166745
  • MarkBlade
    #163817
    Mielőtt leér le kell ugrani.. ez a normális amit csinál :)
  • hitman1028
    #163816
    már semmire
  • Plata
    #163815
    Nekem már van 51,küldizés közben esett cuccokból.
    Jut ezsembe,a Legionos cuccokkal mint primal sargerite meg blood of sargeras érdemes valamit kezdeni?
    Sargerite-ből van még 2710 bloodból meg 634.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.09.13. 19:42:48
  • hitman1028
    #163814
    tudom mit dob,csak végre van egy jó fegyverem
  • cateran
    #163813
    Mivel heroic lootot ad, az lett volna a meglepo, ha ennel kisebb :D

    Csak erdeklodnek, hogy masnak is bugos az 1. raidboss a lift fazisnal? Az 1. heten jo volt, de most meg a fold kozeleben sem jar a lift de megrazkodik, a karakterem leesik (jo esellyel meg is hal:D) majd a lift szepen raereszkedik....Ez volt normalon is es lfren is, kulonfele karikkal (hc-t kihagytam...)
    Vagy csak ne hagytam ki valamit...:S
  • foxxi
    #163812
    Valaki még a fejlődés útján esetleg lvl 113 körül?
  • hitman1028
    #163811
    hetiből 370es bot,ó
  • hitman1028
    #163810
    https://www.wowhead.com/item=152668/expulsom
    kb minden craftoló szakmához kell
    de ha nincs is ilyened ,a ruhákból nyert nyersanyag drágább mint maga a ruha
  • undY1ng #163809
    Az már van, boring. :(
  • Daermon
    #163808
    *Warrior.
  • Shion
    #163807
    Nem tudom mi az az "expulsom", mire jó?

    Mivel nem tudom mi ez, így nem is volt ingerenciám ilyet gyűjteni eddig.

    Én jelenleg 1 karakterre fókuszálok, próbálom felfedezni a játékot, megismerni mi micsoda, mit érdemes naponta "farmolgatni", stb. Számomra minden újdonság, dungeon-okba se jártam eddig, bőven megvoltam nélküle. Ráadásul utálok ismeretlen, random emberekkel dungeon-ba járni, inkább megvárom a baráti / guildes runokat. Ma estétől úgy néz ki lesz egy fix guildes csapatom mythical dungeonokra, így már nem tudom ellógni a dungeonokat :)
  • undY1ng #163806
    Akkora csak nekem fura de én élvezettel csinálom a WQ-ket, főleg a memóriájáték a főkedvenc. Bár biztos unalmas lesz egy idő után, de nekem is célom a Dark Iron Dwarf felhúzása transmog miatt is. Sztem a legjobban a Pala illik mellé.. az öltözet miatt is.
  • Plata
    #163805
    Voltam mythic instában,elhasználtam a két heti bónusz rollt,na persze cumi lett,de mindegy.
    Viszont begőzölt a roll az utolsónál.
    Vég nélkül csak pörgött és pörgött és pörgött.

    Gondoltam majd abba hagyja,de insta után is végig ezt csinálta,pedig elhúztam a fenébe.
  • hitman1028
    #163804
    altot megtettem herba plusz miningra,igy egy óra alatt bejön kb 10-15k xd
    majd ha lesz repűlés biztos több is
  • Plata
    #163803
    Hát a másikkal nem is úgy igazán játszom,vagyis nem rendesen.
    Főleg csak pénzt farmolgatok.
    Kivéve ha jön új dlc vagy recruit akkor leállok játszani.
    Van ha jól emlékszem 38 darab fullos karakterem,akik admiraltyval termelik a lóvét.Az admiralty 1 karival napi 2 perc elfoglaltság kb.Az admiralty olyan mint a WoW-os follower küldik,csak itt a followerek űrhajók.Egy küldetésre 3 followert rakhatsz be,9 küldid futhat egyszerre.Hogy mennyi küldit tudsz csinálni attól függ hány hajóval rendelkezel.Hajókat pénzért vehetsz természetesen.Karinkén nekem általában 70-90 van,némelyik karinál 300+.Recruit karinál kellett a sok hajó mert úgy gyorsabban haladtam a recruit eventben.Vannak 15 perces és 20 órás küldik is.Naponta egyszer végig megyek a karikon beindítom a küldiket,begyűjtöm az előző napi lóvét,ha a dilithium ár a piacon jó akkor át váltom pénzre.Megvárom amíg olcsó akkor adok el sokat.Mikor főnix event van minden pénzes gyerek ész nélkül vásárolja a dilithiumot.Ilyen alkalmakra várok.

    WoW az más ott inkább szórakozom és élvezem a játékot.
    Ősszel talán több időm lesz és akkor majd elkezdek huntival megint lébecolni.
    Félnapokat elpecázgatni meg peteket kergetni.
  • hitman1028
    #163802
    én nem tudnék két mmorpg-vel játszani,néha még ez is sok
  • hitman1028
    #163801
    aztán majd november körűl jön a kul tiran human,eddig csak egy altot húztam fel 120ra,van még 6
  • Plata
    #163800
    Followerek küldijét tolom appról,meg a napi 3-4 wq-t letolom.
    Még 1-2 hónap és meg lesz a dark iron törp talán.
    Az meg úgy jó is lesz kb.Akkorára ha kijön AoD a hónap végén akkor végzek is recruittal.
    Ha unlockolva lesz dark iron akkor úgyis neki kel állni kihúzni egy karit 120-as szintig megint.Csak nem tudom mit kéne kezdeni,mi az amihez a legjobban passzol.
    Prot pala?
    Vagy hunti?
    Törpe BM huntim van,talán egy MM még beférne.
    Vagy esetleg prot warri.Franc se tudja.
    Esetleg warlock?Már ha az lehet,az olyan dark iron-os.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.09.12. 16:35:11
  • Daermon
    #163799
    Pedig max 1 óra naponta + Island heti, és a followerek küldije. Nekem 1,5 hete kész a Dark Iron. 1 hét meg és horda oldalon a Mag’har is :)
  • Plata
    #163798
    Nincs türelmem annyit wq-zni.
    Meg rühellem komplett zandalari szigetet.
    No meg kul tirason azt a gyökér duskwart.
    Ha ez a neve.
    Másik két zóna még elmegy.
    Dark iron törp az ami miatt még valamennyit játszom.
    De már nem sokat.
    Inkább farmolok dilithiumot.
    Pedig nem fun.
    De jön az Age of Discovery dlc.
    Gondolom lesz vagy 125 dolcsi.
    Discovery recruitra új kari kell.
    Az is lóvé.Recruit karikra mindig sok pénzt költök.Első akarok lenni és ez megéri az árát.Gamma recruitot elsők közt toltam le.
    Nem ismerek másik magyart aki akkorra megcsinálta volna.Soknak most sincs kész.
  • hitman1028
    #163797
    heroic az 305 ,és dungeon finderbe lehet menni xd
  • hitman1028
    #163796
    úgy az életbe nem lesz exalted xd,nekem tegnap siokerűlt megcsinálni 7th legionra,igy lehet már dark iron törp
  • hitman1028
    #163795
    legnagyobb butaság eladni npcnek a felesleges itemeket,szét kell szedni scrapperrel,expulsomot másképp nem lehet szerezni
  • sata75
    #163794
    Szerintem nem várt a horda, bekerült a warfront és egyből a horda kezdett ott, nekünk nem volt semmi előtte. Amikor megnyílt mindenki odament és kemény 1 db lootot hoztunk el fejenként és azóta sem esett semmi hiába öltük az eliteket.
  • Fpocok
    #163793
    Én ezt értem, csak mondtam hogy korábban allinál is lehetett lootot szerezni, amig horda várt... Nyilván a mostani azért durvább.
  • Plata
    #163792
    Nem tudtam hogy app rossz.
    Ki tudja mikor érek haza.
  • Plata
    #163791
    Bocs mobilon nincs szerkesztés.
    Fegyver nekem is gond.
    320-ad wand meg off hand van mage karimnak.
    Sosem esik sehol.
  • Plata
    #163790
    Én max a napi 3-4 wq-t tolom le.
    De ma 300-as item jár 4 küldiért.
    Vagy a mobil app rossz.
  • Shion
    #163789
    Mit értesz "mai WQ láda" alatt? Arra a WQ küldetés-sorozatra gondolsz, amit naponta ad (csinálj meg 4 db bizonyos frakciójú WQ-t)? Ennek a végeredményével nem is szoktam foglalkozni, mivel napi 2-4 órát szoktam WQ-zni, válogatás nélkül ütöm az összes WQ-t. Van ami "csak" Artifact Power-t ad, van ami reputation-t, van ami gear-t (ha nem kell, akkor is el tudom adni a vendornak 50 goldért) vagy 100 goldot ad.

    Tehát WQ farmolással fejlődik a gold vagyonom, Artifact erőssége, reputation-öm, tehát egyelőre nagyon jól járok, bármi is jön. Tegnap este is kiesett egy 330-as kék wand, ami a 340-es offhand-mel már kitűnő párost alkot a Warlock-omnak. Olvasom a chat-en, hogy sok embernek hetek óta nem jön értelmes main hand fegyver sehonnan, így nagyon szerencsésnek érzem máris magam :)
  • Daermon
    #163788
    1 quest ami fix 340 reward, és 1 World Boss, ami dobhat 370 lootot. Ezek jönnek majd most a hordának, ha letelt az idő (alli meg gyűjtöget majd). A gond az, hogy most ugye a horda main/alt farmot tartharott egyszeri fix 370ért, és fix 340/run-ért. De mivel felrakták 320ra az ilvl követelményt, ezt az alli nem csinálhatja.
  • Daermon
    #163787
    Ne appon nézd, hanem ingame.
  • Plata
    #163786
    A mai Wq láda 300-as itemet ad.
    Az rossz vicc?
  • PiszkosFred
    #163785
    Csak, hogy tisztaban legyunk a fogalmakkal :)

    Connected Realms - anno 4-5 eve a Blizz osszevonta szervereket, de nem karaktereket es guildeket mozgattak egy uj szerverre (lasd mas mmo esetet, swtor tobbek kozott), hanem "logikailag" osszekototte a realmeket/szervereket, igy kozos lett az AH, kozos lett a guildrendszer, stb. azon szerverek kozott, amelyeket osszekapcsolt. Ez a kapcsolat 2-4 szerver kozott jott letre, van hivatalos lista, meg lehet nezni, hogy melyik szerver kivel van parban. Connected realm jatekosai barmikor tudnak guildet alapitani es kereskedni egymas kozott, akar egymasnak atadva trade ablakban, akar emailen keresztul.

    Cross Realm - ez egy masik funkcio, ez teszi lehetove azt, hogy kvazi barki barkivel egyutt jatszhasson, (osszekapcsolt) szervertol fuggetlenul. lasd peldaul pvp vagy lfg rendszer altal osszerakott random jatekosokat, esetleg a kezdo zonakban talalhato innen-onnan erkezo jatekosokat, vagy manualisan a partyba/raidbe meghivott jatekekosokat (sot, most mar komolyabb szintu raidekre is lehet meghivni kulsost).

    A rendszer lenyege, hogy probalja feltolteni a rendelkezesre allo jatekosokbol az adott teruletet (vagy instancet), nyelvtol, szervertol, stb. fuggetlenul. A cross realm altal mutatott osszkep mindig csak ideiglenes, egy logout majd login utan nem biztos, hogy ugyanazon jatekosokat latod magad mellett, mint korabban. Cross Realm csak jatszani enged kozosen, de guildet alapitani mar nem, ahogy kereskedni es targyakat sem tudtok atadni egymasnak ilyen esetben (se direktben, se mailen), csak akkor, ha mondjuk dungeonban esett valami boundos cucc, amely X oraig atadhato azoknak, akik reszt vettek a killben.

    Mi is raidel(t)unk wod es legionban olyan kulsos csaladtaggal, aki teljesen mas, nem connected realmrol jott segiteni, de minden raidbe ugy kellett behivni manualisan (Hellfire/Arathor guildunkbe jott Silvermoonrol)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.09.12. 11:06:14
  • Fpocok
    #163784
    Allisoknak nem world boss volt 370es cuccokkal meg rare amit farmklni lehet?
  • Shion
    #163783
    Igazából nem is értem jelenleg a gear-elődést a játékban. Oké, új játékosként 3 hete játszom csak, de számomra nagyon zavaros.

    World Quest-ekből potyognak a 295-345 gear-ek, szóval ez nem is rossz.

    Heroic és Mythical Dungeon-okra a régi azt mondják, 320-340 gear ajánlott, szóval még fejlődnöm kell, most járok 331 körül.

    Bejött a Warfront, pár napig használta az Alliance oldal (csütörtök - hétfő talán), azóta Horda használja. Repkedtek a chat-en a 350-385 gear. A fentiek alapján érthető, hogy miért panaszkodik hol az egyik, hol a másik oldal, hogy miért nem ő tud gear-elődni, amikor láthatóan a legkönnyebben és legjobb gear a Warfront-ból jön.

    Kérdésem: ha a Warfront ennyire elkényezteti a játékosokat a brutál gear-ekkel, akkor mi értelme a Mythical Dungeon vagy Raid-eknek? Vagy várjak még, mert oda jönni fog hamarosan a 400+ gear és akkor a Warfront elavultá válik majd?
  • Plata
    #163782
    Essen bele a filoxéra az összes hordásba aki kiskarinak tudott venni ki cuccot. XD
  • Daermon
    #163781
    Mondjuk akkor jogosan. Meg kellett volna várni a következő rotálódást.
  • Fpocok
    #163780
    320ilvl re valtoztattak a warfront kovetelmenyet, allisok sirnak hogy ok nem tudtak kiskarit gearelni :))))))))
  • Plata
    #163779
    Bronzebardon játszom,de ha jól rémlik talán Aerie Peak(?) szerveren lévő guildben vagyok tag.
    Legalább is most így rémlik,majd ha feljutok valamikor megnézem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.09.12. 07:26:29
  • Daermon
    #163778
    Arathor - Hellfire lesz az :D