166745
  • jazzy
    #150022
  • 1Darton1
    #150021
    Mi az a pudli?
    Idézőjelben volt a premade, ami azt jelenti, hogy kéretik nem szó szerint venni. De elmagyarázom még egyszer. A kisebbik factionből általában ugyanazok a megszokott emberek mennek be, akik nagy eséllyel szeretnek pvp-zni és ismerik Tol Baradot.
    Mióta hívja be tök random az embereket az elnyomott oldalról? Biztos voltál már Tol Baradban, és minden alkalommal egyből behívott.
    Én miért lennék szar? Túlerőben se nagyon szoktam lenni, egyedül nehéz is lenne. De az tény, hogy nagy az arcom.
    Egyébként itt szinte állandóan az allié Tol Barad, és ha véletlenül behív, akkor harcolhatok 20 alli ellen egyedül, mert a hordások nagy része középen nézelődik.
    És milyen tények, amikor sokkal könnyebb dolgotok van? Kicsit legyél objektívebb, az biztos segítené a pvp-tanulmányaidat is.

    Köszi, láttam már Argalothot múlthét kedden. De azért mesélhetsz róla.
  • bujcsik555
    #150020
    Azt nem értem ha ekkora pvp hiró vagy, miért egy pve szerveren vagy oda hogy húdekirályok vagytok?
  • BoneDragon
    #150019
    Ha nem nyer az alli akkor már nem értelmesek a játékosok? Micsoda összefüggés. Benned sincs sok értelem
  • 1Emese
    #150018
    Ezek a crusus meg az ilyenek, arathoron vannak?
    Ha jól értem, soha nem nyer alli world bgn?
    Na pl ott akkor nincsenek értelmes magyarok alliban.
    És olyan szervert tudtok, ahol mindig allié az új kinti bg? mert az lehet érdekelne, nem baj ha nem magyarok, sőt előny m+ előző kérdésemre aválaszt
  • [HUN]Crassus
    #150017
    Pudli ezt figyeld miket irogat...:)
    miről beszélsz? milyen premade? nem lehet grp-ban jelentkezni...tök random hivogatja be az embereket....
    fogadd el,hogy szarok vagytok és csak túlerőben nagy az arcotok....a tények önmagukért beszélnek....egy újabb nap ,hogy allié lenne TB....

    majd elmesélem milyen az "új Voa2" Boss:)
  • Lacee
    #150016
    mindenhol vannak értelmes magyarok, szerintem a többiek is épp ezt akarták mondani... mint ahogy bunkók is akadnak, szervertől függetlenül.
  • Csirke4
    #150015
    Hogy te mekkora idióta vagy...
  • 1Emese
    #150014
    Recklessnek Arathoron még mindig az a pudvás mohammed a vezetője? Halottam, mikor barátnőmet TS-en vagy min kiosztotta. Csöppet sem bunkó, tirpák az öcsike ^^ agyban sajna még mindig 10 éves...
    Ragnarosson vannak értelmes magyarok?

    Ja, és most nem azt a 8 embert kérdem, aki feltölti több mint 10k hozzászólással a saját topicukat, hanem azoktól, akik 3 havonta egyszer felnéznek.
  • antgecc
    #150013
    Miért akarna ally oldalon nyerni, ha ő hordás, te zseni??!! Még ekkora satut bazmeg....

    A "nem tud alli oldalon nyerni" kurvára nem egyenlő az "alli oldal képtelen nyerni" mondattal!

    Komolyan mondom ekkora ostobát még nem láttam! És még harcolsz a hülyeségedért... istenem....
  • Csirke4
    #150012
    Képet.
  • Csirke4
    #150011
    Tehát akkor most mi változik????????????????????????
    Nem tud alli oldalon nyerni, az alli oldal képtelen nyerni. Függetlenül attól, hogy ő hordás oldalon játszik.
  • 1Darton1
    #150010
    Azért, mert a kisebbik factionből általában egy "premade" megy be, haverok vagy guildes csapat, illetve nekik van tapasztalatuk is, mert ők akkor játszanak, amikor kedvük tartja.
    A másik oldalról random választja ki a tardokat, akik össze-vissza futkosnak, és az a kevés értelmes játékos, aki véletlenül bekerül, elég nehezen tud nyerni ekkora túlerővel szemben.
    Persze idővel enyhül ez a kellemetlen helyzet, mert a kisebbik factionből is sok fejetlen csirke fog jelentkezni, de sosem lesz annyi, mint a másik oldalon.
  • BoneDragon
    #150009
    Micsoda guild név: Tesco Cora Auchan
  • Itsuki
    #150008
    nem fut egyszerre. bc trial lejár 3 nap mulva,miközbe 2 napja megvettem a játékot,és sehol semmi jele... vagyis annyi,hogy már csak a wowtlk-t vehetem meg...
  • Hugh Hefner
    #150007
    hát, ha hozzáadsz gametimet, akkor a kettő futhat egyszerre párhuzamosan, nem?
  • Itsuki
    #150006
    Hali,bc trialom van,de közbe megvettem a bc-t és aktiváltam is. de még a trialom megy... nem lehet ezt valahogy "kidobni"? hisz nem tudok semmit se csinálni...
  • Jimbo
    #150005
    Hagyd, nyilván csak a BS lehet a mérce, mi más?
  • jazzy
    #150004
    Azt meg hogy arathor kihalt nem is értem, miért lenne kihalt? Első nap ugyanúgy volt sor mint mindenhol máshol és fullos a szerver..
  • jazzy
    #150003
    Miért is nyer az a faction akik jóval kevesebben vannak? Egyenlő számú játékost hív be Tol'Barad és senkinek nem jár semmi buff. Egyik véd, másik támad, ennyi.
  • BoneDragon
    #150002
    Nekem tetszik és elég praktikus. Minden van ami kell és mégis sok a hely a képernyőn.
  • antgecc
    #150001
    Nekem nem tetszik... dehát ugye, ízlések és pofonok...
  • Jimbo
    #150000
    Szerinted miért? Nyilván ők is kaszálni akartak a sok wowoson
  • BoneDragon
    #149999
    Működő képes diablo ui
  • picket
    #149998
    Ugyan....


  • Jimbo
    #149997
    ROTFL, owned
  • Jimbo
    #149996
    1, Nincs
    2, Igen

  • antgecc
    #149995
    Mivan öreg beégtél? Ez még poénnak is szar volt. Ha meg komolyan gondolod... hát na... sztem ne égesd tovább magad
  • antgecc
    #149994
    Crassustól idézve: "amit mi hordások szenvedtünk el!"
    OstobaCsirke: "ha te ennyi év után is alli oldalon akarsz nyerni"

    Na rugaszkodj neki mégegyszer!
  • Csirke4
    #149993
    "tegnap este és tegnap elött is fixen raid invite-kor a miénk volt Tol Barad."

    Sőt apukám a blizznek dolgozik, sőt enyém az egész wow...

    Screenshot or didn't happen.
  • Csirke4
    #149992
    Akkor msot inkább te olvasd el mégegyszer.
  • picket
    #149991


    Viccet félretéve: mit csináljak egy trollal, aki folyamatosan jön (tök mindegy, hogy töröltem vagy sem), nem mond valójában semmi sértőt vagy a fórum szabályaiba ütközőt, de etetitek hozzászólásokkal? Semmi nem zavarja meg a nyugalmát, még ha a föld legbutább nőnemű lényének nevezitek, akkor sem bukik ki, nem kezd el anyázni, bosszankodni. Lehetne törölni, de akkor a topik felét törölhetném, ha csak azért hozzászólást törlök, mert nem tetszik, idegesítő. Úgy kell hozzáállni, hogy ő ilyen. Én például rajta is, meg a reakciók jó részén is jól szórakozom, mert nem is várok többet.
    Persze jobb lenne, ha a wowtopik wowos információkkal, értelmes kérdésekkel és segítő válaszokkal lenne tele, de - őszintén - mikor volt ez így?
  • Forolto
    #149990
    Akkor légyszives látogass el a BS ally oldalra,tegnap este és tegnap elött is fixen raid invite-kor a miénk volt Tol Barad.
    Arathor nem mérce...egy kihalt szerver alapján nem lehet itélkezni.
  • antgecc
    #149989
    Édes kisfiam, te valamit nagyon félreolvastál. Fuss neki a szövegnek még egyszer...
  • Csirke4
    #149988
    Édes kisfiam ha te ennyi év után is alli oldalon akarsz nyerni PVP-ben akkor neked komoly mentális problémáid vannak.

    Az alli soha nem nyer BG-n egyetlen realmen sem. :D
  • 1Darton1
    #149987
    Ha még nem ismernéd Tol Baradot, akkor elárulom, hogy ott fixen az a faction nyer, akik jóval kevesebben vannak egy adott realmen. A hátrányban lévő oldal még buffot sem kap, amit WG-ben megkapott a másik.
    Persze az is lehet, hogy Arathor allyban egyáltalán nincsenek ügyes játékosok, de ennek kicsi az esélye.
  • shaime01
    #149986
  • [HUN]Crassus
    #149985
    Engdje meg az ARATHOROS alliance brigád,hogy ezúton fejezzem ki őszinte köszönetemet amiért ,most hogy ugyannyian lehetnek Open BG ben /Tol Barad/ mint a hordások a kieg kijövetele óta -tehát sacc/kb 8 napja/ KÉPTELENEK elfoglalni TolBarad-ot....ezáltal "vezekelve" a sok 200 vs 40-ért WG -ben amit mi hordások szenvedtünk el!

    KÖSZÖNJÜK srácok!

    ui: ja bocs azthiszem EGYSZER elvették,de aztán gyorsban vissza is vettük a kövi mecscen....


    LOLOLOOOOOOOLÁLÁLOOOOLOL!

    ennyi
  • LeWyTy
    #149984
    Gondolom !nem! azt mondtam hogy nekem mindig 1000felett van az MS-em

  • Dr DeViLKiNG
    #149983
    Picket dolga lenne kigyomlálni a gazt!