166745
  • bélanéni #149499
    Szerintem meg az a lényeg, hogy anélkül NEM is tudsz játszani! A játszáshoz muszáj telepítened! Ez akkor igaz persze, ha eredetivel tolod.
    A bejelentkezéskor csontvázsárkány suhan el néha egy havas táj felett, vagy egy fekete sárkány ül egy lángoló várromon?
  • FickDeineStory
    #149498
    lényeg az a patch ami elvileg felül írta a régi wow világát hány napja vagy hete esetleg hónapja jött ki?
  • UnknownAsshole
    #149497
    Na akkor ide írom ha valakinek is ilyen problémája lenne mint nekem, hogy a Seamonkey volt nálam a hibás.... egyszerűen szürke maradt az activate.
    Felmentem Operával és sikeresen aktiváltam.
  • bélanéni #149496
    Akkor mi a kérdés?
  • FickDeineStory
    #149495
    de ha egyszer nem tört szerveren játszok az angol nyelvű Arathor szerón vagyok! Anno két éve játszottam egy kicsit WoW-ot akkor is ezeken a területeken mászkáltam általában Ironforge, Loch Modan, Wetlands.

    Wetlands dél-keleti részén van egy kis kastély az akkor még nem volt víz alatt mikor most elkezdtem már ott volt. A Guild rendszert meg látom minden quest után plusz 7 reputation pont vagy mi írodik a Guildhez.
  • Jimbo
    #149494
    Semmi nem áll tőlem távolabb, mint, hogy védjem őket, mert sztem is csak hatalommániás gyökerek gyűjteménye az FS, de ha jól tudom a reklám az random módon jön fel a google-tól. Ha rosszul tudom, akkor meg minden szavad igaz, kivéve az állszentet, mert az álszent
  • r4pt0r
    #149493
    Ha "hitelesebb" oldalt akarsz olvasni akkor wow.hut javaslom.
    PL. ma volt egy nerf xp szerzés ügyileg:

    Wow.hu: Az első bug és az első nerf (csak 10% xpt kapsz a régi területeken)
    FS: "de úgy néz ki, hogy 10%-kal több XP jár a mobokért"

    Közük nincs a dologhoz. :D

  • bélanéni #149492
    (legalábbis így emlékszem)
  • bélanéni #149491
    Szóközök és kötőjelek nélkül kell, egybe a betűket!
  • UnknownAsshole
    #149490
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=itt31dtnbg6webhzktx9.jpg
  • UnknownAsshole
    #149489
  • UnknownAsshole
    #149488
    Nem ide kéne beírni a Authentication Key-t ami a dobozon belül a DVD feletti fehér matricán van ? Mert én beírom kötőjellel, szóközzel vagy kis/nagy illetve ezeknek minden kombinációjában és az "ACTIVATE GAME" gomb szürke marad. Ilyenkor mi van ?
  • Warden
    #149487
    Volt ott már goldseller hirdetés is.A megoldás ne olvass fs-t ad egy az mmo-n megtalálsz minden friss hírt ad kettő mi a xart akarsz tudni egy C-vonalbeli guild életéről meg a 12 éves rajongótáborról?
  • bélanéni #149486
    (a játék minősége nem ezen múlik, természetesen)
  • bélanéni #149485
    Valaki már kézhez vette a "normál" dobozos változatot? Csak zárójelben kérdezem meg, papírdobozos, vagy teszkós műanyag sz*r, mint a korai SC2 volt?
  • [HUN]Crassus
    #149484
    FS en láttátok az 1.2-es Vanilla tört szerver hírdetést!?
    Gusztustalan kis állszentek vagytok Attila1234 meg a többi FS es
  • Warden
    #149483
    A történet sántít de te tudod miért vetítesz.Eredeti szerveren nem tudsz beloggolni ugy hogy ne patchelődne fel a játék.Tökmindegy hogy csak a woltk van a gépen a zónák megváltoztak, volt egy böhöm nagy patch ugy kettővel ezelött akkor letöltöttél vagy 10 megát ami már aktív.Írtad hogy tegnap éjjel körbe nyargalásztad az eastern kingdomi részt...

    Szóval tört szerveről felesleges itt kérdezned mert nemtudunk segíteni.
  • bélanéni #149482
    Egyrészt, ha eredeti játékkal játszol, akkor nincs olyan, hogy korűbbi változattal játszol, mindig csak az újjal lehet. Először patch és csak utána van játék.
    Másrészt nem csontvázsárkánynak kell a nyitó képernyőn lennie, hanem egy csúnya háromszögfejű fekete sárkánynak.
    Te valamit nagyon rosszul csinálsz, így nem csoda hogy nem látsz "sok" változást a világban, ne is keress tovább, Azeroth másik fele is ugyanolyan lesz mint volt!
  • FickDeineStory
    #149481
    Csak a Lich Kingig van meg. A két új faj is benne van a választási lehetősgben csak ugye le van tiltva mert Cata nincs. A nagy csontváz sárkány is ott van a login képernyőn.

    8 nappal ezelőtt lett meg a WoW szóval ha az a patch idősebb mint 8 napos akkor én ezért nem látok változást mert nekem az új az eredeti:D Na de így akkor már értem.
  • antgecc
    #149480
    Te komolyan affelől érdeklődsz, hogy a tört szerveren miért nem történik ugyan az, mint ami igazin? Na ne már!
  • brasco84
    #149479
    lemezről mennyit telepít majd? mert az utóbbi időbe elég sokat letöltött, ezért gondolom h nem sokat. jöjjön már a futár :)
  • MaRee
    #149478
    Mennyi idő szokott lenni kb a karakter transzfer egyik szerverről a másikra? Csak mert az írja, hogy several days... Akkor baszhatom itt a nagy Cataclysmet ha áttranszferelem, és nem játszhatok vele csak három nap múlva
  • Warden
    #149477
    a térkép már módosítva lett egy patchael ezelött, ma éjféltől pedíg az új zónák is élnek + ha megvetted a kieget repkedhetsz ill indíthatsz farkasembert vagy zöld gnómot.

    Amennyiben nem törtszerveren játszol csak kiütötte a szemed hogy sw vagy orgrimar teljesen más barrensben van egy kiba... nagy szakadék zónánként van vagy 3-4 új flypoint megváltoztak a questek stb.Esetleg nem a csontváz gyík van a login képernyőn hanem egy nagyobb fekete sárkány?
  • FickDeineStory
    #149476
    Hát srácok nekem azt mondták, hogy mától átalakul a WoW térképe, de én semmi erre utaló jelet nem vettem észre pedig bejártam ma hajnalban fele Eastern Kingdom-ot.

    Olyan hétfő 21:00-tól ma 3:15-ig volt a WoW-on de én semmi problémát nem vettem észre a szerverekkel.
  • picket
    #149475
    No warcraft, no cry :)

  • [HUN]Crassus
    #149474
    ja kicsit OFF,de ha megszavazzák nagyon is éles lesz! Keressetek ráa FIDESZ új médiatörvény javaslatára!
  • [HUN]Crassus
    #149473
    Igen erre gondoltam én is.....nálunk van egy srác aki már 2x volt és most akart 3x is az lenni és bebukta:S:(
    Sajnálom,téged is ez nem volt fair a blizztől.
    Nekem is visszaadhatná a digital meg a retail közti lóvét,mert mire mentek a szerverek már hazaértek a vásárlók:P
    Spúr kecik akik a töménytelen lóvé ellenére nem fordítanak elegendő moneyt vissza a játékba....
  • Dr DeViLKiNG
    #149472
    Retkes kurva blizzard megbaszhatja a login serverét, amin kb elment a realmfirst
  • Hentes75
    #149471
    SW-ben vagyok de semmi fennforgás.Semmi cataclysma.
    Minden a régi.
  • Fenrir
    #149470
    Hahaha:

  • Maxx
    #149469
    http://www.youtube.com/watch?v=FAYnUJzMW7o&feature=player_embedded

    egyéb kérdés :D
  • ddany7
    #149468
    BENTVAGYOK!
  • AnarchoiD
    #149467
    nem megy az auth server... probald ki hogy ross passot adsz akkori ugyanazt irja ki .. ;(
  • Arwenke
    #149466
    kivagott ejfelkor azota semmi, igy hiaba aktivalta automatice magat a jatek cseszhetem.. enyit digit preloadrol:)
  • Lacee
    #149465


    hajrá!
  • Maxx
    #149464
    érdekes, beaktiváltam catát, bent voltam közben, majd loguot és azota nem enged vissza de amig bent voltam no problem, uh login szerver:)
  • Tatyla
    #149463
  • Csirke4
    #149462
    Olyan Connectinges nekem is. :O
    1 Zónában vagyunk?^^
  • Fenrir
    #149461
    Connecting, Disconnected...Connecting, Disconnected...Connecting, Disconnected...
  • ddany7
    #149460
    connectinget tolom.:D