166745
  • genRob
    #145621
    Ha felencsantolod soulbondos lesz. :-D Az volt a felugró üzenet. :-)
  • koocos
    #145620
    De kéne, mert reggel van, tegnap buli volt, és rohadtul nincs kedvem gondolkozni...
  • genRob
    #145619
    Vettem egy plate gatyát az altomnak 6k g-ért. Gondoltam felgemelem meg veszek rá legarmort is. Kövek be, encsa rá, írt vmit, de kifigyelte, press ok. :-) A többit nem kell mondjam, gondolom. :-)
  • Fehercsoki
    #145618
    Mit csináltál?:)
  • genRob
    #145617
    Remélem. :-) Mert balfasz voltam. :-(
  • Fehercsoki
    #145616
    Igen,de hamarosan lesz:)Általában nagyon gyorsan jön 1 segíteni.
  • genRob
    #145615
    Ha nyitok egy GM ticketet és azt írua, hogy a várakozási idő nem elérhető akkor jelenleg nincs GM szolgáltatás?
  • Me0w
    #145614
    Hehe, Heigannal is csak par ora kellett, mire az emberek megertettek, hogy mozogni kell, volt is morgolodas ;)
  • antgecc
    #145613
    Ejjj, de durca az az egér!!
  • antgecc
    #145612
    valaki bevette...
  • voloume
    #145611
    neeeeeee ilyenekkel ne viccelj :(
  • r4pt0r
    #145610
    Most jöttem rá mekkora bénák tolják ezt a játékot. Új boss phase 2, amikor is ki kéne kerülni a sugarat, nah hát erre képtelen a playerek 90%a.
  • torrente111
    #145609
    szerintem meg nincs (
  • slime001
    #145608
    Van server! És az ncore is működik!!!:O
  • LeWyTy
    #145607
    Hehhh.
    A tört "szeró" sohasem fog rendesen menni.
  • Fehercsoki
    #145606
    Köszi!
  • Csirke4
    #145605
    Bezzeg a törtszeró rendesen megy.
  • Lacee
    #145604
    ki van írva a szokott helyen hogy 18h-ig nincsenek...
  • koocos
    #145603
    Nemelég, hogy istentudja mikorra indulnak el megint a szerverek, gondolom a szokásos lagg, dck, bugok várhatóak, rendes játékot én mára nem tervezek:)
  • genRob
    #145602
    Sztem nem mennek még.
  • LeWyTy
    #145601
    Felpatcheltem...
    Csak nekem nem találja most a realmokat a game?
  • [HUN]Crassus
    #145600
    thx nice! mindíg is szerettem protként pvp-ni igaz arénában elég gyík,de funolni BG-n Isten!
  • r4pt0r
    #145599
    Persze hogy próbálnak logolni, sokszor volt már hogy a kiírt idő előtt lehet már játszani.
  • PiszkosFred
    #145598
    Ne csak az uj raidet nezd, meg nemi chatframe tupirt, hanem hogy a rendszerbe mostmar bekerult a bnet2.0 "rendszer szintu cuccai" is. Tuti, hogy azzal van a gond, nem az uj raidrol. Es igen, 24oras maintance aztan csokolom, mennyivel egyszerubb lett volna mar alapbol.

    (ilyenkor mindig eszembe jut, hogy 24oras leallas alatt hanyan probalnak meg mondjuk felorankent belepni :) Ha az emberek merheto %-a rezzenestelen arccal nezi a orakra elsotitett kereskedelmi teveado tokfekete kepet, leszarva hogy konkretan semmit sem lat, akkor tuti hogy van olyan embertomeg, aki lazasan probal begolni annak tudataban is, hogy XY oraig erre esely sincs)
  • Dr DeViLKiNG
    #145597
    Végülis csak az egész battle.netet kapcsolják össze a wowal. Tényleg elhanyagolható.
  • r4pt0r
    #145596
    Egyébként egyáltalán nem érzem ezt a patchet olyan nagynak hogy ennyit kéne szenvedni. Pláne hogy később is kaptuk mint amcsiban.
  • Omlás
    #145595
    Amúgy tényleg nem értem miért nem alapból így csinálták mint amcsiban. Gyerekek pecselünk álítgatunk 1 nap pihi kaptok 1 nap ajándékot. Nem ez a 2 óránként tolunk rajta 2 órát ... :)
  • Omlás
    #145594
    Hát összehoztuk valahogy :)
  • PiszkosFred
    #145593
    Hat gyakorlatilag aki mar megelt egy hasonlo kaliberu peccset korabban, az tisztaban van/volt vele, hogy ma estere mas programot kell valasztani, mert itt minden lesz, csak jatek nem :) A tobbiek meg megtanuljak most.
  • r4pt0r
    #145592
    Hát a WoW kockák mindig egyre gondolnak. :D
  • Omlás
    #145591
    LOL XD
  • Omlás
    #145590
    "The maintenance has been extended for all realms until 18:00, Paris time. We apologise for any inconvenience this may cause and thank you for your patience while this is being resolved."

    Szerintem egyszerűbb lett volna ha azt mondják mint US be : 24óra OFF pihizzetek!
  • r4pt0r
    #145589
    Nah megy ez már 18.00kor lesz szerver. :D

    Vagy pedig az US mintára kapunk egy 24 órás offot és majd holnap lehet tolni. :D
  • WiLDoR
    #145588
    jó is ez az aréna pvp :D

    asszem erre mondják, hogy csinálhatsz te bármit, instantba halsz :)
  • WiLDoR
    #145587
    Crassus, csak neked:KATT :)
  • Dr DeViLKiNG
    #145586
    Valami oldalt megint feltörtek, és kilopták az email címeket, mert tegnap óta jönnek a szar spamok rendes címemre(ami persze nem sok helyre van regelve)
    Ja, és a login server buzi. ~~
  • WiLDoR
    #145585
    EHEH, ez mókás.
    healer?
    kell a fasznak healer...
    ez azért elég mókás...főleg az XT hardmode kill...
  • WiLDoR
    #145584
    gratula a szecskázóhoz, bár ahogy átfutottam a quest chain-t a legnagyobb kihívás talán a 25 primo saronite, meg a fragmentek összeszedése lehet, bár lehet tévedek...

    a screenshoton én nem voltam rajta, mivel délutánonként/estkénként tanfolyamon csücsülök raid helyett, utána meg általában vb-t nézünk haverokkal...de majd meglesz ez az achi is, nekem nem lóverseny, hameg nem lesz meg, akkor se zavar különösebben.

    igazából én már cataclysm-et várom, bár azt még mindig nem döntöttem el, hogy megveszem-e vagy sem :D

    wtb beta key :S
  • r4pt0r
    #145583
    Én türelmes vagyok, csak gondoltam azt már 5 kor befejezték. :D
  • PiszkosFred
    #145582
    Peccs nap van, az a csoda hogy addig eljutottal. Turelem.