166745
  • slime001
    #147158
    Nem nézett ki így az Xperl soha.
  • ShaiHulud
    #147157
    1000 eves kep, lehet akkor meg ilyen votl az xperl?!
  • LeWyTy
    #147156
    Az addon neve.
    Mert ez nem az XPERL.
    Ez az XPERL!
  • ShaiHulud
    #147155
    beirta hogy XPERL ez a neve az addonnak, mi kell meg tobb baz?
  • koocos
    #147154
    ZOMG!!!!4444négynégynégynégy4444!!!!

    Új kaszt a wowban? ASDASDROFLKKBB
  • Zwiebel
    #147153
    Köszönöm szépen, neked is és a többieknek is a választ! Alapjában véve most 1 hónaposra szeretném megoldani valahogyan a regisztrációt event miatt (már csak ez kell lila sárihoz, és nem szeretnék még 1 évet várni rá...) így valahogyan elektronikus úton gondoltam megoldani, de ahogyan néztem azon az oldalon nincs 1 hónapos gc amit linkeltél, egyébként ha tényleg nem nyúlnak le pénzt, akkor nagyon megéri, ha visszatérek SC2-ről, akkor valszeg innen fogok venni :D

    Néztem Blizzard Store-ban, olyat találtam hogy WoW Game Time. Ha jól gondolom, akkor ez lenne az 1 hónapos elektronikus gc igazam van? Hogyan kell rendelni nem tudjátok véletlenül? :)
  • Dr DeViLKiNG
    #147152
    link
  • koocos
    #147151
    "Zarhym megerősítette: A Worgeneknek nem lesz faj specifikus mountja. Azaz ők négy lábra ereszkedve utazhatnak, ami szerinte nagyon jól néz ki menet közben. Ez nem jelenti azt, hogy nem használhatják a Frakciójuk mountjait. Az ability neve egyszerűen csak Running Wild, és mellesleg ugyanolyan korlátozásai vannak mint a normális mountoknak."

    MUSTHAVE!
  • slime001
    #147150
    Nemtudom. Crassus-t kérdezd. Amúgy még mindig keresem ezt a frame addont, mivel kedves Crassus barátunk nem hajlandó segíteni.
  • LeWyTy
    #147149
    Állítható a mérete (Video: Use UI scale és s csuszkával állítod)
    Ha még téma én tudok ajánlani 1 jó guildet.(nem top 10 de jó a társaság)
  • lolSL
    #147148
    takarítsd le a védelmi programokat a gépről, vmi nem engedi hogy patchelje a fileokat rendesen.
  • Saccard
    #147147
    Meg ne sértődj amugy és linket azért köszi:) csak vicceltem...
  • Saccard
    #147146
    Túl sok addont használtam anno és elegem lett belőle, bartender 4et is kipróbáltam:) azóta képzeld vki feljött a játékra és elmondta:) nem semmi ilyen is van nem is gondolnád mi, cinikus barátom?:)
  • wolf magic
    #147145
    am dvd-n nem találtam common.mpq file-t viszont telepités után ezt irta most ki amit eddig nem :D
    The file "C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\World of Warcraft.Trash\World of Warcraft Read Me.lnk" could not be deleted. (ConflictManager::RemoveObjects)
    The folder "C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\World of Warcraft.Trash" could not be deleted. (ConflictManager::RemoveObjects)
  • cikasz
    #147144
    "A játékot régóta ismerem, uh nem vagyok kezdő."
    "sok videóban láttam, hogy az action bar ugyanaz a blizzes, de nem az egész képernyő alján van csak középen. Ezt hol tudnám beállítani?"

    Ez a két mondat nagyon ellentmond egymásnak :D

    Amúgy meg mondjuk a bartender4-el.
  • wolf magic
    #147143
    Egy kérdés az auto atack minek van gyors billentyűn xD
  • Saccard
    #147142
    Szép napot mindenkinek:) Most kezdtem egy UD lockot Ragnaros szerveren(Charoon lvl16), megvan az alap aztán szép lassan megveszem valószínüleg őket ahogy haladok. A játékot régóta ismerem, uh nem vagyok kezdő:).Azt szeretném kérdezni,hogy: 1. Van esetleg Ragnaros szerveren magyar guild ahova bevesznek kis szinten is? Jó lenne ha nemkellene hc játékosnak lenni. 2. sok videóban láttam, hogy az action bar ugyanaz a blizzes, de nem az egész képernyő alján van csak középen. Ezt hol tudnám beállítani?

    Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!
  • slime001
    #147141
    Igen, annak tűnik.
  • [HUN]Crassus
    #147140
    xpearl
  • slime001
    #147139
    Konkrétan arra, hogy mellete írja ki számokkal a hp-t, meg a party tagoknál is. Talán az EliteFrame lehet?
  • Savmacska
    #147138
    A rare "névtáblára" gondolsz?!
  • slime001
    #147137

    Mi ennek az addonnak a neve, ami így kiegészíti az alap frame-t. Tökre tetszik!:D
  • Fehercsoki
    #147136
    Lehetséges hogy a riding skill szükséges lesz a képesség használhatához.
  • Attila1234
    #147135
    Mekkora hülye vagyok. :D Látszik, hogy korán van még. Bocsánat. Egyébként tényleg nem lesz faji mountjuk. Kérdés, hogy beszámítják az achievementbe a skillt is.
  • Attila1234
    #147134
    Miért kizárt? A Worgeneknek lesz human formja is, amiben miért ne használhatnának akármilyen mountot? Másrészt teljesen életszerűtlen azt feltételezni, hogy a Blizzard kizárná a Worgeneket a "Szerezz meg x mountot" típusú achievementekből. Meg hogyan fog repülni? Szárnyakat növeszt?
  • Fehercsoki
    #147133
    Az jó,ha mellé még lehet mountot is beszerezni,bár kizárt hogy ne lehessen.
  • Lacee
    #147132
    hehe, az mmo-champion alapján amit anno a taureneknél valamiért mégsem vezettek be, az a worgeneknél fog játszani: mount helyett egy racialt kapnak, amivel négy lábra tudnak ereszkedni, legalábbis a következő betában szerepel egy ilyen képesség. És nem is nagyon láttunk concept artot sem a faji mountról, szóval simán lehetséges.
  • Lacee
    #147131
    ahogy elnézem, elnyomja a silencing shotot + chimera és aimed, plusz a pet támadásait, de előtte némítja a hangot, hogy ne pofázzon vissza ha valami nem elérhető.
  • De8Vent
    #147130
    ez mitet csinál?:):D
  • De8Vent
    #147129
    kösz kösz :)
  • vidu01
    #147128
    Szerintem a rhino a legnagyobb én szinteztem vele, törpeként vicces volt azzal a nagy döggel mászkálni.
  • Fehercsoki
    #147127
    Troll,bár amikor ül,akkor is inkább csak kicsit behajlítja a lábát,szóval nem teljesen ül le.
  • Fehercsoki
    #147126
    Azért nem 10es a hunterem:)Nem is a méret zavar igazán hanem hogy a devilsaur ilyen pici.
  • Savmacska
    #147125
  • Skill
    #147124
    a pet nagysága a szintjétől is függ.
  • Lacee
    #147123
    taurened van?

    szerintem az egyik legnagyobb az orrszarvú lehet, simán nagyobb volt az orkomnál, mikor régebben kipróbáltam.
  • shaime01
    #147122
    jah csak mobilal nem akarsz cigit gyujtani mig authenticatoral mindenap :D
  • Fehercsoki
    #147121
    Melyik a leghatalmasabb pet?Mármint befogás után.Devilsaur is kb. akkora mint a karakterem ülve.
  • vidu01
    #147120
    Így néz ki egy komolyabb amit használok hunterként:

    #showtooltip chimera shot
    /console sound_enableSFX 0
    /startattack [harm]
    /cast silencing shot
    /castsequence reset=9,8 chimera shot, aimed shot
    /cast bite
    /cast rabid
    /cast kill command
    /cast furious howl
    /console sound_enableSFX 1
  • vidu01
    #147119
    Kis infó a makrókról, legegyszerűbbek csak bevezetésképpen.:)