World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

panther112
#127033
Lehet érteni sztem amit írt, bár én is gyûlölöm ezt a rövidítés spam-et...

Lacee
#127032
indeed

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

picket
#127031
Teljesen egyértelmû, nem?

ಥ_ಥ

picket
#127030
szeró :d

ಥ_ಥ

Tatyla
#127029
tauren<#idiota>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#127028
Melyika legjobb tank a játékban? warrior vagy druida? druidából egyélrtelmûen ne, de warriorból? gnome, ne, human , vagy dranei ? elõre is köszi

Get a life!

TVelvet
#127027
ez valami palacsinta tészta?
DJ RX7
#127026
Hello nekünk a blizzard csinálja.

:3

Lacee
#127025
be kéne fogni, piros felirat pls, thx

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

[HUN]Crassus
#127024
BAnhammer?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#127023
Hello hogy lehet mangos szerót csinálni?
Kéne infó pls pm
#127022
Fogod a tatyót és a mütyõt, és berakizod a szütyõbe.
#127021
Hogylehet berakni csinált fegyót saját szeróba?
panther112
#127020
Ha az új talentekbõl fenntartható a manaháztartás, akkor ennek 'Arcane Blast: Effect duration reduced to 3 seconds, now increases damage by 15/30/45%, no longer reduces cast time.' + a rengeteg új arc dmg talent-nek következtében az arcane egy érdekesen harcoló, és jó dmg-et kiosztó pve build lesz. Fõleg, hogy a fire ág végét elég rendesen telerakták pvp, pvp/pve talentekkel.

Davidus
#127019
fõd elementál jégpáncélban

V9ykn8_TZL0

Magh
#127018
68-0-3, ez valami vicc?
Amúgy a legutóbbi nerfek tönkretették az Arcane és Frost ágakat PvE szempontból. Az ABar nem procolja a MBar-t + coeff nerf, így jelenleg sima AB spam. Froston a WG -> FoF miatt már nem lehet shatter kombót elsütni, marad FrB spam. A fire továbbra is FB spam, az elemental meg FFB. Mindegyiket meg lehet toldani félpercenként egy imp. Scorch beszúrásával, de izgi. Szerintem jelenleg a legjobb PvE tree a Destro, simán lehet belõle 3-4-5 spelles rota.

panther112
#127017
Ha ezegy járható pve build lesz, akkor elég változatos lesz a játék mage-el tbc-féle fireball spam-hez képest.

#127016
fuss neki meg egyszer kerlek.

#127015
"... a villád még sohasem reklamált hogy hol a párja?" 😄

TVelvet
#127014
Most komolyan nemértem, ki nem fossa le majd trágyázza be azt a mountot... Van oké, ennyir erõvel az összes cuccot amit hasznalsz azokról miért nem ír senki?! érzem hogy kitaszítottak a kanalak.
#127013
Elképzelem azt a Blizzard értekezletet, ahol azon tanakodna, hogy mivel "nyírják ki" az Age of Conant, és megoldásként kitalálják a mamut mountot! OMG! Micsoda brilliáns ötlet. Kurvára semmi köze ennek a mountnak ahhoz, hogy az AoC-ban is vannak ilyenek. Természetesen semmi probléma nincs azzal, hogy így gondolod. Ilyen a világ. Sokan sokféleképp gondolkodunk. Így szép.
PiszkosFred
#127012
Hat mar eleg regota csak extra tiszteletpont jar Alterac Volgyi csataban valo sikeres reszvetelert az extra hirnevpont mellett.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Guest
#127011
Te olvasol is, vagy csak írsz?
#127010
o damm csak + rep jon hetvegen semmi +honor hat ez szivas :S

May the force serve you well!

GamerAdams007
#127008
+84 honor a meccs végén

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

PiszkosFred
#127007
berszamfejt

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#127006
mit ad az AV hetvge?
regen dupla honor volt nem?
most nezem pont ugyanannyi pont jar a tornyok elfoglalasaert 63 mind ha nics hetvege boss megolesert 84 min siman. Es ha egyedul olok pc-t azert is csak 21 honor jar mint simaba.
Akkor mit is csinal az AV hetvege?

May the force serve you well!

picket
#127005
Ebbõl látszik mennyire pörög a topik!
Éljenek a nyomik! Crassus for president! Gnómot a magyar címerbe!

&#3237;_&#3237;

s0n1c
#127004
hol hallottál a lovagokról? <#idiota>
Jockey
#127003
helyesírás rulez😛

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

Jockey
#127002
rá akarok hányni a pinkarmoros tarkopasz gnome hallotlovagok hasára és szétverni strandpapuccsal😛

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

Forolto
#127001
Szabdal te mit keresel itt.😛

Jockey
#127000
nyomik vagytok
:-p

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

[HUN]Crassus
#126996
hmmm nekem úgytûnik megy még....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Narxis
#126995
Már megszünt, a Wowmatrix ugyanazt tudja kicsit jobb felülettel szerintem, magától frissít mindent.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

TVelvet
#126994
Baze kinem szarja le a mamutot ?😄

Idekieggeldeizibebazeg
[HUN]Crassus
#126993
mentem leszopom magam baszod:S

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Forolto
#126992
Köszi szépen.Heti frissítés?Tejóég,azért én elég maradi tipus vagyok,azaz szeretek egy jól beváltnál maradni.😊

Hallottam a wowaceupdater-t megszüntették,ez igaz?Nem érdemes már használni a progit?

[HUN]Crassus
#126991
persze én is ezt mondom csak belekötnek😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

BEAST
#126990
nah ebbol a postbol is latszik mennyire sotet vagy ... barki mas szamara aki nem wowbol szabadult aocba, esetleg ismeri a szo magyar jelenteset, azoknak a thrall egy egyszeru angol szo, a magyar szolga/stb megfeleloje 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

[HUN]Crassus
#126989
najólvanmárbaszki😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Forolto
#126988
Ez minden kereskedelmi közegben megvan,egyébként a jót lemásolni nem szégyen. 😊

Narxis
#126987
Te jó ég, én hetente frissítem. Szedd le a Wowmatrix-ot.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#126986
Szerintem a rohadékok még a fegyvereket is onnan nyúlták, axe, sword, dagger, stb., nincs ezeknek egyetlen új ötletük sem. Meg végülis a thrall sem egy teljesen általános fõnév...

[HUN]Crassus
#126985
ACE2

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#126984
vagy nézzünk el másfelé mondjuk autóipar,BMW kitalálta az Angel Eye-s fényszorót pár évre rá szinte az összes márkának volt ilyen fényszoróval felszerelt típusa...
Lehetett volna az Opelnak is a BMW elõtt,de nem volt pedig egyszerû maga az elv csak valamiért addig nem volt,de utánna nekik is lett....paff

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Forolto
#126983
Srácok,

Akkor egy nagy kérés:1 év alatt teljesen elavultak az addonjaim.Tudtok egy komplett addoncsomagot mondani,ami jól is néz ki és hasznos,namegpersze frissített.
Ha csak tippeket adtok az is jó,rákeresek.

#126982
Na ez viszont nagy volt. 😄

[HUN]Crassus
#126981
amúgy nem kezdem felsorolni,hogy mennyi WOW-ra hajazó mob található meg AOC-ban is....tuti az is "véletlen"😛😊
kedvenceim a THRALL-ok😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"