166745
  • Vincentcloud
    #147846
    Dettó, nem tudom miért fikázza mindenki a dk-val való tankolást kb ugyanannyira kihívás mint eddig.
  • Dr DeViLKiNG
    #147845
    Peccs óta még egyszer nem szedtek le rólam mobot randomban (és tankként sem ). Biztos a skill, mert a tank gearem kurva szar.
  • quad
    #147844
    viragzik a torrent tarsadalom,almodj nagyot , hivd magadhoz filmetnezni! :D
  • capaszabi
    #147843
    Nekem meg se accountom (frozen), se x centis fegyverem, de valakivel csak úgy elmennék moziba :)
  • capaszabi
    #147842
    Rampartsban 1 szopó pack volt, a csigalépcső fölött levő fearelős adeptes pack, azt kellett tökig lehúzni los-sal, a többi az nem volt akkora gáz, csak hátra kellett őket húzni, mert "calls for helpes"szarok voltak. Meg ugye a 4es packokból 1v2 cc immun volt, azokkal kellett kezdeni.

    Shattered halls meg ugye 70es insta volt, igy nem szintezéskor jött szóba, hanem TK kulcs küldihez kellett, és bőnyálas sikítós szopás volt 3 mage nélkül...

    Amit legjobban gyűlöltem és nagyon kellett a cc, az az egyik SSC insta volt... ööö Slavepens? ahol a balra felmenet előtt 8as naga packok voltak fearrel, reflecttel, MS-sel, és dispellel...

    Alapvetően retard a blizz picit. Megértem, hogy észjátékká akarják tenni, hogy cczni kelljen és ezért szarabb az aoe threat, de amikor fullos gearben egy ANHC-ban azon kell agyalnom, hogy egy full rota után (DK) ne vágjanak szét boldog boldogtalant a mobok, mert nem marad rajtam semmi, az gáz. Igenis persze gear~insta szinten legyen cc szükséglet, de amikor 5(7?) tierrel felülgearelten visszamegyek, ne ezzel kelljen már szarakodnom...
  • quad
    #147841
    igggen csak neked eset lenegy negy negy csakhogy beleilleszkedjek mar en is ebbe a topik szinvonalba fuvvazzeg orulok hogy csak privatban tarsalgok nehany emberrel :D
  • capaszabi
    #147840
    oemgé valaki crassus védelmére kelt, ez pirosbetűs nap lesz... :)

    A flame-ről megint lemaradtam, de remélem a 2 link segített ;)
  • cikasz
    #147839
    Nekem meg 28cm-es "fegyverem" van inkább velem!!444négynégy!
  • SlaCker
    #147838
    Csak 1,de mindegy. Igen valóban csak át lett szerkesztve a Wild.
    De a Maul is cd-t kapott. :S

    Annak pedig örülök, hogy értesz a játékoz csak mikor kérdeznek az emberek arra nincsen reakciód, de ha valaki hülyeséget kérdez arra ugrasz egyből. gz
  • Kata
    #147837
    köszi
  • Lacee
    #147836
    ez az új patch óta jelentkező hiba, remélhetőleg javítani fogják a közeljövőben. Addig is megkerülhető: ha felveszel valamilyen tabardot és megint le, akkor rendszerint eltűnik.
  • Kata
    #147835
    Inkább abban segítsetek, hogy nincs a karakteremen tabard, mégis bármilyen ruhát le/fel veszek, mindig rajtam van egy fekete valami, feltehetően a guild emblémájával. Ez kikapcsolható valahogy?
  • [HUN]Crassus
    #147834
    Kata te ezt elhiszed?:) A srácok nagyon kész vannak ebben a topikban:)
    nézd meg egyiknek sem esik le a tantusz....:P
  • Savmacska
    #147833
    AGYTURKÁSZ!!44444NÉÉÉGY! :DDDDDDDDDD
  • quad
    #147832
    veled nagyon elbantak a csajok igaz? ;)
  • nagypite
    #147831
    Inkább a fizetésed írd meg neki és ha elég magas talán elhívatod vacsorára
  • quad
    #147830
    betaban az instazas eleg nehez wipefest megy cc es stb nelkul szemelyszerint remelem ez megmarad , es igy adjak ki a kezukbol hogy ujra figyelni kell es mar hangulatot ad az maga, hogy a csapat megbeszeli mit hogy mikor csinaljon :)
  • quad
    #147829
    19k-t hittelek warlockkal ;DDD
  • [HUN]Crassus
    #147828
    na topiktémánal maradva valamit nem értek!
    Ugye megy ez az egyszerűsítés trendy ezerrel erre meg most ,hogy visszavették az aoe tankolás threatjét és adtak egy rakat CC-t mégiscsak arra lesznek kényszerítve a playerek,hogy több ésszel játszanak mint eddig tették..../nem behúzom a két termet és AOE/
    tényleg szarabb több mobot megfogni most/mondjuk engem rohadtul nem zavar,mert én amúgy is körtabolásssal tankolok/
    Még anno /régebbi playerek emlékeznek rá/ lvl 70-re szintezésnél volt ramparts? tudjátok amikor 6 vagy 7? fős elite ork grp-ok jöttek hellfire penisula HC instájában az azért elég nehéz volt abban az időben,megfelelő CC ,fasza FOCUS dmg és fain tank nélkül....sőt ezek nélkül kb wipefeast volt! nem is beszélve a folyosóról ahol jöttek az elite ork hullámok és a végén egy 6-7 fős szintén elite grp volt egy mini bossal out of combat lehetőség nélkül!
    A hozzánk jelentkező tankokat akkor az én tanácsomra ott vizsgáztattuk....

    na most akkor easy mód vagy észjáték a blizzbácsi elképzelése?

  • Kata
    #147827
    Kizárt, 15000 alatt esélyetek sincs.
  • Csirke4
    #147826
    Én 12k-t úgyhogy velem járjál!!444négy
  • [HUN]Crassus
    #147825
    Képzeld Kata tegnapelőtt 7800-at sebeztem egyetlen csapásommal! akkor most járunk majd?:P:D
  • [HUN]Crassus
    #147824
    befenyítettek a bubusok?:)
  • Kata
    #147823
    Újabb névvel bővült a "Csak-kamuregről-vagyok-bátor" lista. :)
  • kakaoskalacs
    #147822
    Uj Questek nincsenek ? Nem ugy volt hogy jonnek valami pre-questek? Üdv
  • keymaker
    #147821
    0/10
  • Vincentcloud
    #147820
    Még jó hogy a Mark of the Wild-hez oda van írva hogy ha partyban vagy raidben használod mindenkire hat, a swipe-t meg meg kellene nézni hogy mennyit sebzett mikor instant tudtad elnyomni meg mennyit most, nem ész nélkül írkálni minden baromságot.
  • ShaiHulud
    #147819
    *cataban a haste ugy mukodik dotok eseteben, hogy PL A CORRUPTION haste ertektol fuggetlenul, 18 secig tart
  • ShaiHulud
    #147818
    "here are a few posts in this thread that explain the way haste affects dots. What we've gathered so far is that it will round to the closest tick, even if the last tick was supposed to be after the dot falls off. Here is an example: With 842 haste rating, Corruption ticks every 2.39 sec. The default duration of Corruption is 18 sec, and 18/2.39 = 7.53. This means that if Corruption lasted 18 sec, it would only tick 7 times, but since the duration divided by the time between ticks is closer to 8 than to 7, it will tick 8 times, and the Corruption will last 8*2.39 = 19.12 sec. You can try this on a dummy if you want. Starting at 0 haste and increasing, the duration of Corruption will decrease until it drops half a tick's length below 18 sec, at which point it will jump to half a tick's length above 18 sec in duration."


    cataban a haste ugy mukodik dotok eseteben, hogy haste ertektol fuggetlenul 18 secig tart, de haste ertektol fuggoen csokken a tickek kozt eltelt ido, vagyis minnel tobb a hasted, annal tobb dot ticked lesz 18 sec (spellfuggo) alatt. a fent idezett szoveg pedig azt taglalja, hogy mivel a rendszeren kapasbol latszik, hogy igy fix haste erteknkent jonne egy uj tick, ezert kerekitessel dolgozik le ill fel, hastedtol fuggoen.
  • ShaiHulud
    #147817
    maskor ugy fikazz, hogy tisztaban vagy a dolgokkal :D valami 3 fikazasodbol 2 a sajat hulyeseged miatt volt. gz
  • [HUN]Crassus
    #147816
    Köszönöm, mindent elmondtál/leírtál!:)
    Jó játékot!;)
  • Savmacska
    #147815
    Nekem a régi form maradt glyph nélkül is :DD
  • Hugh Hefner
    #147814
    amelyik a legjobban tetszik, mint stílus, amivel azonosulni tudsz. vagy kezdj el mindegy fajtából egyet, és vidd el lvl 20-ig, az első instáig, meg bg-ig, és ott már körvonalazódik, hogy milyen játékstílust képvisel. engem pl sosem érdekelt, hogy melyik mennyire erős, azzal játszom, amelyik a legjobban tetszik

    egyébként meg van akinek bejön az egyszerűsítés, anno nem volt időm a heti sokórás raidre, most sincs, csak most nincs rá szükség feltétlen. nem tetszettek a 4-5 órás instancek, mert nem volt rá időm, most ahogy látom nincs annyi. nem tetszett, hogy szöszmötölni kell rugóként a rohadt lockpick felhúzásával, már nem kell. elhiszem hogy nem mindenkinek jön be, de nekem pont ezek a változások amik annyira megtetszettek, hogy újra játszom
  • Csirke4
    #147813
  • koocos
    #147812
    Óh, már el is felejtettem, h swpben rugóval sap-olni kellett a mobokat
  • Pyotr
    #147811
    Azonosulj önmagaddal és nyomj rá valamire amiröl ugy érzed,hogy Brrrrr
  • SlaCker
    #147810
    Ezt nem is tudtam hogy új skint kapott. :)

    Én meg a macit lesem végig. :D (a fara elég béna :P de a többi része fajintos :P )


    antegcc én szeretem nézni mert ez a druida alapvető képessége :) Olyan mintha a paladinnal nem használnál bubit. :P

    Majd írjatok már még az új patchről meg észrevételektől ha nem gond. :)
  • Lacee
    #147809
    a tree form is csak BC-vel jött a játékba, szóval annyira nem alapvető :)
    amúgy nem tűnt el, csak nem folyamatosan egy fát kell nézni (mert ugye minek a sok új felszerelés, ha 99%-ban nem látod őket), hanem CD-alapon léphetsz át (3 vagy 4 percenként fél percre, kb mint a warlock átváltozása).
    Igaz, megváltozott a kinézete is, de egy minor glyph segítségével megtartható a régi külalak, ha valakinek az jobban bejön.

    video az új formról
  • antgecc
    #147808
    Én spec pont azért nem csináltam eddig druid healert, mert a tököm akar egész raid alatt egy fát bámulni. A csini cuccok meg mintha nem is lennének...
  • SlaCker
    #147807
    Ja és azt hallottam hogy a Dudu healernek megszünt a Tree form. Ez milyen már? Egy jellegzetes forma volt a játékban és kiveszik?? Ezért kezdtek sokan Dudut. Ez vicc. Csoda hogy a bear form-ot bent hagyták. :S

    Na mindegy.Lessz itt még baj és szerintem csak a Cata-val fog csitúlni valamicskét.

    Valaki a Hangal kapcsolatban? :)