166745
  • TBTPumpa
    #164340
    5 munkanap alatt megérkezett! Volt rá egy Karácsonyi leárazás az amerikai Gearstore-ban, ezáltal belesett az áfa és vámmentes kategóriába is.
    És tényleg dedikálva van Christie Golden által! Öröm és boldogság!

  • TBTPumpa
    #164339
    Most már csak a Blizzard-nak kell "hazatérnie":
  • TBTPumpa
    #164338
  • Plata
    #164337
    Asszem 130-ért vettem.
    Igaz bronzebeard-en vettem,ott minden drágább.
    Arathin vicc hogy a 120-as karimat kb annyiból felöltöztettem mint amennyibe bronzebearden 1 trinket került volna.Valami 3k aranyért vettem neki 340-es cuccot is.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.12.20. 14:18:37
  • MarkBlade
    #164336
    Szerintem várd meg a köv kieget.. :(
  • Daermon
    #164335
    Nem tudom. Anno 50-ért vettem +1 mountnak, mikor a 300 mountos achit csináltam, de sose használtam :D
  • undY1ng #164334
    Szerintetek a Sky Golem megéri azt a 80k goldot?
    Továbbá még mindig csak herbezni lehet vele?
  • Plata
    #164333
    Amivel szeretsz játszani.
    Te tudod hogy neked mi jön be.
    Most sz új kieggel minden megváltozott szerintem.
    Amivel az előző kiegben szerettem játszani most élvezhetetlen.
    Na persze az öreg törpe huntim megunhatatlan.
    De vele az élet pecázásból meg bányászgatásból áll,na meg garrisonban rendetlenkedik.
  • Daermon
    #164332
    Előfizetéssel :)
  • Bandeeka
    #164331
    Sziasztok!
    4 éve abbahagytam a wow-ot most frissen térnék vissza. Mivel érdemes újra kezdeni amivel hosszútávon képes leszek érvényesülni.
    Köszönöm a segítséget szép napot mindenkinek
  • kingofn00b
    #164330
    Arányaiban kábé pont annyi paraszt magyarral találkoztam, mint paraszt svéddel, meg jó fejjel is kábé annyival, mint jó fej spanyollal. Az ostobaság nemzetfüggetlen.
    A gond ott lehet, hogy nem érted, mit írogatnak a cseten egymásnak pl a svédek... :-)
  • ShaiHulud
    #164329
    ha van meg res sickness akkro talan azzal?
  • undY1ng #164328
    Már a Silvermoon is és a barátibb fajták (saját vélemény és tapasztalat).
  • Plata
    #164327
    Van arra valami ötletetek hogy a szöszbe lehetne 120-as szinten draenoron be fogni csapdával állatokat a garrison küldihez?
    A karakterem nem tudja megsebezni őket,ha egy szál gatyában kergeti őket akkor is egy ütéssel lever mindent,max annyit ér el hogy a környék élővilága visítva menekül a gatyás törp látványától.
  • Plata
    #164326
    Én találkoztam vele nem régiben is,a bank előtt meg a cirkusz eventen.
    Sőt timewalking eventen volt szerencsém két magyarhoz akik ugyanabból a guildból voltak,azok is szépen szidták egymás rokonságát instában.
    De találkoztam négy tök rendes magyarral is akik még klánba is meg akartak hívni,de ugye más realm.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.12.17. 18:16:21
  • hitman1028
    #164325
    sőt egyes guildek a nagyon durva neveket be se veszik
  • PiszkosFred
    #164324
    Onnan indult a dolog, hogy Arathor = magyarok anyaznak, zsidoznak es ciganyoznak.

    Ez faszsag, mar elnezest. En Hellfiren jatszok tizensok eve mar (BC idejen utan indult a server, akkor koltoztem a BS-rol oda), amely az Arathor connected realmje szinten sok eve mar, es leszamitva a magyar neveket es kifejezeseket tartalmazo karakter neveket (angyalszarny, ejjellato, nagymedve es hasonlora gondolok), az utobbi evekben nem, vagy csak nagyon ritkan lattam anyazas, ciganyozast, zsidozast vagy barmilyen karomkodast, stb. Alli oldalon legalabbis. Hogy guild cseten mik mennek, azt passzolom. A /hun-t sem hasznaltam jo par eve, azt sem tudom. De, hogy SW foteren kozel sincs az, amit irtal Plata, az biztos.
  • hitman1028
    #164323
    sztem mytic plusz az egész játék legjobb része,nélkűle nagyon üres játék lenne
  • Plata
    #164322
    Raid igen mythic nem,kivéve mythic küldis héten.
    Akkor letolom amit kell és ennyi.
    Viszont timewalking héten megyek eszement sokat mert azt szeretem.
  • hitman1028
    #164321
    fő karim teljesen fullos,a többi csak szórakozás
  • MarkBlade
    #164320
    az egy dolog hogy felhúzol egy karit mert az kb 12 nap kényelmes tempóba. De raid és m+? Ilvl? Mert a játék igazán ott kezdődne..
    Nem beszólni akarok de az ismerem az arathort kicsit erős..
  • Plata
    #164319
    Tudom.
    Csak azért írtam hogy lásd ismerem arathort mind a két oldalról.
  • hitman1028
    #164318
    ez nem verseny xd
  • Plata
    #164317
    2 alli 9 horda arathi-n.
    16 alli bronzebeard-en.
    Egyenlőre.
    Lesz 17 is,kul tiran rém druida.
  • hitman1028
    #164316
    ill csak ott van
  • hitman1028
    #164315
    nekem is
  • Plata
    #164314
    Van 11 karim arathoron. XD
  • hitman1028
    #164313
    arathoron azért ilyen nemigen van
  • Plata
    #164312
    Ha allis vagy menj sw-be vagy sw elé,ha látod a cseten hogy anyáznak meg c.gányoznak és zs.dóznak akkor megjöttél,magyarok lakta szerver.
    Hordában ugyanez csak orgrimmarba kell menni.
    Egyébként arathoron a horda oldalon is játszik sok magyar.
  • Daermon
    #164311
    Arathor és Ragnaros.
  • Fehercsoki
    #164310
    Allis és hordás oldalon most melyik a 2 legaktívabb szerver ahol sok magyar van?
  • Plata
    #164309
    Azt nem tudom,de az öreg mikulásnál volt jó pár,több színben is,meg boralusban a transmogos előtt is dekkolt pár.
    Na meg a warfrontos NPC-nél.
  • hitman1028
    #164308
    állitólad partyba növeli a mount sebességet
  • Plata
    #164307
    Nem tudom,Ironforge-ban láttam ma is jó párat meg bolarusban is.
    De elég randa cucc.
  • Plata
    #164306
    Vagy nem.
    És minek?
    Mert kell valami amiért még érdemes felmenni.
  • hitman1028
    #164305
    https://www.wowhead.com/news=289124/hivemind-secret-mount-the-hunt-is-over#current-progress
    új őrület,több ember beleőszült mire meglett neki ,állitólag
  • hitman1028
    #164304
    http://assaulttimer.com/
  • ShaiHulud
    #164303
    minek a gyuru ha anelkul is 2 nap a 100 kb
  • Plata
    #164302
    Nekem még márciusig be van fizetve,de sok kedvem nincs játszani,naponta belépek még a garrisonban a heirloom gyűrűt keresni és trinketet.Ez az ami még érdekel.
    Úgy látom a naptárban hogy nem lesz több timewalking,így már nem nagyon lesz miért felmenni.
    Még talán kul tiran humanoid druida az ami érdekelni fog.
    Na meg ha végre kapnék garrisonban intelectes heirloom gyűrűt elkezdeném húzni a vonyít elf karimat.
    De jó lenne ha az a tetű heirloom trinket is esne neki,de még nyomát sem láttam a küldetésnek garrisonban,str-es heirloomgyűrű már ki esett a hajós küldikből.De nekem intelectes kéne,mage elég viccesen nézne ki str gyűrűvel.
  • MarkBlade
    #164301
    persze.. de 120 -ig mint írtam az összes class jó. Utána derül ki hogy mennyire használható m+ és raid közegben. 120 alatt Tank-al dps első voltam 90%-ban de ez azért már nem igaz. Amúgy a köv hónapot már be se fizetem. Semmi értelme. Max új kari húzás és készülés a köv kiegre. :( már ha lesz és nem mobilos játék lesz a wow..