166745
  • Fpocok
    #164700
    THOTTBOT volt az isten akkoriban!
  • Daermon
    #164699
    Azzal sokra nem mentél. Vanilla végére volt úgy ahogy használható :D
  • WiLDoR
    #164698
    te voltál béna. aki nem volt az, az használta a thottbot-ot, meg utána az allakhazam-ot
  • Malachit
    #164697
    Az igazi classic az lenne, ha a questeket is úgy kellene kitalálni a leírásból mint a legelején. De lehet csak én voltam béna :D :D
  • WiLDoR
    #164696
    jah, de ami elmúlt, 1000x többet ért, mint az, ami most van.
    aktiváltam a 3 nap free day-t. belogoltam, aztán 10 perc után ki.
    érdekli ez a mostani wow a fa***at se.

    hello classic, w8ing 4 u
  • Malachit
    #164695
    A gyere vissza 3 napig ingyen idő alatt gondolom csak a meglévő kiegekkel tudok majd szórakozni. A legújabbat nem kapom meg kipróbálásra? Egy kis nosztalgiáért lehet benéznék :)
  • TBTPumpa
    #164694


    "Blizzard: Release 8.2 trying to fix the game.
    Players: A bit of positive feedback.
    Blizzard: It's ok guys players like us again you can release another Cash shop/promotion."
  • Plata
    #164693
    Most jut eszembe.nekem még egyik fajnál sem kellett a war campaign a heritage armorhoz.
    Mert egyikkel sem toltam le az alapot sem,a human Mage karimnak kész a war campaign 8.2-ig de a többivel az alapot sem toltam le,unalmas és hülyeség.Hordást meg egy karival sem toltam le mert az is fárasztó.
  • Plata
    #164692
    Mázli hogy gnomenak nem kell az alap sem.
    Mert nekem az alap sincs meg.
    Valszeg 8.2 egyikkel sem lesz meg,egyszerűen nulla kedvem van felmenni.
  • Beni521
    #164691
    Közbe kiderítettem, hogy úgy néz ki, hogy a taurenhez le kell tolni a 8.2 war campaign-t is, csak ezt az annyira el nem hanyagolható kritériumot valamiért csesztek közkincsé tenni..
  • Plata
    #164690
    Figy nekem a gnome rugómnak kb sehogy sem áll a war campaign,mert magasról tojok rá,egy karival megcsináltam 8.2 előtti részt,8.2-es is le van szárva egyenlőre.
  • Plata
    #164689
    Igen.
    Ott volt egy NPC és letoltam,vicces volt.
  • Beni521
    #164688
    a gnómost egyből el tudtad kezdeni a patch után? feltételezem a taurenest is el kéne akkor tudnom
  • Plata
    #164687
    Nem tudom,taurenem nincs,de gnome küldi vicces volt.
  • Beni521
    #164686
    A tauren heritage armort nem berakták már? Van 120-as taurenem, exalted thunder bluffal, még sincs ott az NPC az embassy-nél akinek a questet kéne adnia :/ - új war campaign questeket még nem csináltam meg, de az nem feltétel, nem?
  • Plata
    #164685
    Már megint egy langyi mount,igazán rakhatnának bele olyat amit érdemes is megvenni.
    A game time megint nem vonz,asszem következő Timewalkingig nem nagyon megyek fel.
  • TBTPumpa
    #164684
    Új játékidő + mount budle érhető el:
    6 hónapnyi játékidő + Sylverian Dreamer mount (66 euró)


    A mount külön is megvásárolható, 25 eurós áron.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.06.27. 21:15:04
  • hitman1028
    #164683
    idén még biztos lesz egy
  • Daermon
    #164682
    Kieg elött szerintem még 2 kontent patch lesz még.
  • Myselor
    #164681
    köszi srácok a véleményeket akkor jól gondoltam...sajnos a nagás részeket mindig is utáltam én is unalmas elcsépelt... egyedül mechagon vonzana az új raid semmi nem tetszik konkrétan.gondolom akkor jön még pár patch vagy már csak egy jövő nyáron?ami ilyen nagy content.
  • Plata
    #164680
    Mond ki nyugodtan,egy rakás szar,van még két hónap előfizum,de hogy a tököm se fog nazjatarban szöszölni az biztos,mage karival letoltam a küldiket,egy rakás szar az egész,ahogy előre gondoltam.
    Ez a nagás zóna pont olyan szar mint cataclysmben is volt, az a vízalatti fos zóna,amitől elegem is lett és abbahagytam.
    Egyedül a következő timewalking hét nyújt valami féle vigaszt.
    Jövőhéttől úgy is vár rám Risa,az le fog foglalni,inkább megyek szörfözni meg horghan-ra vadászni mint nazjatarban csesszem a rezet.
    Mechagon nem rossz,de unalmas grind az is.
  • Daermon
    #164679
    Hát az új patch... Finoman fogalmazva nem az igazi. 13 nap még lepörög az előfizum, addig el szöszölök valamenyit.
  • TBTPumpa
    #164678
    A következő kiegészítőig, amit esélyesen az idei BlizzCon-on fognak még csak bejelenteni. Valószínűsíthetően a következő kiegészítő (WoW 9.0) jövő nyáron érkezik.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.06.27. 11:20:17
  • Myselor
    #164677
    vélemények az új patchről?egyébként meddig tart ez a kieg?mármnt mikor lesz kb end content?
  • Daermon
    #164676
    Nope. Ami elmúlt elmúlt :)
  • Fpocok
    #164675
  • hitman1028
    #164674
    secret mount
  • Plata
    #164673
    Ha az a szottyadt lotyó sylvanas felégeti TB-t akkor tuti hogy kibelezem egy baltával.
    Egyébként 8.2 dögunalom.
    Grindfest gagyiszigeten.
    Abba is hagytam,uncsi,a gnome heritage armor küldi meg tök ökörség.
    Az nem volt rossz,bár voltak benne bődületes hülyeségek,például hogy minden gagyi nyomi monszta amit szemmel veréssel megöltem kilóméterről kiszúrt stealthben.
    Rugóval csináltam a küldit,de tök fölösleg,még a leg gázabb csatorna patkány is aminek alig volt hp-ja kiszúrt a pálya másik végéből.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.06.26. 18:52:32
  • TBTPumpa
    #164672
    Here we go again:
  • TBTPumpa
    #164671
    És a magyar felirattal ellátott verzió:
  • TBTPumpa
    #164670
    Holnap!
  • TBTPumpa
    #164669
    Megérkezett a repülés:
  • LeWyTy
    #164668
    Olyan jó így visszatérni játszani
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Anno kb 1 éve feltörték a wowomat. Visszaszereztem és mindent vissza csináltak a GM-ek.
    Volt a ragnán egy kissebb allis karim, de nem nagyon alliztam. Most fogok de nem az a lényeg.
    A hekkerem hagyott nála 1.122.856Goldot amit a GM nem vett el

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2019.06.24. 09:55:29
  • Fpocok
    #164667
    Ja még mindig a survey-s dolog miatt beszél mindenki úgy, mintha meg is fog történni... Azt hittem van már valami konkrét.
  • jazzy
    #164666
    Jah, pont ugyanez lenne csak egy másik szám lenne ott.
  • Plata
    #164665
    Nekem nem tetszik igazán,szerintem egész jó ez a 120.
    Ha most újra le szinteznek 60-ra az fura lenne.
  • hitman1028
    #164664
    https://leet.hu/2019/06/17/world-of-warcraft-csokkenhet-a-maximum-szint/?fbclid=IwAR1bouY_qa2EAIiaQ2Z4P3oapUMfpSE2c2jwcVX9tcKHevNmR5rtkzSjoNk
    vagy itt
  • hitman1028
    #164663
    https://www.pcguru.hu/hirek/world-of-warcraft-jon-a-szintlimit-csokkentes/49570
    pl itt
  • Fpocok
    #164662
    Ezt hol olvastátok hogy jön a szintcsökkenés?
  • CrashBoostZoom
    #164661
    Már miért lenne? A level scaling már bent van, csak az új szintekhez igazítják a zónákat meg max. annyi, hogy több képességet kapsz meg a szinteken. Lényegében semmi nem változna, sőt még jobb is lenne mert még gyorsabban lehetne altokat húzni. A profession-öket is megcsinálták úgy, hogy ne kelljen kismillió anyag a régi zónákból, hogy szintezni tudd és egyből tudd gyártani az aktuális kieg cuccait.

    A stat squish már félig szinte ez volt de valójában ezt kellet volna csinálni már először.

    Szerintem nagyon jó ötlet és én maximálisan támogatom is.