166745
  • Ainz
    #164860
    Előre is bocsánat a vulgáris hozzászólás miatt, ha valakinek nagyon a lelkébe gázoltam, akkor az nem direkt volt, hanem szándékosan.
  • Ainz
    #164859
    Ennyi erővel mégis jó mindenkinek a BFA, mert nem ment akkora sírás, aki akart el volt privát szerver vanillán, amíg le nem lettek offolva.
    A valóság az, hogy a vanillából is jönnek a hc playerek (mint én) meg casual pistike, aki napi 2 órát tudja tolni, ha ez most nem nekik készül, hanem a hc playereknek, akik igen is **** rá a nemiszervüket, ha megvolt az epic fegyver vagy ha magas rankot értek el pvp-ben, erre pedig egy casual sem volt képes.. A wow már azóta halott, amióta minden noobnak epic és legendary megszerezhető.
    Számomra az volt a jó időszak, amikor csak azok voltak jó cuccban, akik tettek is érte, persze erre jön h kocka meg nolifer, hát így jártál, ha neked nincs időd a gamere, de ne erőltesd rá másra a casual szarságod : D ty bb
    (BTW amikor azt írom h ne erőltesd rá másra a casual szarságod, akkor nem feltétlen rád értem, ez csak amolyan szóhasználat.)
  • Plata
    #164858
    Engem nem izgat ez az addon.
    Semmilyen addont nem töltöttem le a classic klienshez.
    Nem is tervezek.
  • CrashBoostZoom
    #164857
    Ez nem szar felfogás. Mert ha mindenki elkezdi használni akkor az azt jelenti, hogy a sok melldöngetés, hogy igazi vanillát akarnak csak egy üres beszéd volt és annyira akaratgyengék, hogy mégis csak jó az a feature nekik. Ennyit ért volna az évekig tartó sirás meg a rózsaszín szemüveg. Persze lehet, hogy bennem van a hiba mert én azért játszok, hogy játszak és nem azért ott éljem ki a chatelési vágyaimat. Instában csak arról pofázzon valaki ami szigorúan oda tartozik. A többire sosem voltam kíváncsi.

    A casual hasonlatot meg nem értem. Magasabb mythic+ instákba nem lehet csak úgy besétálni akármilyen csapattal.

    És én nem tudtam, hogy félpercenként spammolni, hogy "lfg for ubrs, no more hunters!" az igazi mértéke annak, hogy mennyire "hardcore" valaki. :D
  • Kryon
    #164856
    Szerintem a classic két játékostípusnak lesz ideális. Az egyik a magamfajta nosztalgiázó casual, akit csak a régi zónák ismételt bejárása, meg esetleg némi szakmázás mozgat, de nagyobb tervei nincsenek, a másik pedig a trollok, akik mások játékélményének bárminemű tönkretételétől érzik jól magukat. Azok, akiknek ennél komolyabb terveik vannak szopni fognak, nagyon.
  • jazzy
    #164855
    Nem tudtam, hogy a hardcore arról szól, hogy chatet spammelsz, bocs.
  • Ainz
    #164854
    Szerintem pedig nem kell ide lfg addon, ha csapatot akarsz, akkor szépen ott a chat etc
    Ráadásul ez a nem kötelező szar felfogás, ha mindenki ezt kezdi el használni, akkor kutya nem fog chaten hirdetni, még az is letölti, aki gyűlöli, mert máskülönben nem fog soha a büdös életbe csapatot találni.
    Régen a játék arról szól hogy igen is barátokat, haverokat találsz, akikkel együtt jászol, erre az lfg is tökéletes, mivel egy idő után majd fogod tudni, hogy kik azok az emberek akikkel jó instázni, gankelni a kicsiket etc. Ha valaki casual akar lenni, akkor go BFA.
  • Fpocok
    #164853
    Szerintem is belefért volna. Úgy láttam, csak csetet olvassa és az alapján párosít. Attól még továbbra is oda kell manuálisan utazni instához. Most mi a különbség a között, hogy te randomra beinvelsz valakit csetből, akinek csak egy sorát látod, vagy az addon inveli be? Kötelző sem lett volna.

    Mindegy... igazából sokat nem változtat a dolgokon, csak kicsit úgy érzem, hogy néhányan szeretnek szopni. Én szeretném a lehető legjobb játékmenetet, nem vagyok purista.
    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2019.08.24. 14:00:37
  • Kryon
    #164852
    Mondjuk tény, hogy LFG addon nélkül autentikusabb, de lesz még a hiányából (is) sírás. Arról nem is beszélve, hogy egészen új dimenziók nyílnak meg a trollok előtt. Akik épp nem gankelésben kívánják kiélni efféle hajlamait, azok majd a chatet fogja telespammelni a baromságaikkal, hogy esélytelen legyen rajta bármit leszervezni. xD
  • CrashBoostZoom
    #164851
    Igen ám csak, hogy ezt egy játékos csinálta más játékosoknak. Senki sem tartott pisztoly senki fejéhez, hogy töltse le és használja. Fog ez még hiányozni amikor a telespammolt chat-ből kiolvasni mindent. Mindenki felhozza ilyenkor, hogy de át így elősegíti a kommunikációt a játékosok között és így szerezhetsz új "barátokat". Egy, én nem barátokat szerezni voltam soha a vanillában (segíteni segitek vagy dumálunk minimum annyit, hogy leszervezzük ez csapatot) kettő az úgynevezett "kommunikáció" is kimerült abban, hogy "u know tax?", "sheep mob" vagy "sap add".

    Ez is ékes példája annak, hogy vannak olyan QoL feature-ök amik jót tettek a játéknak és nem lebutították/megkönnyítették. Ez így ilyen olyan kőkorszaki megoldás ami a 21. században már rém ciki. Aki hasonló élményekre vágyik az menjen használjon böngészőt parancssori konzolból. Mert azt is lehet de még is csak kényelmesebb és jobb egérrel kattingatni a dolgokra manapság.
  • TBTPumpa
    #164850
    Hype:


    Új kisfilm a fejlesztőkkel:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.08.24. 13:03:41
  • Plata
    #164849
    Nem lesz LFG addon classicban?
    Na és?
    Vanillában sem volt.
  • Fpocok
    #164848
    Blizzard bekaphassa.

  • TBTPumpa
    #164847
    Egy kis fejlesztői videó a Classic WoW-al kapcsolatban:
  • Malachit
    #164846
    Loknak minden petért volt valami küldetés (meg pár skillért is). Ahogy haladtál egyre nehezebbek voltak. A doomguard volt a végső pet, meg persze a legnehezebb. Vicces volt mikor kiszabadult az irányításod alól és elkezdett kergetni a saját peted :D :D
  • CrashBoostZoom
    #164845
    Oké ez igazából nem volt jó megfogalmazás mert a vanillában nem voltak még spec-ek hanem minden azon múlt hogyan osztottad el a talent pontjaidat de mondjuk melee hunter-t ne próbálj játszani :D
    Utoljára szerkesztette: CrashBoostZoom, 2019.08.20. 16:09:02
  • undY1ng #164844
    Melyek azok a hasztalan specek? :(
  • CrashBoostZoom
    #164843
    A nép azt akarta, hogy minden olyan legyen mint régen. Szóval olyan is lesz. Persze bedobták a layering-et meg, hogy öt fázisban jön a kontent, hogy ne három hét alatt jusssnak el az endgame-be a hardcore játékosok de azon kívül minden full ugyanaz lesz. Hasztalan spec-ekkel és mindennek együtt. :D
  • undY1ng #164842
    Egyébként bármilyen jellegű változás a Classic-ban? Vagy teljesen full ugyanaz lesz mint régen?
  • MarkBlade
    #164841
    Azaz.. succubus volt.. izgalmas q pvp on szerveren. :)
  • Caliph
    #164840
    warlocknak valamelyik pet küldi volt barrens közepén... :D
    asszem a succu
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.08.18. 15:26:20
  • Plata
    #164839
    Arra nem emlékszem én sem,de rugó,warri paladin druid és warlock sok szarságért küldizett.
    Warrinak az egyik stance küldije az ratchet mellet volt egy szigeten,az a hordások miatt volt nehéz.
    Meg warlocknak is volt ratchetban valami,arra nem emlékszem mi volt már,csak segítettem benne huntival.
    Nekem huntim volt,szóval én csak arról tudok nyilatkozni,annak is sok küldije van.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.08.18. 14:50:36
  • MarkBlade
    #164838
    Papnak nem emlékszem hogy volt..
  • Plata
    #164837
    Annak idején minden kasztnak küldizni kellett a dolgokat.
    Warrinak a stance-kat,rugónak a zárfeltörést,csapdaszedést.Satubbbi.
    Tudom mert rugó havernak gyűjtöttük a ládákat hogy húzza vele a skilljét.
    Westfallban volt valami rugó küldi ami marha nehéz volt.Mert valami eliteket kellett benne gyakni.
    Rugóknak saját rejtett településük is volt asszem,hillsbradban.
  • MarkBlade
    #164836
    Dudu volt a leggyengébbaz összes kaszt közül.. nem is sokan játszották. Még küldizni kellett a formákhoz is. Rugó volt a legjobb dps.. a wari meg az egyedüli tank... és megint lesz dps stop felkiáltás..
  • undY1ng #164835
    Láttam, hogy az 1.12-ben már volt Boomkin form a dudu-nak, ezt kezdenék a legszívesebben, de hát tényleg alapjáraton gyengus volt az egész...
  • Plata
    #164834
    Természetesen.
    A lőszer még úgy emlékszem Lk idején is bent volt,utána szedték ki azok a barmok.
    Sőt a hunternek itt még a petet is etetni kell és dédelgetni,különben elhúz a rákba.
    Hunternek itt még három fegyvere lesz,lesz közelharci és távolsági fegyvere is.
    Nem úgy mint most.
    Kell majd lőszeres táska.
  • Probatbicol
    #164833
    Nem tudom pontosan mikori ez az 1.12, de elég késői lehet, mert ha jól láttam már BWL sőt Naxxramas is benne van. Ha jól emlékszem az első nagyobb tartalmi patchbe még Dire Maul került be annó...
    Kár, mert szívesen kipróbáltam volna egy sámánt amikor a frostshock még OP volt :)
    Egyet mondjatok meg, a hunternek vásárolnia kell még a lőszert?
  • Plata
    #164832
    Én mirage raceway-re megyek,de raidelés nem izgat.
    Bár egy kettőre lehet majd benézek,ha lessz kedvem.
    Annó elég volt,inkább csak a szórakozás érdekel meg a kikapcsolódás.
    Faszbúk meg felejtős.
  • saghun
    #164831
    Sziasztok leendő WoW Classic játékosok!

    Klánunk tagfelvételt hirdet Alliance oldalon a Mirage Raceway PVE szerverre, célunk hetente 3 napot raidelni, de ha aktuális lesz még egyeztetünk a tagokkal, a raidekre ha nem jelentkezel nem kötelező járni, mindenki annyit játszik amennyit szeretne, nem kényszerítünk senkit semmire, de ha tanácsot kérsz természetesen szívesen segítünk bármiben. Lesznek Casual raidek is bármennyire hihetetlenül hangzik, azoknak az embereknek akik esetleg kimaradtak valamelyik raidből illetve a keveset játszó Casual embereknek kiegészítve altokkal, így mindenkinek lesz esélye lejutni raidre. Több veterán is jelentkezett már hozzánk akik szívesen segítenek azoknak az embereknek akik nem játszottak vanillában, erre természetesen lesznek külön Class Leadereink is. Ha szeretnél egy normális, felnőtt társasághoz tartozni akkor jelentkezz az alábbi facebook csoportunkba: Link
  • Plata
    #164830
    1.12 az nem a kezdet.
  • MarkBlade
    #164829
    Ha a kezdeteket rakják be akkor a dudu. Kb semmi heal. Semmi dps. Semmi tank.
  • MarkBlade
    #164828
    Mennyit szidták az allit mert ott csak a törpe papnak volt fear wardja.. túloldalon meg a sàmlinak.. és akkoriban pár boss nyomta a feart..jól néz ki mikor a tank bekapja azt rohangál a 40 fő amíg el nem pusztul.. ja combat rez meg még nem volt.
  • undY1ng #164827
    És szerintetek melyik lesz a leghaszontalanabb kaszt? :D
  • Malachit
    #164826
    Van pala, csak Ali oldal. Szerintem megint lok, de lehet mage. Még nem tudom. Sose húztam ki a mage-et.
  • Fpocok
    #164825
    Mivel nincs pala, sámán.
  • Plata
    #164824
    Természetesen Törpe hunti.
    Már meg is kreáltam.
  • undY1ng #164823
    Ki mit fog kezdeni?
  • Malachit
    #164822
    A kép fájl dátuma alapján a screen shot 2006. szeptember előtt készült. Csak tippelni tudok, mert utoljára akkor lett mozgatva be a könyvtárba, ahol most találtam. Azóta ott porosodik. Így kb be tudod lőni a Titan bar-t is.
  • Plata
    #164821
    Hú tényleg,kell majd aspect bar addon.
    Bár az már asszem BC-ben volt.
    Tiitan panel már volt vanillában is?