166745
  • Big Bad Ryder
    #146145
    Ti be tudtok jelentkezni, vagy már megint ellopták az accountomat? Nem fogadja el a jelszavam
  • voloume
    #146144
    o szopatsz hogy te vagy azie.. rolad mennyit hallottam en regen :D de csak rosszakat :D (deus-ba lépés után)
  • koocos
    #146143
    Arra vártam, h nekemess, h pedig azt blizz nemszereti, te nemcsinálod...

    ..de leesett h minden ami az oldaladon, illegális:)
  • Skill
    #146142
    meg fogsz lepődni! erről semmit sem tudok. pedig jó lenne. lehet megint járnék raidelni! XD
  • koocos
    #146141
    Hidd el, nemkell az neked..

    ..ha mégis, akkor nem itt kéne érdeklődni:)

    (vagy skill dob pmet:))
  • Big Bad Ryder
    #146140
    Omájgááád hát micsoda számok ezek
    Most már érdekel a saját futamidőm is, mi a neve az addonnak? :D
  • Dr DeViLKiNG
    #146139
    És abból szerinted mennyi az az idő, amikor csak be van logolva és teljesen mást csinál? Elmondom 90% kb legalább, ha magamból indulok ki.
  • r4pt0r
    #146137
    Vagy pedig egy botokat használó kis kínai aki egész nap csak farmol, botozik. :D
  • Fehercsoki
    #146136
    Hát nem tudom,de hogy ő szűzen hal meg az tuti...Már nem azért de 6 évből 2t FOLYAMATOSAN VÉGIGKOCKULNI hát az már aztán sok.Komolyan elképesztő hogy mik vannak.
  • Dr DeViLKiNG
    #146135
    Azért van a munkahely, hogy wowban afkolj közben. Mi ebben olyan nagy szám? :D
  • r4pt0r
    #146134
    De ha csak a napok felét töltötte, még az is borzasztóan sok. Mire volt még ideje? :D
  • Fehercsoki
    #146133
    Húha,gyakorlatilag 6 éve van wow,te ennek jóval több mint harmadát FOLYAMATOS JÁTÉKKAL TÖLTÖTTED????(csak BS majd 600 nap played)
  • picket
    #146132
    Jártál volna inkább iskolába, matekórára, mert én ezen semmilyen szülinapot nem látok (vagy mutass rá, és megyek szemészhez ) :p
  • capaszabi
    #146131
    azért sejtettem, hogy téged sem kell félteni :))
  • Dr DeViLKiNG
    #146130
    Elbújhatok :p
  • r4pt0r
    #146129
    750nap? Az már igen. :P
  • Dr DeViLKiNG
    #146128
    Get a life!
  • capaszabi
    #146127
    most látom, hogy szülinapom van ^^

  • [HUN]Crassus
    #146126
    nah mostani WG ben 3!!!! tankos gyerek kergette az allykat és furcsamód azt a 3 tankot nem lőtték és ha véletlen szétestek az AOE től akkor újat épített a 3 mocsadék allys és újra a déli WS nál rodeózott vele! mondanom se kell buktuk is WG-t hiszen a 8 tank slotból 3 konstans le volt foglalva
  • Zsoltika 007
    #146125
    Az a baj dalarannál wg-n stb hogy rengeteg ember van rengeteg féle cuccban. És majdnem mindenkinek egyedi a rucija, amit be kell húzni a ramba hogy a cpu meg vga meg tudja jeleníteni. Igazából itt nem is a vga kevés hanem az hogy a vinyóról ki kell bogarászni ezeket.
  • [HUN]Crassus
    #146124
    HANEM?!

    :D:D
  • [HUN]Crassus
    #146123
    nmetudom mennyire igaz,de állítólag 1-2 "jófej " allys direkt átlogol hordás karira és foglalják a tank slotokat....vagy délen tartják a tankokat amiket kivesznek vagy catapulttal bohóckodnak....
    lehet van benne realitás,mert elég sok furcsa tanksofőrt láttam a hetekben és azért ennyire hülye emberek csak nincsenek,hogy támadóként a legtávolabbi WS-nál rodeóznak.
  • Looserke
    #146122
    a legjobb amikor vinném a siege-t de nincs hely, mert 5-6 ember viszi a catapultot...
  • Zsoltika 007
    #146121
    Nekem nem.
  • FSpofon
    #146120
    notebookok úgy elhasználódnak gaming alatt hogy fél év után a youtube is beakad, kár költeni rá
  • [HUN]Crassus
    #146119
    5850-el is belagol Dalaran csúcsidőben
  • Big Bad Ryder
    #146118
    ...ráadásul a 40GB vinyó felét is elfoglalja. Hamarosan jön a cataclysm és akkor meglesz a 80% is
  • WiLDoR
    #146117
    felejtsd el ezen a gépen a wow-ot...
    lakótársamnak 2 ghz-es gépe van 1 giga rammal, vmi 128 mbyte-os integrált chipsetes intel video-val, azon is szaggat, mint az állat, texturák bugosan jelennek meg, élvezhetetlen szar rajta a game.
    szal, ha azon nem megy, akkor ezen amit linkeltél alább totálisan élvezhetetlen lesz...

    EGY ILYENEN szerintem már biztos jól futna, s még az ára is az elviselhető kategóriában van...
  • Zsoltika 007
    #146116
    Régen nekem is olyan volt. De mióta ssd van a gépben, mindent azonnal megjelenít. A vinyó a szűk keresztmetszet.
  • jazzy
    #146115
    Nekem az új patch óta sokkal lassabban tölt be és betöltés után sokáig nem jelennek meg az npck, és játékosok, mountok stb csak kis idő után, hasonló config annyi h 4g ram meg 9600gt.
  • Fehercsoki
    #146114
    Hát nekem az asztali gépemen is elég szarul fut,be tud néha szaggatni(dalaran,nagyon ritkán raiden),és northrendet/dalarant nagyon lassan is tölti be.(Dual core 2,8 ghz proci,2 giga ram és egy ati 4850)Szóval ha neked elég a login screen akkor el fog futni:D De szerintem ne is próbálkozz vele,mert fölösleges pénzpazarlás lenne egy ilyet megvenni.Netezésre is csak éppenhogy jó egy ilyen.
  • Csirke4
    #146113
    Emlékszem 3 évvel ezelőtt full minimumon eldöcögött egy ilyesmi vidikarin.
    Northrend amekkora szar lett, ilyen géppel az is kétséges, hogy egyáltalán betölt-e. :D
  • Csirke4
    #146112
    Esélytelen.
    Nemhogy szenvedés lesz.
    Esélytelen.
    Pont.
  • akyyy
    #146111
    hát ezaz hogy nemtudom honnan tudjam?:D
  • ShaiHulud
    #146110
    bar nem vagyok biztos benne hogy az a videokartya eleg-e, tudja egyaltalan hw t&l-t?
  • Lacee
    #146110
    nem véletlenül élvezhető játékot írtam ;)
    a minimum duplájával is simán van, hogy keményen beszaggat (raid közben, vagy dalaranban), sőt a legutóbbi nagy patch óta ez a helyzet csak fokozódott.
  • ShaiHulud
    #146109
    szenvedes lesz, karomkodni fogsz sokat, nagyvarosokat kerulheted el messzire. ezzel a geppel egy ksi karit szintezni van lehetoseged a regi kontinenseken, elkerulve az aktualis (factiontol fuggo) fovarosokat (bar darna pl beleferhet:D)

    szoval futni fog, de sok hala nem lesz benne.
  • akyyy
    #146108
    hát ez alapján a minimum megvan?
  • Lacee
    #146107
    elég nehezen, az 512 ram és a 64-es integrált video nagyon kevés az élvezhető játékhoz.

    a hivatalos elvárások:

    PC System Requirements

    OS:

    Windows XP 32/64-Bit (Service pack 3)
    Windows Vista 32/64-Bit (with the latest Service Packs)
    Windows 7** 32/64-Bit (with the latest updates)

    Processor:

    Minimum: Intel Pentium 4 1.3 GHz or AMD Athlon XP 1500+
    Recommended: Dual-core processor, such as the Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2


    Memory:

    Minimum: 512 MB RAM (1GB for Vista users)
    Recommended: 1 GB RAM (2 GB for Vista users)

    Video:

    Minimum: 3D graphics processor with Hardware Transform and Lighting with 32 MB VRAM Such as an ATI Radeon 7200 or NVIDIA GeForce 2 class card or better
    Recommended: 3D graphics processor with Vertex and Pixel Shader capability with 128 MB VRAM Such as an ATI Radeon X1600 or NVIDIA GeForce 7600 GT class card or better


    Storage: 15 Gigabytes or more free hard drive space is required
  • akyyy
    #146106
    Elfelejtettem ezt még:

    Videokártya SiS M760GX (64 MB)

    Van egy másik gép az 128 MB-s VGA-val rendelkezik, de megnem mondom hogy milyne, de tán az is integrált