World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kandurex
#129984
ja, értem, oks!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

edios
#129983
Ha normálisan haladsz kb 10es szint környékén már el fogsz érni valami fõvárost, ott majd láthatod a tömegeket! Kezdõhelyen mindenki gyorsan túl van, azért nincs senki ott.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

Kandurex
#129982
hehehehe 😊 azért na,

szal, mászkálok tök egyedül kezdésnél a Bloodscalpon, arra jön egy fazon, talán paladin...látom megáll matatni, köszönök, meg se mukkan...álldogálok egy darabig, közben a világ megváltó szöveget nyomom a közös chatbe:

"mond, hogy magyar vagy!"
"nem igaz,...ezen a rohadt szerveren csak ketten vagyunk?"
"valaki...!!"

ránézek a paladinra, mondom:

"Buzi e vagy?"

erre nem visszaszól

"Anyád!"

mondom na végre 😊 de pont akkor botlok egy magyarba amikor már nyüszögök 😞

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Kandurex
#129981
hun chat? én csak ilyen közösségi chat funkciót látok, vannak szobák is vagy mi?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Tatyla
#129980
csak a Hun chat-et kerüld el messzire a BS-en.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

edios
#129979
Fõvárosokban, battlegroundokban és instákban szokott lenni a nép leszámítva a szintezõket. Utóbbiak meg ugye eléggé szét vannak szórva az óriási területek miatt.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

Kandurex
#129978
oké, átmentem a Bloodscalpra, csak új karaktert kellett generálni 😞 persze kihalt az egész, vagyis legalábbis a kezdõ rész az teljesen üres,..azt hittem kicsit többen wowoznak, mint én egyedül xD szóval merre kolbászolnak a többiek? 😊vagyis merre érdemes menni tök kezdõként?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

edios
#129977
Gyere Arathorra(normal) v Bloodscalpra(PVP), ezeken szoktak gyûlni a mádzsárok.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#129976
"Arena Points in Wintergrasp
Just to confirm the previous reply; this was only temporary during the beta. You will not be able to collect Arena points from Lake Wintergrasp."

+

"To coincide with the upcoming new talents and mechanic changes for classes in the next patch, we are making some adjustments in existing raid content to provide a smooth transition when the upcoming patch is released. The creatures and bosses in raid dungeons that were introduced in The Burning Crusade will have their health reduced, and most will have their standard melee damage output reduced as well, but their spell and ability damage are not being changed. These changes are being made in all raid dungeons from Karazhan to Sunwell Plateau as well as the outdoor encounters of Doom Lord Kazzak and Doomwalker. On top of this Illidan is also doing his part and will stop casting Shear on players."

Narxis
#129975
EU - Bloodscalp

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Kandurex
#129974
van egy tíz napos accom, elkezdtem úgy kíváncsiságból, de eddig egy magyarral nem találkoztam 😞 Ti merre játszotok? Hova kell menni? (az utolsó momrpg amivel játszottam az az SW volt, ott volt kantin ahol gyûlt a nép 😞 )

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#129973
#129971 , #129970 megelõztetek.. pont most jutottam el odáig hogy kilõjjem az xperles dolgokat😊 de köszi a segítséget

#129972
mint kiderült mégis csak az xperl volt 😊

PiszkosFred
#129971
XperlHUD-t lodd ki eloszor. Sanszos.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#129970
ezek alapjan az X-Perl HUD lesz a nyero, mivel ez egy HUD addon😄 es masikat nem latok.

Mighty
#129969
Akkor a jó öreg megoldás: Kikapcsolod a felét elõször. Ha nem javul, akkor a másik felében van. Kikapcsolod a másik felének a felét és így tovább...

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

#129968




nem tom... ezek vannak fent.. és nem tom kitalálni mi lehet.. de nagyon idegesít

#129967
Az archud volt ilyen csak más formájú volt a kijelzõ, lehet hogy az ,csak megvariált design 😊.

"vessetek a mókusok közé" :)

PiszkosFred
#129966
Xperlt hasznalok amiota letezik, ilyet nem lattam meg benne. Bar van par funkcioja, amit alapbol letiltok es/vagy mas addonnal potolom, de szerintem sem XPerl okozza.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#129965
Xperl nem csinált régebben ilyet. Mondjuk vagy 1 éve nemhasználom , kitudja mit változtattak.

#129964 <- 😊😊😊

"vessetek a mókusok közé" :)

PiszkosFred
#129964
Egy hellokittybol megszokott yeti beletaposott a monitorodba

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#129963
xperlre gyanakszom.. de nem találom hol lehetne eltûntetni.. fogalmam sincs hogy mi ez

#129962
Ez tök jó, mi a neve 😊

Ha olyanokat tettél fel amiket ismersz akkor töröld az addons mappából azt amit nem ismersz .

"vessetek a mókusok közé" :)

#129961


most ez mi ez ? mert felraktam pár addont, de olyanokat amiket ismerek, de ezt igy nem tom hogy micsoda , meg hogy hogyan lehet eltûntetni

Narxis
#129960
Erre gondolsz? 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#129959
bar mingya` jon Crassus, es elmondja ugyanezt a Horde oldalrol.
szoval mirol is beszelek? <#idiota>
#129958
z
#129957
😊

de valahol szanalmas azert hogy hatszamillio evvel a kiadas utan a Blackout BG group Alliance oldala alapveto dolgokkal sincs meg tisztaban...
Khabbas
#129956
Hehe <#nyes>

Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870

Narxis
#129955

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#129954
hülyeség nekem is visa electronom van és még is feltom tölteni vele és semmi web számlám nincs . pontosan be kell írni minden a kártya számot kötöjellel elkel választani és alul kikell pipálni és ennyi

Tatyla
#129953
ugye ugye...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#129952
ok megvolt vmit szarúl írtam be lehet vagy nemtudom, mert tegnap is ezt írtam be de nem fogadta el, most elfogadta.

#129951
dikk ha' hogyne lenne

Tatyla
#129950
visa electronnal sehogy ha nincs hozzá virtuális web számlád...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#129949
Nem nehéz ha fél órás (volt) a reset rá. Liveon nem annyi lesz.

#129948
vki PM ben segítene hogy tudom feltölteni visa electronnal az accot mert nekem nem akar sikerülni ráadásul tegnap 24 órára le is tiltott mer túl sokszor próbálkoztam? 😄

zomgzerg
#129947
wotlk realmen, sztem wintergraspból szedett ennyit

#129946
We’re currently planning to end the fourth Arena season on October 14, 2008.

Tehát 2 hét múlva peccs ~

[HUN]Crassus
#129945
AV farm bot....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Fehercsoki
#129944
Valószínûleg mivel több honor kell a cuccokhoz így a honor is gyorsabban jön majd tehát többet kapunk killért meg több bonust is.

zomgzerg
#129943
nemtom mennyi idõ alatt csinálta, de láttam vkin 42k honort today részben, pár100 kill mellett.

[HUN]Crassus
#129942
az passz....ez a mostani állapot,3k az legalább 2óra...

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#129941
az passz....ez a mostani állapot

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

picket
#129940
Nekem meg sok pénzem van, de inkább éhen halok. Ez van...

&#3237;_&#3237;

Csirke4
#129939
Wotlkban szerzel 3kt óránként?
Csirke4
#129938
Pedig nekem magas az IQ-m!
Csak nem használom<#idiota>
[HUN]Crassus
#129937
1-2 óra játékkal átlag 3000 körül tudok szerezni naponta/ha egyáltalán vagyok naponta/ szóval az ilyen 50-60K-s cuccok elég szép idõ alatt lesznek majd meg😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#129936
már a mostani 40-nél is eretvágok:S😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#129935
ahhoz élet kell. nekem nincs

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II