166745
  • Fpocok
    #164780
    Honnan?

    Csak kérdem... nekem mindegy hova megyünk.
  • hitman1028
    #164779
    mármint a pve
  • hitman1028
    #164778
    már tudjuk,mirage raceway lesz
  • Daermon
    #164777
    Még nem tudni melyik lesz a “magyar” PvP és PvE szerver.
  • Plata
    #164776
    Jó bocs fáradt vagyok és vak mint a ragya.
  • Neocortex
    #164775
    hálistennek hogy a bagettek és ruszkik külön szervert kaptak, ez a rövid teszt bizonyította hogy képtelenek angolul kommunikálni generalon

    Szóval hol fog tömörülni a magyar nép, Golemagg vagy Shazzrah? ahogy elnézem worldofwarcraft.hu évek óta rip :P
    Utoljára szerkesztette: Neocortex, 2019.08.09. 20:39:45
  • TBTPumpa
    #164774
    Európai Realm-ek listája

    Eléggé béna neveket kaptak.
  • Plata
    #164773
    Akkor melyik európai?
  • hitman1028
    #164772
    az észak amerikai
  • Plata
    #164771
    Asszem Pagle.
    Pecás realm pecás hunternek.
  • hitman1028
    #164770
    classic realm nevek
  • Daermon
    #164769
    Dehogy durvább, a Vanilla/Classic raid, mint a Mythic :D
    Anno azért volt nehéz, mert kevesebb infó volt, meg minden új volt mindebkinek. Ha megvolt a minimum gear, a taktika, és 40-ből 32 tudta a dolgát lement a boss is. Most meg addonok is lesznek, és a boss mechanikák meg se közelítik a mostaniakat.
  • Plata
    #164768
    Classic raid durvább mint mythic,még Lk raid is egész kemény volt.
    Mikor újra kezdtem a wow-ot Legion előtt talán egy hónappal,kicsit féltem,új accountal kezdtem a nulláról,azt hittem nehéz lesz,de nem.
    Igaz először arathorra mentem,de mivel ott ismerősökbe botlottam inkább átmentem bronzebeardre és az lett a kedvenc szerverem.
    Meglepő volt hogy mennyire könnyen lehet egyedül boldogulni.
    Segítség nélkül lett mindenem,heirloom szettek és minden egyéb marhaság.
    Vanillában kb semmire se mentem volna egyedül.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.08.09. 16:31:37
  • MarkBlade
    #164767
    Az egész classic régen a farmolásról szólt. Farmoltál hogy tudjál instázni.. mert akkor a javítás komoly pénzbe került ahoz képest mennyit szereztél. Farmoltál arra is hogy egyáltalán legyen poti mert kötelező volt ha más nem alapanyaggal beszállni a guildbe. Ha PVE szerveren voltál anyáztad a kínai gyereket aki lelegelte előtted a pályát és 1/2 órás respwan ,ha PVP akkor tuti hogy egy rugó mögötted van aki levág. Nem volt ki be kapcsolható rendszer. A harcok SOKKAL lassabbak voltak. És a kis Bossok is kemény diók voltak. Ez nem feltétlen hátrány de pl megint csak PVP néha játszhatatlan, PVE meg szintén szívatás mert volt aki direkt rád húzta a kis mobokat és behaltál vagy belelőtt hogy övé legyen a kill.
    ÉN nem várom a classicot.. nem tudom hogy van a megvalósítása ezeknek de tömény szopacs volt.
    +1 Régen a játékosállomány hardcore volt napi 6-8 óra játék és 40 EMBER a raidben ahol ha egy meghalt kb bukott a boss. Egy raid nem ment le pár óra alatt. KB olyan mint mint most a mythic raid ha hasonlítanom kellene valamihez. Mindenki teamspeaken és 100% figyelem. Nem nézem ki a mostani játékosálomlányból ezt a szintet. 40 embert összehozni nem kis szervezés és hogy még értelmesek is legyenek..
  • Plata
    #164766
    Részben amit írsz fasság.
    Játszottam vanillában.
    Szerettem és várpm classicot.
    De pvp-re meg a spk pvp bubusra magasról tojok.
    Azt hiszem bc előtt nem is láttam arénát,mert nem érdekelt.
    Jobban szerettem pecázni meg bányászgatni.
    Rengeteget farmoltam akkoriban is,akkoriban volt egy olyan hobbim hogy gemeket gyűjtöttem,hogy minek nemtom.
    Akkoriban több időm volt játszani.
    Néha 4-6 órát el bányászgattam szórakozásból.
    Még Bc alatt is ez volt a kedvenc szórakozásom.
    Classicban a szett itemhez craftolás is kellett,sosem felejtem el hogy papírra fel volt írva melyik héten kinek gyártok cd-s itemet.
  • CrashBoostZoom
    #164765
    Szomorú, hogy az úgy nevezett "kemény magnak" annyi szabad ideje van, hogy minden más mellett ilyenekkel töltse még az időt is. :D

    Az én bajom nem classic mibenlétével van hanem pontosan az ilyen habzószájú melldöngető kijlentésekkel (és az emberekkel akik teszik őket), hogy csak az az igazi keménytökű csávó aki a vanillát tolja 24/7-ben és mindenki más "pitypang evő". Szomorú, hogy elfeledték, hogy az első játszás élményét már semmi sem fogja visszaadni, mindegy, hogy hányszor futsz neki szintezni egy karaktert csak elmenni Alterac Valley-t játszani.

    Szép és jó volt annak idején a vanilla de jó lenne ha az emberek megtanulnák elengedni és továbblépni (és itt most nem a retail-re célzok) de ha más nem akkor ilyen és ehhez hasonló kijelentéseket mellőzni. Nem vagy/leszel semmivel és senkinél sem jobb csak azért mert te egy játék régebbi verziójával játszol.
  • Kryon
    #164764
    Azt a ténymegállapítást, hogy a legtöbb mai játékosnak egyszerűen nem való a Classic és valószínűleg nem is fogják nagyon erőltetni, amikor erre rájönnek nem nevezném ellenszenvnek, pláne nem irigységnek. A féltékenységre pedig majd térjünk vissza akkor, amikor nem lehet majd stabil 40 embert összeszedni egy raidcsapatba. Ezért is mondom, hogy a keménymag akkor jár a legjobban, ha vár egy kicsit, aztán amikor megritkul a nép koncentrálódnak egy szerveren. Különben ők is szívni fognak, és akkor tényleg bukás lesz a Classic.
  • Daermon
    #164763
    Nincs is aréna te :D
  • TBTPumpa
    #164762
    Amit tegnap a stresszteszt során láttam, az nagyon tetszett. Szeretni fogom én ezt nagyon, kis adagokban, kikapcsolódásként. Várom már, de nemcsak ezt, hanem a BlizzCon-t is, hogy a fő vonalat merre és hogyan viszik tovább.
  • Califa
    #164761
    A classic a kemény magnak való, nem a pitypang evőknek............ Értem én hogy ellenszenv övezi a sok időt (eszetlen farmolást) pénzt (mikro vásárlások) beleölő,évek óta keménykedő epic mikulásokat .Jön egy játék ,amin meg kell küzdeni a kék cuccért is (meg kell küzdeni !) Nem kapsz semmit ingyen ,(se druid formot,se zár nyitást rugóként ,se csapdát vadász ként, stb. )és kidobott időnek tűnik hogy amit eddig össze harácsolt , kimehetett a főtérre villogni vele ,egyszeriben semmisnek tűnik. Annak fényébe, mennyi pénz, idő, és idegeskedés van mögötte ,nem kezd bele egy olyan játékba ami 10X nehezebb mint amibe most über. A legnagyobb bajotok úgy veszem észre hogy más jól fogja érezni magát sokkal de sokkal keményebb kihívásokkal és lassabb játékban ,ahol nincs pénz ahol a zsiráf is ki-ki küzdelem a szavannán. Egyszerűen örülne a többség ha be bukna a mutatvány amit úgy hivunk : IRIGYSÉG !!! A többség tudja hova jön vissza mit várható.pl: 24 órás Alterac Valley , fél év aréna ,napi 12 óra minimum,a rank-okért. Kemény geerelődés egy nagy instára .Szóval ha rosszindulatú akarnék lenni azt mondnám: Remélem elnéptelenednek a Battle for Azeroth szerverek. Átjön mindenki hogy legyen elég NOOB akit lehet darálni PVPbe ! Mert ez így lenne rendjén !!! Akinek nem inge ne vegye magára ! Senkit nem akartam megsérteni , én így látom az ellenszenvetek kiváltó okát. Az hogy más Blizz játék kijön új dolgokkal(Hearthstone) az miért nem vált ki ekkora ellenszenvet ?Mert pénzért lehet ott is előnyt kovácsolni mással szemben ,vagy mi az oka hogy a Classic-ra olyan érzékenyen reagál ,a most aktív játékos állomány ,hogy az már kimeríti a féltékenység fogalmát is.
  • Daermon
    #164760
    De igazad lesz. És ez igy van rendjén.
  • TBTPumpa
    #164759
    Szerintem viszonylag gyorsan le fog redukálódni a játékosszám. Gondolom 2020 elejére ez már meg is fog történni. A kezdeti lelkesedés gyorsan alább fog hagyni, inkább csak a keménymag fog játszani hosszútávon, de ne legyen igazam.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.08.09. 09:09:27
  • Bandras DaSilva #164758
    Nyitottak újakat aztán, tök jól be lehetett lépni.

    Vicces volt a tömeg meg az, hogy mennyire elszoktak az emberek a régitől:). Keltek-feküdtek körülöttem mert mindenki próbált több mobot húzni, aztán meg néztek, hogy fekszenek a végén...nem találtak questeket mert nem jelezte ikon a térképen:)...kíváncsi leszek, hogy a nagy lelkesedésből mennyi marad amikor majd állnak az emberek auto attackolva várva, hogy legyen valami és rájönnek, hogy mennyivel lassabb volt minden.

  • Since
    #164757
    Serverek nálam lockolva vannak.
  • TBTPumpa
    #164756
    A Classic publikus stressztesztje 20 órától indul!


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.08.08. 19:55:06
  • Fpocok
    #164755
    Blizzard megpróbálja lehúzni az újrázókat ezzel a névfoglalás dologgal.
  • TBTPumpa
    #164754
    A 15 éves évfordulóra készült mountok külön is megvásárolhatóak, 25 eurós áron.



    Látom megy az oltás a közösségi oldalakon.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.08.06. 21:29:32
  • Daermon
    #164753
    Ez kritikán aluli...
  • TBTPumpa
    #164752
    Tölthető a Classic!


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.08.02. 18:30:06
  • 1Darton1
    #164751
    Én mondjuk a konkrét mechanikákra gondoltam, de értem mire célzol. Az annyira nem befolyásol engem, mert a hangulat rögtön megfogott, évszámtól függetlenül. De amikor például megláttam, hogy más talentek vannak, mint régen voltak, eléggé lelombozott.
  • Daermon
    #164750
    Semmiképp nem ugyan az az élmény lesz. 2019 van. Hasonló lesz, de nem ugyan az.
  • 1Darton1
    #164749
    Nekem alapból tetszene a classic ötlete, de azzal, hogy egy nagyon késői patch-csel fog indulni, teljesen más élményt fog adni, mint régen. Ez már a bétában is látványos volt, pedig ott csak 40-es szintig ment a tesztelés.
  • CrashBoostZoom
    #164748
    Ezt már sosem fogjuk megtudni
  • Plata
    #164747
    Nekem nem jött be,a vízalatti része inkább idegesítő.
  • hitman1028
    #164746
    sztem eternal palace messze a legjobb raid bfa ba
    Utoljára szerkesztette: hitman1028, 2019.08.01. 19:02:17
  • hitman1028
    #164745
    ott a mytic dungeon,raid
    hülyét is kapnák ha csak wqzni járnék fel
  • jazzy
    #164744
    Dehogynem, ugyanilyen siralmas lenne. Egyszerűen nincsenek jó ötleteik, a classicon sokat ötletelni nem kellett, inkább technikailag kellett megvalósítani. Azok az emberek akik a retailon dolgoznak és kreatívkodnak, azok nem foglalkoznak a classickal.

    Én pl nem játszottam vanillát, ki fogom próbálni. Ha meg nem fog tetszeni akkor majd nem játszom, ennyi.
  • Plata
    #164743
    Hát még 12 nap és egy törpicsekkel több.
    Én tudom milyen volt vanilla,jól emlékszem rá,szívatós volt,vanilla ezerszer durvább és nehezebb mint BfA,mellesleg vanillában nem is lehet egyedül érvényesülni,BfA-ban meg ha két hónapig nem szólok senkihez akkor is tökéletesen el vagyok.Mindenféle klán élet nélkül és társaság nélkül megvagyok évek óta Legion és BfA alatt,de vanillában csapat nélkül még az erdőbe sem mehetsz majd ki.
    Mivel a jelenlegi content számomra kb nulla,így a Vanilla megváltás lesz.
    BfA-ban most max anynit csinálok hogy a napi mechagon küldit letolom,kicsit wq-zok ha van valami kedvem hozzá és kész,megyek kiskarit húzni,mert az még valamennyire le tud foglalni,csak hát lassan annyi 120-as karim lesz hogy röhej.Ha még mindig meg lenne a 18-as kari korlát akkor bajba lennék,Bronzebearden szeretek játszani,ott már régen 20 felett van a karik száma.
    Még egy fajta karim nem volt,tank DH,minden más spec és class pipa.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.08.01. 17:47:54
  • CrashBoostZoom
    #164742
    Ha pisztolyt tartanának a fejemhez akkor se játszanék még egyszer vanillát, elég volt egyszer. Sosem volt kérdés, hogy hozzá se fogok nyúlni. Nem szokásom ilyenek mondani de remélem, hogy majd sokan pofára esnek ezzel és majd rendesen visszaemlékeznek arra, hogy mi is volt.

    A projekt létezése pedig fejlesztőket, időt és pénzt vett el amit a retail-ba nyomathattak volna bele és akkor nem lenne ennyira siralmas az összkép.
  • jazzy
    #164741
    Nagyon egyszerű. Ha szar lesz, nem játszod, nem játsszák. Miért lenne baj az, hogy van plusz egy opció? Ettől a mostani wow nem lett rosszabb.