166745
  • Plata
    #164300
    Nekem instában bejött 114-esen.
    Egyébként kis karival ne menjetek assaultra,szánalmas.
    Olyan lófing xp-t ad hogy röhejes.
    Egy island több xp mint az egész tetves assault.
  • MarkBlade
    #164299
    120-ig minden jó.. az nem igazán mérvadó. De őszintén nem tudom mennyit erősödött. Sámlim nincs de nem is találkozok velük. Jelenleg ezek a felállások mennek amit írtam. És azokat is keresik..
  • Plata
    #164298
    Nekem csak kis sámánom van,114-es,szerintem jó.
  • sata75
    #164297
    Ele shaman az új peccsel us ratyi? nem azt mondták hogy most lesz az op?
    Nem a kalkulált számok érdekelnek, hanem a tapasztalat, hogy ér-e valamit vagy várjak még a feltöltéssel :)
  • MarkBlade
    #164296
    Jelenleg:
    Druida: Resto és Balance, jó ha jó a gear de nem top. A többi felejtős.
    Warri: Mindkét dps ága jó de erősen skill érzékeny. Tank felejtős.
    Pala: Mind a három ága jó bár a heal az nem top.
    Rugó: Annyira nem ismerem de jó dpst tolnak vele így azt mondom elég jó.
    Priest: A disc legerősebb heal és sebez is vele. Holy közepesen jó, Shadow Single target jó dps.
    Hunter: Jó dps mind a három talentje.
    DK:Jó tank volt bloodon. Unholy és frost jó dps de nem top.
    Mage: jó dps de eléggé skill és gear függő.
    Warlock:Destro nagyon skill és főleg gear függő. A többi viszonylag erős de nem top.
    Shamli:Heal közepes, sebzés közepes.
    Monk: nem nagyon jó egyik ágon sem.. Heal talán erős közepes. Tank és dps kerülni kell.

    Healben a a Disc pap a best, Tank DK és Pala, a többi nagyon felejtős, Dps Rugó, Hunter a best, utána Mage, Pala, Dk/Unholy, Spriest, Warri, Wlock/affly :ezek erős dpsek lehetnek közepes skill és gearel is és még visznek is instába. A többi pedig vagy nagyon gear kell vagy nagyon skill kell hogy valamit is kihozzál belőle vagy nagyon nem fog így sem úgy sem. :( kb ez a lista.
  • Bandras DaSilva #164295
    Mert tanknak nem annyira jó, dpsként meg nagyon gear függő. Kevés aoe, cc skillje van és több kaszt jobb dps-t tol. A nagyon menők ugye a demon hunter meg a rogue + mage kombó. Ezeket nagyon gyorsan behívják mythicbe és raidelni is.

    Nekem is van egy orc warriorom (fury) és szeretem is mert van ez az odamegyek, odabaszok de durván feelingje, de a számok máshol jobbak. Paladinom is van (retri), de az jobb dps-ben.
  • Daermon
    #164294
    Ez lesz amikor a Vulpera hunter nagyon szereti az artic fox petjét... :D
  • Plata
    #164293
    Ha nem lenne szárnya aranyos lenne,de szárnyal nagyon gagyi.
    Ez a meatvagon is tök röhej.
  • TBTPumpa
    #164292
    Új mount:


    "Can't wait for the 15 min Bellular vid on this clip"
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.12.13. 19:50:11
  • undY1ng #164291
    Valahogy én is így éreztem mindig is... :3
  • MarkBlade
    #164290
    Tanknak nem jó a wari. Most dpsnek hasznos.
  • Daermon
    #164289
    Mert mindig is az egyik legjobb kaszt volt :D A warrior jó, a warrior menő, törpnek meg jól áll a warriorkodás.
  • Plata
    #164288
    Na most csináltam egy képet a törpémmel,mivel neki az élet abból áll hogy draenoron dekkol a garrisonban így ott készült a kép.
  • undY1ng #164287
    Bővebben? :P

    Bandras DaSilva:

    Miért nem "szeretik"? :o
  • Daermon
    #164286
    Warrior.
  • Plata
    #164285
    Szerintem ez az armor szett valami harcosabb karakterhez illik,warri vagy paladin.
    Az fix hogy a barna szakállú törp huntimnak kicseszett jól áll,pont megy a szakálla színéhez.
    A lentebbi képen nem látszik annyira,mert akkor csináltam amikor elkészítettem az armort és egyből felvettem a mellettem álló transmogos tehénnél.
    Rossz a megvilágítás a kohó miatt,egyébként piszok jól néz ki.
    Sámán törpimnek nem áll olyan jól,igaz az lány.
  • Bandras DaSilva #164284
    Ha raidelni meg mythic +-okat szeretnél csinálni, szerintem a rogue a nyerő. Warrior jó, de nem annyira szeretik sem itt sem ott, így kicsit nehezebb az élete.
  • undY1ng #164283
    Amúgy melyiket ajánlanátok jobban? Warrior vagy Rogue (Dwörf)? Warrior már volt egyszer és imádtam az arms-ot (charge ftw), rugó meg rendkívül régen volt. Tehát melyik lenne élvezetesebb? Csutka nulláróóóó!
  • Plata
    #164282
    Törpe armor nagyon jól néz ki.

    Ahogy megszereztem ki is próbáltam.
  • MarkBlade
    #164281
    van content? Nem nagyon vettem észre.. ennyire elcseszett kieget még nem láttam.. Abba is hagytam. :(
  • undY1ng #164280
    Csak egy dologhoz jött meg a kedvem (igen már megint a heritage armor!! :D), hogy a sima dworf kapott egy szép kis szettet és megadta egy warrior/rugó/wlock felhúzásához..., de aztán tudom, hogy pár napig menne a varázs... valahogy a fejlődés most élvezetesebb mint a rendes 120+ content..............
  • Plata
    #164279
    Az 500 tw badge.
    Utolsó két TW nagyon sok xp-t adott.
    Egy insta 300-500k xp.
    Sok karit felhúztam 120-ra.
  • Myselor
    #164278
    a wow hibája én is meguntam hamar.ma is megnéztem az uj contentet szánalmas:) unalom
  • hitman1028
    #164277
    most már egyszerűbb lesz bfa assaultokkal altozni
    tw-t már régen megutáltam,fel nem foghatom h 5 tw-ért kapunk egy normal itemet,míg 4 sima myticért heroicot,az első sokkal több idő
    max 1et szoktam csinálni a 200 tw badgeért
  • Plata
    #164276
    Törpe armor nagyon pöpec.
    Blood elf nem tötszik és még bugos is a küldije.
    Kétszer nyomott errort a wow mikor használni kellett a küldi tárgyat,aztán a végén amikor gyökér herceget kellett kisérni valami scenario-ban az is be bugolt.
    A feladat hogy kísérd el a gyökérség hercegét a kúthoz,ja persze,gyökér herceg mit csinál bele fut a falba és többé nem is látom.
    Utána meg újra próbálom nem akar jönni.Letakarítom a kútig az ellenséget akkor rohan oda.
    Nálam jelenleg az a content hogy próbálom megszerezni a garrisonos heirloomokat,nulla sikerrel eddig,de már egy jó ideje ez izgat.
    Már több hónapja tökölök vele nulla sikerrel,de nem adom fel hátha hátha.
    BfA uncsi és nem érdekel.
    Az a baj hogy most sokáig nem lesz timewalking,timewalking nekem mindig buli,ha nem toltam le 100 timewalking instát a héten akkor egyet sem.Két allis egy hordás karit húztam 120-ig vele,hordást csak azért hogy meg legyen blood elf heritage armor.
    Volt többször is hogy éjjel 1 vagy 2-ig timewalkingoztam.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.12.12. 17:05:16
  • jazzy
    #164275
    Ez szerintem simán a wow hibája, én is meguntam az első hónapban.. most befizettem még 1 hónapot, 7 szintet húztam egy új karakteren és megint meguntam.
  • Daermon
    #164274
    Pedig most 8.1el megjött a nagy content :D
    20 perc War Campaing erre a hétre, 2db új sziget az Island Expeditionon, és 1db új Warfront. Dwarf és Blood Elf heritage armor, néha spawnoló Incursion (alá Legion Assault), amit egyszer megcsinálsz a (majdani) repülés miatt és elfelejted. Hát mi kell még? :D
  • TBTPumpa
    #164273
    Ezzel nem vagy egyedül. Bár mostanában más címmel sincs kedvem játszani, szóval lehet, hogy ez (az én esetemben) nem a WoW hibája, hanem pusztán csak én égtem ki.
  • undY1ng #164272
    Amilyen nagy "kedvel" indultam meg neki ennek a kiegészítőnek, annyira meg is untam... Pedig milyen jó érzés volt, hogy exalted 7th legion és DI dwarf kezdés... az se tudott már ott tartani. :/
  • TBTPumpa
    #164271
    Egy kis Mike Morhaime búcsúztatás:
  • TBTPumpa
    #164270
    Jaina pls:
  • Daermon
    #164269
    Nem, akár 300 is lehet :D
  • Plata
    #164268
    Gold Rewards
    World Quests and Missions now reward more gold.

    De ugye nem az lesz hogy 98 gold helyett 100-at ad?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.12.11. 09:31:06
  • TBTPumpa
    #164267
    Tides of Vengeance Update Notes
  • TBTPumpa
    #164266
    Napokon belül érkezik a Battle for Azeroth első tartalmi csomagja, a Tides of Vengeance!
  • TBTPumpa
    #164265
  • Plata
    #164264
    Nekem már volt szerencsém az új instához.
    Ma random insta hova dobott?
    Hát valami új instába.
    Nekem legalább is így nagyon új volt.
  • hitman1028
    #164263
  • tigeroo
    #164262
    ezt nem is értem hogy miért nem így van hivatalosan is...
  • Fpocok
    #164261