166745
  • mate23
    #163577
    azert kerdezem mert veletlenul feladtam q es nemtomdom hol lehet felveni ujbol
  • mate23
    #163576
    azert kerdezem mert veletlenul feladtam q es nemtomdom hol lehet felveni ujbol
  • hitman1028
    #163575
    https://www.wowhead.com/void-elf-allied-race
  • LeWyTy
    #163574
    A 2. buta kérdés után azt kellene írnom hogy:
    1. A google a barátod.
    2. Az előzőleg linkelt oldalon mindent megtalálsz.
    3. Jácc és megtudod.
    szerintem 3 válasszal épp elég korrekt voltam és nincs jogod megsértődni

    Ha nem vesszük figyelembe hogy lusta vagy utánnanézni akkor: Meg kell szerezni egy achievmentet és ki kell repuzni exaltedre. (A többinek nézz utánna)
  • mate23
    #163573
    kosz
    hogy lehet megszerezni void elfet?
  • hitman1028
    #163572
    https://www.wowhead.com/quest=49929/the-call-for-allies
  • mate23
    #163571
    udv!
    valaki tudja hol lehet felveni eszt q-et the call for alies
  • hitman1028
    #163570
    itt reveredet ír
    https://www.wowhead.com/faction=2157/the-honorbound
    Utoljára szerkesztette: hitman1028, 2018.08.17. 12:46:28
  • Fpocok
    #163569
    Fixelték a cooking húzást. Egyik karival meg tudtam, másikkal már nem.
  • MrStokes
    #163568
    En tegnap dps-kent bejelentkeztem random BfA instaba, de 1 ora varakozasi idot irt ki.
    Gondoltam egyet, es random-rol atallitottam arra ami nekem kellett (Waycrest Manor) es lass csodat 15 perc alatt bent voltam.
    Nem tudom, hogy ez csak egy egyszeri eset volt-e es hogy csak erre az egy instara volt csak ennyi a varakozasi ido, de mindenestre eleg furcsanak talaltam.
  • torrente111
    #163567
    köszönöm. de amit linkeltem az ezt is mutatja de ettől még nem tudom mi kell, hogy elinduljon a quest.
  • archetiz
    #163566
    https://www.wowhead.com/quest=53066/operation-water-wise#comments:id=2579623
    Utoljára szerkesztette: archetiz, 2018.08.17. 09:50:57
  • torrente111
    #163565
    sziasztok. segítség kellene. szeretném csinálni a patfinder acivmentet de Death of a Tidesage részt nem kapom. Honorbound repu honored. semmi ötletem nincs. Kul Tiras kezdő questeket meg amiket találtam a 3 területen megcsináltam. De itt megállt. valakinek ötlet? kösz
  • Plata
    #163564
    Francokat hív be,tegnap rugóval nem tudtam bekerülni egybe sem,általában azt írta hogy a várakozási idő 14-40 perc,de két órányi szarakodás alatt nem jutottam be.Igaz kétszer volt találat csapatra de a híl mindkétszer visszamondta.
    Lehet hogy több is volt mint két óra,próbáltam tolni a küldiket Stormsong valey-ben,vagy mi a rosseb a neve.
    Bár sok kedvem nem volt,unalmas BfA küldizés rohadtul.
    Tök eszement és unalom küldetések,ráadásul kb minden küldi ugyanaz csak más néven.
    Jah és még zsebelni sem éri meg,én még nem kaptam rugóval zsebelős küldit mint Legionban a class hallban.BfA-ben csupa szemét jön zsebeléssel.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.08.17. 08:22:51
  • Daermon
    #163563
    1 óránként kb simán :)
  • TBTPumpa
    #163562
    DPS-eket lassabban hívja be. Ez már csak ilyen.
  • mate23
    #163561
    mert 1 öraba kerult hogy be hivjanak instaba
  • MarkBlade
    #163560
    Tanként egyből behív..
  • mate23
    #163559
    surun vagy ritkan juttotal be?
  • Daermon
    #163558
    Persze, simán. Miért?
  • mate23
    #163557
    udv!!!
    valaki bejutott mar a 110-120 lvl instaba?
  • Caliph
    #163556
    ez az a pillanat volt,miután elpusztult theramore,meghalt Rhonin és Jaina orgrimmart akarta cserébe :D Ez még csak egy elkeseredett feltételezés volt,hogy mikor fog végre dalaran beavatkozni ... ha már teldrassil égni fog,akkor az már elég ok lenne e hogy megállítsák a hordát?
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2018.08.16. 17:34:16
  • TBTPumpa
    #163555
    Lehet tippelni, hogy az Azsharás Warbringers-t mikor kapjuk meg:
  • TBTPumpa
    #163554
    Néhány évvel ezelőtt már utalgattak a jelenlegi sztorira:
  • Plata
    #163553
    Ma láttam olyan játékosokat akiknek be volt kapcsolva a pvp.
    Nekem nem,na meg Bronzebard nem is pvp realm.
    De láttam egy csapat allist akiknek be volt,meg is néztem nekem off volt pedig.
    Mondjuk még sosem támadtak meg hordások,mert sosem volt pvp szerver.
  • LeWyTy
    #163552
    Már minden szerveren ki/be kapcsolható a pvp mód. Ha nem akarsz akkor nem kell bekapcsolni és akkor nem is látsz csak olyan playereket akiknek szintén nincs bekapcsolva.

    Ugye már egy ideje feltöltik a realmokat másik realmok játékosaival.
    Én ragna horda oldalon is állandóan látok másik realmos játékosokat... tele van minden Kazzak és csomó más realmos playerekkel.
    A tényleges playerszám nem is számít annyira.
  • undY1ng #163551
    Tudom, hogy nincs, de ezek a hatalmas frakció különbségek már kezdenek megszűnni? Míg Ragnán voltam, alig tudtam megmozdulni allisként (persze pvp is volt), most ugyanez a helyzet silvermoonon, csak ugye most az alli van előnyben, allis játékosként. Még nem kezdtem bele, de van valami bounty rendszer és warmode, kicsit hasonló mint a pvp, nem?
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2018.08.16. 16:39:50
  • jazzy
    #163550
    A transzfer olcsóbb, ha akarsz másik karaktert is.. akkor talán arra éri meg a boostot elnyomni. Ha nem akarsz, mert imádod azt amivel játszol, vagy szeretsz szintezni, akkor fölösleges szerintem.

    Már nincs pve és pvp realm, ha bekapcsolod a pvp-t akkor olyanra dob, ha kikapcsolod akkor pve-re.
  • undY1ng #163549
    Ha már a transfer/boost-ra nem is kaptam választ... Mennyire ér is most valamit ha egy szerver nem PVP? Gondolok itt a Ragnaros horda párti, Silvermoon alli párti dologra. Konkrétan 90-10%-os arányban...
  • kolyok8
    #163548
    Üdv mindenkinek! Nem találtam erre vonatkozóan semmit, előre is bocsi, ha figyelmetlen voltam, vagy ha ezt nem szabad.
    A helyzet az, hogy van egy fölösleges BfA kódom, amire nincs szükségem és eladásra kínálnám. Akit érdekel az privátban megtalál.
  • Fpocok
    #163547
    7xxx forint két hónap.
  • Myselor
    #163546
    hát igazából a 10k-s 2 hónapos gametimetól bármi jobb.igazából 1 tokent is szívesen vennék.sajna kártyával jelenleg nemtudok fizetni és boltban nem akarok venni 2 hónapot annyiért
  • TBTPumpa
    #163545
    Mekkora összegben gondolkodsz?
  • Myselor
    #163544
    srácok valaki tud olcsó gametime-ot?
  • mate23
    #163543
    udv
    valaki be jutott instaba?
  • undY1ng #163542
    Sztetek mennyire éri meg egy kari transzfer? Ha van ugye a boost... igazából 10k goldon kívül más "veszteség" nem lenne....
  • Caliph
    #163541
    majd egy hónap múlva ... :D
  • TBTPumpa
    #163540
    #HaldoklikaWoW
  • Daermon
    #163539
    Én Drustvarba mentem előszór. A sztori érdekes, de a terület maga olyan közepes. Tiragarde volt szerintem kifejezetten uncsi.
    De Zandalar szerintem még így sikeresen alulmúlja ezeket egyhangúságban.
  • Fpocok
    #163538
    JESSZUS PEPI! Nekem amúgy is fóbiám van, szóval...