166745
  • Malachit
    #164820
    Amikor 2006-ban vagy mikor, jókor durrant a Curse of Doom :D


    Utoljára szerkesztette: Malachit, 2019.08.17. 22:54:24
  • MarkBlade
    #164819
    Mercy.. overwatch karakter.. mindent mondanék rá de azt hogy bukott? Szeretnék így bukni én is.
  • undY1ng #164818
    Amúgy valószínűleg az OP kasztok lesznek többen classicnál? Rugó, Mage, Hunterre gondolok
    Egyáltalán mit lesz érdemes kezdeni? Én imádtam az OOMkin-t de semmi haszna nem lesz ahogy olvastam. ..
  • Plata
    #164817
    Audi?
    Komolyan ez a neve?
  • Daeus89
    #164816
    blizzard egyik bukott játék karaktere Audi vagy a zöldre gondolsz ?:D
    Utoljára szerkesztette: Daeus89, 2019.08.15. 18:51:59
  • CrashBoostZoom
    #164815
    Miért? A szárnyas nőci mellette kicsoda?
  • Daeus89
    #164814
    a szemcsis csávó az kicsoda ?
  • Malachit
    #164813
    Hmm... nekem is foglalnom kéne a nevem :)
    Emlékszem még, mikor Nefa-nál satu féket kellett nyomnom a lokkal, mert lehúztam a boss-t. Vagy amikor előtte a 2 sárkánykánál, aminél el kellett bújni a fal mögé mert kaptad a time dot-ot és már 40+ másodperce a falat lestem, majd 1x csak én lettem a tank a rossz váltás miatt :D CL, GL is imádott ezekért a trükkjeimért :) Elején addonok nélkül kemény volt :P Vagy pl. a legelején nem értettem mire jó a loknak a life tap, hisz attól fogy a HP-m :D :D
  • TBTPumpa
    #164812
    Úgy tűnik BlizzardShop (Gear Store) címén kint lesznek a jövő heti GamesCom-on:


    Merch cuccok online

    A Jaina szobor itt lesz először megvásárolható, illetve itt mutatkozik be (és megvásárolható) az Artanis (StarCraft) és Malthael (Diablo) szobrocska is.
  • CrashBoostZoom
    #164811
    Ok. Te se akarj meggyőzni másokat akkor, hogy ez az MMO történelem netovábbja. :D

    Én pedig csak pusztán szemléltető példának használtam. Ma már rengeteg gomb van az egeren és már az összes makró készen van már majdnem ~12 éve. Persze aki vérpistike módjára akar mindent egyenként bekapcsolni akkor annak tényleg sokfelé kell nyomkodni. :)

    Kivéve ha warrior vagy mert akkor csak elég "Sunder Armor"-t spammelni és végig rajtad marad a threat az instákban. :D Akkor, hogy is van ez? Most akkor mégsem kell 10+ gomb? :D Ja várjunk csak, ha DPS vagy akkor még csak gombot is alig kell nyomnod nehogy véletlen túl sokat sebezz és rád forduljon a mob. És még naphosszat lehetne ezeket mesélni.

    Furcsa dolgok ezek. Mást mondaszt mint ami valójában volt. :D Kicsit erőltesd meg a memóriádat jobban.
    Utoljára szerkesztette: CrashBoostZoom, 2019.08.14. 19:29:04
  • Califa
    #164810
    Anti classic wowosoknak új mount vásárolható, 25 euro , gogoogogogogooooooo , vegyétek,vigyétek.Lesz 123 darab belőle ! Meg hát az achiba is kell szóval jó játékot :)
    Ja minden noob kilikkelt az ikonra (nem is ért el semmit pvp-be), az megy touch paddal is ! A classic nem 10 ikonos játék...de hát te játszottál vele sokat ,tudod miről beszélek :)
    NE akarjátok meggyőzni az embereket !!!!! Játszatok ,és törődjetek bele, hogy mások ugyan úgy jól fogják érezni magukat !!!
  • CrashBoostZoom
    #164809
    Szomorú, hogy az n+1-ik karakter után az emberek még "kihívásnak" veszik a vanilla/classic szintezést. Csak addig az amíg nem tudod, hogy mit kell csinálni/hová menj/mit hogyan kell használni. Ha még 2019-ben ez valakinek "kihívás" úgy, hogy előtte tolta a vanillát és még elment privát szerverekre utána mókázgatni akkor ott komoly gondok vannak.

    Hogy a már felhozott példát használjam. Ma már egy touchpaddal is simán tolható lenne az egész. Legalábbis nekem menne mert én iszonyat sok időt beleraktam annak idején. Pont azért nem hiányzik. :D
  • Whysper
    #164808
    Montana,mert abba mi a kihivás ,hogy behúzok Dk-val 20 mobot és kész? Classic jó lesz 1z leülök 1 mobtól kb tökre jól van skálázva, mert egy lvl 1-es az igenis legyen nyomorék . most jött ki az anyja szoknyája alól magasabb szinten nem fogysz Te ki manaból mobonként ,de az rendben van ,hogy Kiütsz BFA-ba egy Lila itemet . lefekszel aludni reggelre már szart sem ér! BFA-ba már lassan egy touchpad is elég ,hogy 1-120-as legyél meg questelgess. Este az ágyban touchpaddal toltam le a story questelek. Agyaltam is ,hogy mért nem lábbal vagy könyökömmel csináltam viccből.GG
    Utoljára szerkesztette: Whysper, 2019.08.14. 16:27:38
  • jazzy
    #164807
    Ez megoldotta, köszi, töröltem és újra felraktam.. magától nem frissült.
  • shaba23 #164806
    Frissíteni kell a Battle.net appot
  • Fpocok
    #164805
    Nem kell gametime sem. Nekem simán megjelent. Jó helyen nézed?
  • Plata
    #164804
    Én már meg is kreáltam a karakteremet mirage raceway szerveren.
  • jazzy
    #164803
    Van még valaki rajtam kívül akinek nincs dropdown menü a wownál? Nem tudom felrakni a classicot, pedig van gametime.
  • Montana92
    #164802
    Milyen kihívás vazz?! :D

    Az a kihívás számodra egy játékban, hogy nem X, hanem X+Y mobot kell leölnöd egy szintlépéshez, vagy hogy egyesével kell őket leszedni, aztán leülni regenerálódni?
    Hogy ugyanazt teszed mint eddig, csak háromszor annyi ideig fog tartani? :D

    Nem jó képességeket ill. játékismeretet igényel, csak monotóniatűrést.... de ha te ettől érzed magad special snowflake-nek, rendben van, csak ezt fölösleges ország-világ elé tárni sokadjára is.
  • Califa
    #164801
    Kár bármit is mondni a kérkedőknek, mindenkit meg akarnak győzni hogy a Classic a múl,t nincs jövője,nem ugyan az lesz stb..... Egyszerűen a kihívás, lassú fejlődés nem füllik a fogukhoz. Ha már lesz 15 Magyar , jól fogjuk érezni magam !
  • Kacat123
    #164800
    Magyar WoW Classic Közösség (WoW Classic HUN)
    Realm és frakció független közösség!
    400+ tag
    - Szintalapú csapatkereső
    - Realm/Frakció szobák
    - Hírek, Frissítések
    - Class társalgók
    - Stream/Youtube megosztás
    - Guild hírdetés/keresés

    Csatlakozz hozzánk és találkozzunk online!
    https://discord.gg/C9jkzVG
  • dantor7
    #164799
    Sorry, lehet kissé nyersen fogalmaztam.
    Nekem a problémám az, ami sztem neked is - hogy meg akarod mondani, ki-mit-miért hogyan élvezzen. Figyelmezteted, hogy ne várjon valamit mert az úgysem az lesz. Lényegtelen, hogy Classicról van szó, vagy akár egy újra kiadott Trabantról. Egyszerűen vannak, akiknek tetszik, és kész. Megkapják amire vágynak, hagy élvezzék.

    Irreális elvárások.. OK, az Anthem-et is mennyien várták és bukás lett. A WoW pedig a Classic-al indult el, és nem lett bukás. Ma is ezrek néznek Diablo2 speedrunokat. Baromi nagy és egészséges community-k vannak a hozzá készült modok mögött.
    Lehet itt okoskodni, meg megmondani, hogy az emberek mit SZERETHETNEK, de tök fölösleges - én erre próbáltam felhívni a figyelmed.

    Nekem teljesen kimaradt a classic, de a BC is. Miért? Mert az én "megmondóembereim" Everquest, DAoC-ból valók voltak - akkoriban tudod mi volt a dörgés? Hogy az MMO-kat kedvelők úgyis szeretik a kihívásokat, a rajzfilmes WoW pedig gyerekeknek készült, úgysem fogja senki komolyan venni, mégis mi az, hogy alig vannak képességeid, kevés a dungeon, stb.

    És hittem nekik, mert fiatal voltam és mozgatott a közösség ereje, pedig vágytam kipróbálni a WoW-ot, de akkoriban 1 MMO előfizetés is rohadt nagy luxusnak számított Mo-n. Most itt a "lehetőség", de ja - nincs annyi időm, és én egész egyszerűen nem vágyok ezekre a "random" skirmishekre meg world pvp-kre, de a végeláthatatlan, unalmas és agyatlan grindre sem.

    Én is meg tudom mondani, hogy mind a bfa mind a classic egy rohadt nagy fail ahhoz képest, ahonnan az MMO-k indultak.
    De komolyan, gondoltátok volna még a 2000-es években, hogy 2019-ben a legpopulárisabb MMO-ban még mindig GOND az, hogy egy tárgyat átlátszóvá tegyenek ami belóg a kamerába, hogy ne zoomoljon össze-vissza?!
    Oké, tizen-év alatt megszoktam én is, de hogy az tanulandó skill legyen, hogy épp a helyzkedésed ne a fal mellett legyen mert semmit nem fogsz látni az alacsony FoV miatt, hát csöppet nevetséges.
    Utoljára szerkesztette: dantor7, 2019.08.12. 16:01:41
  • Neocortex
    #164798
    +1
  • CrashBoostZoom
    #164797
    Ember, én ott voltam a vanillában (le is írtam de valamiért te átugrottál azon a részen) szóval én pontosan tudom, hogy milyen a Classic. Nem kell ott lennem és "nyomni" mert már egyszer megtettem és pont azért nem hiányzik. Nekem nem nagy királyság a classic, mindent tudok hol van, mit kell csinálni, hova menni stb. nincs már mit felfedezni.

    Az idő nyila pedig nem faszság hanem így működik a világ. Nem mehetsz vissza átélni valamit elsőre még egyszer (lásd a fenti példát). És sajnos nagyon sokan pont ezt keresik a classic-ban és őket sajnálom a legjobban, hogy majd csalódniuk kell. Nem azért írom ezeket, hogy direkt bunkó legyek de nagyon sokan irreális elvárásokkal ugranak neki a játéknak.

    Aki élvezi az persze élvezze de ne tegyünk már úgy, hogy eljött a tejjel-mézzel folyó Kánaán csak azért mert legálisan is visszamehetsz játszani egy játék korábbi verziójával. :D
  • dantor7
    #164796
    -mondták ezt már jó sokan, aztán csak kipróbálták a Classicot és rájöttek, mekkora faszság is a levegőbe beszélve okoskodni (az idő nyila csak előre mutat, hagyjuk már :D), ahelyett, hogy nyomnád mert IGENIS nagy királyság a WoW Classic, és akik élvezni akarják azok minden bizonnyal élvezni is fogják.

    Illetve tuti lesznek olyanok, akik morogva letöltik, "mi ezen olyan jó", beleraknak pár száz órát, "ez egy hatalmas hulladék, mit lehet ezen élvezni", majd még pár ezret, hogy bebizonyítsák mennyire igazuk is van és mennyire értelmetlen 2019-ben Classicozni :D
  • TBTPumpa
    #164795
    Ha van rá megfelelő mennyiségű igény, akkor nyitok másikat, de én jelenleg annyira nem tartom lényegesnek. Ugyanúgy a World of WarCraft része a Battle for Azeroth is (+a korábbi és a majdani kiegészítők) ahogyan a vanilla (Classic) World of WarCraft is. Úgy gondolom, elfér itt minden, egy helyen.
  • Plata
    #164794
    Minek?
    Szerintem meg fér mindenki.
  • silverchain
    #164793
    Nem lehetne a Classic-nak nyitni egy új topikot? A Battle of Azeroth idővonalasok maradnak itt, a Classic csoportnak meg lesz egy új.
  • Plata
    #164792
    Ciki.
    De a pitypangot szokták enni.
    Salátát csinálnak belőle,vese máj vagy epebántalmakra használják.
  • Califa
    #164791
    PITYPANG EVŐK.................................
  • Plata
    #164790
    Emiatt én nem félek,az ilyenek úgyis gyorsan ki kopnak mert nem csak a szájuk nagy,de a gyűrődést úgysem bírják.
  • Kryon
    #164789
    A Classic legnagyobb hibája, hogy várhatóan tele lesz ilyen szájkaratés faxagyerekekkel mint te.
  • TBTPumpa
    #164788
    Köszönöm. Beírtam a fejlécbe.
  • Daermon
    #164787
    Magyarok szerverei:
    PvE: Mirage Raceway
    PvP: Golemagg
  • MarkBlade
    #164786
    +1 írtam is hoga nem az én időm figyelmem a problémás hanem az a +39 random. Aki egy írást sem olvas el rendesen az a boss képeségeit hogy fogja megérteni? Nem az idő a fő probléma hanem az x edik faxa csávó.
  • MarkBlade
    #164785
    Tanululj meg olvasni és értelmezni. Leírtam a véleményem és hogy én nem fogok játszani. Nem vitatkozok nem bányászok. Ez az ÉN véleményem aki a kezdetektől fogva eu 1 hónapjában megvettem. Akit érdekel elovassa akit nem ignorál. Nem sírok mert nem érdekel. Pls fogadd el hogy nem mindenki te.
  • 1Darton1
    #164784
    Úgy néz ki, hogy Golemagg lett a "kijelölt" szerver. Az a gyanúm, hogy szinte mindenki ezt fogja választani a neve miatt, szóval jókora sorokra kell majd készülni.
  • Daermon
    #164783
    Egy jó nagy +1 :)
  • CrashBoostZoom
    #164782
    Az, hogy minek mi az értéke egy játékban az teljesen szubjektív. Továbbá ez nem jövőbe látás, az akkor lenne ha nem tudnánk, hogy milyen lesz a játék de tudjuk mert ismerjük a vanillát.

    Én személy szerint iszonyat mennyiségű játékidőt toltam bele annak idején szóval joggal mondhatom, hogy engem már nem érdekel. A nehézség pedig amiről te beszélsz az ma már nem létezik (ha igen akkor te igencsak szarul toltad és fogod) mert már minden ki van analizálva, értékelve, addon-ok készen, boss-ok taktikája ismerve. Már egy közepesen értelmes cerkófmajom is képes lenne játszani vele. Felesleges pont emiatt döngetni a melledet, hogy te vagy a faszagyerek.

    Semmi hardcore nincs (sosem volt csak mi voltunk bénák) a classic-ban és de ez igen is visszalépés. Mert visszalépsz vele múltba és megpróbálsz átélni valami még egyszer de az sosem fog megtörténni. Az idő nyila csak is előre mutat, dönthetsz úgy, hogy megragadsz a múltban és azt hiszed, hogy ismét eljött a te időd a classic-al de azzal csak áltatod magad. Vagy dönhetsz úgy, hogy végre tovább lépsz és magasról tojsz az egészre mert rájöttél, hogy mennyire nevetséges is azon élvezkedned, hogy egy játék melyik verziója a jobb/nehezebb/igazi.
  • Califa
    #164781
    Most végül is mit sajnáltok ? Hogy a Classic olyan nehézséget okoz hogy nem tudtok érvényesülni ? Legyen ez idő hiányra fogás (persze a jelenlegi játékba 10.000+ órát beletoltatok) vagy hogy két külön játékba nem tudtok villogni ? Mert ugye az nem kérdés ha valami úton módon át lehetett volna hozni a karika ,pénzt, stb. a játékos állomány fele jönne át ! Itt mindenki nagyon jövőbe látó hogy mi miért nem fog működni majd... a lottó ötös számait is tudjátok ? Mert a játék még ki sincs adva. MARKBLADE pontosan ezért van értéke ennek a játéknak amiért érdemes leülni elé ,a kihívás ,és a nehézsége. Ha nem tudsz 2-4 órát folyamatosan figyelni ,ráérni NE menny instába ! Mennyél bányászgatni ahogy írta valaki.........vagy ne játsz vele. A Classic a játék hard core része, a játék megkoronázása nem vissza lépés ez ahogy TI beállítjátok !