166745
  • tigeroo
    #164220
    Hogyhogy a Horda "Alliance in Red" lett?

    A Warcraft III-ban pl. sokkal szimpatikusabb volt a horda megalakulásának története, ők csak új életet akartak kezdeni, amíg a régi világ beledöglik a pökhendiségbe. A WOW-ban pedig totál balanszolt lett erkölcsileg is a 2 oldal.
  • Midas
    #164219
    Szerintem is elcsesztek :D
  • Daermon
    #164218
    Saurfang nem áruló. Épp, hogy Saurfang segít legyőzni a gonoszt majd, aki a Hordát is ugyan úgy leöli, mint az Allit. Sylvanast.
    Thrall-Metzen nem tűnt el, elment pihenni (gyanítom lesz szerepe majd). Voljin visszatért, esélyesen Loa lesz. Garrosht elcseszték az irók, ez tény :D Érdekes, hogy fele annyi rosszatt nem tett, mint Sylvanas, még is utálták. Ennyit számít, hogy nem volt csöcse... :D
    Teldrassil többett ért mindennél. Undercity meg elöbb Lordaeron volt, most Sylvi hibájából senkié.
    Örülj neki, hogy Horda oldalon van sztori legalább. Alli oldalon sose merik meglépni pl, hogy ne ember vezető legyen, unalmasabb.
    A Hordát meg alapjaibólan elrontották már, igazából csak egy Alliance in Red lett. Nincs igazi/kevés diverzitás a játékban.
    A sztori is sokszor béna összeségében, mert a WoW korlátai miatt, nem mehetnek egy határon túl.
  • kingofn00b
    #164217
    Horda: Thrall eltűnt, Voljin halott, Carine halott, Garrosh halott, Saurfang áruló lett Orgrimmart polgárháború dúlta fel, Undercity oda.
    Alli: Wyrnn halott. a Teldrassil leégett.
    Csak én érzem, hogy kicsit a jó anyját a sztoriíróknak?
  • Daermon
    #164216
    Nagyjából olyan, mint anno a vanilla.
    Én nagyon szerettem a vanillát akkoriban, jó emlékeim vannak, de Classicot mégis hagyom. Max 1-2 óra nosztalgiára jó lesz, de ennyi.
  • TBTPumpa
    #164215
    Hogy tetszett nektek a Classic demója?

    Várjátok már a megjelenést?
  • TBTPumpa
    #164214
    10 éves a Wrath of the Lich King, 4 éves a Warlords of Draenor.
  • Plata
    #164213
    Tegnap este fura dolgot láttam random instában,nem tudom hogy ez bug vagy mi a szösz volt.
    Még nem nagyon figyeltem meg ilyesmit.Jelentkeztem random instára törpe huntival és egész hamar behívott.
    Az első boss lement amikor észrevettem hogy a tank ruhája eltűnt,a tank alsóban kardal pajzsal rohangált látszólag,de valójában meg nem és nem is volt transmoggal eltüntetve a ruhája,ahogy elértünk a harmadik bosshoz és elkezdtük ütni újra talpig páncélban volt.
  • TBTPumpa
    #164212
    BlizzCon Virtual Ticket-esek számára a WarCraft III: Reforged (november 16-ig) kedvezményes áron érhető el!
    Fizetéskor már a kedvezményes árral számol a rendszer:
    - Standard változat (30 euró helyett 25)
    - Spoils of War változat (40 euró helyett 30)

    + Ugyaneddig (november 16.) érhető el a játék Virtual Ticket-es (Spoils of War + Virtual Ticket) csomagja is, de arra nincs további kedvezmény.


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.11.10. 18:10:07
  • undY1ng #164211
    Hála égnek nem csak én.
  • TBTPumpa
    #164210
    Meghatározó játék, hisz abból indult ki a World of Warcraft, meg a Dota/Moba műfaj is.

    Egyetlen gondom vele, hogy bizonyos dolgokat átírnak a történetben. Ráadásul Christie Golden, aki nem tud úgy bánni a karakterekkel (eddigi tapasztalataim alapján) mint anno a Warcraft 3 írói.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.11.08. 21:19:40
  • Califa
    #164209
    csak téged........
  • TBTPumpa
    #164208
    World of WarCraft Classic demója november 12-ig játszható!
  • undY1ng #164207
    Csak engem hagy hidegen az ami már 14 éve is volt? :)
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2018.11.08. 19:57:39
  • Daermon
    #164206
    Nagggggyon várós :D
    Mondjuk a női DH enyhén piszi szagú... De ok.
    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2018.11.08. 19:30:35
  • TBTPumpa
    #164205
    WarCraft III Reforged koncepciós rajzok:




  • TBTPumpa
    #164204
    Remélem, tudják hozni ezt a hangulatot és minőséget!
  • saghun
    #164203
    Üdv! Aki használ discordot és érdekli a World Of Warcraft Classic, nézzen be hozzánk kibeszélőre a nemrég indult https://discord.gg/ncAy48W címen, mindenkit szívesen látunk.
  • TBTPumpa
    #164202
    A baglyos néni (Tyrande) bosszúra szomjazik:


    Hedwig te vagy az?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.11.05. 22:21:55
  • Daermon
    #164201
    Az alapok nem változnak, mivel a mechanika ma is telhesen jó. Egyedül Stratholme pálya változik kicsi, hogy igazodjon a WoW-hoz.
    Én nagyon várom... A Meat Wagon mountommal együtt :D
  • TBTPumpa
    #164200
    Meglátjuk, én tartok tőle, hogy nem lesz olyan színvonalas és hangulatos, mint a 2002-ben megjelent eredeti változat.
    Mondjuk azt még merőben másabb emberekből álló csapat készítette. Akkor még volt Bill Roper, Chris Metzen, és még volt egy Blizzard North is. Régi szép idők... :(
  • Daermon
    #164199
    Pont a Reforged miatt pakoltak bele csomó mindent a régine, hogy kompatibilis legyen. BlizzConon is mondták, hogy mivel jó pár dolgot már belepatcheltek a régibe, féltek, hogy idő elött kiderűl.
  • TBTPumpa
    #164198
    Igen, de az első CGI is, amit mutattak, olyan semmilyen. Az eredetinek van egy hangulata, van egy bája, ennél nem éreztem semmit. StarCraft Remasterednél csak felnyomták a felbontást a régi videóknál, nem dolgozták újra őket. Nem is értem, miért kellett most ezeket újraalkotni, jók lettek volna az eredeti videók is (felskálázva, javítva), mert mai szemmel nézve is ütősek.
    És amúgy tavaly és az idén tök jól felpatchelték a WarCraft 3-at, van Wide Screen támogatás, 4K felbontásban is tud már futni és az új rendszerek sem okoznak gondot + a fájlrendszert is lecserélték. Nem teljesen értem, miért volt szükség erre a "teljes felújításra". Diablo 2 jobban megérdemelte volna (afelett jobban eljárt az idő + a hivatalos csatornán fent is vannak már pár éve az átvezető videók felújítva FullHD felbontásban), de lehet, hogy azt a 20. évfordulóra tartogatják (2020-ban).
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.11.05. 11:29:00
  • Daermon
    #164197
    Nekem nagyon bejön, amit a Reforgedből mutattak. Pedig most fent a gépen az eredeti :)
  • Caliph
    #164196
    Hát a warcraft rts a wow miatt kb halálra van itélve,folytatásügyileg... én a helyükben simán az első- második rész remasterjét csináltam volna előbb,az annyira nem ütközik az MMO-val,és az előzményekkel sokan nincsenek tisztában.
  • pjboy091
    #164195
    Nekem nem jön be az új átvezető. Az eredetiben Baromira jól éreztetik a borús, bizonytalan hangulatot: Ahogyan szakad az eső, meg a kamerabeállásokkal való játék stb.


    Ebben az újban a töredéke sem jön át ennek.
    Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2018.11.05. 11:15:42
  • TBTPumpa
    #164194
  • TBTPumpa
    #164193
    WarCraft III: Reforged egy kis átvezető:


    World of WarCraft: What's Next Panel:


    World of Warcraft Q&A
  • TBTPumpa
    #164192
    Hiányzik az öreg:

  • cateran
    #164191
    Lvl15-19, 2 terulet....nice try though
  • jazzy
    #164190
    Eddig érdekelte az embereket, már nincs tele a szerver? :D
  • TBTPumpa
    #164189
    Most már nincs időkorlát a Classic demóban!
    "WarcraftDevs: The playtime limits on the WoW Classic demo have now been removed. Enjoy!"
  • Daermon
    #164188
    Nincs is Horda. Van Alliance, meg Alliance in Red :D
  • Plata
    #164187
    Atyám a horda csak bűn randa fajokat kap?
  • Daermon
    #164186
    Mi tart vissza? :D
  • nordan
    #164185
    bocsánat
  • Fpocok
    #164184
    Ha tolnám még a BfA-t, most örülnék..

  • TBTPumpa
    #164183
    Szia!

    Van topikja az alábbi linken, a továbbiakban oda írd kérlek a Diablo témájú cuccokat, ezt pedig hagyd meg a WarCraft-os/World of Warcraft-os dolgoknak!

    Köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.11.03. 10:17:36
  • nordan
    #164182
    165 ezer dislike :D 5 ezer like
  • nordan
    #164181