166745
  • Lacee
    #147806
    igazad van, lesz zűrzavar, aztán szép lassan visszaszokunk a WOTLK előtti módszerre, hogy a csapat többi része is foglalkozzon a mobokkal, és nem csak mindenki nyomatja a legnagyobb aoe-t, amije van :)
    hunter szempontból még örülök is, hogy végre megszabadultunk a manától. Igaz, még erősen szokni kell ezt a rugó-módit (focus regen vs a korábbi CD-alapú rendszer), de első körben tetszik.
    Ahogy olvasgattam a külföldi fórumokat, a változtatások 90%-a azért történt, mert valami nem stimmelt a korábbi rendszerrel, szóval az szerintem túlzás, hogy az egyszerűsítés lebegett a fejlesztők szeme előtt.
  • SlaCker
    #147805
    Meg kell. A maci formát is újra kellet.
  • Lacee
    #147804
    mindegyik kaszttal jól lehet szórakozni, úgyhogy szerintem azzal játssz, amelyik a legszimpatikusabb :)

    mihez lenne inkább kedved, a többieket védeni az első sorban (tank), a csapatot gyógyítani (healer), vagy legyűrni az ellenséget (dps)?

    Az igazán jó dps kasztok csak ahhoz értenek (mage, rogue, hunter, warlock), de vannak hibridek is, amik több szerepet is be tudnak tölteni (a druida és paladin lehet mindhárom szerepben, a pap gyógyíthat de sebezhet is, stb).
  • SlaCker
    #147803
    Lehet benne valami. Lehet, hogy a változás az idegesítő nekem.
    Viszont a játék akkor is kezd lecsúszni, mert minden egyszerűsítve van,lesz. :( Persze lehet én látom rosszul. Mert én csak játszom igaz néha intenzíven. A Gif of the Wildet akkor is mért kellet kivenni? :(
    Nekünk 80-on a képességek újratanulása nem nagy pénz,de akinek új karija van annak nem kicsi összeg.
    Nem tudom. Szerintem ez jól működött nem értem mért kellet megpiszkálni. :( Amúgy most a tankok nem tudják összefogni a sok moobot. Szerintem lesz ott zűrzavar. :)
  • Savmacska
    #147802
  • Savmacska
    #147801
    Nem kell ujra megtanulni a képességeket.....
  • zetor proxima
    #147800
    Helló azt szeretném kérni tőletek hogy mien kaszatl kezdjem el? én kezdő vagyok. Leginkább a távharcos érdekel de leeht közelharcos is és idokot is kéerek :D
  • Lacee
    #147799
    minden tanknak nerfelték az aoe képességét, ez koncepció a blizzardtól, hogy a kiegészítővel legyen újra szerepe a rendes CC-nek, és ne csak "összehúzom a trasheket és mindenki aoe" legyen minden insta. A képességekből én úgy emlékszem, hogy csak az újakat kellett megtanulni, vagy talán egy-egy ranket mindegyikből? De tökmindegy, darabja 20-25 arany, az egész volt talán egy százas - nem összeg a mostani árfolyamokon.


    Nem tartozik szorosan ide, de nem ellentmondásos kicsit, hogy ez a patch szerinted a gondolkodni nem tudóknak való (ezért rossz), viszont nem érted a változtatásokat? :)
  • SlaCker
    #147798
    Gyönyörű lett patch. Az igazi hülyéknek való. Aki képtelen gondolkodni egy kicsit is és ha már valamin agyalni kell akkor teljesen vége van. :S

    Szeretek játszani a WoW-al, de nem értek nagyon a dolgokhoz. Viszont azt áruljátok már el, hogy a Dudu tanknak mért kellet a Swip-ot 6 sec-es cd-re tenni??? (végül is ez az egyetlen aoe sebzése volt:S biztos nem használtuk) És a gift of the Wildet mért kellet kivenni? Az sem volt jó a raidnek gondolom. :S Ez a két dolog annyira elvette a kedvem a WoW-tól, hogy a patch óta kb fél órát játszottam. Ja és persze a képességeket újra meg kell tanulni PÉNZÉRT!

    Amúgy nállam vannak gondok. Nekem a hang szarakodik.Nem tudom mi, de nagyon fúrcsa. Nem úgy szól ahogy annó.Valakinek van ilyen gondja?

    Szóval ez a patch nem az igazi. :(

    KÉREM VISSZA A RÉGIT MERT AZ MŰKÖDÖTT!!!!
  • LeWyTy
    #147797
    Most menyi a max honor ami egyszerre lehet?
  • Skill
    #147796
    LF valaki aki twistingen húzna altot , raffal csinálnánk 3x os xp 60ig. sok időd legyen játszani . ha érdekel pm.
  • Kata
    #147795
    Ne bántsátok Crassust, és ne szívjátok egymás vérét, teljesen felesleges. Azzal nem vétett halálos bűnt, hogy a saját klánját reklámozta, főleg nem nálam akart bevágódni vele, ilyesmi csak éretlen tiniknek juthat eszébe, vagy akik tényleg nem tudják még mi fán terem egy udvarlás/"bevágódás".
    Vagy egyszerűen jó öreg esgés szokás szerint néhányan vadásszák a pillanatokat amikor valakibe jól bele lehet kötni, ennek már jómagam is voltam elszenvedője néhányszor.
    Nyugodjon meg mindenki, senki nem evett meg senkit, senki nem dugott meg senkit, henteljétek egymást pvp-ben, vagy rántsatok rá egy szexfilmre és mindenki lenyugszik. ;D

    Forolto: köszi a jótanácsot, ettől függetlenül ahogy mindenki más is ezen a fórumon, én is oda írok ahova jól esik, és azt amit csak akarok. :P
  • Fenrir
    #147794
    Affli locknak kell valamire haste? Emlékeim szerint nem befolyásolja a dotok tick-elését.

    Azért kérdezem mert ha nem kell akkor minden pontot átraknék Mastery-re.
  • Botond #147793
    Szerinted én így indítok egy flémet? Haggyámán.
  • Botond #147792
    Nem csak ez maradt meg. :)
  • LeWyTy
    #147791
    Skill?!
  • Savmacska
    #147790
    fire is nagyon op jelenleg
  • antgecc
    #147789
    Mage-nél pve-ben még mindig csak az arcane használható?
  • Csirke4
    #147788
    És arra emlékszel milyen jó volt Scholomance-ben rohangálni D1 setekért?
  • Savmacska
    #147787
    ez a restro druid komoly ?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • lolSL
    #147786
    eddig szerintük minden tree jó volt dps-re és tanknak is
  • Lacee
    #147785
    azt látom, de mi ezen a poén?
  • Me0w
    #147784
    Patch notes ;)
  • Lacee
    #147783
    ?
  • Savmacska
    #147782
    Köszkösz ez kellett :) Meg némi ingame tapasztalat :)
  • Me0w
    #147781
    Vicces :)

    A dedicated tanking tree (Blood) has been implemented.
    The effects of Blood Presence and Frost Presence have been exchanged.
    The way in which runes recharge has changed.

    Mert szerintuk eddig a frost mi volt? :)
  • picket
    #147780
    e!
  • r4pt0r
    #147779
    Szerintem te olvasd el az egész patch notet, kb az kell számodra ahogy nézem. :D
  • Savmacska
    #147778
    Lehet h ma feltöltöm a wow-ot igy peccs után :) Azt szeretném kérdezni hogy warri(tank-fury),pala(holy-ret-prot),lock(destro),shaman(resto-cement),drood(resto),dk(unholy dps, frost tank) ezekkel mi a helyzet ? Miylen komolyabb változtatást kaptak ? Kösz
  • s0n1c
    #147777
    mondjuk egy répatortát
  • [HUN]Crassus
    #147776
    te aztán fainul átértelmezted a dolgokat:)
  • picket
    #147775
    Keress még, van ott több elírás is!
  • picket
    #147774
    Természetesen túlzás az autoshot, de úgy emlékszem arra az időre, mint a korszakra, amikor beleégett a dobhártyámba egy kissé felháborodott hangnemben elhangzó mondat: "I'm out of mana". Persze ebből Botond flémet akart indítani, ezért direkt kihagyott egy csomó egyéb tényezőt, illetve screenshot or it did not happen, de ő már csak ilyen. Csak azt nem értem, hogy te most az ő gyenge próbálkozását próbálod életben tartani, vagy mi van. Ha sokat nosztalgiázunk még lehet, hogy előfizetek (na jó, azt azért nem). Úgy látom mennem kell németet tanulni
  • Bhalage
    #147773
    en cska azt nem ertem, ha crasus ennyire a van izgulva a katara, akkor miert nem ir neki egy privit, hogy kedves kata meg szeretnelek hivni egy gyertyafenyes vacsorara es ha nem vagy vega akkor szivesen sutok neked egy finomat
    zz
  • Forolto
    #147772
    Szegény Kata idejön és vicsorognak a fogak.:) A humorosba is és itt is.Szvsz a PotBS fórumán még el tudsz evickélni.:P
  • [HUN]Crassus
    #147771
    jaaa,hogy nem is olvastad mire írtam csak zsigerből voltál bunkó! nah az még szebb!:D

    és utoljára 82.-re leírom TI TÁMADJÁTOK MEG! NEM KÖTELEZŐ:)

    ui:sok boldogságot a feleségeddel!
    fasznak kell kötözködnöd! nemtestzik Rezső adok muble-t átjössz vendégszobába és elbeszélgetsz vele ! összehozom nemgond!,de ha mégegyszer betámadjátok és elpicsáz magadra vess!
    szép napot!
  • PiszkosFred
    #147770
    /grammar nazi mode on
    eins
    /grammar nazi mode off
    /cheer
  • [HUN]Crassus
    #147769
    Nah Kata látod milyen aranyos fiúkák játszanak a játékkal!:D
  • Warden
    #147768
    Tényleg kezeltesd magad.Nem olvastam hogy milyen nemű akinek a postjára fényezted az artumot nem is érdekes egy fórumon szerintem.Vannak jópáran itt a fórumon is akik az arathoron játszanak, nincs szerintem még horda oldali játékosnak sem túl sok jó véleménye arról a guildról ill rólad sem.
    Szeptemberben mult a 17. házassági évfordulónk a nejemmel ha neadjúristen jövöre eszembe juttatod időben nem lesz idehaza 2 nap mosolyszünet.

    Továbbra is fentartom hogy aki egy pve szervereveren próbál raid elött emberkedni az kretén.Pláne ugy hogy még emotol is hozzá.

    Rád különösen igaz az hogy fórumon vitatkozni kb olyan mint indulni a paraolimpián...

  • Csirke4
    #147767
    Az auto-shot a lícselés te @&#x&@! :p

    De bizonyám mellesleg nagyonszép idők voltak ezek, emlékszem énis gyűjtöttem fire rez geart még. :C