166745
  • Agaba72
    #148569
    Az ally egy fos.............a horda meg tök szar.....VIVA LA MUSICA.
  • [HUN]Crassus
    #148568
    semmi probléma csak ne állíts légből kapott baromságokat....
    és viseld férfiasan ha a tények megcáfolnak!
  • Jimbo
    #148567
    Sajnálom, egyrészt az ilyen barmok mindig felhúznak, másrészt hiába próbálsz velük normális hangnemben szót érteni, lesüllyedsz a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal
  • BEAST #148566
    Azért, ha stílusról van szó te sem panaszkodhatsz.
  • Jimbo
    #148565
    Mondtam, hoyg skippelek, paraszt. Nincs időm faszfejekre, akik nem értik, amit már az egész topik magyaráz nekik....
  • antgecc
    #148564
    Már nem.
  • [HUN]Crassus
    #148563
    elakadtál az összeadással?:P:)
  • Jimbo
    #148562
    Te játszol a játékkal egyébként?
  • antgecc
    #148561
    irl példáiddal egyetértek, sztem is fair play és becsület mindenek elött. de akkor miért erőlteted még mindig ezt az óvodásoknak való fos wow-ot?? ettől vársz te csodát?? ha fair play és becsület kell, menj el boxolni, ott pvpzhetsz rendesen.
  • Bhalage
    #148560
    gyenge vagy : (
  • [HUN]Crassus
    #148559
    pedig normális embernél minden azon dől el,hogy viselkednél a "dzsekicsenes" példádban....
    kb egyidős lehetsz velem hasonló korosztály....
    emlékezz vissza milyen volt egy régi iskolai,"lakótelepi" vagy "diszkós" verekedés:P
    akinek baja volt a másikkal lerendezték EGY az EGYBEN! nem volt sunyiság ,nem volt szurkálás késsel, győzött az erősebb és kész! még a végén kezet is fogtunk!
    jöhetnék megint pár iskolai példával vagy munkahelyivel vagy azzal,hogy anno Székesfehérváron az egész ezred előtt kért tőlem bocsánatot a kiképző őrmesterem,mert megmondtam neki a véleményem majd fejbebszott a kulccsomójával HÁTULRÓL mire én visszamentem lebasztam neki egyet és mentem az ezredparancsnokhoz akinek mindent elmondtam és egy óra mulva sorakozót fújatott és 600 ember előtt kért tőlem bocsánatot az a kis gyökér!
    a mostani fiatalkok többségének lövete nincs arról mi az,hoyg becsület....

    Mi van most?
    elkapják a csórikat az utcán 4-en agyba főbe rugják és ha nincs szerencséje még hátulról le is késelik!

    teljesen FOS lett a világ....és akik játszanak azok többnyire már ebből a fos generációból kerülnek ki!
    Olvass bele bármelyik játék forumába szinte mindenhol csíterektől és unfair gyökerektől hemzseg a játék.....

    valami nagyon el van baszva.....
  • Jimbo
    #148558
    "És egyébként tapsifüles lvl80 elf akárkicsodát hol érdekli, hogy Crassus <Fairplay Bajnoka> hordás sosem volt még bunkó senkivel, ha már tapsifüles szenvedő alanya volt az 50000. /spit makró szpemmelésnek, zergelésnek, hullakempelésnek (ja bocs, pve szerver :P), és egyéb válogatott bunkóságoknak, amit a másik frakció ellen elkövetnek, de majd azt fogja nézni, hogy TE vagy az, és te a Fairplay Bajnoka vagy, ezért fair lesz veled? Hát pont le fogja szarni, mert pirosan van kiírva a neved, zöld a karaktered bőre, vagy egyéb módon beazonosítja, hogy téged bizony le kell nyomni, egyedül, vagy tizenöten, de minden áron. Ennyi. Én is zergelnélek. És így néznék ki hozzá"

    Ott a pont. Amióta buzi hordások campelgették Goldshire-t még mikor első karimat szinteztem,(azt persze mondanom sem kell, hogy amikor odaért az első 60. SW-ből, akkor már húztak is haza a bátor vitézek...) azóta mondanom sem kell, hogy kurvára nem érdekel, hogy mennyi hp-n van, ha sárga a neve, akkor már indulok is rá. A másik ok, ami miatt soha nem hagyok ki egy pvp-t, az pedig az, hogy egyszer guilden belül funból indítottunk egy gnómfutást lvl1-s karikkal gnóm kezdőről AQ-ig, mondanom sem kell, hogy Crossroadsnál az akkora már felfedezések miatt kb. lv3-s 30-40 gnómunkat milyen szépen lezergelték a 60-s kemény legények. Ez nagyon fájt akkor
  • [HUN]Crassus
    #148557
    matekot bírod?
    akkor itt egy kis számolás

    WIN LOSS

    515 288 Crasus warri
    1253 815 Kasadya pala
    67 53 Durcila shaman

    1835 vs 1156
    61% 38%
    ez majdnem 3000! Bg meccs.....ez sok:P hol is nyertek mindíg?:)
  • picket
    #148556
    Az egyik pillanatban hangsúlyozod, hogy játékról van szó, a másikban meg jössz ilyen érdekes (irl?) példákkal. Semmi köze ahhoz, hogy ha leülök egy játék elé, akkor szórakozni akarok, nem azt, hogy valami hülyegyerek felmossa velem az x bg-t vagy pvp zónát. Nyerni megyek oda, és ha
    -jobb cuccaink vannak
    -többen vagyunk
    -jobban játszunk
    (tetszőleges kettő választható), akkor nyerünk. Értem, hogy mit akarsz mondani, de ha tisztességgel helytállni < nyerni, akkor pont leszarom, hogy a három választható közül melyik kettővel nyertünk.

    Visszatérve a dzsekicsenes példára azt is megnézném, hogy nem mentek ketten egy ellenre, hanem félreállsz, hogy megölhesse a társadat, aztán mikor felgyógyult, akkor próbálkozol te is. Hihhhhető. És (feltételezve, hogy nem dzsekicsen filmet forgatsz) miben különbözik ez attól, hogy többen vannak az allisok, és azzal nyernek?

    A rated bg-t meg várhatod, mint zsidó a messiást. Szabadidőmben mostanában ingyenes játékokkal bohóckodom. Egyik ilyen a League of Legends. Na az egy folyamatos rated bg. És tényleg 50-50 arányban nyerek vagy veszítek, de valahogy mindig az én csapatomban vannak a gyökerek, a leaverek, a másik csapat meg általában profin működik. Ehhez képest néha sikerül nyögvenyelősen megnyerni a játékot. Hogy hogyan lehetnek a gyökerek, és a normális játékosok egy ratingen, azt nem tudom (de ha én nyerek, akkor ugye a gyökér csapattársaim is, és kapják a ratinget, ahogy ha én voltam szar és más "oldotta meg a problémát", akkor én kapom), de a fejlesztők mégis a saját vállukat veregetik, hogy ez milyen jól működik (és a 50-50 valóban megvan). Mégis idegesítő, mert minden játékban vannak hozzám képest bénák, meg olyanok is, akik röhögve lenyomnak.

    "figyu 5 éve játszom és nem voltam egyetlenegyszer sem bunkó egyetlen játékostársammal sem" - Most kikeressem, hogy warden azért panaszkodik, mert beloggoltál a kis törpéddel, és nyodafestéket nem tűrő dolgokat kiabáltál vele? Az szerinted nem bunkóság? És egyébként tapsifüles lvl80 elf akárkicsodát hol érdekli, hogy Crassus <Fairplay Bajnoka> hordás sosem volt még bunkó senkivel, ha már tapsifüles szenvedő alanya volt az 50000. /spit makró szpemmelésnek, zergelésnek, hullakempelésnek (ja bocs, pve szerver :P), és egyéb válogatott bunkóságoknak, amit a másik frakció ellen elkövetnek, de majd azt fogja nézni, hogy TE vagy az, és te a Fairplay Bajnoka vagy, ezért fair lesz veled? Hát pont le fogja szarni, mert pirosan van kiírva a neved, zöld a karaktered bőre, vagy egyéb módon beazonosítja, hogy téged bizony le kell nyomni, egyedül, vagy tizenöten, de minden áron. Ennyi. Én is zergelnélek. És így néznék ki hozzá:

  • Jimbo
    #148555
    Jó, te nyilván vártál volna, míg összejöttök 10-n, de nekem az már nem fun, pvp amúgy sem az 1v1-ről szól, ha eddig nem tűnt volna fel...
  • antgecc
    #148554
    Bakker, nem tűnt fel, hogy nem magáról beszélt??!

    Amúgy te tényleg ilyen kemény gyerek vagy? Van ám bátorság... 3-nak is nekimész... húha!
  • Jimbo
    #148553
    Persze, hogy nem úgy pvp-zik a horda, ők is nekiállnak 4-n egyet ütni, meg az ally-nál is vannak olyanok, akik nekiállnak 4v1-ben, de ugye itt jön a képbe, hogy általánosítani kell mindenben. Csak agysebész barátunk továbbra sem képes felfogni, hogy ugyan hiába van a szerveren mittomén hányszoros ally fölény, BG-n mindig egyenlő létszám mellett többnyire az ally nyer.
  • QuippeR
    #148552
    ki jött ide dicsekedni? életemben nem láttam még azokat ebben a topikban, akiket te állandóan szidsz. (gyk: Arathor ally pvp-oriented crowd.)

    nem érzed kicsit egyoldalúnak ezt a "vitát", amit öt éve folytatsz olyanokkal, akik nem tudnak ellene védekezni, mert nem is tudnak sem az SG fórum, sem a te létezésedről?
  • Jimbo
    #148551
    Felesleges magadból kiindulni, lehet, hogy Te ilyen nyúlbéla vagy, engem kurvára nem érdekel, hányan vannak ellenem, nekikugrok, legjobb példa AB volt, 3 védték BS-t, 4-n indultunk St-től, másik 3 lemaradt mögöttem, Én meg azért sem vártam meg őket, nekimentem a 3 csürhésnek, éltem is vagy 1.17 mp-ig, de ki nem szarja le
    Ezt meg csak, hogy hozzam a tegnap igen mélyre süllyedt szintet:

    Nyomorék horda, nevéhez méltón csak akkor mer jönni, ha 5:1-hez az arány
  • [HUN]Crassus
    #148550
    te kis "rohadék" azért várod már a flémet mi?:D
  • [HUN]Crassus
    #148549
    "Akkor megyek csatába, ha van esélyem nyerni"
    sry,de emellet nem birok szó nélkül elmenni:)
    Szóval ha mész az utcán a pároddal és hárman neki ugranak akkor te ha jól értelmezem nemcsinálsz semmit,mert "nincs esélyem"?!?!
    Tudod amikor én katona voltam az egyik hétvégén a "művházban" buli volt és odajöttek a helybeliek balhézni akik minimum 2x annyian voltak,de amikor feszűlt lett a helyzet érdekes ódon senki nem futott el...szerencsére nem lett balhé,mert megtudtuk beszélni.

    figyu 5 éve játszom és nem voltam egyetlenegyszer sem bunkó egyetlen játékostársammal sem.....szóval igenis lehetséges így is játszani!

    Nem a túlerő kihasználásával van a gondom!Azzal van,hogy idejönnek és azzal dicskednek mekkora hőstettet vittek véghez mert 200-an agyonvertek 50 embert....
    majd most lesz rated BG és szeretném olvasni a sok hőst amint hétről hétre linkelgeti a BG eredményeit....majd akkor én is gratulálni fogok!

    és mégegyszer ide rakom a favorit mondatomat:
    "kibaszott ally addig vár, amíg nincs ezer százalék esélye, hogy nyer. bg-ben is, amíg nem vagyunk többen, addig nem mennek csatába"
    Igazából nem lehet mindig az ally köcsög és a horda szent. Teljesen jogos,hogy bunkó hordásokkal is dunát lehet rekeszteni és rengeteg allys is jófej játékos!
  • BEAST #148548
    Onnantól vált hisztivé, hogy ugyan ebben a stílusban nagyjából 5 éve hajtod ugyan azt. Mellesleg mióta elkezdtem játszani állandó látogatója vagyok a topic-nak és ez azzal sem szűnt meg, hogy már egy jó ideje nem játszom.
    Amikor játszottam én is szerettem egyenlő esélyekkel hadakozni, vagy sérült ellenfélnél várni amíg felgyógyult, de általában az ilyen esetekben én húztam a rövidebbet... Engem mégsem láthattál itt fröcsögni arról, hogy mennyire szemét az egyik vagy a másik oldal.

    Szerintem amíg ilyen habzószájú stílusban ismételgeted önmagad csak ilyen egysoros "jófejkedéseket" várj.
  • [HUN]Crassus
    #148547
    mi a hiszti abban ha megmondom mit gondolok az olyan emberekről akik képtelenek a fair játékra? 5 kibaszott éve játszom vele,de sajnálatos módon ROHADT KEVÉS arányaiban az olyan ember akinek esze és szíve és lelkiismerete is van!Lehet rajtam röhögni,de itt tulnyomórészt azok a rosszindulatú netes hülyegyerekek vannak jelen akiknek az előbb említett dolgok kúúúúúrvára nem fontosak egy játékban!
    Aki kicsit is elgondolkozik azon,hogy mit akarok megértetni veletek az érdekes módon nem tart hülyének SŐT még mellém is áll a véleményemben!
    Most mit tudtok még kitalálni mikor egy olyan játékos is elmondja,hogy SAJNOS!!!( igen sajnos!,mert nem így kéne hozzáálni a játékhoz ahogy azt a többség teszi! aki mások kárára élvezkedik ,mert a játéknak nem erről kéne szólnia ,hanem a kihívásról és a másik iránti tisztelettel való küzdelemről!!) igazam van aki maga is a másik frakcióval játszik a játék kezdete óta és furcsamód ugyanazt tapasztalta amit én leírtam?
    nem velem vagy az én értékrendemmel van itt a probléma hanem pl. az ilyen Beast-es beszólókkal akik hónapok óta itt sem jártak erre idejön el sem olvassa mi a téma és "jófejkedik" egy sort....

    Miért tudok én 5 éve úgy játszani,hogy voltaképp egyetlen embernek sem ártottam a játékstílusommal?gondolkozzatok el és nézzetek magatokba!

    Szinte bármilyen játékban az emberek egymást basztatják vagy úgy játszanak,hogy a másikat direkt szopassák,ahelyett,hogy a játék öröméért játszanának!
  • picket
    #148546
    Akkor megyek csatába, ha van esélyem nyerni. Ha ehhez túlerő kell, akkor legyen az. Mintha a horda úgy pvp-zne, mintha egy kiaszott dzsekicsen film lenne, hogy ha többen támadnak, akkor a háttérben ugrálva kivárják, hogy elhulljanak a társaik, mielőtt rárontanak az ellenre. Naaaa neeee, mert nem tudom mit csinálok. pvp, csata, bármilyen versenyhelyzet pontosan erről szól: bármilyen előnyöd van a másikkal szemben azt használd ki.
    Komolyan együtt tudok érezni veled, hogy pve szerveren pvp huszárkodsz, és nyafogsz, hogy a társaid nem tudnak játszani, kevesen vannak, a másik fél meg gonosz, mert kihasználja a túlerőt (amit te nem tennél, de ezen mi erkölcstelen bunkók csak röhögünk teli pofával, mert mi már csak ilyenek vagyunk), de egyébként az ellenoldal is hülye a pvp-hez, mily meglepő.

    tl;dr
    /topik
    flame on
  • picket
    #148545
    gnome > all
  • BEAST #148544
    Komolyan mondom, hiba volt leállnod a gyógyszerekről. :(
  • Agaba72
    #148543
    Izé.....ööö....MINDENKI BEFELÉ AZ INSTÁBA NEM PVP KLÁN VAGYUNK.........
  • Pyotr
    #148542
    Utobbit inkább az aláirásod helyére told, hogy jövöre se felejtsd el hogy mi a bánatod:D
  • Littlepig13
    #148541
    hmmm óvónéni mi ?: D
    nem tom kettőnk közül ki hisztizik mint valmi kis hülye gyerek. 30 évesen elgondolkoznék ha így viselkednék és lehet elmennék egy pszichológushoz.
    ajánlom figyelmedbe ezt a topicot !!!!!
  • [HUN]Crassus
    #148540
    KÖSZÖNÖM ÉS MÉGEGYSZER KÖSZÖNÖM!

    azthiszem a bétás allys kolléga elég autentikus a témában...Warden és újdonsült fegyverhordozója Jimbo erre nyomassatok valami frappáns magyarázatot!

    "kibaszott ally addig vár, amíg nincs ezer százalék esélye, hogy nyer. bg-ben is, amíg nem vagyunk többen, addig nem mennek csatába"
    ez meg mehetne a banner alá....:)

  • Hugh Hefner
    #148539
    amúgy vannak dolgok amik sosem változnak... mindig is ally voltam, amióta létezik a játék, és még mindig ugyanaz van mint volt, egyet kell hogy értsek... kibaszott ally addig vár, amíg nincs ezer százalék esélye, hogy nyer. bg-ben is, amíg nem vagyunk többen, addig nem mennek csatába, volt olyan nemrég, hogy állunk 3-an, és beront 2 hordás, vagy valami ilyen arány, erre elkezdenek futni a társak, és persze hogy szétkaszabolnak, pedig egyértelmű lett volna hogy ki nyer, hát mi. akkor is így volt, amikor a pvp kimerült southshoreban (asszem), meg most amikor bárki tud pvp-zni mert egy kicsit felgyúrták ezt a rendszert. dehát rerollolni már nem tudok, nincs energiám felhúzni még 68-ra sem egy másik karaktert, fizetni nem fogok hogy átmehessek, mert nem nagyon van miből, meg amúgyse fogok zombival rohangálni. de rohadt idegesítő egy szokása az allynak, kiöli a ajátékból a funt, mintha lenne következménye, hogy meghalsz... ja és persze sosem nyerünk emiatt bg-t, ez 80-on is így van?
  • ShaiHulud
    #148538
    mar akkor worgent akartam amikor meg nem is volt :D vegre lesz egy normalis faj allyban is.
  • [HUN]Crassus
    #148537
    divatworgen........:)
  • [HUN]Crassus
    #148536
    Gracie bella!:)
  • ShaiHulud
    #148535
    worgen rulz :)
  • LeWyTy
    #148534
    ahhh
  • Kata
    #148533
    És neked nem a sarokban a helyed?
  • Bhalage
    #148532
    utolso mondattal egyetertek, de neked nem a konyhaban a helyed:?
  • Kata
    #148531
    Mondjuk azt én sem értem hogy mi a dicsőség abban, ha túlerőben nyer valaki.


    amúgy meg alliance suxx :D [flame on]
  • [HUN]Crassus
    #148530
    a normális fair playerekkel semmi bajom....gáz mi,hogy épp ezért én vagyok a szarfej?