    Gyerekes meg liftes vicces,de a másik kettő szerintem béna.
  • Caliph
    #163305
    újpest - fradi csak hogy kishazánknál maradjunk :D
  • Conqvistador
    #163304
    Már már olyan antagonisztukus ellentét, mint egy Reál-Barca :D
  • TBTPumpa
    #163303
    Ezek a reklámok te jó ég:






  • TBTPumpa
    #163302
    Melyik mountot?
  • shaba23 #163301
    Van olyan guild, aki jutányos áron kiüti nekem a mountot? Vagy ez a vonat már elment?
  • JaSoN HuNTeR #163300
    Ki játszik a Silvermoonon és melyik frakcióban?
  • TBTPumpa
    #163299
    Megérkezett a bensi kvín, avagy indul a War of the Thorns event első felvonása:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.07.24. 19:35:00
  • Fpocok
    #163298
    Goldert megveszed es bekerul collectionba, onnan meg akarmilyen karival kiveszed.