166745
  • CrashBoostZoom
    #164740
    Én továbbra is szomorúnak tartom, hogy az emberek ezt kisírták maguknak. Az ami akkor volt sosem fog már visszajönni. Minden megváltozott. Ma már tudod az optimális utat, talenteket, az addon-jain készen állnak, a class-ról amit játszani akarsz már mindent tudsz stb.

    Mi volt annak idején? Vérpistikék voltunk akik azt se tudták mi merre hány méter de jó móka volt. Ami itt lesz az nem lesz az.
  • TBTPumpa
    #164739
    Ha bejön, jön a BC és a Lich King is.
  • Daermon
    #164738
    Blizzardnal mit röhöghetnek a játékosokon, hogy 15 éves dolgokért jön majd az ingyen pénz :D
  • TBTPumpa
    #164737
    Már csak 26 nap!
  • hitman1028
    #164736
    nincs megállás
    8.2.5
  • Myselor
    #164735
    köszönöm szépen akkor rajta leszek:)
  • Plata
    #164734
    Meg azt hiszem follower küldiből is.
  • Plata
    #164733
    Sosem toltam,nekem még sosem volt be kapcsolva.
    Csak kiskarival véletlen.
  • Daermon
    #164732
    Esik chestből is.
  • hitman1028
    #164731
    nekem esett már chestből is olyan galvanic oscillator v mi
  • dantor7
    #164730
    A leges-legpriobb dolog a WQ Mechagonon, nemcsak a 850 repu miatt, de mindig ugyanazt a cuccot adja, amit sehonnan máshonnan nem szerezhetsz meg, csak ebből a WQ-ból, csak-csupán napi 1-et.
  • hitman1028
    #164729
    mechagonba azt a napit kell csinálni,amikor 150 valamit kell gyűjteni warmodeba,ad kb 300 reput
  • Plata
    #164728
    Mechagon a legkönnyebb.
    Mechagon napi Wq küldi ad 965 reput,a többi kis küldi kb 90-160 repu,a rare ölés is 80-90 repu.
    Jah ez human karival ennyi,human karival húztam a repu,neki több jön.
    Nazjatar neccesebb,ott wq-zni kell és csinálni az idióta follower napi 3 küldijét.Meg a sok idióta küldit amit találsz itt ott.
    Mecahgon-ban használj rare addont.
    Nekem mechagon rare share és tomcat tours sokat segített.
    Vagy itt egy guide.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.07.22. 11:14:40
  • Myselor
    #164727
    körülbelül mennyi idő megcsinálni a repülést?honored fele megvan már nazjatarban de mechagon repu alig halad.hogy a picsába repülnek már sokan?
  • Daermon
    #164726
    Nekem Legionban volt az alt csúcs, ott 14db volt. Most lesz 9 +1 az új kieg mellé járó lvl120 boosttal.
  • Plata
    #164725
    Én be sem merem vallani hány 120-asom van már.Csak bronzebeard-en.
    Van egy hordás 120-asom is arathoron.
    Amit sajnálok az hogy ragnán van egy warlockom,azt nagyon szeretem,kár hogy ragnán van.
    Az meg allys void elf warlock.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.07.22. 10:40:23
  • Daermon
    #164724
    Nekem is már 8db 120-asom van :D
    Funolni jó; meg 1-1 régi szettett kiütni. 7 alli 1 horda, de most lesz még 1 hordás is.
    Én már a kövi kieg infót várom inkább, uogy lesz-e új kaszt, illetve a mostaniak, hogy változnak. Mert 11 év DK mainság után úgy döntöttem lehet rerollolok (mert végre a repu achit accountból számolja). És vagy a régi warriomra (V-BC volt main) vagy a Hunteremre, ami szintén régi, de csak Legion óta az igazi. Melee iszonyat élvezet vele. Bár én egy 4. dual-wieldes specet is adnék neki.
    Mage fun még, de csak akkor lenne esélye, ha jönne neki 4. specben a melee Battlemage...
    De majd BlizzConon okosabb leszek.
  • Plata
    #164723
    Tegnap volt egy kis időm így letoltam pár TW instát kis lightforged draenei paladinommal.
    Heirloomban nagyon jól jött az xp és gyorsan 120 is lett.
    Bár hogy mi a fenét fogok vele kezdeni nem tudom,de lett még egy 120-as karim.
    Szerencsére volt egy rakás benthic cuccom,így kapott benthic geart meg TW-s 380-as itemeket meg vettem AH-ban pajzsot és fegyót így egyből 350+ ilvl lett.

    Mehetnék is vele instázni vagy warfrontra,csak épp nincs kedvem,felhúzni jó móka volt,de 120-on nem tudom mit kezdek vele.
    Kiskarit húzni sokkal jobb móka mint 120-on BfA szarokkal tökölni.
    Nazjatart rühellem,mechagon az valamennyire mókás.
    Bár ha nazjatar emissary van akkor azt letolom,de csak 4 wq-t és kész,szerencsére hogy meg van a repülés,mert az a zóna egy okádék.
  • CrashBoostZoom
    #164722
    1. Ezeknek a "pletykák"-nak max. csak a 25%-a az amit eltalálnak amikor hülyeség ömlik az emberekből.
    2. Eddig az emberek azt se tudták, hogy ki az a Frank Pearce most meg megy a habzószájúskodás megint, hogy a cég a csőd felé megy. Totál baromság.
  • Caliph
    #164721
    nem csoda hogy pearce lelép :D
  • Plata
    #164720
    Mechagnome meg gilgoblin,szent szar.
  • TBTPumpa
    #164719
    Pletyka és spekuláció hegyek:
    Age of Darkness lesz a következő World of WarCraft kiegészítő címe.
  • TBTPumpa
    #164718
    Frank Pearce a Blizzard társalapítója elhagyja a Blizzardot 28 év után.

    Mike bácsi után a másik fő emberke is elhagyta a süllyedő hajót.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.07.20. 09:46:38
  • dantor7
    #164717
    Engem eléggé dühít, hogy a Blizzard így "formálta" a közösséget, elhitetve, hogy amit ők szerver-kapacitás alatt értenek, az mindennek a csúcsa, máshogy SEMMIKÉPP nem lehet megoldani, le-he-tet-len!

    Mert mi is volt a WoW előtt, MINDEN más MMORPG-ben?
    Simán egy zónába érkezve feljött egy kis ablak, hogy HANYADIK instance-ba akarsz bekerülni. Ha kevesen voltak, 1db létezett, amint logoltak be egyre többen, nyitotta meg a kettest, hármast, stb.
    Jobb-klikk a portrait-ra, és választhattál, ha át akartál menni. Természetesen combat-ban nem működött, ellentétben a hihetetlenül okos WoW megoldásával, amikor ölök egy raret vagy akármit, és hirtelen átphase-el mert ő úgy gondolta jónak.

    5 perc várakozás combat után lehetett átmenni pl. Everquest 2-ben.
    De neeem, nehogy válasszanak valami ÉSSZERŰ és normális megoldást, inkább idegesíteni kell a játékosokat. Classicban is ilyen rendszer lenne, egy kurva post nem születne erről.

    (ha elkezdünk gondolkodni hogy jaj így world pvp úgy world pvp.. most komolyan, ami létezik most, az jobb?)
    Utoljára szerkesztette: dantor7, 2019.07.10. 09:34:34
  • Kryon
    #164716
    Ezért szerintem, aki hosszabb távra tervez classic-al, nem csak kipróbálásra, azoknak ajánlott várni 1-2 hónapot, és utána elkezdeni/tömörülni egy megmaradt népesebb szerveren.
  • Kryon
    #164715
    "ha most megint jön majd 3 millió 2000 playeres server, amiket majd vonogatnak össze, akkor elég csalódott leszek"

    Pedig szerintem pont erre lehet számítani. A mai játékosok többsége nem játszott vanillában, akik igen, mára ők is elszoktak tőle/kevesebb az idejük, stb. Ezért valószínűleg az lesz, hogy a nyitásnál több millióan rászakadnak a classicra, aztán ahogy eloszlik a rózsaszín köd, sikítva menekülnek majd, és 1-2 hónap múlva marad a kezdő állomány néhány százaléka, szanaszét szórva a töküres szervereken és semmire sem lesz ember...

    Xrealm mondjuk ezen némiképp segíthet, de szerintem a 40 fős raidet összerakni nyitás után néhány hónappal nem sokan tudnak majd.
    Utoljára szerkesztette: Kryon, 2019.07.10. 02:12:58
  • WiLDoR
    #164714
    jó volt az. ha a quest leírásban nem is volt megoldás, a fórum kommentekben sokan leírták, hogy pontosan mit és hogyan.
    azokból lehetett az igazán hasznos infókat összeszedni...
  • WiLDoR
    #164713
    én is jobban preferáltam volna egy-két gigaserver-t, 15-20.000-es player-számmal.
    jah, tudom, nem lehet megmozdulni se, mert egymás hegyén-hátán mindenki, de nem.
    nostalrius is anno szépen ment, (kezdő area-k kivételével) induláskor szuperül lehetett questelni, szintezni is, sőt farmolni is, elfért egymás mellett a jónép ekkora létszámmal is.
    ha most megint jön majd 3 millió 2000 playeres server, amiket majd vonogatnak össze, akkor elég csalódott leszek
  • Bandras DaSilva #164712
    Én speciel jobban szeretek nemzetközi guildekben lenni minden játékban. Tök jó mindenféle embereket megismerni a világ más részeiből. Jókat lehet röhögni.

    Mondjuk voltam magyar guildekben is, nekem ott sem volt semmi bajom meg tök jól megvoltunk, nagy drámák meg szarakodások nélkül.

    Nem baj ha vannak külön nyelre dedikált szerverek, aki azt szereti, menjen oda.

  • Caliph
    #164711
    lehet ám hogy sok francia és német úgy van vele,mint a magyar,hogy nem akar honfitársakkal játszani az istenért sem,és tud angolul is,szal inkább az angol szeróra migrál egy saját nyelvkörnyezetű helyett :) sőt valószínűleg az eredetiről komplett klánok fognak jönni,nem is emberek,és ott is elég vegyes lehet a nyelvi felhozatal. szerintem továbbra is az angol lesz a legnépesebb szeró

    De úgy gondolom sokat le fognak lépni a vanillából pár hónap után,mert kényelmesebb meg többmindent nyújt az origi,és marad pár tömött szeró az igazán fanatikusokkal
  • Fpocok
    #164710
    Sejtettem, hogy erre gondoltál, de nem voltam biztos. Minél többen vannak egy szerveren, annál jobb.
  • hitman1028
    #164709
    franciák meg németek a legnormálisabbak
  • 1Darton1
    #164708
    Kiegyensúlyozottabb egy szerver, ha sokan vannak rajta, és lehetőleg minden szempontból vegyesen.
    Persze ott az esélye a szerverösszevonásoknak a későbbiekben, de azzal elég rossz a tapasztalat.
  • Fpocok
    #164707
    Miért?
  • 1Darton1
    #164706
    Ez elég rosszul hangzik. Bár az elején még nem lesz sok jelentősége.
  • TBTPumpa
    #164705
    WoW Classic-ban (EU) lesznek külön Francia és Német szerverek is:
    "After further review and consideration of your feedback, we will launch WoW Classic in the European region with French and German realms, in addition to the expected English and Russian realms. This will allow WoW Classic players in Europe who wish to communicate with others in French or German to start in those languages from day one.

     We really appreciate the high degree of interest and passionate feedback we’ve seen on this subject for the last few days. Our plan is to have English, French, German, and Russian language realms designated in the final stress test. While we haven’t yet finalized the numbers of realms and realm types for each language, we’ll let you know those details before name reservations start on August 13.

    Thank you very much! Vielen Dank! Merci beaucoup!"
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.07.03. 11:32:39
  • Myselor
    #164704
    sikerült köszönöm:)
  • Myselor
    #164703
    sajnos semmi válasz
  • hitman1028
    #164702
    ha irsz wow supportnak,általába megajándékoznak pár nappal
  • Myselor
    #164701
    sziasztok.bár elég merész kérdés tudom ,és bizalom kérdése de nincs valakinek elfekvőben egy wow tokenje?illetve egy lehetősége ajándékozni egyet esetleg? ha valaki tudná 1-2 napig nélkülözni.privátban megbeszélni a részleteket max 2 napról lenne szó goldban illetve wow balance-ban visszafizetném.sajnos nincs módom egyelőre kártyás fizetésre 10ezerért meg nem szeretnék boltban venni feltöltést.ha bárki segítene írjon.köszönöm
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2019.06.30. 18:27:44