166745
  • Dr DeViLKiNG
    #150062
    Amúgy legjobb bg, de tényleg.
  • Dr DeViLKiNG
    #150061
    Arról nem is beszélve, hogy még fél úton se vagyok a második bázishoz, alli már betekerte mert olyan közel kezdenek hozzá.
  • Lacee
    #150060
    nyugodtan keresgélj a google-ban, vagy nézd meg, hogy a top guildek milyen tankkat használnak, esetleg elitistjerks.com, stb.

    amúgy meg mindegyikkel teljesíthető bármelyik, a lényeg hogy mit tud a játékos, aki irányít.
  • LeWyTy
    #150059
    Szerintem az a legjobb aki tudja mit csinál.Ennyi!
  • 1Emese
    #150058
    Attól, hogy nincs lvl20-nál nagyobb karakterem, még nem érdeklődheteK? OMG...
  • antgecc
    #150057
    Akkorát tudnák most fröcsögni és anyázni, de vissza fogom magam és nem teszem.

    A lényeg: Battle for Gilneas BG
    Hogy az istenbe lehetett így megcsinálni az induló helyet??! 3 ember széles lejáró a stégről, máshol leugrálni nem lehet. Alli visszaszorít és bekempel a lejáróba hátul egy healerrel. Egyszerűen ki se lehet menni. Nem tudok mégcsak túlfutni se rajta, mert a hunter lassító trapet rak a lejáróba közvetlen. Első meccsem rajta és feltűnik, hogy ez egy elbaszott szar, nem hiszem el, hogy a Blizznek nem tűnt ez fel!!! WSG-n respawnnál akárhol leugrálhatsz, nem tudnak beszorítani. AB szintén el van baszva. Hihetetlen.
  • lolSL
    #150056
    nincs lvl20 raid
    illetve ha hoggerre gondolsz, akkor az az addig kiosztott 1 pont nem hiszem hogy sok vizet zavarna
  • 1Emese
    #150055
    A mostani raid bossokra mi a legoptimálisabb tank? prot warri, prot pala, feral tank druid? pls egy sorrendet rájuk.
    Picket szép kis macsek, de a linkem kérem vissza.
  • 1Darton1
    #150054
    Ha ilyen jóban vagytok, akkor legalább szólj szegénynek, hogy ne ilyen hevesen égesse magát. :F
  • antgecc
    #150053
    Rated bg-re hogy kell jelentkezni? Nekem szürke.
  • shaba23 #150052
    nem, healerrel. dps-nek van autohit, aotoshot, az el van lagban is, viszont tanknak nincs autotarget és auto taunt, mint ahogy healernek nincs autoheal:)
  • picket
    #150051
  • vénfarok
    #150050
    igen, sőt 80ig lehet velük fejlődni és az összes terület elérhető
  • Thaddeus
    #150049
    Ebben kilehet próbálni a worgent?
  • vénfarok
    #150048
    fasza akkor 10 nap free gametime :D
  • lolSL
    #150047
    http://eu.battle.net/en/info/cataclysm-trial
  • BoneDragon
    #150046
    Igen a mai naptól. Én csináltam is. Mindenhova lehet menni, de nem lehet lvl 81-re dingelni. Ja és régi accodat is tudod vele aktiválni 10napra. De lehet csak 7, már nem vágom :)
  • LeWyTy
    #150045
    Van cataclysm trial?
  • vénfarok
    #150044
    Sziasztok! Ha aktiváltam a cataclysm trialt, de jelenleg nincs aktív előfizetésem, akkor tudok játszani?
  • jazzy
    #150043
    Az én priestemet hívják Pudlinak :)
  • 1Darton1
    #150042
    De mi köze van szegény kutyusnak Tol Baradhoz? :(
  • s0n1c
    #150041
    - Elune be praised!
  • 1Emese
    #150040
    Vizzsa próbáltam olvasni pár hozzászólásom, mert közben kiment a fejemből egy oldal címe, ami most kéne, és anno ide belinkeltem. Nem találom a hozzászólásaim... Remélem, aki törölte az felírta... PLS link vissza azt, amit linkeltem oldalt. thx
  • jazzy
    #150039
    Nem tudom bgben arénában kit érdekel, hogy pve vagy pvp szerveren vagy-e.
  • maniac001
    #150038
    ..úgy értem hogy feljelölnek valamit x-el vagy csillaggal és azt kijelölni...
  • maniac001
    #150037
    Hella

    Létezik olyan macro vagy addon amivel a jelölt targetet tudom kijelölni? csak hogy ne kelljen a mobtömegben keresgélni vagy tabolgatni amíg el nem találom melyik az.
  • PiszkosFred
    #150036
    ...pedig koze nincs egymashoz.
  • Forolto
    #150035
    ebben van valami. :)
  • picket
    #150034
    Mit mond az elf csaj? :p
  • s0n1c
    #150033
    Skill-t tudom ajánlani én is, megbízható, gyors szolgáltatást nyújt.
  • picket
    #150032
    [url=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1002414298&no=149998]#149998[/url] :)
  • fucko
    #150031
    Hali!
    A haverjaimmal keresünk olyan pvp guildet ami jónak mondható, csak nem tudjuk, hol keressük. Nem feltétlenül kell, hogy magyar legyen, csak az a lényeg, hogy lehessen rá alapozni. wow-eu fórumon próbáltam találni valamit, de csak sima apply postokra leltem minden realmen. Valakinek van valami ötlete, hogy hova érdemes menni? Inkább alliance side a várakozási idő miatt!
  • Skill
    #150030
    hehe thx, amúgy érkeztek dolgok. kezdenek helyre állni a dolgok. egyedül a honlap nem akar összejönni. =(
  • LeWyTy
    #150029
    Skill
  • MaRee
    #150028
    OFF:
    Valaki nem tud valami olcsó, megbízhatóm jó onlány gém boltot? Régen direct2drive-ról rendelgettem de megdrágult, Steam is kurva drága... Valami ötlet?
  • LeWyTy
    #150027
    Mer az a carbonitban van
    (ha jól tudom)
  • phoenix1
    #150026
    Az Argent champion titlehez kell az Argent Dawn és Argent Crusade exalted repu ugye?
  • lolSL
    #150025
    miért nem játszik a játék helyetted?
  • Itsuki
    #150024
    valaki tudja hogy miért nincs nyíl nekem questhelperbe?
  • lolSL
    #150023
    egész kívánatos a hátsó lába, kezdem érteni a kínaiakat
    egy harit kipróbálnék