World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

edios
#124335
Grat!
(Bár hosszú távon nem jársz jól vele, mert elég idõrabló, de jó móka😛)

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#124334
Hali!

Most vettem meg a WoW-ot, most megy az install ^^ Gondoltam beköszönök, és lehet hogy majd én is fogok írogatni a fórumba. (Hülye kérdéseket majd igyekszem mellõzni ^^)

Lacee
#124333
te tanulod meg a képességet olyan állattól, aki már rendelkezik vele. utána a spell book - train pet gombbal tudod megtanítani egy másik petnek, ha lehetséges. lightning breath-t majdnem mindegyik wind werpent tud alapból, ha jól látom itt akkor összevissza kétféle van Dustmallow Marshban, ami nem képes rá rögtön befogás után.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#124332
Köszi a segítséget!
Bár az az igazság hogy van egy wind serpentem amit 35 levelesen fogtam be és nem akarja megtanulni a lightning breath és a bite képességét...
Hiába harcolok vele...
Miért lehet ez?
shaime01
#124331
használd a Zapthrottle Mote Extractor-t a közelében

Shortstop
#124330
swamp gas-szal mit lehet ill. mit kell tenni? mert sehogy sem jövök rá

Lacee
#124329
+ érdemes a huntershelper addont feltenni, kereshetsz vele képességekre és tooltipként kiírja, melyik állat mit tud (mint a hunter spell, csak minden beastre)

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

MarkBlade
#124328
menj fel a petopiára.. goggle-- peopia elsõre klik..Ott minden fent van ami egy hunternek kell tudni a petrõl..
PiszkosFred
#124327
Fogj be egy olyan petet, amely tudja ezeket a kepessegeket. Harcolj veluk egy picit, majd idovel latni fogod, hogy "megtanultad" ezeket a kepessegeket is. Innentol barmely olyan petnek megtanithatod, amelyek almalmasak erre, illetve szintben/trainingpontban elerheto nekik. A legtobb kepessegnek tobb szintje van, ezeket mindig ujabb es ujabb petek befogasaval kell megtanulni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#124326
hello!
Hunterként hogy tudom megtanítani a petnek a harapás és a rázás képességét mert azt a sima trainer nem tanítja?
#124325
Üdv, karaktrt szeretnék átvinni másik szerverre, és a végén mikor bekell irni egy biztonsgái kódot (ami egy képen van kiirva) nem töli be a mozilla, sem az int.expl.
Vki tudna segiteni hogy mi kell ehez hogy lássa? tettem fel java-t de semmi.
ty.
shaime01
#124324
miota vannak daily bgk már low levelen is megéri bemenni de lv19en szinte csak rugo és huntert található

#124323
"a 19 ellenében viszont az szól hogy állitólag kibaszott sok van twinkbõl és szivás lehet a bg ebbõl!" <- szerintem meg jóformán csak azok vannak bg-n. nem nagyon lehet találkozni úgynevezett 2normális" karakterrel az alacsonyabb bg-s összejöveteleken. mindenki twink... te meg ott állsz, mint egy fasz és semmit nem érsz a többiek ellen.

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

Pyotr
#124322
Hát uttánna néztem,kérdeztem twink ügyben. 19 azért szimpatikus mert erre a szintre még megoldhatók a boostok meg a prof relollok kevés goldból.(enginer enchant )
49,59 en viszont már nehezebb ezt összehozni igaz talent+a szélesebb lehetõség ezt konpenzálja!
a 19 ellenében viszont az szól hogy állitólag kibaszott sok van twinkbõl és szivás lehet a bg ebbõl!

mindegy warrinál mindenképp maradok majd kiderül mi a helyzet

&#9608;&#9608;

#124321
kössz

Narxis
#124320
Én curse-rõl szedtem, tökéletesen mûködik. Csinálj egy WoW repairt.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Viktor99
#124319
Hello all csak azért írok ide mivel a quest helpert használnám de egyszerûen nem megy... Leszedtem egy csomó helyrõl de egyik sem jó... Esetleg ha valakinek meglene (és jó is) akkor elküldhetné nekem... (Ha megvan pls írj privit)
Narxis
#124318
Egyezni kellene a verzióknak. Van amerikai meg európai verzió.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Mighty
#124317
Banner alatti szöveg.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

#124316
Ha valaki tud segíteni írjon! köszönöm
felakarom rakni a bc-t, a wow-ot már felraktam, de amikor elindítom a bc-t, akkor nincs install, csak buy WoW-ot ír. Azt írja, elõbb rakjam fel a wow-ot aztán bc-t, de közben a WoW már fönt van!
Mit tegyek? Válsz(oka)t köszönöm elõre is!

ronihun
#124315
ahhoh hogy szerezzek egy normális pvp cuccot most pl s2,s3 ahhoz találnom kell egy jo guildot / csapatot v hogy megy ez ? nehéz megszerezni ezeket? tudom h már be lehet váltani t5 t6 tokeneket s2-re ...de azokat se olyan könnyû azért megszerezni sztem.

...

Guest
#124314
Viszont tökéletesen beleillik a tendenciába, amit a jelenlegi "class-balanszolás" mutat ^^
shaime01
#124313
mortal strike crit *3200* execute crit *12000*

Szerintem egy teljesen jó talent.

jimbo5
#124312
Bocs, már tárgytalan.

Asus P8H67-M PRO / Intel Core i5 2400 (4 x 3.1GHz) 6MB / Corsair 8GB XMS3 PC3-10666 1333MHz (2x4GB) / VTX3D ATI Radeon HD 6950 2 GB

jimbo5
#124311
Sziasztok!

Most próbálnám ki a trial 10 napos idõt. Valaki meg tudja mondani, hogy ha letelt a 10 nap, azután ezt az account-ot fel lehet tölteni gamecard-dal?

Asus P8H67-M PRO / Intel Core i5 2400 (4 x 3.1GHz) 6MB / Corsair 8GB XMS3 PC3-10666 1333MHz (2x4GB) / VTX3D ATI Radeon HD 6950 2 GB

The Garrett
#124310
ez amugy szerintem belegondolva egy full kamu talent. már 10% esély is kurvanagy, az execute pedig túl sokat sebez ahhoz hogy egy ilyen talentet megengedjneek.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#124309
nerf.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

sector512
#124308
Ja szerintem is minél nagyobb annál jobb a warrior.

PSN: s3ctorHU

shaime01
#124307
Warrior

Sudden Death (new) - Your melee critical hits have a 10%/20/30% chance of allowing the use of Execute regardless of the target's health state.

<#finom>

antgecc
#124306
Má' mé' pont mace?
20-0-41 -re nem tökmind1, hogy mace, sword vagy fist?
Egyébként dagger impr.backstabbel is van olyan jó.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

GamerAdams007
#124305
Warri asszem 49-59-ben tud durva lenni.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Pyotr
#124304
Sziasztok!
Twink warriort milyen szintre érdemes csinálni(-19,-29,-39,)?
ha 19re akkor erre a szintre milyen geart lehetne összeszedni és mire érdemes talentelni?

elöre is köszi a helpet!

&#9608;&#9608;

#124303
és mace, mindkét kézben szigorúan

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

bodesz
#124302
xD most 1 jõt röhögtem mejek is youtubera megnézni 😄

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

bodesz
#124301
Afflira pakolgassál fejlõdésben link
aztán 50nél amikor felguardod lehet akkor demo talent link
leglábbis nekem ezjöttbe a legjobban pedig vagy 4-5 újratelentoltam 😄

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

Lacee
#124300
😄

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Narxis
#124299
dot,fear

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124298
nem tudjátok, hogy a warlockot hogy kell talentolni?????????
Narxis
#124297
ni hao

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124296
hi all.

#124295
20-0-41

GamerAdams007
#124294

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

picket
#124293
Davidus: "brekk"
picket: /bored

&#3237;_&#3237;

Lynx_TWL
#124292
na legalább nincs rózsaszín haj😄

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Davidus
#124291
Shongi
#124290
41 sub+20 assa, vagy ennek bármely variánsa, a lényeg a shadowstep és a cheat death😄

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

PJack
#124289
combat.

Pain is inevitable. Suffering is optional.

Shortstop
#124288
esetleg valami szájbarágós talent-tree?

Lynx_TWL
#124287
ambush backstab

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Shortstop
#124286
roguenak melyik talentleosztás a legjobb pvp-re?