166745
  • Fehercsoki
    #146225
    Szerverleállások miatt néha kapsz plusz napokat,nekem már volt olyan is hogy 5 napot kaptam:D
  • Savmacska
    #146224
    Nah mind1 csak mert 2napja le kellett volna járnia az accomnak és még mindig betudok loggolni.... valaki valami 5let ? (csak mert 2honapja abba akarom hagyni mert mióta felnyomtam gc-ven 2x léptem be vele... szóval örülnék ha már nem tudnék belépni.)
  • Csirke4
    #146223
    Annak tűnik. Barrensről van egy csomó videó eszerint meg víz alatt lenne.
  • Lacee
    #146222
    erről rémlik valami, hogy fan-made modellnek bizonyult, nem ilyen cicás lesz
  • LeWyTy
    #146221
    És ez?
  • Lacee
    #146220
    mi?
    Epicus Maximus, a lvl. 90 cápa két rakétával és egy lézerrel, a hátán az And a Dinosaur nevű 60-as elit és az ő hátán gitározó ROCK ON nevű undead? Nem, az valódi, remélem benthagyják a gyáriban is :D


    szerk: most már ott a link... no mindegy, azért benthagyom ezt is. érdekesnek érdekes!
  • LeWyTy
    #146219
    Ez most fake?

    Kép.
  • koocos
    #146218
    Evileg a Ruby Sanctumon kívül még 3 sanctum fog bekerülni a cata előtt:)
  • Savmacska
    #146217
    30/06/10 12.99 EUR One-Month Subscription


    Tehát tegnap lejárt az accountom igaz ? Status: Canelled
  • kakaoskalacs
    #146216
    Lesz a közeljövöben valamiylen update? Vagy már csak uj kieg.-el ? Üdv
  • koocos
    #146215
    Gondolom (remélem), csak egy poén, valszeg nem lesz bent sokáig...de legalább tudjuk, hogy van support:D
  • LeWyTy
    #146214
    Humorosból: kicsit spoiler(bár nemhiszem hogy valaki ne látta volna még a végét.)
  • Big Bad Ryder
    #146213


    fuck yea...
  • Orgi
    #146212
    Sajna nulla tuning és a gép is rendben van, gondolom letöltés közben nem volt vmi oké csak.
  • Me0w
    #146211
    Nekem utoljara akkor irt ilyen hibat az updater, amikor meg volt huzva egy poppet a processzorom, es az egyik kicsomagolasnal elrontotta a hash-t.
  • Orgi
    #146210
    Hi,
    asszem már a sok órás fázisnál tartanék, program filesnél már ott figyel egy Wow Beta, ikont is pakolt ki magának, 16 giga a külön könyvtára, de indításkor még vmit maszatolna és 80%-nál ezt löki arcomba:

    "Blizzard Updater was unable to read the file "world\maps\Kalimdor\Kalimdor_29_26.adt". This error may be caused by problems with the media or drive at <unknown>--for example, a scratched or dirty CD-ROM/DVD-ROM, hard drive corruption, or a networking problem while downloading the update. (The error code was 0.) : DecompressJob::Execute()"

    Oké, vmit rosszul töltött le, 16 gigába belefér de mindig ide lyukad vissza és lehet ezzel vmit kezdeni, mit kéne törölnöm hogy ne kezdje elölről az egészet? :(
    Előre is köszi!
  • YakHead
    #146209
    Én is kaptam hasonló levelet. Mégpedig azt, hogy megváltoztattam az e-mail címemet. Én viszont baromira nem változtattam meg. Egyből felmentem az account management oldalra és ott sem volt nyoma (nem mintha tudathasadásos lennék). Ráadásul authenticator key-em is van, úgyhogy anélkül lopkodhatja a felhasználói nevem és jelszavam. A legegyszerűbb, ha nem kattintgatsz a levélben lévő linkekre és kitörlöd a fenébe.
  • picket
    #146208
    Erről már korábban volt szó: semmit nem jelent az, hogy honnan jött a levél. A levelet küldő alkalmazás tölti ki a "from" mezőt, így azt ír oda a feladó, amit csak akar.
    Ezzel azt akarom mondani, hogy valószínűleg az acclopással foglalkozó kedves emberek is tudják, hogy milyen címről jön a beta kulcsról értesítő (legalábbis semmi nem zárja ki, hogy megtudják, pl olvassák ezt ), és így már utánozhatják is. Senki ne bízzon meg egy e-mailben, mert arról a címről jött!
  • Orgi
    #146207
    Nekem se US accom van és erről a címről jött a valódi levél:
    [email protected]
  • capaszabi
    #146206
    téged sem mostanában láttunk erre ^^
  • capaszabi
    #146205
    US accod van? ha nem, akkor szerinted miért küldene neked bárki bármit egy blizzard.com-os címről?
  • Fehercsoki
    #146204
    Hiába ez van a linkhez írva,lehet hogy máshova visz:)De biztos ami biztos www.battle.net,ide menj fel,ha ott a béta szerencséd,ha nem akkor csak átverés volt...De a levél egyik linkjére se menj rá,hanem te magad írd be!
  • hawkie22
    #146203
    Kaptam egy ilyen levelet a [email protected] címről:

    Greetings,



    We are excited to announce the World of Warcraft: Cataclysm beta opt-in is now available.

    In the beta test you will be given an opportunity to provide your feedback on the overall gameplay experience as well as

    experience new playable worgen and goblin races, new zones, professions and more. For a full list of features please follow this link: http://www.battle.net/cataclysm/

    We will be selecting account holders of Battle.net and World of Warcraft accounts who opted-in at random to participate in

    the World of Warcraft: Cataclysm Beta Test. To opt-in for the beta test please visit the World of Warcraft: Cataclysm current

    news here

    In order to be eligible for the World of Warcraft: Cataclysm - Beta Opt In you will need to have a valid World of Warcraft

    subscription in good standing when the beta test is scheduled to commence. Should you be selected to participate in the beta

    test you will be able to transfer your characters onto our test realm and embark on the epic journey against the dreaded

    Deathwing!

    We look forward to working with you in the World of Warcraft: Cataclsym Beta test

    .

    Beta Account Support
    Blizzard Entertainment

    To unsubscribe this email address from all future Blizzard customer service, please click here:
    http://us.blizzard.com/opt/support-survey/unsubscribe.xml?id=c2hhbmzi3bo849AaG90bWFpbC5jby51aw%3d%3d

    Szerintetek fake? Ha igen, akkor hol tudom megnézni a battle.net-es accountomon, hogy benne vagyok-e a bétában vagy sem?

    Köszi
  • Count Adyn
    #146202
    hu eza topic még mindig jó:D kimaradt vagy 40.000 hsz de mintha tegnap lett volna:D
  • Csirke4
    #146201
    Én meg alapból a világ legjobb wow játékosa vagyok, de mégsem kell nekem béta kulcs mert pl ha a wotlk-t már a bétában láttam volna, hogy ennyira szar meg se veszem.
  • Dobronski
    #146200
  • Skill
    #146199
    muhahahaha
  • 1Darton1
    #146198
    Ez tőled felfelé is igaz. :)
    Ha Te kapnál "kulcsot", akkor meg az ügyes játékosok reklamálhatnának, hogy miért olyan kap béta-hozzáférést, aki megfordulni sem tud a karakterével. Ilyen ez a popszakma. ;)
  • capaszabi
    #146197
    Szerencsére az ilyenek kapnak bétát, akik azt se tudják, hogy a klienst eszik e vagy isszák, PTR-ről is valami gyorsétterem-lánc jut eszükbe :)

    /irigy
    amugy meg grat.
  • drop
    #146196
    mázlista vagy gz neked sajna nekem nincs ot
  • Orgi
    #146195
    Köszi mindenkinek az infókat, nem kamu mert belogoltam bnetemre és ott figyel egy beta account a manage games menüpont alatt :)
  • drop
    #146194
    kamu én is kaptam sajnos
  • PiszkosFred
    #146193
    Leszedsz egy kb 2gb-s installert, ez az alap kliens. Uj konyvtarba megy, koze nincs a mostani wowhoz. Belogolas elott peccselni fogsz, kb megint 2gb-nyi cuccost fog lejonni, am ezutta ahogy toltod, ugy telepited is. Hiaba van csudajo neted, es jon le a peccs hamar, a telepites maga az kb 5 ora, keszulj fel ra.

    Utana belogolsz, es kesz is. Elotte persze ptr copy ahogy illik, vagy premade vagy sajat karakter.

    Teljes peccselt beta nalam kb 20-21gb...
  • Fehercsoki
    #146192
    Lépj be a battle.net-re,DE ne az ő linkjükön keresztül!Csak írd be böngészőbe hogy battle.net és lépj be!Ha nincs ott semmi akkor kamu.Béta kliens a sima kliens mellé települ.
  • Orgi
    #146191
    Sziasztok,
    ma kaptam egy levelet "World of Warcraft®: Cataclysm™ Beta Test Invitation" címmel, semmilyen adatot nem kér tőlem, azt mondja logoljak be a battle.netemre és ott tudok mindent csinálni ez ügyben, szóval valódinak tűnik. A kérdésem az lenne, hogy mit jelent pontosan ez a béta-kliens, befolyásolni fogja-e a sima kliensemet vagy hogy néz ez ki? Köszi!
  • Csirke4
    #146190
    Még most is az van. :C
  • antgecc
    #146189
    Még mikó neked tojáshéj vót a kis seggeden!
  • Count Adyn
    #146188
    Sokmindenki wowozott ám:D
  • Csirke4
    #146187
    Te wowoztál?:O

  • Warden
    #146186
    Úgylátszik a vezető designer most olvasta az óz a nagy varázslót és kimondottan nagy hatást tett rá a kelet-nyugati boszorkány....