166745
  • Daermon
    #163857
    Így van. Mondjuk jóval gyorsabban halad, mint a Hordának múltkor.
  • Plata
    #163856
    Ha jól gondolom battle of stormgarde-ra csak akkor lehet majd menni ha az Alliance Contribution eléri a 100%-ot?
    Három helyen én is adakoztam.
  • Plata
    #163855
    A fene,pedig jó kis móka volt igazán.
  • hitman1028
    #163854
    sztem már nincs
  • Plata
    #163853
    Volna még egy kérdésem,valszeg később még több.
    Szóval az érdekelne hogy BfA-ban a rugóknak van olyan zsebelős heti küldijük,meg zsebelős küldetéseik mint Legionban?
    Ha igen hol kell elkezdeni?
    Mert legionban is volt kezdő küldi amivel kaptunk itemet ami után mindenféle zsebelős küldiket kaptunk,heti küldit,vagy egyéb küldetést.A zsebeléssel pénzt is kaptunk amit beválthattunk aranyra vagy itemekre.
    BfA-ban ez teljesen megszűnt?
    Én szerettem zsebelgetni,mythic instákat is végig zsebeltem.
  • Plata
    #163852
    Drustvarban Arom's stand mellett láttam egy kis szintű demon huntert fura módon meghalni.
    Pride of kul tiras küldit csinálom,mert eszembe jutott hogy tolni kéne.
    Mentem fel a hegyre ez meg repült lefelé glide-al,de egyszer csak kinyiffant a levegőben.Pedig a szárnyai nyitva voltak,de simán megpatkolt.
    Ha jól láttam 111-es volt.
  • PiszkosFred
    #163851
    Jogos, de en az akasztasra varo boszi bevezeto kvesztjet vegigvittem, azzal meg is volt a friendly.
  • hitman1028
    #163850
    azért nem álltam már neki dustvarnak ,mert megvolt a wq aztán minek szenvedjek vele
  • PiszkosFred
    #163849
    Hat akkor passzolom (elnezest Plata a dezinformacioert ez esetben). En felhuztam a samanomat elobb, megcsinaltam a 3 war campaignt/foothold kuldetest es a 3 friendly reput (utobbi megvolt kuldetesekbol lazan) es mentem WQ-ra.

    Majd jott a pala alt es neki 120-on nem volt WQ-ja csak akkor, amikor megcsinaltam a 3 WC/Foothold kvesztet vele is.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.09.16. 11:21:08
  • hitman1028
    #163848
    world quest tracker és world quests list
  • Plata
    #163847
    Köszi,akkor ez jó hír,akkor megyek húzni az altot tovább.Mert az előbb abbahagytam az alt húzást.
    Érdekes addonod van,Mi a neve?
    Látom kilistázza a wq jutalmakat.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.09.16. 10:39:24
  • hitman1028
    #163846

  • hitman1028
    #163845
    nem kell,nekem legalábbis az altomnak egyből lett wq-ja
  • Plata
    #163844
    Hogy a tetves édes jó felmenőjüket.
    Légióban nem kellett semmi,csak 110 lettél és kaptad alt karival automatikusan.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.09.16. 10:10:10
  • PiszkosFred
    #163843
    Nem. Kell a 3 friendly repu es a 3 "atruccanos" kuldetes megcsinalasa ugyanugy, mint a mainoddal kellett.
  • Plata
    #163842
    Nem akarok küldizni vele.
    Csak random insta meg közben pecázgatok főzőcskézek.
    Küldizést is próbáltam de meguntam.
    Mage kari letolta mind a 3 zóna összes küldijét.
    Elég volt egyszer.
    Esetleg még ha meguntam pecát akkor bányászok majd.
  • Plata
    #163841
    Jah wq akart lenni.
    Mobilon nincs szerkesztés.
  • Plata
    #163840
    Instázással semmi repuja nem lesz.
    De egy karim már unlockolta a ww-t.
    Azt hittem accountra szól mint legionban.
  • Daermon
    #163839
    Ha megvannak a friendly repuk, akkor persze. De az úgyis megvan mire felhúzod.
  • Plata
    #163838
    Ha felhúzok egy alt karit 120-ra akkor ő automatikusan mehet wq-zni mint legionban?
    Mert ott egy karival ha unlockoltam többinek nem kellett.
    Huntit elkezdtem húzni.
    De a küldizés ótvar szar.
    Inkább random insta és amíg behív pecázok.
  • MarkBlade
    #163837
    Azért kellett egy perc hogy felfogjam a képet :) új dudu skin lesz? :D
  • Fpocok
    #163836
  • Plata
    #163835
    Drustvarban az npc-k mikor kék fehér kockák.Na az páratlan.
    Pár küldiben volt.
  • MarkBlade
    #163834
    Ez az amit én sem értek.. ráadásul nem egyszer futok bele grafikai bugokba ami eddig nem volt jellemző a wowra. Kicsit átgondolatlanak tűnik a kieg. Én nem írom le csak nem értem mit akarnak..
  • hitman1028
    #163833
    azért még eléggé félig kész állapotba van,kár lenne leírni
  • PiszkosFred
    #163832
    Foleg ugy, hogy a kieggel visszarantottak az ilvl es stat/sebzes rendszert a "foldre"... erre most megint kezd elszallni az egesz :)
  • Plata
    #163831
    Neke csak egy dolog kell,exalted 7th legion meg idióta ready to war öcsi hogy kezdhessek Drak iron törpöt,valszeg azzal részemről kész is a kieg.
    Mert elég nagy nulla.
  • MarkBlade
    #163830
    Pontosan. De igazából arra próbálok világítani hogy hova az isten nyilába tolják az ilvlt ha 2 hét alatt /aktív warfront tuti beleesik/ instázás nélkül is megvan a 340+.. Gyakorlatilag kijátszottad a kieg első részét..Jó raknak be biztos még tartalmakat később de már mos 350 a karim és még nem vertem normál Uldirt végig.. És ez gáz szerintem.
  • Daermon
    #163829
    Várj! Te alli oldalról beszélsz, ő horda warfrontot mondja szerintem. Allinak nem aktív, csak hordának. Ha aktív akkor 1 fix 370+ és minden meccs végén fix 340+.
    Mig nekünk eddig csak 1 plusz world boss volt, ami vagy dobott vagy nem, meg egy fix 340es quest. Meg a rarek, de az nudli.
    Az aktiv Warfrontnál viszont fix a drop.
  • Fpocok
    #163828
    Remelem jol tudod, mindjart ott vagyok repuban.
  • sata75
    #163827
    champion of azeroth exa asszem 355-ös fejest ad. ha jól emlékszem.
  • Plata
    #163826
    Sosem esett semmi arathin,hidd el.
    Bossok dobtak hülyeséget de geart nem.
  • Plata
    #163825
    Lol,nekem folyton 340-es fejes jön.
  • MarkBlade
    #163824
    Jah tényleg az Arathi bossokat kihagytam.. 15 boss 340+ itemlvl. Beversz még egy 4+ mythicet és a heti láda is 360+ vagy 355 azerith. Szóval túl lőtte a Blizz ezt a témát. Nem is kell instázni és maxos vagy. A tankokat jól megszívatta.. pvp ben kb bárki lecsapja. Pve ben a wari gyenge mint a cloth.. a dk meg bár atotmot sebez tank létére de ő is puha. Valami nem kóser.
  • Fpocok
    #163823
    Haha kabbe... En nem talalok egy normalis tokfedot. 355 ilvl mellett meg mindig a kek 325 fejest hordom :)
  • Plata
    #163822
    De nekem nem esett semmi.
    Sőt a wq ládával is elvagyok átkozva,mindig fejes esik vagy chest.
  • Daermon
    #163821
    Azt tudod, hogy a Warfront időszakos és rotálva van? tehát 1 hét és az alli farmolja szét, legalább is én tuti, mert bejön és allis a main :)
  • Plata
    #163820
    Heti mythic küldi igaz,többi nem.
    A négy mythic insta lazán lement,pedig szar gírem van.
    Warfronton sosem esett semmi,csak pet mount vagy toy,azt meg kenheted a hajadra Gs-t nem ad.
    Az hogy hordásoknak ad allisoknak nem tetű dolog,kívánom hogy a kedves fejlesztő aki ezt így kitalálta rohadjon meg.
    Na jó csúnyábbakat kívántam neki meg a rokonságának,de mindegy.
  • sata75
    #163819
    Sajnos ránk allysokra csak az utolsó sor az igaz:(
  • MarkBlade
    #163818
    Nem értem ezt a kieget! Eddig itt a legegyszerűbb high geart összehozni.. kb 1 hét.. kockáknak kevesebb.
    A warfront 340+ itemet ad mindegyik csata végén bármennyiszer megcsinálhatod az 1 hét alatt. Amit ezzel megcsinálsz küldi 370+ amit ad.
    Bevered a 4 Mythicet heti q ban 370-et ad. LFR 340+ amit ad. Iszonyat gyorsan lehet gearelődni és még a kieg elején járunk..