166745
  • Warden
    #147886
    Valamit akkor nagyon benéztél.Most a fix után kimondottan jó dps.Bg-n még nem próbáltam a 2. talentet tankra raktam ki, de előzetesen nézegetve nagyon pofás pvp talentet is ki lehet rakni pláne majd 85-ön.
  • Fenrir
    #147885
    #147880
  • Hugh Hefner
    #147884
    nektek csinál olyat hogy eye of the stormban, ha hozzáértek a zászlóhoz csonttá fagy a játék? oO
  • Fehercsoki
    #147883
    Szar lett a pala,pveben is szar dpst tol,pvpben pedig teljesen esélytelen.
  • lolSL
    #147882
    ne foglalkozz most a balanceal, 85re lesznek csak jók a statok, akkor leveszik ezt az átmeneti nerfet is.
  • maniac001
    #147881
    Na próbálgattam a nerf után a maget. Hát a fire kb haasználhatatlan, a vérbe nerfelték. GZ blizz, nem tudnak balanszolni. Ha valamit nerfelnek azt a vérbe nerfelik ahelyett hogy csak alakítanák. Idióták...
  • Savmacska
    #147880
    Megint bementem EoS-ra igy h töröltem a könyvtárat, sé akárhányszor ráteszem a kurzort a flag-ra vayg rákattintok azonnal kifagy a game.
  • Savmacska
    #147879
    megtaláltam a lua-t de amdj ha megint lefagy erről hol kapok infot ?!
  • Savmacska
    #147878
    lua hiba kiiró segitség alatt mit értesz ? Megpróbálom, előre is kösz



    Warden #147868 - Nekem is van palám de én ugy tudom baszott nagy nerfet kapott, akkor most mi az igazság ?!
  • Fenrir
    #147877
    Ezzel nem vagy egyedül, én itt a reptéren csinálom a nagy semmit :P
  • Fenrir
    #147876
    Tegnapelőtti ICC raidben 10k dps-t csináltam átlagban és 25k-t SoC-kal :)

    Eléggé brutális lett az Affliction Warlock :P

    4.0.1 előtt Demo Lock-ként inkább a 6-7k dps volt az átlag 5500GS mellett.
  • Laza
    #147875
    Kipróbáltam a hunterkedést (lvl72-es) ezzel az új rendszerrel, BM ágon ... küldizgetéshez elég durva lett ... kb egy mobot le lehet kapni pár másodperc alatt egy steady shottal (hogy felgyorsítsa a fókusz regent), majd Arcane Shot spammel (csak a global cd van rajta).
    Sőt, valamikor steady sem kell :)
    Érezhetően gyorsabb lett mint volt.

    Kíváncsi vagyok ez később hogyan fog működni.
  • [HUN]Crassus
    #147874
    különben is háljátokmeg mind,hogy nekem melóznom kell hétvégén is:P:)
  • Warden
    #147873
    Nekem csak instában fagy ki a wow ha mage asztal vagy lock hs kút van letéve.Instán kivül semmi gond nincs vele, de mivel többen fagyunk iylen esetben soha nincs mostmár efektíve az instában lerakva egyik sem.

    Eljátszhatod a standard töröld a wtf meg a chace könyvtárakat ill kapcsold be a lua hibát kiiró segítséget az interfaceben úgy könnyebb lesz rájönni hogy mi okozza nálad.
  • [HUN]Crassus
    #147872
    akkor ma is elmondom, bár ő megy oda PVP fleggel,de TI támadjátok meg...ergó viselni kell a következményeit!:P

  • [HUN]Crassus
    #147871
    AOE tankskilleket csúnyán nerfelték.....
  • Warden
    #147870
    Most a legnagyobb t10ben raidra buffolva olyan 28-32k t critel és haste fügvényében el lehet tolni 3x is mig up az avenging wrath.

    A palánál a patch megjelenésével a gond a lassu holypower termelés volt.Ha nem rakod le a consecet akkor van manád bőven de mivel nincs még elég masteryd max 1% tudsz ki reforgingolni addig nagyon lassan jön a holypower.Elsősorban ezen segített ez a fix mostmár nemcsak a cs pakolja fel hanem a judgement és az exo is elég jó százalékban.

    A ds használhatatlan 1 targetre helyette van a templar verdict ami nagyon jól sebez de csak 3 holypower után ill majd ha lesz elég mastery arra hogy 1 vagy 2 holypower után is aktív legyen.

    Összességében a retri változások nagyon jók lettek ismét kimondottan szeretek játszani a palával.Próbáltam a tank talentet is de az még egynelőre nagyon szokatlan.Pl a lich kinges üldözős kisinstában akármi is legyen a neve 2x behaltunk mert egyszerűne nem tudtam több mobot megfogni úgy mint a patch elött.
  • Warden
    #147869
    No abban a 20 percben 19,10 -19,30 mig az inv és a raid setup első összerétele megjön vacsorázni szoktam és zuhanyozni hogy ne 23,00 után keljen még lefekvés elött.Így az esetek zömében qrvára nem érint az artum de kemények vagyunk és szépek is lásd az artum recruitos oldalán szereplő "szépfiút"

    Nem a gank része zavar, nem kell odamenni pvp jellel hanem a módszer.Az esetben mikor ép ott ülök a gép elött és látom hogy rezsőke és népes csakafarplay csapata ráugrik valakire nyilván besegít neki az ember egy stun vagy egy repentance erejéig hogy be tudjon menni a szerencsétlen legalább az instába.

    Guildosan egyetlen egy esetre emlékszem mikor onyxia elött szintén eljátszotta az artum hogy de jó az idéző kőnél fairplayoskodni de akkor nagyon de nagyon csúfos végetek ért.Bátorkodom megjegyezni hogy teljesen feleslegesen mert annyi idő alatt mindkét guild rég le tudta volna a gyíkot.

    Gondolom most nektek is azért van fontosabb dolgotok az új tallentfák megjelenése után mint pve szerveren openpvp-ni.Most szerdától nem az a menetrend gondolom, hogy szerda 11 ig megvan icc ben lk kivételével az összes boss hardban meg halionig is a trash hogy legyen még 2-3 raid nap a resetben valamelyiken idő oráliálódni.
  • Warden
    #147868
    A hammer of wrath, exo és a cs változásai élnek már.A patchtól nagyon sok minden változott a paladin mechanikájában (szerintem nagyon jó lett végre nem prio cd re kell nyomkodni azt az 5 gombot).A hammer of wrath az avenging wrath aktiválásakor is up mostmár nem csak a target 20% hp ja után.
  • ShaiHulud
    #147867
    Arcane
    Arcane Specialization now increases damage of Arcane spells by 15%, down from 25%.

    Fire
    Fire Specialization now increases damage of Fire spells by 10%, down from 25%.

    Frost
    Frost Specialization now increases damage of all Frost spells by 15%.
  • ShaiHulud
    #147866
    hotfixek formajaban. vagyis mar kb live mindegyik change(tooltip lehet nem tukrozi ezt). gondolom savmacska is ezert kapott ekkora hammer of wrathot, mert mire liveon vannak a valtozasok.

    "Hammer of Wrath base damage has been increased by 300%. (That's from [ 1253.82 to 1385.8 ] to [ 4890.09 to 5404.84 ]"
  • [HUN]Crassus
    #147865
    168 órában szopatnak átlag 6szoros túlerőben az open PVP-ben....érthető,hogy nem bírják a zakót hisz nincsenek hozzászokva a "FAIRPLAY" bajnokok:P:)

    nembaj Tyraan majd rated BG-n megnézzük mennyire lesznek skillesek:D
  • [HUN]Crassus
    #147864
  • [HUN]Crassus
    #147863
    azzal valami nem stimmel,mert én 80-asként dobtam 19 ezret full wrathfulban:P és arra is kikerekedett a szemem!:)
  • Savmacska
    #147862
    kilépek eos-ból töltö képernyőn lefagy 80%-ba
  • Savmacska
    #147861
    70es pala 16k hammer of wrath-ot tol a 79es droodomba 17k hp-val...
  • Savmacska
    #147860
    azt vettem észre főként akkor mikor pl tottc-ban kivenném a lance-t a rackból vayg eos-on zászlóra kattintok stb
  • Savmacska
    #147859
    Valaki tudna segiteni?! Mostanában állandóan kifagy a wow...ujra tettema rendszert de megint csinálja... nem értem mi baja lehet, cask fogja amgát és megfagy aztán World of Warcrant (nem válaszol) akármennyit várok vele nem elsz jó csak ha bezárom az ablakot.. van h töltö képernyőn is emgfagy. Valakinek valami 5let ?! (gépem még vayg 3évig jó lesz,a ddonokat kiszedtem stb)
  • capaszabi
    #147858
    tegnapelőtt bejelentették, hogy MAJD jön... ami általában 2-3 patch szokott lenni xD
  • maniac001
    #147857
    Sziasztok

    Állítólag tegnapelőtt jött a mage nerf. Tud valaki valamit róla, és hogy várható-e még?
  • Tyraan
    #147856
    Ezt Warden írta, hát ezen halálra röhögtem magam:

    "No és melyik a jó fej? A rezsőke nevű tehén aki ha van 3 healer mögötte csak és kizárólag pvp onnal rohangál insta bejáratoknál, teljesen pvp gearben vagy a zardas nevű mégkreténebb aki felettébb kedveli ugyanezen helyeken a 4-5-8- az egész guild vs 1 et csak még /splitel is hozzá."

    Szóval a helyzet az hogy s*ggberaktak párszor és most sírsz vagy van más magyarázat erre a posztra?

    Tudom, az irigység nagyon divatos dolog mostanában, nem is kellene ilyen hozzászólásokkal foglalkoznom, de mivel unatkozom és imádom a flamewart, így nem hagyhatom szó nélkül. :)

    Tudod, "ha megdobnak kővel, dobd vissza kettővel".
    Teljesen mindegy, hogy ki kit támad meg, ez PvE szerveren egyrészt elkerülhető, másrészt ha csinálsz valamit, akkor csináld jól.

    Ha egyenlő esélyeket akarsz, akkor menj arénázni, egyébként nekem eddig nem úgy tűnt, hogy a hordások vernék 20vs1-ben az allisokat, talán inkább fordítva.
    Ha meg épp ráérünk a raid setup összerakása közben, akkor lecsapunk pár embert (és igen, emoteolunk közben), akik érdekes módon azonos körülmények között (értsd: "ugyanannyi támadó, mint védő") már nem tudnak sokat, de ehhez már hozzászoktunk.

    De van megoldás: ha nem vagy PvP-s, akkor nem tudnak megtámadni.
    Erre van egy mondás is, az örömlányok és a szex vonatkozásában, de nem írom be, mert vulgáris és az lehet jobban megbotránkoztatna, mint Resi baltája a fenekedben. :)

    Utólag visszagondolva, Resit bizony le fogom szidni, mert zavarja az allisokat, akiknek az általában balul sikerült "world pvp (lol)" után még Marrowgarral is meg kell küzdeniük, hát ez borzasztó. :)

    És az ilyen posztok után még csodálkoztok, hogy sok a /spit és a 27 11 11. :)
  • Hugh Hefner
    #147855
    az hogy könnyebben elérhetővé tettek dolgokat, az nem jelenti szerintem azt, hogy ész nélkül kell játszani. az, hogy nehezek az insták, az jó, az hogy éveket kell farmolni, az nem
  • Fehercsoki
    #147854
    Frost és unholy,szerintem az unholy még mindig jobb.
  • cikasz
    #147853
    Sziasztok.
    Mi most a dk dps ága? tényleg a frost? 2h vagy 2x1h?
    köszi
  • Savmacska
    #147852
    köszönöm
  • ShaiHulud
    #147851
    megint rengeteg eszedet bizonyitottad...
    #147818 ? ugy hogy 1 eve nem is wowozok csak idonkent beolvasok ide es kovetem mmo-champions-t.

    miazhogy csak 1? crybaby modon kifakadtal 2 kis piszlicsare dologra ugy hogy ettol szinte az eletkedved is elment, gift of the wild es a swipe, ennel midnkettot elbaltaztad, hisz gift most is van(raidbuff), swipe meg nem csak annyiban valtozott hogy cd-t kapott, hanem melle nagyobb ertekes is kepvisel ha hasznalod.
    ezutan jott a resto dudu faformja hogy kivettek, ezt is benezted, hisz ott van most is a faform csak mas szerepet kapott. raadasul nem mondhatod komolyan hogy elvezed minden raidtierben egy ugyanugy kinezo brokkolival a jatekot, raadasul alapvetonek titualod, amikor alapjatekban nem is volt bent :)

    szoval az ilyan hatalmasan hulye nyavogasok mellett, meg casual topiclatogatokent sem tudtam szonelkuli elmenni. tanulsagod azert jo lenne levonnad: nezz utan elobb a dolgoknak, mielott eljatszod nyilvanosan a hattyu halalat es ostobanak tunteted fel magad.

  • slime001
    #147850
    http://www.wowhead.com/talent#sZGMhfRddRMuc
  • [HUN]Crassus
    #147849
    A nők imádnak.....RL is....:D
  • Savmacska
    #147848
    illetve ha egy prot pala talentel megdobtok megköszönném :)
  • Savmacska
    #147847
    DK tank nagyon bejött nicsn jó gearem kb 5k lehet, de ugy tartja az agrót a 6k gs- szarok ellen h az valami hihetetlen :D Prot warri nem jött be egyáltalán 5,6k gs-el viszont a palámmal még nem talenteltem protra azzal 6k gs-em van valami info a prot paláról esetleg kaphatnék, valami siker élményt ?:)