166745
  • Felgolos
    #148248
    Igen megvette WOTLK-T!
  • Viktor99
    #148247
    Szevasztok lenne egy kérdésem. Eddig törtön toltam (1. tudom a pokol tüzén égjek el, 2. nem volt rá zsé :[) és most kedvet kaptam eredetihez. Úgy is jön a cataclysm meg hver állandóan mondja hogy menjek. A kérdés az lenne hogy ha megveszem a battlechestet (egyenlőre), akkor tudok-e majd dk-t indítani? Mert egyik haverom valami ilyet mondott hogy neki is ez van meg és ezt vegyem meg mert ez így jó. Belinkelte a kariját ami egy 80-as DK volt. Lehetséges ez vagy csak nem mondta hogy megvette a wotlk-t is? :) Bocs hogy jövök a hülye kérdéseimmel :P
  • 1Darton1
    #148246
    E-bay-en sem azért olcsóbb, mert emberbaráti szeretetből anyagilag támogatják a játékosokat.
  • Pyotr
    #148245
  • Skill
    #148244
    :) sok az új itt vagy én nem járok eleget ide? amúgy már tényleg csak pár nap és fellövik az új honlapom.
  • Skill
    #148243
    :) sok az új itt vagy én nem járok eleget ide?
  • Forolto
    #148242
    hol tudsz venni adómentesen?
  • 1Darton1
    #148241
    Ha adómentesen vásárolod a gc-t, akkor mindenképp olcsóbb. Feltéve persze, hogy nem ugrik 200 alá az euróárfolyam hirtelen felindulásból.

  • Forolto
    #148240
    A banki átutalás még mindig biztonságosabb és valamikor olcsóbb mint bármi gamecard.

    Ki kell fogni mikor jó az euro-forint árfolyam és akkor befizetni 3-6-12 hónapra.
  • cikasz
    #148239
    Nem is muszáj szkennelt képet kapni mert minek? :)
  • Zsoltika 007
    #148238
    Emailben küldik a scannelt kártyát. Nekem 15 perc alatt megjött. Bár 1-2 alkalommal még kérdeztek pár dolgot. pl vezetékes tel szám. Ellenőrzés képpen. De mindig megjött.
  • Pyotr
    #148237
    Az e-mailt már rég nem postás viszi:)álltalában abban küldik el a kódot!
  • lolSL
    #148236
    addig megbízható amíg a postásodig el nem jut, aztán csak rajta múlik hogy te játszol vele vagy az ő gyereke :)
  • cikasz
    #148235
    linket? mire? beirod, hogy ebay.com vagy ebay.co.uk és ott rákeresel.
  • Tatyla
    #148234
    létezne? és ez mennyire megbízható? akár linket is adhatnál priviben...
  • Zsoltika 007
    #148233
    Ebayen 2 hónapos kártyával magasan a legjobban. 2200-2400 Ft-ra jön ki 1 hónap. (valuta árfolyam függő)
  • cikasz
    #148232
    Azt nem irtad, hogy mire kell a mana. Seal of Insight
  • antgecc
    #148231
    Én utalok, de nézz utána magad, ne mi keressük már ki neked. Keress rá a gamecard árakra és nézd meg, hogy utalással mennyi a havidíj.
  • freeman49
    #148230
    Milyen fizetési móddal jön ki a legolcsóbban az ember, havidíjról lévén szó?
  • antgecc
    #148229
    Általában olcsóbban jössz ki, ha egybe veszed meg mindet. Megvásárolhatod az alapjátékot magában is, de akkor csak 60 a max szint, ahol jelenleg semmi nem történik. Vedd meg mindet, told fel 80-ig az első karid, aztán jöhet a Cataclysm.
  • freeman49
    #148228
    Sziasztok, ha most szeretném elkezdeni a WoW-ot eredeti szerveren, akkor milyen kiegészítőt/kiegészítőket kell megvásároljak?
  • Forolto
    #148227
    Tegnap pont azt próbálgattam.Felejtsd el a flash of light-ot és lesz mannád.
  • picket
    #148226
  • Gabesz026
    #148225
    Sziasztok!

    Akinek van holy palája pls írja már le nekem hogy hogyan oldotta meg a mana problémát ugyanis állandóan elfogy és nincs semmi ami visszatöltse a divine pelan kívül. Szánalom mit műveltek vele.Valaki azt mondja nagyon imba lett de szerinetm árnyéka önmagának.
    Kinek mi a véleménye?
  • Lacee
    #148224
    Shai-Hulud néven bocsánatos bűn, legalább volt helyette más alapmű :)
  • ShaiHulud
    #148223
    kozben mmo-n beleolvastam kommentekbe es megtalaltam hogy waldo lenne a dolog, de nekem ez kiamradt a gyerekkorombol, vagy csak olyan regen volt mar hogy elfelejtettem. bocs mester.
  • Dr DeViLKiNG
    #148222
    Látom túl sokat várok itt el :D
    Google: Waldo
  • ShaiHulud
    #148221
    akkor en nagyon gyenge lehetek, mert igy sem vagom mi a "troll" abban a piros-feher csikos sracban?
  • Dr DeViLKiNG
    #148220
    Ja igen. Gyengébbek kedvéért, jobb oldalon a csávó válla fölött.
  • Dr DeViLKiNG
    #148219
    Na, az az atmo troll :D
    link
  • Fehercsoki
    #148218
    Hasznos dolgot is írtam,nem értem mi a problémád.Megmondtam hogy ami van neki nagyon rossz és hogy milyen könnyű lenne sokkal jobbat szereznie.
  • cikasz
    #148217
    Szerintem meg b+ egy 80-asnak legyen már fogalma arról, hogy milyen stat mire való és ki használja!
  • koocos
    #148216
    Ehh, csoki visszatért és az összes flame huszár erőre kap... kívánom nektek, hogy ha egy új játékba fogtok, titeket is így kezeljen a sok "pro"... sőt, remélem új suliban, melóhelyen is ezt fogja csinálni az adott tanár, főnök, és akkor talán rájöttök, h hamár leírtál 50 szavat h mekkora csicska, akkor 3 szóval leírhattad volna a választ is ^^
  • cikasz
    #148215
    Nagyot mondtál, öblíthetsz!
  • Lacee
    #148214
    mi sem tudjuk, mi hogy működik a tört szervereteken, kérdezz meg egy ottani játékost vagy valakit.
  • Fehercsoki
    #148213
    Takarodj.
  • Forolto
    #148211
    Köszi a választ,világ életemben hiler kasztal játszottam,az összes tetszik (a paladin mondjuk kevésbé),de nem a spellek miatt kérdezem,hanem esetleg amit tapasztaltok instákban,melyik kaszt az ami most látszik jobban tud teljesíteni,mint a többi.
    Tudom, 1 hónap alatt sok minden változhat,de egy jelenlegi képre szükségem lenne.
  • [HUN]Crassus
    #148210
    ohh jól levagyok maradva már wowügyileg akkor:P:D
  • antgecc
    #148209
    Ebben a játékban minden patch függő. Ami januárban menő, már nem biztos, hogy márciusban is az lesz. Kihoznak egy új patchet és borul minden, ami addig volt. Nyílván nem mindig, de előfordul. ha hosszú távra tervezel, akkor olyan kasztot válassz, aminek a spelljei neked legjobban tetszenek.
  • Forolto
    #148208
    Uraim,építő jellegű kommenteket vár az illető, szerintem.
    Én is kezdhetném eleve,hogy hordás.

    Nos,mivel én is lassan visszatérek ebbe a világba lassan 1 éves kihagyás után,egy kérdés foglalkoztat.
    Még keveset olvastam illetve fórumoztam ezügyben,igy elölre is elnézést a noob kérdésért,de aki többet fordult meg elitebb wow-os fórumokon szerinte,kiemelem a szerintem dolgot,melyik hiler kaszt az,ami már most látszik,hogy többet tud kisajtolni magából,mint a többi.
    Gondolom mindenki a sajátját fogja felhozni,de én most arra gondolok,hogy tapasztalatok és számolgatások alapján,nem skill meg jaj nekem jobb cuccom van,szóval PvE területen hol látszik,hogy hilerként többet tud nyujtani,mint a többi.
    A poénokat elfogadom,de nem szeretem.:) Köszi elölre is.