166745
  • Fehercsoki
    #146594
    Elvleg majd lehetőség lesz a szintcsökkentésre,ha a szintüknél kisebb instába akarunk menni,valamikor a cataclysm megjelenése után.
  • fejnelkuli
    #146593
    Vigyazzatok,mert egy uj accountlopos email kering a neten!!
    Roviden annyi van benne,hogy valaki megprobalt belepni mashonnet az accountodra a kovetkezo linken ellenorizd le a beallitsaidat.
  • Fehercsoki
    #146591
    3.3.5 a verziószám jelenleg,a blizzard nem futtat és nem is tervez BCs szervert futtatni.Szükségtelen.
  • Skill
    #146589
    vihet egyest csak az a gond , hogy mobok ráagróznak és elkezdik ölni a low lvlt.
  • Me0w
    #146588
    Taxizni szeretnel? :D
  • Nyugis
    #146587
    :DDD hüha! látom itt komoly ellentétek feszülnek!
    Attól még kíváncsi vagyok, pusztán az információ jellege miatt, ha itt nem akkor valaki akár privátba is megoszthatná velem!

    ez az "anti-moszat súrolószer" duma tetszett! :D
  • Csirke4
    #146586
    Szerintem inkább hagyjuk őket magukban elrohadni, majd jön pickethusi a drágaaranyos és feltörli a maradványukat anti-moszat súrolószerrel.
  • Csirke4
    #146585
    Tudtommal ez itt a hivatalos wow topicja, nem pedig a törtszeróké. Goldért venni a való életben bármit is a terms of use ellen van, de amúgy én tömöm a blizz zsebét igen, főleg azzal, hogy már 1 éve nem is fizettem ezért a szarért. xd
  • Nyugis
    #146584
    lehet hogy valamit félreértettem.. Gold tehát a játékban gyűjthető aranyért vesz /lehet venni feltöltő kártyát? jól értem?
  • nagypite
    #146583
    Skill gold-ért vesz gtc-t és ad el Ft-ért?
  • Skill
    #146582
    az aki neked adja az megvette a gct.
  • Pyotr
    #146581
    De ha én goldért veszem meg a feltöltést akkor nem jár neki egy fillér se(igaz nem feltétlen gc-os feltöltésnél).
  • Skill
    #146580
    ha a blizz zsebét tőmné akkor még megérteném .én is azt csinálom amúgy.egy gcből szerintem a blizzard nem lát többet 4knál.
  • Pyotr
    #146579
    Te meg inkább tömd a blizzárd zsebét mert az a trendi
    Különben is nem linkelgetett be ide semmit meg egyáltalán mi bajod azzal ha olcsón vehetsz meg valamit mint máshol?
  • Csirke4
    #146578
    Hát ha nem tudod mit kell nézni akkor tényleg nem kell IQ...
  • Skill
    #146577
    konkrétan mit nézek a bannerbe? valahol szerepel , hogy ne segíts senkinek? :O bárkivel szóba állok aki normális. főleg miután pár arathoros klán vezetősége tanúbizonyságot tett arról , hogy nem kell iq se a wowhoz se netezéshez. =(
  • Csirke4
    #146576
    Amúgy nem veled valn bajunk hanem azzal, hogy szóbaállsz azzal a... na szóval vele.
  • Csirke4
    #146575
    Ember, nézz a bannerba.
    Ezekután miért kéne bárminek utánanéznem?
  • Skill
    #146574
    szájkarate :) véleményetek van de utána nem néztek semminek =(
  • r4pt0r
    #146573
    Persze hogy nem, miért keresném őket.
  • Csirke4
    #146572
    dögöljenek meg.
  • Skill
    #146571
    láttál már hajléktalant aki segít máson? =( erről a támogatottak tudnának beszélni , de nem fogod megkeresni őket , hogy tud mi a helyzet.
  • r4pt0r
    #146570
    Te nem másokon segítesz hanem magadon, lehet ők sem járnak rosszul de te meg aztán pláne nem.
  • Skill
    #146569
    tényleg elnézést kérek mindenkitől aki nincs hozzászokva, hogy valaki segít másoknak . számomra is új a dolog . aki csatlakozni akar az új valláshoz az küldje el a fizetése felét nekem én pedig megváltom vagy mi! XD
  • jazzy
    #146568
    És még rosszul is látja :D
  • Csirke4
    #146567
    Értelem szikrái?
    Úgy volt hogy tilos a kufárkodás. xd
  • Skill
    #146566
    nocsak! az értelem szikráit látom :) persze hogy elküldöm. sok lehetőség van fizetésre.
  • Fehercsoki
    #146565
    Értem,én csak kíváncsi vagyok,ha adok e-mailt nekem is meg mondod?Ha egyszer lesz pénzem GCre és visszatérek WoWozni,lesz guildem,és lehet hogy őket majd érdekelné,bár az olcsóbb GCt kit ne érdekelne.(legalábbis ilyesmit láttam a honlapodon,a szponzoráltak részen).És még annyi hogy csak paypallal lehet nálad GCt venni?
  • Skill
    #146564
    nem az , de ez egy szűrés is egyben. akit érdekel elégé ,hogy megadja az e-mailét , esetleg msnjét skypját azzal valószínűleg meg tudok egyezni. aki ennyire nem képes annak nincs rám szüksége.
  • Fehercsoki
    #146563
    Ennyire titkos?
  • Skill
    #146562
    adj pmben egy emailt és elküldöm.
  • ntex
    #146561
    nem nagyon tudom frissíteni mert nforce3-as chipkészletes alaplapom van, ahhoz all in one drivert ad az nvidia és a legújabb van lent a gépen ami van a chipsethez :\
  • FSpofon
    #146560
    hálókártya drivert frissíts
  • ntex
    #146559
    Hello!

    Lenne egy kis problémám a játékkal remélem itt kapok segítséget.

    Szóval újratelepítettem a windows-om, előtte semmi gond nem volt a játékkal. A játékot nem volt kedvem újrarakni mert rettentő sokáig tart az install / patchelés. Most az van hogy mikor belogolok a játékba valamikor semmi baja, van hogy már első belognál csinálja. Mikor betöltődök a legtöbb karaktert "Unknown" -nak írja, látom ahogy jönnek-mennek a playerek de semmit nem tudok csinálni se írni chatre se mountra ülni (mintha a netemmel lenne gond de semmi baj nincs vele mert lemértem speedtest-el és annyi amennyinek lennie kell) és fél perc után DC-t kapok. Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mi lehet a gondja.

    Már Cache és WTF mappát is töröltem sőt megnéztem addonok nélkül is de a probléma továbbra is fennáll. egyszer egyszer nincs baja de többnyire csak addig amíg töltőképre nem kerülök, utána ugyanúgy előjön.

    Várom az ötleteket :D
  • [HUN]Crassus
    #146558
    de adjál pénzt! CRASUS amúgy is egy trademark Arathoron!:D
  • Lacee
    #146557
    még mindig érdekel, hogy mit jelent a támogatás.
  • Skill
    #146556
    támogatás még mindig nem érdekel titeket?
  • rocsikzoli
    #146555
    A tegnapi nap folyamán megalakult a klánunk, ma nagyjából rendbe tettem a klán weboldalt, hogy tag és látogatóképes legyen :) A klán szabályzatát, rangrendszerét, információkat a tagfelvételről, stb. megtaláljátok itt:

    http://afenykiralysaga.wowstead.com

    Előre is köszönöm a jelentkezéseket!
  • Twinseen
    #146554
    Sziasztok! Az érdekelne, hogy a motoron (mount) az utasnak is min. lvl 40-nek kell lennie vagy vihetek akár 1-es szintű utast is? Előre is köszi!
  • Csirke4
    #146553
    Szerintem bőőőven több játékos olvassa ezt a fórumot, mint amennyi ír is bele.