166745
  • Forolto
    #147766
    Keresgélem,de egy kib. BS klán nincs benne.Catára én is visszanézek.
  • picket
    #147765
    "Tehát egyrészt hülye voltál a tank alatt maradni agróval" - Hunterrel? Valószínű.

    Botond pontosan tudja, hogy arról az időszakról beszélek, amikor volt 1 (egy, uno, one, einz) "rendesen" (full kék :D) felszerelt tankunk, de nekünk mc kellett, guild fele kék-zöld volt. Azok a távoli és vadregényes idők voltak ezek, amikor pullolni kellett, és fire rezit gyűjteni hogy ne halj meg két flash heal között. De abban igazad van, hogy szinte már lícselés, hogy 30 dps-ből nem kerültem be a top 10-be. Nem mintha ez engem meghatna, valamiért nekem nem ez volt fontos a játékban. Kár, hogy Botondnak ez maradt meg abból az időszakból.
  • jazzy
    #147764
    A 30k-s melee hit azért még mindig furcsa ;)
  • [HUN]Crassus
    #147763
    nah látod warden ilyesmit kellett volna hozzászolnod és nem mocskolódni alaphangon........
  • [HUN]Crassus
    #147762
    LOOOL:D
  • Tusy
    #147761
    - wow.hu-n ( http://www.worldofwarcraft.hu/pages/news ) érdemes még nézelődni, kint a recruit részen meg bent a fórumban is
    - érzésem szerint most elkezdődött az aktuális guild újraszerveződés, legalábbis nagyobb a recruit mint általában
  • [HUN]Crassus
    #147760
    amúgy megint nembírtok magatokkal és a véremet akarjátok? :)
  • [HUN]Crassus
    #147759
    upssz smiley lemaradt:P sry:)
  • [HUN]Crassus
    #147758
    miért kretén,mert PVP onnal megy és TI BETÁMADJÁTOK? mi a fasznak támadjátok meg?

    Kata kolleginának írtam a guild reklámot amit te lehordtál....arra reagáltam!

    nem minden allys szar ezt is írtam már korábban....

    "kit érdekel hol kukázod össze a bringákat"= megint betaláltam:D

    mostmár nyílvánvaló se nőd nincs és még pvp-ben is mindig leveri az arcod akit betámadsz:D
  • Csirke4
    #147757
    Tehát egyrészt hülye voltál a tank alatt maradni agróval (bár autoshootal ez nemtudom hogy jött össze...) másrészt a healerek range-én kívűlről DPSeltél és ráadásul még leecher is voltál.
    Jólvan értem én.
  • Csirke4
    #147756
    "szánalmas= azok meg ti vagytok "

    Nem vagy raj.
  • Warden
    #147755
    Jól vagy?Ki a fene lány?Kit érdekel hogy hol kukázod össze a bringákat?Irtad hogy az egy jó huild mert telis tele van jóarcal.Ezt reagáltam le.Amugy akárhiszed akárnem van olyan warriorunk aki az artumból jött át, meg volt valami pala is aki átjött meg visszament mert azt az oldalt szereti jobban.Néha az az érzésem hogy tényleg kezeltetned kellene magad minden szart személyes sértésnek veszel és fröcsögve postolsz rá ha ép nem törpéskedsz if ben a generálon.

    Persze a te megitélésedben az összes allys szar és csak azért játszanak hogy neked sikerélményt vagy bosszuságot okozzanak pvp ben egy pve szerveren...

    Millió egyzser el lett kenve rendesen resike arca általam is valóban jó játékos de ettől még kretén ahogy jópárszot bedaráltalak téged is warriorral és palával is bg n ha összefutottunk.Nem is ez alapján lettél megitélve hanem a multkori if törpés mutatványod után.

    Jah és megvan az összes kiba.. hc acsi iccből is most örülünk vincent?
  • [HUN]Crassus
    #147754
    jó arc= jó pvp ben:) segít ha megkérem,vicces a mumble-n
    menő= akinek mondjuk megvan szinte az összes HC acsija/nekem nem lesz ,de nem is akarom/ minden szezonban minden bracketben 2300++,vágja a tankolást,profi BG taktikákat nyom stb.
    szánalmas= azok meg ti vagytok meg azok akik betámadnak valakit majd kiszopnak és ezek után még nekik áll feljebb....

    Értékrend
  • [HUN]Crassus
    #147753
    most amúgy beakarsz feketíteni a leányzó előtt vagy mi? pont mint életem első csajos házibulijában úgy 12 évesen ,mikor a fiuk közül kb. ketten mertünk táncolni a csajokkal és tánc közben az ilyen warden gyerekek odajöttek és előhozakodtak mindenféle hülyeséggel,hogy pl. Robi a multkor nem ette meg a kelkáposztát az ebédkor vagy nem csinálta meg a házifeladatot stb. ,de tudod az ilyesmi a lányokat nem igazán érdekli ilyenkor...
    különben is én nem esem hasra ha egy lány ideír és nem leszek féltékeny arra akivel ez a lány esetleg szóbaáll.....
    lehet nekem csak tavaly több lánnyal volt dolgom mint neked az elmult 5 évben...:)
    Kérdezett valamit normálisan én pedig normálisan válaszoltam ennyi! Ovis módszerrel próbálod a guildemet meg engem besározni gyurika!

    na csákómákó!
  • picket
    #147752
    Jó arc = jó pvp-ben
    menő = aki gankel
    szánalmas = bárki aki nem haver, de általában a másik frakció tagjai (kivétel aki nagyon jó pvp-ben)

    Értékrend
  • picket
    #147751
    Amennyire én emlékszem az mc időkre kb a harcok 90%-a alatt halott voltam, mert vagy a tank volt képtelen felvenni a húzott csomagot, vagy a healerek szartak a fejemre (nem tank: nem kell neki heal). Amikor meg nem halott voltam (mert mondjuk már belerázódtunk a dolgokba), akkor autoshot és csetelés :D Nagy teljesítmény lehetett több dps-t tolni (össze is dobnék egy oklevelet nektek, de itt most nincs hozzá megfelelő szoftverem, wordös cuccal meg csak nem szórom ki a szemeteket )
    Amúgy úgy csinálsz, mintha nem tudnád, hogy természetesen nem játszom, csak hergelem őket. Híreket minek olvassak, ha már úgysem fogok soha wowozni?
    És mi volt még? Ja, nem tudom mikor hagytam abba, jó régen, de bc-s időkben.
  • [HUN]Crassus
    #147750
    na ezzel a hozzászólásoddal 101%-ra hoztad,hogy már nem egyszer lett szétrugva a segged:D
    A szerverünkön aki szánalmas az az ally játékosok 90%-a....SAJNOS!!!:(
    és rajtad kívül ezt jópár ALLYS player is megerősíti....
    szóval nagyon is helyes,hogy kaptok az arcotokba!:) persze-persze tudom te neeem :)
  • Warden
    #147749
    Nemigazán "rakott helyre" de hogy egy guildnak raid kezdés elött ez legyen a mindennapos elfoglaltsága elég szánalmas.Az meg hogy te milyen jó fej vagy a multkori lvl 1 es törpéddel if ben bizonylatoltad.
  • [HUN]Crassus
    #147748
    :D (Bhalage jól látja a szitut gondolom:P:)

    Resi nagyon is jófej és baszott jó PVP-s....bárkit helyrerak healer nélkül is! Az arathoros lámákat /gonolom téged is beleértve/ meg én is nagy szeretettel rakok helyre:D

    amúgy TI/allysok/ támadjátok be ha ő rohangál PVP onnal...szóval ki is a "jófej?":P mindenhol alapban 4x annyian vagytok az esetek 90% ban legutóbb én is PVP on-al érkeztem ICC hez 4-en nekem is ugrottak amiből kettőt lecsavartam,de ekkor már ment a scream a ventrillón így rámmásztak még 3-4en és levertek, majd emote feast........

    :)

  • D4v3
    #147747
    Hi!
    Új WoW-ot (+bc, wotlk) ti honnan vennétek? Igazából bőven elég lenne 3 db cd key is... G2play.net-en néztem, ahol ugye csak a kulcsokat kapod meg, és ott ~9000-ből meglenne a dolog, bár a wotlk most "out of stock". Létezhet ennél olcsóbb megoldás?
  • Csirke4
    #147746
    adjatok nekemis
  • Bhalage
    #147745
    az a rugo istenes volt abban a setben emlekszem amikor kolcsonadtad, valami iszonyat szopatos volt ambush backstab profit es lol spam :D
    regi szep idok
  • Bhalage
    #147744
    juj valakinek elkentek a szajat és most szomorúúúúúúúúúú
  • Warden
    #147743
    No és melyik a jó fej? A rezsőke nevű tehén aki ha van 3 healer mögötte csak és kizárólag pvp onnal rohangál insta bejáratoknál, teljesen pvp gearben vagy a zardas nevű mégkreténebb aki felettébb kedveli ugyanezen helyeken a 4-5-8- az egész guild vs 1 et csak még /splitel is hozzá.
  • Botond #147742
    Amennyire emlékszem már MC időkben is csak akkor volt top10 menő dps, amikor minden roguenak kiadtam, hogy aznap este kötelező megjelenés a pap altokkal van. :)
  • Csirke4
    #147741
    picket mióta én itt látom egyszer sem wowozott még csak be sem loggolt, sőt egy hírt sem olvasott el.
    Szerintem még most is azt hiszi, hogy menő a molten core setes karija.
  • Botond #147740
    Te most tolod amúgy, vagy csak hergeled itt a népet? :)
  • [HUN]Crassus
    #147739
    "We increased the benefit of resilience by 50% for players level 80 and below. The tooltips will probably not reflect this change.
    "

    hmmm akkor most majd BG ben 1400 resivel megse fognak karcolni?:D érdekes lesz
  • [HUN]Crassus
    #147738
    nem mindenki HC ám nálunk.....én sem voltam soha és nem is leszek:P
    Viszont jófejek és ez számít!:) van már amúgy 4-5 leányzónk
  • roland4
    #147737
    ok thx
  • LeWyTy
    #147736
    ~december
  • roland4
    #147735
    sziasztok mikor jön ki a Cataclysm full verzióba?
  • capaszabi
    #147734
    azok eddig is ekkorát lőttek, ezért kell szakitani reflectelni :)

    2:55-nél keresgélj :)
  • capaszabi
    #147733
    Nem, több guild nincs a 12 millió játékos közt... igy jártál :/

    wowprogress.com
    guildox.com

    itt kapirgálj :)

  • Kata
    #147732
    Ahogy olvastam a szabályzatot ez valami elborultan hardcore klán. Több nincs is, csak ez az egy?
  • [HUN]Crassus
    #147731
    http://www.artum-inferniti.hu/news.php for example:)
  • Kata
    #147730
    van valami magyar klánlista ahonnan tudok választani?
  • Hugh Hefner
    #147729
    fps nálam is, és megszűntek úgy ahogy a lagok.
  • [HUN]Crassus
    #147728
    nos ez seriously l2p.....még peccs előtt tanként 1 mobba 3k+ os dps em volt pedig nekem deepwound/impale nélküli tanktalentem volt:P
  • maniac001
    #147727
    Én nem rakok asztalt. Lóf@szt nekik :)