166745
  • Plata
    #163897
    Állítólag sok féle mount,pet,transmogos ruha és fegyver esik.
    Nekem még semmi,meg nem is jutottam be mythicre,mindig nagyobb szintűt keresnek mint mai nekem van,345 meg 360 ilvl kell.
    Lehet hogy a mage karit nem is nagyon szeretik.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.09.21. 12:38:51
  • PiszkosFred
    #163896
    Nem voltam meg csak normalon, szintezes kozben neztem meg, hogy mi is ez.
  • Plata
    #163895
    Voltál már mythic island expedíción?
    Engem 343-as gs-el nem akarnak bevenni dungi finderben ha rákeresek.
    És ha igen esett már neked valami?
    Mount ruha szett vagy fegyó vagy ilyesmi?
  • PiszkosFred
    #163894
    > Kár hogy ez a móka nem elérhető alt karival alapból,ha felhúzom a dk-m jó lenne gírelődni.

    Hat, varsz par napot, amig fordul a kocka es megcsinalhatod a szukseges felvezeteseket, aztan hajra.
  • Plata
    #163893
    Ma én is ha lesz még és lesz rá időm.
    Kár hogy ez a móka nem elérhető alt karival alapból,ha felhúzom a dk-m jó lenne gírelődni.
    Egyébként nekem tegnap valamiért nagyon lagzott néha,nem fps gond volt hanem ping 35-ről felment 200 sőt magasabbra is,de utána megint ment egy ideig jól,pedig nem szokott ilyet csinálni,utoljára akkor tapasztaltam ilyen nagy pinget mikor worgen kis karit csináltam,ott worgen kezdőn volt ilyen brutál lagg.
    Nekem mage karimnak 1 darab vállas kellene a boldogsághoz,akkor mindene 340 lenne.Kivéve a kesztyűje meg az egyik gyűrű.
    Kesztyű 370-es,a gyűrűjét meg egy sima mob dobta küldizés közben és 355-ös.
  • PiszkosFred
    #163892
    Rosszul fogalmaztam, kiegeszitem :)

    Kaptam olyan cuccost en is (340-es 7th legion), ami mar megvolt korabbrol, de az a mult heten Arathin esett egy rarebol, vagy random elitebol - mar nem emleszem - de nem a BfS bossbol jott a tegnapi nap folyaman. Ami a bossbol jott tegnap, az mind mas es mas volt. Persze, lehet, hogy mindez csak puszta veletlen, ma este kiderul, mert szerintem megyek meg par kort.
  • Plata
    #163891
    Én is voltam egy körön tegnap este.
    De én olyat kaptam pont ami már van.
    Ma is akarok még menni,mert hátha végre egy vállas.
    De fura dolgot tapasztaltam.
    Dk karival és hunterrell random instáztam,mind a kettő kis kari,csak rühellek már küldizni és instával húzom őket.
    A dk és hunter karinak leather cucc is jött freeholdban.
    Ráadásul ugyanaz csak más szinten.Huntinak jött vicces puska is,de a leathert akkor sem értem.
    Mondjuk scrap-nek jó.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.09.21. 09:38:34
  • PiszkosFred
    #163890
    Kezdeti "ingyen osztogatott 340-es gear" temahoz. Tegnap Hellfire/Arathor paroson is aktiv lett a Battle for Stromgarde. Fun, az ketsegtelen. Az elso par kor mindenkeppen, aztan mar repetativ az egesz, minimalis random faktorral. Viszont a 20-25 percnyi "wc3 remaster" utan garantalt a 340 loot (elsonek a kvesztert meg 370), ugy, hogy en tegnap mentem 5-6 kort es mindegyiknek a vegen ujabb armor darabot kaptam (ismetles nelkul), igy kvazi elmondhato, hogy par ora alatt talpig 340-be tudod rakni az altodat a leheto legkevesebb meloval es izgalommal, mert akarmilyen idiota is az a 20 fo, ezt kvazi elrontani nem lehet.

    Egy dolgot nem ertek csupan, a World Questek 300-330 rewardjait. Mert oke, hogy egy-egy hetig van a ket oldalnal a lehetoseg, igy amig nem aktiv a warfront, lehet onnan is kukazni par cuccot (hatha proccol) altokkal, de minek, ha par nap mulva fel nap alatt feloltozol? Inkabb lehessen valasztani, repu es targy reward kozott, ha mar megint exalted grindhez van kotve sok dolog. (tudom, lusta vagyok, de mar egyre kevesebb kesztetest erzek a repu farmhoz, ott tartok, hogy inkabb fizetek x eurot, csak ne kelljen 75-150 pontjaival osszeszedni a 12+21k-s mennyisegeket)

    Szoval biztos vagyok benne, hogy ez az egesz rendszer a korabbi token rendszer helyett van, foleg az altok dingeles utan a raid beleposzintre hozasaert (oke, most sokan meg a mainjukkel csinaljak, de hat meg "friss" a kieg - aranylag). Csak kozben felboritja az en olvasatom az egesz 120 utani geareles folyamatat.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.09.21. 09:34:47
  • ShaiHulud
    #163889
    ertheto votl elsore is...
  • Fpocok
    #163888
    Mármint úgy értem, hogy ha rámész vízre, nem tudsz vele úszni. Pedig egy hajó.
  • Daermon
    #163887
    :DDDD
  • Bandras DaSilva #163886
    LOL
  • Fpocok
    #163885
    Ha fel vagy mountolva es vizre mesz, elsullyed.
  • Daermon
    #163884
    Csúnya :D
  • TBTPumpa
    #163883
    Lehet költeni a pénzt:
    "Just in time for International Talk Like a Pirate Day, we’re celebrating all things pirate with a special limited-time offer*. Purchase 180 Days Game Time in the Shop, and you’ll also receive the epic new Dreadwake mount free! The Dreadwake mount will then arrive as a stand-alone mount in the Blizzard Shop and in-game shop sometime in 2019.

    True to nautical tradition, the Dreadwake pirate ship mount has a unique figurehead inspired by an unknown kraken-faced god of the deeps.


    This plucky feathered friend is just the companion you need on your swashbuckling adventures through Kul Tiras, Zandalar, and beyond. Adopt yours today!"

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.09.20. 14:17:48
  • MarkBlade
    #163882
    jaja.. kemény-mag.. nem sámli..
    De mit csinálnak most fél éven keresztül??? :)
    Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2018.09.19. 21:34:05
  • Fpocok
    #163881
    Method behúzta!
  • MarkBlade
    #163880
    5 boss-t bevertünk és jó a csapat csak kevesen vagyunk :( hiányzik egy 4-5 ember még.. puggal töltjük fel de mint lejjebb is lett írva mire megtalálod az értelmeset egy try akár sikerül akár nem lelép aztán megint vársz.. és a sok várás az amibe főleg beleőszül az ember.
  • Shion
    #163879
    1 hónapja kezdtem újra játszani a WoW-al, egyelőre egyetlen egy alliance karakterre (i345 warlock) fókuszálok. Így bár 2010-ből megmaradt pár horda karakterem, de azok is 80, 80, 45, 41 és 22 szintűek. Mindegyik fényévekre van a 120-tól és még ugyanennyire a jó geartől. Hosszú távú terveimben persze leporolom őket és foglalkozom velük is, engem mindkét oldal érdekel, SWTOR-ban is mindenféle karakterem volt annak idején.

    Így az alliance guildemmel is járunk Uldir-ra csak a móka kedvéért, ennek ellenére a legelső (múlt héten) lement az első 3 boss biztosan, a negyedik bossra nem is emlékszem, valahol 4-ik vagy 5-ik boss körül járhatunk. A tankjaink és healereink jók, a dps-knek még fejlődniük kell. Sokuknak megvan már a jó gear, csak nem hozzák ki belőle, amit lehet. Én kis gearrel, de sok szorgalommal folyamatosan dobogós dps vagyok összes sebzés tekintetében. Szóval még noszogatni és tanítani kell a többieket, hogy aknázzák ki jobban a lehetőségeket és akkor haladni fogunk még jobban. Mivel fun guild vagyunk, nem progress, így senkit nem baffogatunk és nem is sürgetünk, csak a móka és kacagás kedvéért járunk a raidre :)
  • TBTPumpa
    #163878
    8.1 Content Patch hamarosan!
    (Még a BlizzCon előtt élesedni fog)

    Főbb jellemzők (képekkel illusztrálva):















    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.09.19. 14:43:18
  • PiszkosFred
    #163877
    Motherhez sok sikert, utobbi idokben az egyik legjobb harc, kifejetten elveztem :)
  • Bandras DaSilva #163876
    Nekem általában jó élményeim vannak PUG-gal is. Nem annyira gáz mindenki mint ahogy sokan gondolják. Mondjuk tényleg van olyan, hogy vagy a., gyökér valaki vagy pedig b., fogalma sincs az egészről vagy c., nem nagyon tudja használni a saját karakterét vagy d., ez mind egyszerre:), de nagyobb részben kis türelemmel elég jó runokat lehet csinálni. A jót itt arra értem, hogy a hangulata lesz tök jó.
    Időben azért ezek elhúzódhatnak.

    Nekem inkább ott megy el az életkedvem, amikor csinálnék valami mythicet, de kurva sok időbe telik összeszedni a csapatot. Mert guilden belül is vagy nincs épp tank, vagy csak béna vagy ugyanez healerrel és akkor jönnek még az egyéb hisztik, hogy x nem szívesen menne y-al. A fő csapatban meg nem vagyok benne mert kevesebbet vagyok online. PUG-ra meg ugyanúgy várni kell. Ebbe belegondolok és fel is adom sokszor...vagy elkezdem szervezni, de a hisztik után abbahagyom. És minél magasabb mythic +-ot mennél, annál nehezebb ezt összeszedni.

  • MarkBlade
    #163875
    Ez az.. ez miatt játszok én is. Ha meg akarjátok tesztelni Uldirt szóljatok 335+ ilvl felett vagytok pénteken meg szombaton tervezünk Raidet.. Ja és ha hordások vagytok :D
  • Shion
    #163874
    Pedig mythic dungeonra is simán elmegy néha 2-3 óra, nem csak raidre. :) Tegnap is voltam Underrot+2-n, 3 óra után feladtuk a negyedik boss-nál, az már végképp nem ment le. Alulgeareltek voltunk, a taktikát tudtuk, nagyjából jól is csináltuk, de kevesek voltunk (hol a tank fogyott el, hol a gyógyító égette el a manáját, hol a dps volt kevés és belefulladtunk az addokba). Így inkább elmentünk mythic 0-ra és megcsináltuk 40 perc alatt azt.

    Azonban mythic dungeonra és raidre egyaránt guildtársakkal járok, így discord-on tudunk beszélgetni közben és az a pár óra pikk-pakk elszáll jó hangulatban, fel se tűnik az idő múlása :)
  • MarkBlade
    #163873
    Az idő relatív :) Én a társaság miatt játszok.. a guildel jó buli az is. Ökörködni dumálni.. piálni :D
  • undY1ng #163872
    Fuuu csak nekem nincs kedvem már 3 órákat raidelgetni? Pedig annak ellenére, hogy PVP-s vagyok, legion óta tetszik a PVE is... de nem vesz rá semmi, hogy annyi időt eltoljak... :(
  • MarkBlade
    #163871
    +2 nem nagy szám.. bár ezek szerint ez is érdekes. .:(
  • PiszkosFred
    #163870
    Mondjuk mythicre+ -ra menni puggal... reszemrol soha, akkor inkabb mutsek meg a vakbelemet kaveskanallal, az kevesbe fajdalmasabb :)
  • MarkBlade
    #163869
    És pont itt tartunk. Mikor bemész az instába tök mindegy hogy raid vagy m+ ott ilvl alapján beválasztod a karaktereket és rájössz hogy agyhalottak és még csak nem is ismerik nem is látták az aktuális instát. Nem azt mondom hogy nagy kocka pro vagyok de azért kezdő ne menjen már +4 kulcsra. Múltkor egy +2 is 4-en fejeztünk be mert kijelentette a DPS hogy neki kell 5 perc szünet.. Kiraktuk és inkább megcsináltuk 4-en. Ez nem hozzá állás. És így már nem működik az sem hogy ilvl alapján bármilyen következtetés levonjon az ember. Úgyhogy a pug felejtős...
  • Bandras DaSilva #163868
    Nekem olyan nagy bajom nincs a relatíve könnyebb gearelődéssel. Mostanában keveset tudok játszani, tényleg csak pár óra egy-egy nap, és így elég lassan, de sikerült befejezni a war campaignt, meg kipróbálni egy halom dolgot. Jelenleg 336 az IL nálam, ami nem egy nagy dolog, de nem vagyok még nagyon lemaradva. Ha lesz egy kicsit több időm, akkor mythicekből meg raidből is sikerül még jobb cuccot csinálni. Jelenleg csak az első 3 boss van meg normalon...szóval nem túl acélos.

    Amit ezzel az egésszel ki akarok nyögni az csak annyi, hogy így olyanok sem lesznek teljesen reménytelenek, akiknek nincs túl sok idejük játszani. Persze, ezt is csak ésszel jó tolni mert ha minden pikk-pakk megszerezhető lesz, akkor meg azok mennek el akiknek több idejük van játszani.
  • Daermon
    #163867
    Új alliedekhez szükséges majd (Kul Tiran Human/Zandalari troll):
    - War Campaing folytatás achi
    - És Proudmore/Zandalari exalted.
    Úgyhogy ezeket könnyű lesz kiszedni. Ezek még nem egyből 8.1-ben lesznek játszhatók, hanem a “Soon” patchben :D
  • PiszkosFred
    #163866
    Hat en is hagytam a picsaba tegnap este az egeszet miutan kaptam 5-6 "transfer error, instance not found" uzenetet. Utoljara Ulduar idejen volt ennyire instabil a jatek - akkor szerdan jott egy patch/fix a karbantartassal es pentekig nem tudtal raidelni, az hotziher :D Picit nekem is kaotikus a dolog, tul sok a kontent es mar azelott kinotted es ertelmet veszti a legtobb, hogy belefogtal volna. Oke, repu grind meg ilyesmi is lehet cel, de azt meghagyom masnak, nalam mar nem fer bele (leszamitva az allied racehez kapcsolodo exalted repukat, azok kellenek nekem is)
  • MarkBlade
    #163865
    Remélem így van.. viszont pl tegnap is az insta szerverek behaltak. Tobzódnak a grafikai bugok. A warfront tök jól hangzik de kb egy karival egyszer megcsinálod és a továbbiakban nem is igazán kell max hogy unlockold a order rest. Légióban azért ki volt minden számolva és logikusnak tűnt.. sőt az előtte lévő kiegeknél is. Most nekem olyan kicsit összecsapott hatást kelt. A karakter balancet nem is mondom mert az sose volt de most vicc ahogy egy rugó vagy bárki összecsuk egy tankot.
  • PiszkosFred
    #163864
    Jaja, en is ugy fogom fel, hogy a ding utan a 330-340 szintre eljutni az meg a "tutorial" resze a jateknak. Aztan itt meg is all a dolog es a freebie osztogatasa, innentol jon majd a valodi kontent a kovetkezo honapokban(/evekben?).

    Es itt megint az lesz, hogy ha mindez tenyleg igy van es tudatos, akkor a kieg vegere az ilvlek es a statok megint ugy elszallnak, hogy "orom lesz nezni"...
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.09.19. 09:34:49
  • Shion
    #163863
    Több évtizednyi gyakorlattal és tapasztalattal a háta mögött szerintem sem ennyire amatőr a Blizzard, hogy 340 ilevel-el könnyű megszerezhetőségével elrontsa a játék balancát. Én is osztom a véleményedet, a kiegészítő kiadásával és könnyű gear-elődéssel csak előkészítik a terepet a későbbiekre. 340-es szint tök jónak hangzik, de valójában kezdő mythic dungeonra és normál raidekre jó az átlag játékosok számára. A kockák már kisebb gear-ben is be mernek menni ilyen helyekre, de az átlag játékosnak kell ez a szint.

    Azonban keményebb szinten (+5 vagy +10) már 380 körüli ilevel kell majd és szerintem már a 400 körüli gear-ekkel is kész vannak régen. Szóval jelenleg 340-385 között gearelnek a játékosok, minél kisebb az ilevel szint, annál könnyebben. De később (fél év?) jön majd a 400+ ilevel és hajadra kenheted a mostani "tápos" 340-edet :)
  • PiszkosFred
    #163862
    Azert a pandaknal a Timeless tokenekkel is gyorsan fel tudtad kezdo raid szintre hozni az altodat, es onnantol kezdve szinte minden kiegnel volt valami tokenes moka az alt ilvl boostjara (lasd garrisonos es egyeb account bound tokenek, vagy az Legionban az "urhajos" tokenek). Az ketsegtelen, hogy mindez kvazi nem 0day, hanem csak idovel voltak elerhetoek.

    Lehet, hogy tudatos amit csinalnak es azt szeretnek, hogy mindenki kezdo normal raid belepo szintre jusson fel minel hamarabb/konnyebben a kontent miatt, aztan a tobbi josag mar onnan jon, ha kell, muszaj lesz tenni erte. Hogy a 340 belepo szint most dungeonbol, lfrbol, esetleg proccolt WQ rewardbol vagy world dropbol jon ossze, mindegy nekik, csak legyen meg a szukseges kezdo ilvl.

    Vagy az is lehet, hogy megint nem tudja a jobb kez, mit csinal a bal :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.09.19. 09:11:55
  • sata75
    #163861
    Nekem vasárnap lett 120 a sámánom és tegnap már 297-ben volt! :)
  • MarkBlade
    #163860
    Nem melldöngetésnek írom tegnap előtt meglépte az alt karim a 120-at dudu. Tegnap 340 lett az ilvl.. Na ez a gáz! Egyik kiegben sem ment így a fejlődés.
  • Fpocok
    #163859
  • Fpocok
    #163858
    BFA: Tides of Vengeance major points.

    New War Campaign story

    Incursions – similar to Legion Assaults.

    New World Quests

    Storyline updates for: Saurfang, Tyrande, and Vol’jin

    New Heritage Armor for existing races. Dwarves and Blood Elves at patch, unlocked via Racial Questline.

    New Warfront: Battle for Darkshore. Alliance will assault first as

    New Island Expeditions: Jorundall and Havenswood. Vrykul and Gilnean themed respectively.

    NEW RAIDS!

    Siege of Zuldazar. Completely unique 6 boss experiences for each faction.

    Crucible of Storms raid: Two-boss raid, similar to Trial of Valor.

    Updates to classes inbound.

    New Azerite Traits

    New professions recipes

    Gnomeregan Pet Battle Dungeon

    REPUTATION IMPROVEMENTS, removing reputation restrictions for transmog and making exalted achievements accountwide.


    Zandalari and Kul Tiran Humans will not require new reps to unlock.

    Patch to hit PTR hopefully by the end of the week.