166745
  • Plata
    #164260
    Legalább lesz egy kis változatosság.
    De ez pvp lesz vagy ugyanolyan mint az arathi?
  • TBTPumpa
    #164259
    Battle for Darkshore Warfront előzetes



    A Battle.net kilens a háttérben már elkezdte a 8.1 Patch letöltését!

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.12.04. 19:53:00
  • Plata
    #164258
    Ühüm.

    Meg mondtam hogy meg fogok kattanni ha a karim eléri a 80-as szintet.
    Fél nap alatt felhúztam a karim 85-ről 98-ra.
    Sok kávé kellett hozzá.
    Jó ez az évfordulós event,Gorgorondon meg lett a 92-98.
    Az a vicc hogy én puskásnak képzeltem a karit,de megkapta a légiós artifact fegyót és marha jól áll neki a bow.
    Vicc hogy sosem foglalkoztam ezzel a fegyverrel legionban,mert mindig BM huntim volt,a transmogosnál meg ott van egy rakás MM artifact fegyó kinézet.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.11.27. 16:48:48
  • PiszkosFred
    #164257
    "bige" :)
  • Plata
    #164256
    Úgy értem az a bige randa akit ábrázol,nem a szobor maga.
  • TBTPumpa
    #164255
    Nem annyira vészes, a valóságban nagyon szép. Remélem a Jaina szobor is szép lesz majd. :)
  • Plata
    #164254
    Túl randa.
  • MarkBlade
    #164253
    Ettől az ártól én is sírok.. :)
  • TBTPumpa
    #164252
    És megérkezett a Before the Storm gyönyörűséges limitált kiadása is!


    Christie Golden által aláírva.
    Sajnos az EU Store-ban még nincs, de ha lenne, tuti megvenném magamnak Karácsonyra.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.11.26. 20:02:41
  • TBTPumpa
    #164251
    24 óráig kedvezményes áron elérhető a Sylvanas szobor!

    275 euró + 13 euró szállítás (kb. 93600 Ft)


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.11.26. 19:46:13
  • Plata
    #164250
    Pár napja elkezdtem garrisonban tengeri küldiket tolni,megtaláltam tannan jungle-ban a 600 olajat adó napi küldit.
    Először el kellett kezdeni a tanaan jungle sztorit,amit véletlen találtam meg.
    Draenor nekem nagyon kimaradt.Mindig csak annyit tartózkodtam benne amíg azt a 8-10 szintet átugrottam.
    Panda is kimaradt,de azt nem is szeretem most sem.
    A kis huntim 86,rühellem pandát.
    De huntit nehezen hívja be insta,dark iron törpe palám bezzeg instant ment instába mert tank.
    Ha elérem a 80-as szintet egy karival el kap valami fanatikus megszállottság és csak húzom és húzom a karit.Aztán 90-nél már beüt a draenor láz és nincs megállás ész nélkül mint egy zombi húzom a karit.
    Ilyen az én formám,behív insta erre dc-zik a híler.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.11.26. 14:06:25
  • PiszkosFred
    #164249
    Van meg par hasonlo, de atszinezett "tengeresz" sapka, gyujtsd be azokat is :)
  • Plata
    #164248
    Bakker,épp írni akartam hogy közben megtaláltam.
    Az új huntimmal épp stormwindban mászkáltam mikor elém jött egy marha nagy Yak,mivel házhoz jött a transmog így gyorsan transmogoltam a huntim puskáját és ahogy nézelődtem észrevettem hogy a fejeseknél van egy új cucc,az a kapitányi sapka.
    Kéne szereznem valami tisztességes hunti szettet a karimnak.
    Az öreg huntimnak sosem számított a kinézete,akkora brutál szakálla van hogy úgysem látszik a ruhája.
    De a Dark iron dwarf huntimnak nincs szakálla,szerezni kellene neki valami vagány transmog szettet.
    A sima törpe Bm hunti a dark iron meg MM hunti.Valami rambó stílusú szettet kellene keresnem neki.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.11.26. 13:38:59
  • PiszkosFred
    #164247
    A transmog kozott nezd meg!
  • Plata
    #164246
    Kaptam egy öcsit a törpicsek huntimmal.
    Petty officer,complete 100 naval mission.
    Jutalom az öcsi szerint valami sapka.
    Captain's Hat.
    De nem kaptam semmit,se táskában nincs se postaládában.
    Lehet hogy draenoros öcsikért már nem jár a jutalom?
    Az öreg törpicsekkel még szeretek draenoron ökörködni,ő a régi nagy kedvenc huntim neki eléggé megvan csinálva garrison,a többi karim már legionos,nem nagyon foglalkoztam velük a garrisonnal,csak felhúztam és kész.
  • Ryleh
    #164245
    Nem volt wow ezen eddig.
  • Plata
    #164244
    Nem nézted meg hogy nem-e a tűzfalad nem engedi át a játékot?
    Vagy esetleg ugyanezen a gépen volt a tört WoW is?
  • Ryleh
    #164243
    A havidij nem tetel. Inkabb az, hogy mukodjon. Anno jatszottam regen evvel tørt szeron, inkabb kiproballni. A fø motivum a pvp. Evekig jatszottam pvp orientalt jatekkal,Rf-online al, amaz behalt. Remelem ez majd hozza. Na, ujraletolt, aztan meglatom.
  • Caliph
    #164242
    Triallal kb addig éri meg szórakozni,hogy felhúzod a kiszemelt karit 20ra,már vehetsz neki alap mountot,gondolom a kiválasztott szakmákat is el lehet húzni lvl 20as szintig,aztán előfizetve innen folytathatod a játékot. lvl 20 nem egy nagy szám elérni de igy is nyerhetsz 1-2 napot az előfizetésből hogy nem 0ról kezded :) Bár igy is több hónap és kari lesz mire elérsz addig hogy aranyból fizesd a gametimeot :d
  • PiszkosFred
    #164241
    Security rendszeredben/tuzfaladban add hozza a kivetelekhez a wow.exe es a launcher exe-jet, hatha!
  • Ryleh
    #164240
    A fizetessel semmi gaz, ha,,, ha ez a permanens hiba nem allna fenn. A hibakoddal tele a net, sokan kapjak ezt. Azert nem ertem, mert a blizzard kliens on, letoltes ok, maga a wow client szaraxik. Feluletes network beallitasi infot dob, annyira segit mint egy standard windows help... A semmire sem eleg.
  • Plata
    #164239
    Hát a játékért ha nem fizetz max 20-as szintig mehetsz el,kb semmit sem tudsz kipróbálni.
    Trial accountod van,nem férsz hozzá semmihez sem,csak tudsz küldizni és megnézheted milyen a játék.
    Neten keress rá a hibakódra,vagy bnet fórumon.
    Egy hónapra ha előfizetsz nem vesztesz semmit,de trial meg teljes játék közt ég és föld a különbség.
  • Ryleh
    #164238
    Sziasztok. Lehet fogalomzavarba kerultem. A jatek, lvl 20ig,amolyan probaverzio,azaz meg nem kell gametime-t fizetni, nem?. Regeltem, letolt, indit, es a Blz 51901023 hibakodot irja disconnectel. Koszi az infot, helpet.
  • TBTPumpa
    #164237
    BlackFriday napi akciók a GearStore-ban (EU-ban is menni fog a dolog):




    A szobrokat is leakciózzák - most először! :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.11.23. 08:42:37
  • TBTPumpa
    #164236
    2 új sziget a 8.1-es patchben
    Havenswood


    Jorundall


    Uldir Raid változások (november 27-től)
  • TBTPumpa
    #164235
    14 éves a World of WarCraft!

    "Celebrate 14 years of World of Warcraft with us! Log in between now and November 30 to earn the WoW’s 14th Anniversary achievement, then check your mail for a special Anniversary Gift Package.
    Inside the package you’ll find 200 Timewarped Badges, a Celebration Package item to increase experience and reputation gains by 14% for 1 hour, and a “Letter from the Timewalkers,” which will start a new quest leading you to either Orgrimmar or Stormwind.
    In addition, questgivers Historian Llore and Historian Ju’pa will have two daily quests that give players a chance to earn additional Timewarped Badges either by answering World of Warcraft trivia or by defeating some familiar foes. Collectors will also have a chance to pick up a few pieces of classic loot from defeating them.
    Players level 1–59 who didn’t get to complete last year’s letter from the Timewalker’s quest will still be able to receive and complete it.
    Classic Bosses to Celebrate
    It’s been 14 years since gates opened into Azeroth and the heroes of the Horde and Alliance began their journey of discovery and adventure. To celebrate this momentous occasion, some familiar foes have returned to Azeroth—with some slightly updated abilities. Players level 60 and above can take on Lord Kazzak, Azuregos, and one of the four Dragons of Nightmare each day for some loot and 50 Timewarped Badges.

    New Vendor Item
    In addition to all the many great items available for purchase, you’ll be able to use your badges to acquire a new item this year.
    New Toy!Overtuned Corgi Goggles: Change how you see the world around you when you use this new toy. While active, friendly NPCs will appear to be such good boys and girls all year round.

    Thank You!
    Thank you to everyone who’s been a part of this adventure so far. You represent the best aspects of the Horde and the Alliance, and you inspire and motivate us every day. We’re looking forward to sharing many, many more adventures with you in the years to come."
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.11.16. 13:48:37
  • Plata
    #164234
    Ha van kis karitok menjetek timewalking instára,eszement sok xp-t ad most.
    Félmilla xp is jön egy instából.
    Most kezdődött az évfordulós event,azzal még több xp-t fog adni.
  • Beni521
    #164233
  • sata75
    #164232
    Még egy generáció és már raidelhettek is :)
  • kingofn00b
    #164231
    Ez nem igaz. Az enyémek is játszanak. Bár jobbára az én karaktereimmel...
  • PiszkosFred
    #164230
    A gyerekek mar nem wowoznak, az a fater/muter jateka :)
  • Daermon
    #164229
    Mai napig van ilyen fórum poszt a hivatalos fórumokon :D
  • Vincentcloud
    #164228
    Ez valami tény hogy Sylvanast mindenki utálja? Mert volt a netes hőbörgés a fél shoulderrel, de hát gyerekek, majd kinövik.
  • kingofn00b
    #164227
    Amúgy abban teljesen egyetértek veled, hogy íróilag eléggé gáz ez a sztori.
  • kingofn00b
    #164226
    Nem értek egyet a Teldrassilos megjegyzéseddel. Teljesen logikus lépés. Egy Alli bázis megsemmisítése és egy jelkép elpusztítása komoly győzelem/eredmény. Undercity stratégiailag egyrészt védhetetlen volt, másrészt ha nics a deus ex Jaina képében, ott megtörik az Alli, és győz a Horda. Tehát az is egy logikus terv volt.
    Igen, Malfurion megnyerte a párbajt, de egy háború nem lovagi párbaj. Saurfang tette a kötelességét, amikor megmentette, viszont nem tette meg akötelességét, amikor megkímélte Malfuriont a nyílt parancs ellenére.
    A saját troopok ölése mérges gázzal meg collateral damage. Első világháború, Szingapúr ostroma meg számtalan más valós történelmi példa is alátámasztja, hogy ez egy valid dolog. 100 - 1000 - akrhány saját katona élete árán csatát és háborút nyerni simán vállalható veszteség.
    Saurfang hány halálért felelős?
  • Daermon
    #164225
    BlizzConon nyilatkozta Afabianski talán, hogy tudják, hogy ideje lenne 3. frakciónak, de nem fogják megcsinálni, hogy ne szakitsák el a playereket egymástól (meg mert szerintem az több plusz munkával járna).
  • Daermon
    #164224
    A Teldrassil felgyújtása hiszti volt, nem terv része. Ez látszott a videoban is. Ha Saurfang nincs, akkor Sylvi is rég elpusztult volna, mivel Malfution legyőzte (más kérdés, hogy az egész egy írói férc munka szintjén mozog).
    De szerencsére nem lesz sokáig warchief, mivel mindenki utálja. Meg ugye nem csak UC-nél ölte a hordásokat, hanem a Wrathgate is az ő műve volt, mint azt a kedves Blizz lenyilatkozta a napokban. Ahol a hordások között ki halt meg főbb karakter? Saurfang fia.
    Az más kérdés miért most lesz ultragonosz karakter Sylvanas. Mivel elhangzott, hogy raid boss nem lesz, ezért gondolom valami Karrigan 2.0 lesz a végén, amiben meghal.
  • Caliph
    #164223
    Mondjuk én a kezdetektől nem birtam hogy a forsakenek csatlakoztak bármelyik oldalhoz is,most csak azért hordások mert az ali nem viseli el őket így,szal ez az ellenségem ellensége a barátom történet annyira nem jön be,a blizz meg nem akart egy harmadik frakciót nyitni csak a forsakeneknek,bár most már igy belegondolva simán el tudnám képzelni sylvi vezetésével a harmadik frakciót,a classok adottak,a race meg lehetne bármelyik "undeadesített" (undead tauren,orc stb,egy kicsit átszabják és már mehet is ) faj :D (mert ugye death knight lehet bármelyik faj akkor forsaken miért ne ? :D )
  • kingofn00b
    #164222
    Saurfang miatt eszkalálódott a háború.
    Volt egy terv, kapott egy egyértelmű, érthető és végrehajtható parancsot. Nem hajtotta végre. Emiatt innentől a totális kudarc elkerülése végett nem volt más lehetőség, mint Teldrassil felgyújtása.
    Malfurion életben hagyása több mint bűn, hiba, és logikailag sem magyarázható.
    Amúgy egy ilyen tettért még a mai, valós világ hadseregeiben is hadbíróság, sok-sok év börtön vagy kivégzés várta volna.
  • Daermon
    #164221
    Erkölcsileg persze, nem lehet egyik oldal se gonosz vagy jó, abból hiszti lenne (kivéve most, hogy Sylvit mind két oldal utálja).
    A Horda nem Horda: Forsakenek nem illenek bele, egyik elf nép sem illik bele, goblinok okés, mert pénz pénz. Egyszerűen Blizz összedobálta a Hordát minden féle fajjal, hogy olyan legyen, mint az Alli. Sima fajok közti szövetség.
    Én a Hordától W3 után törzsi népeket vártam volna, akik hordába tömörülnek. Különböző orkok (pl.: Dragonmaw), trollok (Amani, Forest), taurenek, fél-ogrék (Mok'Nathalok). Anno vanillában is csalódás volt, hogy beletették a Forsakeneket.
    Persze meg van magyarázva valahogy minden, de meh... Nekem ez így sose tetszett igazán.
    Sajnos a WoW már annyira korlátolt, hogy esély nincs egy 3. frakcióra, amibe mehetnének a Forsakenek, San'laynok, feltámasztott Vyrkulok, stb. Pedig az úgy tutibb lenne.
    Sokáig ezért nem is kezdtem altnak sem hordás karit. Aztán azóta persze van maxos mindig. És ork természetesen. Nekem az igazi Horda az orkok, taurenek, trollok. Szerintem a hordában több volt, mint ami lett. Persze ez a player basenek is köszönhető, nem csak a Blizznek, hogy a Horda nem badass, hanem egy Alliance pirosban.
    Az Alliance meg AR-ben is nagon gagyikat kap, egyedül a Dark iron Dwarf, ami király lett. Void elf hááát... High Elfnek inkább örültem volna, Kul Tiran humannal keresre se találhattak volna unalmasabb "fajt", LF Draenei meg az alja mindennek. Miért nem High Elfek meg egy Vyrkull klán? Mennyivel jobb lett volna. Horda legalább megkapta a Mag'har Orkokat, ami király, Zandalari trollok is hamarosan, az is tök jó.
    Szeretem a WoW-ot, de azért sok helyen nem vagyok kibékülve vele. :)