166745
  • Warden
    #147726
    Tapasztalt valaki olyat hogy ha a mage egy instába lerakja az asztalt kifagy instant?Akkor is ha más classal vagyok bent akkor is ha a magemmel.
  • Warden
    #147725
    Calss balance ebben a játékban soha nem volt és nem is lesz de ezzel azthiszem nem mondtam újat.A mostani patchel a fury warrior ill a feral drooid macskában szívott legnagyobbat, az arp eltünésével.Őket követi a retri pala aminek a mechanikája sokkal jobb lett érdsd érdekesebb összetettebb viszont a dps e az elég fakó.

    Mókás is hogy a guildben eddig 20K+ toló warrior ugy 7-8 at tud az idáig meg éphogy 10k t toló mage is hirtelen 27k-t.Az ügyesebb mage és lock az most simán 35k felett van.

    Biztos majd fixelik kérdés elkapkodják e mint a 3.0 után mikor vasárnapra már fixelték a paladint az akkori jól sikeredett patch után.
  • Dr DeViLKiNG
    #147724
    Kiszophat a sok bg buggal a blizz de nagyon. Főleg azzal hogy nem lesz meg a daily ha game közepén csatlakozol...
  • hawkie22
    #147723
    Nektek sikerült már valami jó rotát összehozni DK-hoz? Én akárhogy próbálom, training dummy-n 3,5-4K DPS-nél több nem jön össze. Frost DK dual wield, fele ICC cucc, fele meg még 200-232 ilvl közötti. 2H weaponnel ugyanez a helyzet.
  • LeWyTy
    #147722
    Akkor én mit mondjak?
    majdnem minimumról mindent ultrára?(csak az élsimítás minimum)
    Ja meg 2048x1152
  • hawkie22
    #147721
    Ja, én nem sírok. Egyelőre nekem bejött a mostani patch.
  • koocos
    #147720
    Ha nem adták volna ki ezt a peccset, akkor cata csúszna, és azért menne a sírás...örülni kell annak, h egy év után valami új történt, nem sírni még ezen is
  • hawkie22
    #147719
    Ez igaz. És a 85 még nagyon messze van. :(
  • koocos
    #147718
    Ne akarjatok balancot, 85re vannak állítva a talentek, spellek, stb., ti pedig 80asok vagytok LK gearben :)
  • hawkie22
    #147717
    Nekem pl most van 1100JP-m, még 45-50 instát kell letolnom, hogy kivehessem az összes ele shaman T10-et. És csak 3bossos instákkal számoltam, mivel mostanában minden random rövidebb, mint normál esetben. :D
  • hawkie22
    #147716
    Az FPS javult. Legalább is nálam. Közepes beállításokon stabilan tartja a 30-35 FPS-t, még raidben is. Tudom, nem olyan magas érték, de az élvezetes játékhoz bőven elég.
    Az itemek meg ahhoz képest tényleg olcsók. Egy napi randomból ki tudsz venni bossonként 16 JP-t, plusz kapsz minden random végén még 23-at. Ez, átlagban 70-80 JP instánként. Most egy T10 chest 1100 JP, ami azt jelenti, hogy kis túlzással 10-15 instából megvan egy T10-es itemed. Ezt én olcsónak mondanám. Egy hét alatt kiveheted az összes T10-es itemet és kiegészítőt, ha HC-kat farmolsz és mellette megcsinálod a hetit meg raidelsz.
    A heirloomok viszont baromi drágák lettek, 2750-3500JP.
  • maniac001
    #147715
    Látod? Mégi a mage kap mass nerfet pedig a warrinak meg a palának kéna atomnerf. Vicc ez az egész balance...
  • Laza
    #147714
    Nem változtak meg, de már az új motor hajtja őket? Vagy minden grafikai változás csak a Cata előtt lesz?
    Csak pár percre ugrottam be, de mintha Orgri és környéke szebb és élesebb textúrájú lenne ... aztán lehet, hogy csak én jártam arra túl régen :)
  • Hugh Hefner
    #147713
    olcsó itemek? nem úgy volt hogy pl a heriloomok iszonyat drágák lettek?
  • picket
    #147712
    A koreaiakat elkápráztatja, biztos téged is.
  • antgecc
    #147711
    Nem értem mi értelme ezeknek a buzinagy számoknak.
  • attiGT
    #147710
    ez a bug betan is megvan... szanalmas hogy egy ilyen feligsemkesz patchet kiadtak...
  • Zsoltika 007
    #147709
    Ami jobban zavar az a bg bug. Ha lock ként kavicsot akarok ledobni (amiből mindenki vehet) summolás közben egyszerűen bele fagyok. Mage asztalnál szintén. (még ha nem én vagyok a mage akkor is)
    Ctrl alt del game bezár, vissza logolok. Ugye eddig semmi extra. Csakhogy ilyenkor mindíg az van hogy kb 1-2 percen belül fogja magát és kivág töltő képernyőre majd ki bg-ről. És még ráadásul jól meg is kapom a 15 perces dezertőr büntit is. (a hidden ratingemről nem is beszélve) Ezt tegnap csak 6x játszotta el...
  • PiszkosFred
    #147708
    Es ez csak egy a tobb tucat bug kozul, ami a peccseket szokta kovetni. Kar panikolni, majd jon a fix hamarosan es nem lesz ott tabard.
  • Zsoltika 007
    #147707
    Nekem is az van mint amit ő mondtott: Nincs rajtunk tabard! Semmi! Mégis azt mutatja pl login képernyőn. Mondjuk engem annyira nem érdekel.
  • hawkie22
    #147706
    Hát igen, a resto shaman. Jó is lett, meg nem is. Viszont annak örülök, hogy Spiritből kap hit ratinget, mert így végre resto gearben is tudod DPSelni. Sima resto gearben van 459 hit ratingem, 39% crit-tel meg 1160 haste-el. 5-6K DPS resto gearben 5fősökben. És ez csak 5fős. Raidben még nem is voltam.
  • hawkie22
    #147705
    Le tudod szedni a tabardot. Rakj be helyette egy másikat, majd vedd le. Ezután nem lesz rajtad semmilyen tabard.
  • [HUN]Crassus
    #147704
    Pudlító miket raktál te ki? szarásig van a warri raggel....
    amúgy Pl.VOA 25 ben nembírták leszedni a mobot amit tankoltam pedig 20-22 ezres DPS ek voltak!
  • [HUN]Crassus
    #147703
    NAh baszki nem szarral gurigáznak a blizzardnál baszki!:D
    Ez a peccs egy akkora "eyecandy" hogy még! Hatalmas számok,olcsó itemek teljesen nyílvánvaló mi volt a cél / a tesztelésen kívül/ VEGYÉTEK VIGYÉTEK a CATACLYSM-et ha kijön!:)

    az összes talent már lvl 85-re van tervezve ugye ezért is van az,hogy 2 sec alatt röpködnek a 20-30 ezres sebzések vagy a 60-70 ezres healek!
    Amit a palám művel healben na az elmebeteg!Igaz a resto sámánom ahoz képest szar...sőt szerintem a restó kurva szar elég sok nyomi talenttel a palához viszonyítva!
    A warri odabasz! Armson nem is annyira ,de amit tanként művelek PVP ben az elég érdekes....HAT!!! seces reflect CD! millió stun,silence és brutál selfregeneráció!A kaszterek kivannak már készülve és nem is csodálom.....egy direkt spellekkel operáló classnak aki nemtudja magát direktbe healeni semmi esélye nincs ,de szó szerint!
    nah mindegy akinek van esze az úgyis levágja,hogy ami most lesz pár hónapig az nem mérvadó,hiszen Catában majd 30-50k hp helyett 80-100 ezer lesz ugye.....
  • maniac001
    #147702
    Találkozott valaki olyan problémával hogy a guild tabard megjelenik a karin akkor is ha nincs is rajta? Nem lehet eltűntetni. Nagyon zavaró mert a T10 robe szép de a tabard ronda :S
  • jazzy
    #147701
    Ja, a raidframe, erről akartam írni, szerintem pofás lett, szerintem ezt fogom használni, esküszöm jobban tetszik mint a healbot meg a grid.
  • jazzy
    #147700
    Vegyes érzelmeim vannak. Tetszenek a változások, nem minden.

    Old Kingdomban az 50k hps warrioromat 2 hitelték, kaptam egy 37k noncritet meg egy 30at. Az egyiket a shadowlövős mobtól igaz.. de nem rémlik, hogy ekkorát lőtt volna régen, a másik meg vmi melee ütés volt.
    Tankolni esélytelen. Maget, lockot főleg, de nagyon mást sem, rage generálás szinte nulla (legalábbis heroicban), odamentem thunderclap és már egy mob sem volt rajtam, pedig a csapatom nem volt hülye.

    Mage damage hihetetlen nagy, lock sem kicsi, hunterből nem tudtam kipaszírozni szinte semmi értelmeset.

    A priest nagyon tetszik, főleg a holy ág, de a shadow sem rossz, discet nem próbáltam. Hirtelen kb ennyi.
  • hawkie22
    #147699
    A Raidframe szerintetek milyen lett? Mármint a Blizzard-féle. A mi guildünkben olyan flame kerekedett belőle, hogy ihaj. :) Nekem tetszik, bár igaz, hogy legtöbbször elrejtem/kikapcsolom, mert healerként elég a Healbot is. :)
  • Lacee
    #147698
    a területek még nem változtak meg, az majd a 4.0.3 lesz, ha minden igaz a kieg megjelenésekor kapja mindenki. a mostaniban a talent- és skillrendszer, és szinte az összes UI módosult.
  • Laza
    #147697
    Na, belogoltam Win7-embe (az előbbi XP-n volt), és itt elkezdett valamit tölteni a launcher, remélem jó lesz.
  • Laza
    #147696
    Ha simán indítom a wow.exe-t és bejelentkezem, valami patchet töltene, de 0%-nál crashel egyet :(
  • Arwenke
    #147695
    Sok mindent atvarialtak, de jo lesz ez szerintem.
  • Zenszkij
    #147694
    A quest helper már nem működik, egy csomó skillt, talentet elvettek. Grat Blizzard...
  • Laza
    #147693
    Nektek nem szarakszik a launcher?
    Elindítom, 50%-on viszi a procit, és a play gomb sem aktív.
  • bélanéni #147692
    Sziasztok, most már a 4.0-s patch megy föl, gyakorlatilag ezzel megváltozik az összes terület a Cataclysm kieg-ben lévő módosításoknak megfelelően? Új vízeffekt, megváltozott területek...?
  • Shortstop
    #147691
    Hello!

    Az lenne a problémám, hogy nem emlékszem a titkos kérdés válaszára. (Emlékszem, csak sehogyan sem fogadja el). Hogy lehet megtudni a megoldást erre? Hol írjak nekik? Tudnak segíteni ebben vagy én leszek a lázadó harcos és bannolják az accountot?
  • Pyotr
    #147690
    tess
  • hawkie22
    #147689
    Nézz rá esetleg az addonokra. Hátha azok okozzák. Egyik guildtársamnak ez volt. Nulla addonnal ment 50-60 fps-el, akár még Dalában is, addonokkal meg lement 4-5-re, de csak patch után.
    Másik kérdés, ezt a plusz 1,6GB-s patchet nem lehet valahonnan torrentről letölteni? Mert downloader-rel nagyon lassan jön, fél 4 óta installálok plusz töltöm le ezt a szart, és még nem vagyok kész, még hátravan 1GB.
  • Zwiebel
    #147688
    Nem gondoltam volna, hogy ez általános "gond", de akkor megnyugodtam thx :)
  • Lacee
    #147687
    nekem csak Dalaranban. nem lehet az új vízeffekt?