World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
bár ha valakit ez fog boldoggá tenni, hogy gankelheti a karim hulláját, kivánom neki, hogy ennél nagyobb boldogság sose legyen életében <#vigyor5>#vigyor5><#hehe>#hehe>
ja tudom, gonosz vagyok <#vigyor3>#vigyor3>
<#nevetes1>#nevetes1>
<#idiota>#idiota>
anti hero
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
ja, igen, ha valaki lát egy Fiftyfive nevû (na ki lehet találni mi lesz a sorsa, amint lekreáltam a dk-mat 😄) human palát (azért pala, mert olyanom még nincs, s kiváncsi vagyok rá, s nem azért, mert éppen az az op - nem lesz belõle 70-es kari, only 55) rohangálni azeroth-on a ragnaros-eu szerveren, kérem gankelését és az ehhez hasonló ténykedéseket hanyagolja.
egyrészt, mert powerlvl-ezni fogom, szal nem akarok pöcsölni sokat hullához visszarohangálással, tradeskillekkel, meg hasonló sz*rokkal, másrészt meg követni fogja folyamatosan egy fullepix 70-es rugó is stealth-ben, szal' ha a kedves hordások nem piszkálják, akkor nem kell nekik se visszafutni - sokszor - a hullájukhoz x)
köszi a megértést.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!
My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!
DFTBA ಠ_ಠ
most ez nemtudom mire jó hogy minden zûrzavar, mert az élvezeti faktor kb. a nullához stagnál... sõt, szerintem mindenkit zavar hogy nemlehet AH-zni meg közlekedni , questet felvenni stb.(most ne a 70es karikat nézzétek hanem pl. az én 10es sámimat minden sarkon lecsapják)
ha frusztrált akarok lenni akkor lemegyek anyámhoz akurvaéletbe.
ha ezfog menni még 3hétig...<#levele>#levele>
jajj szegény zombik ne öljétek már meg õket
ötödik nap 1 perces CDvel
bazme egy zombi! fussunk a picsába! kurva anyád blizzard!
V9ykn8_TZL0
alig várom jöjjön a kieg -de csak ezért-
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
félpercenként faszául beszaggat egy pillanatra és idegesít...
más játéknál nem mûveli ezt
KalOnline: Silversting - lvl 69 Vaga| Naraeha | BadTasteClan - Eladva, befejezve WoW: Lydo - lvl 80 Human Warlock | Ragnaros Neero - lvl 80 Night Elf Death-knight | Order of Watchers | Ragnaros
ennyit még cotested territoryn sem haltam nemhogy fõvárosban!!
igy képtelenség kis szinten játszani...
Pve gear ftw!
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!
KalOnline: Silversting - lvl 69 Vaga| Naraeha | BadTasteClan - Eladva, befejezve WoW: Lydo - lvl 80 Human Warlock | Ragnaros Neero - lvl 80 Night Elf Death-knight | Order of Watchers | Ragnaros
KalOnline: Silversting - lvl 69 Vaga| Naraeha | BadTasteClan - Eladva, befejezve WoW: Lydo - lvl 80 Human Warlock | Ragnaros Neero - lvl 80 Night Elf Death-knight | Order of Watchers | Ragnaros
ezenkivul van meg olyan 1 kezes amit csak offhandbe lehet tenni illetve amit csak mainhandbe.