166745
  • hawkie22
    #146837
    Ha a név megmarad, az már nem olyan rossz kezdésnek. Na mindegy, költöztettem, az Arathorra (jól van, lehet röhögni, de PvP szervert nem akartam, így a Bloodscalp kiesett. :))
  • r4pt0r
    #146836
    Sőt még a szintek is elvesznek, lényegében kap 1db level 1es karit. De legalább a név megmarad. :D
  • cikasz
    #146835
    egy meztelen karaktert kapsz csak a túloldalon. üres lesz a bagod is meg a bankod is.
  • hawkie22
    #146834
    Srácok, ha karaktert költöztetek, akkor az összes, zsákban és bankban lévő cucc is költözik vele vagy azok az út alatt elvesznek a "reptéri személyzet" jóvoltából? :D
  • LeWyTy
    #146833
    Már kérdeztél... nem. =)
  • Skill
    #146832
    támogatás érdekel? =)
  • LeWyTy
    #146831
    A ragnarosi RézAngyaloK guild tagokat keres.
    Csakis komoly játékosokat.
    (Nem profikat, de olyanokat akik komolyan gondolják)
    Ha esetleg valaki csatlakozni kíván privátban jelezze.
    >> 1 feltétel van! játék közben mumble használata kötelező<<
    Taplók kíméljenek!

  • LeWyTy
    #146830
    I <3 login server.
  • Lacee
    #146829
    a loginnál még mindig kiírja nekem, hogy hiba van a szerverekkel, de simán be tudtam jelentkezni 2 perce.
  • Fehercsoki
    #146828
    Egyre jobb unable to connect mostmár:D
  • Vincentcloud
    #146827
    Bloodscalpra gond nélkül csatlakozik, vagy csak 2 jó hullámot fogtam ki.
  • Fehercsoki
    #146826
    Miért be volt jelentve hogy nem lesz valameddig?Mert ha nem akkor gondolom bármelyik pillanatban jó lehet.
  • FSpofon
    #146825
    miért lenne jó?
  • Fehercsoki
    #146824
    Login szerver még mindig nem jó?Mert most egyáltalán ki sem ír semmit csak connecting-.-
  • SlaCker
    #146823
    Pff az cumi. :S
    Tök jó hogy adják a kártyát,de nem tudok vele mit kezdeni. :(
    Akkor erről enyit. Pedig jó lett volna, ha lett volna olyan mountom.
  • semo1
    #146822
    login server offline
  • Pyotr
    #146821
    Valami gebasz van megint a login szerverrel?
  • Lacee
    #146820
    ennyit az éjfélig tartó karbantartásról? :D
  • [HUN]Crassus
    #146819
    igen,de volt 40 ember is:P
  • r4pt0r
    #146818
    De csak annyit tud.
  • PiszkosFred
    #146817
    Felek megkerdezni, de nem csak annyit tud maximum jelezni/mutatni a /who? :)
  • [HUN]Crassus
    #146816
    Artahor megy.....49 player online horda oldalon! LOL
  • 1Darton1
    #146815
    Ehhez is kell, csak sajnos anélkül is kinyalják az emberek hátsóját. Mert ugye ők is ugyanannyit fizetnek.
  • koocos
    #146814
    Megmagyarázta? mivel? cigány vagyok, üssetek?
  • LeWyTy
    #146813
    Igazából az angoltudásom hiányzik.
  • [HUN]Crassus
    #146812
    Dzsipó BS es rugó 18 perc alatt 18 ezret volt képes sebezni BG ben.....,de megmagyarázta:)
  • shaime01
    #146811
    Ennél ugy se talál senki se idegesitöbb dolgot...!

    --> Amikor elkezdesz resselni egy embert és kevesebb mint 1 sec van hátra nyom egy release spiritet és beirja ,hogy res? <---

  • TVelvet
    #146810
    sajnos ahozz kell némi agy is. nem csak hent :(
  • Pyotr
    #146809
    Nálam Halls of Reflection-nél kezd izzadni a tenyerem,mikor elinditja a tank az eventet aztán úgy dönt az utolsó pillanatban hogy mégse akarja letankolni, és mire behívja az új tankot minden fekszünk:P
    Persze az új tank is levonja a következtetést hogy biztos balfaszok voltunk és azért volt a wipe meg a tank is azért lépett és leavel ő is:)
  • PiszkosFred
    #146808
    Bele se merek gondolni mit csinaltal volna 10 perc utan. Vagy egy ora elteltevel? Valaki ad neked egy 14 napos trialt, es szegeny izlandiaknak reszeltek...
  • LeWyTy
    #146807
    Én 1 perc után megutáltam senkinek sem ajánlom az EVE-t
  • TVelvet
    #146806
    eve-zz
  • Big Bad Ryder
    #146805
    Egy hetet? :D Más örül ha naponta megússza egy retarddal :D
  • voloume
    #146804
  • shaime01
    #146803
  • voloume
    #146802
    hihetetlen komolyan, ez a világ legnagyobb vicce, hogy ezzel a kibaszott játékkal milyen emberek játszanak

    PoS a napim.. jó elérünk az utolso szarig.. erre a dk-nak persze hogy faszom ghoulokat kell summolnia... persze bebugoltatják a ghoulok a bosst.. mondom a lock-nak, hogy rakjon ss-t a palára és haljunk meg.. az OKOS pala ki DI-zi a dk-t.. mondom neki, hogy milyen okos voltál.. erre még nekem áll, hogy mit pofázok.. mondom geci kattintsa le a DI-t , mert akkor fog csak resetelni a kibaszott boss, erre elkezdi nekem ismertetni, hogy mi is az a DI, lekkatintja.. meghal.. boss resetel, pofázik így meg ugy, és utána szépen leírtam neki, hogy a pet miatt nem resetelt

    na jó.. pala felkel resel mindenkit (azt ugy leirom, hogy a barlang előtti packon a pala veletlen kickelni akarta mage-t inspect helyett)
    mage egy ilyet beir, hogy ki akart engem kickelni? a tank? páfó.. már IF-be is kerülök, tehát komolyan az emberi butaságot, annyira visszaadja ez a játék, hogy az már szinte hihetetlen
    egyszerűen nem lehet úgy egy hetet játszani, hogy ne bazd fel magad egy másik ember hülyeségén, aminek egyáltalán nincs semmi értelme
  • Skill
    #146801
    mert az emberek többsége nem dolgozik olyan jól ha otthonról csinálja. + nem lehet ostorral hajtani ha nincs a közelben. ;)
  • Csirke4
    #146800
    lál, minek kell fót?:O
  • pries
    #146799
    Ha magyarországi címmel regeltél akkor nem vehetsz részt a Recruit-A-Friend programban
  • SlaCker
    #146798
    Segítsetek már légyszíves. Egy barátomat szeretném meghívni, hogy megkapjam a mountot. Az a gond, hogy nem tudok annyira angolul és nem szeretném elrontani az invitálást. Valaki eltudná mondani a menetét, hogy hogyan kell meghívni, hogy megkapjam a mountot?
    Segítségeteket előre is köszönöm.