166745
  • hitman1028
    #163737
    transmog nál lehet venni max kettőt.de ellehet lőni már mytic pluszba is
  • Plata
    #163736
    Olyan bonus loot cuccost honnan lehet most szerezni?
    Boralus-on vendortól vettem kettőt,de ugye Legionban volt ingyen is.
    Az megszűnt?
    Bocsi a sok kérdésért,de tök egyedül játszom így elég sok mindenről nem nagyon tudok.
  • hitman1028
    #163735
    érdemes rá elnyomni a bonus lootot
  • Plata
    #163734
    Azt már láttam és le is lett verve,de semmi.
    Gondolom ez is olyan mint az invázió volt légióban,vagy esik valami vagy nem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.09.07. 19:27:15
  • hitman1028
    #163733
    van egy nagy tank v mi az a raid boss
  • undY1ng #163732
    Rare bossok amik több embert igényelnek.
  • Plata
    #163731
    Arathi alatt arathi highlands-ot értitek,
    Én nem láttam ott semmi boss féleséget,vannak azok a lökött küldik hogy öljek meg 20 eszementet meg 20 kergemarhát,azokból megcsináltam négyet.
    De Boss-t nem láttam.
    Vagy arathi BG?
  • hitman1028
    #163730
    nekem is 370 jött arathiból
  • MarkBlade
    #163729
    Az artahis bossok is dobnak 370 a max ot mondjuk de egy raiddel 1/2-1 óra alatt be lehet verni a 12-16 boss-t és ott potyognak a cuccok. tegnap 3db 340 meg egy mount de valakinek 365 is esett..Érdemes végigcsapni.
  • undY1ng #163728
    Lehet elég noobi kérdés lesz, de 290-nél jobb ilevelű fegyvert (frostmage) még nem találtam úgy, hogy a többi cuccaim 325-350. De még AH-ban se... wutifak?
  • Fpocok
    #163727
    Pumpa legyszi torold elozo kettot...

    Szal... M0 ból, sajna nem nekem
  • Fpocok
    #163726
    Wtb edit gomb
  • Fpocok
    #163725
    M0ból. Sajnos nem nekem https://i.imgur.com/p268c2G.png
  • nordan
    #163724
    BM Hunter meta Arénában, elengedi a petet és jóéjt
  • Fpocok
    #163723
    Elso nap után.

  • hitman1028
    #163722
    megnéztem,nem lehet
  • Plata
    #163721
    Azt tudom hogy ha allis kari van nagy akkor hordás Dk-t lehet kezdeni.
    DH-t nem tudom,akkor már volt nagy hordás karim.
  • Conqvistador
    #163720
    Olyan kérdésem lenne. Ha egy 110+ os Allis oldalon lévő karakter van akkor Hordás oldalon lehet ugyanazon a szerveren vagy másikon 98as DH val indulni vagy ott is el kell érni ahhoz a 98-100as szintet?
  • Fpocok
    #163719
    Uldir speedrun :D

  • MarkBlade
    #163718
    Csak viccelt..
  • Plata
    #163717
    Miért kellene ban?
    Blizz volt a hibás.
    Ha valaki megy a heti ládából kivenni a jutalmat és talál benne 400-as itemet meg 25+ kulcsot az nem az ő hibája,ha tudja hogy bugos és használja akkor igen.
    Mondjuk én még azt sem tudom hol van most a heti láda,vagy a heti küldetés,ha van.
  • Daermon
    #163716
    Még egy hetes bannt is kaphatnának aztán akkor nincs gond :D
  • Plata
    #163715
    NA? Csak?
    Magyar is mondta hogy 400-as item esett neki.
  • Fpocok
    #163714
    Megy az exploitolás ezerrel NA-ban. 380-410es geareket kapnak emberek egy bug miatt...
    Remélem jön a rollback.

    SZERK: Ok, elveszik tőlük
    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2018.09.04. 23:34:12
  • TBTPumpa
    #163713
    Érkeznek a Warfrontok:
  • hitman1028
    #163712
    van egy alapanyag,a hydrocore,amit csak mytic dungeonok utolsó bossa dob,soulbound,tehát kereskedni se lehet vele
  • hitman1028
    #163711
    ha megelégszel a 325ös ruhákkal,akkor csak járj sokat
  • TBTPumpa
    #163710
    Meg jövő héten jön az első Raid is.
  • hitman1028
    #163709
    még jó h heroic könnyű ,jövöhéten jönnek a mytic pluszok,na azok már érdekesek lesznek
  • Plata
    #163708
    Pedig nekem az volt a tervem hogy ha egyszer meglesz a vasfejű törp unlock csinálok egy keményfejű törp pala tankot.De akkor lehet meggondolom,bár a vasalt törp még messze van.
  • jazzy
    #163707
    Azért nem pont dpsként szoktak nehezek lenni a dolgok. Mythicben sem a dps szív ha nincs szakítva semmi, pedig az ő dolga lenne. Ennek ellenére a healeren múlik, hogy megoldja-e. Tankolni meg kifejezetten nehéz most.
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2018.09.02. 12:58:44
  • MarkBlade
    #163706
    Igen. M ről beszélek meg arról hogy a trash most nagyon kihívás. Sok képességük van és a dps nek is szakítani kell mert szopó. A tanknak meg nem mindegy hogy hova húzza a trasht és nagy az agrro loss.. figyelni kell. Legioba a tankolás berohantam elnyomtam a aoet és nem volt aki leszedje. Ez itt nem működik.
  • Plata
    #163705
    Tudom,de mythicre még nem akartam menni,szerintem nem is mehetnék,de Heroicról van tapasztalatom,Legion elején tudom hogy nehéz volt heroic insta,főleg asszem azhsara-t utáltam legjobban.
    Mindig random dungira megyek,nem előre összeállított csapattal.Legionban is ez volt és sok sok gebasz volt Legion elején random heroic instákban,ehhez képest BfA random heroic tök laza.Bár szerintem Legionban jobb volt a drop.BfA instában csak pénz jön meg azerite vacak.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.09.02. 12:42:28
  • PiszkosFred
    #163704
    Hat Mark Mythicrol beszelt :)
  • Plata
    #163703
    DPS-ként úgy érzem az instázás sokkal egyszerűbb.
    Legion elején nehéz volt insázni,kemények voltak a heroic-ok.
    Most a karimnak asszem van 309 gs-e.
    Én még nem láttam nehéz heroic-ot.
    Inkább poén volt mindegyik.Az is fura hogy még egy heroicban sem volt vipe.Mind túl lazán le ment.
    Na persze geart nem kapok belőlük,max minden harmadikban.De mókásnak mókásak és szerintem túl könnyűek.
  • MarkBlade
    #163702
    A legion easy volt. Ez most már kicsit hardcore játék lett.. Most közeledtünk picit a kezdetekhez. A tankolás sokkal nehezebb lett pl. Legio kontrollerrel is játszható lett volna olyan volt mintha boxra csinálnák. Most meg azért rendesen izzadni kell tank-ként egy egy M instában. Kevesebb is lett a Tank :D
    Jó ez a kieg!!
  • hitman1028
    #163701
    ez a kedvenc jelenetem,mikor segítek egy kisgyereknek,ő is mágus akar lenni
    ehhez ért a blizzard nagyon ,ilyen kis dolgokkal fel tudja dobni a hangulatot
  • Plata
    #163700
    Nekem a bemutató is sok volt,másról sem szól ez a kieg csak az agyatlan öldöklésről meg grindről.
    Azért legion-ban értelmesebb küldetések voltak.Már herótom van az állandó ölj meg x gyökeret küldetésektől,másból sem áll csak ölj meg 8 süketnémát 8 vaksihapsit 8 bénamarist.
    Nagy ritkán van egy két vicces küldetés.
    Tegnap viszont szívtam egy küldiben,szokásos gyakj le x csontvázt meg szerezz x csontot küldi,de nem engedte lootolni a küldi itemet vagy négy csontiból.Valami csont volt amit csontikból kellett beszerezni,de mikor lootolni akartam azt nyögte hogy you do not meet requirement vagy mi a rosseb.Eldobtam és újra felvettem erre már engedte kiszedni.
    Meg az is vicces volt amikor az NPC akit ki kellett menteni nem NPC volt hanem egy nagy kék fehér kocka.
    Először azt hittem hiányzik az NPC de aztán kiderült a nagy fehér kék kockás kocka az NPC.
    Vicces volt egy kockát kísérgetni.
  • hitman1028
    #163699
    vannak elég szivatósak,freehold a könnyűbe tartozik
    igen van egy ilyen bemutató island,az semmi az igazihoz képest
  • Plata
    #163698
    Küldi vitt islandra,de nagyon nem jött be.
    Viszont most voltam freehold heroic-on,ez az első BfA heroic,most lett elég gs-em heroic instához.
    Tök lazán lement,szinte könnyű volt.
    Legionban eleinte a heroic sokkal keményebb volt.
    Vagy csak freehold könnyű insta.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.09.01. 10:33:54