166745
  • Hugh Hefner
    #150949
    get a life. or wait. dont, just die

    szerencsétlen balfasz : \
  • antgecc
    #150948
    tudjuk
  • eLiXir
    #150947
    dugnám
  • picket
    #150946
  • antgecc
    #150945
    legendás majom
  • DarkHorSe
    #150944
    inkabb legenda
  • antgecc
    #150943
    ez egy majom
  • lolSL
    #150942
    ha már BG

  • Tusy
    #150941
    - fiamat néztem (79-es) BG-n, népek fele afk honor farm ...
  • jazzy
    #150940
    Elmesélek neked egy szomorú történetet.

    BGzek, senki nem ír taktikát, eye, mindenki rohan bázishoz, elfoglalunk 3-at, közben az alli ötvenszer beviszi a flaget, örülök, mint majom a farkának, a horda okos, 3 bázist tart miközben alli flagel. 1 ember elment a zászlóhoz, ezt meglátták, odafutottak 10en, elvesztettünk 2 bázist ÉS a flaget, vesztettünk, vége a mesének.
  • antgecc
    #150939
    1 hónap után belogoltam, mondom tolok egy fun random bg-t. Eye-t dobta be. Gondoltam az emberek ennyi év után már rájöttek mi a taktika, de gyorsan csalódtam: az elejétől kezdve agyament flag harc. Egyáltalán nem érdekel már annyira, hogy felidegesítsen, de ez több, mint kiábrándító volt. Halkan megsúgtam nekik a taktikot, majd jött a magabiztos válasz: hülyeség amit írok, zászló nélkül nem lehet nyerni. Hmmm... Hát jó, akkor leave és exit game. 1 hónap múlva talán jövök megint.
  • picket
    #150938
    Crassus fan counter: over 9000!!!!!
  • Looserke
    #150937
    a te prot specedet vettem alapul az enyém kialakításánál...

    :)

    a gear még hiányzik sajna, mert 1 hete lett 85ös a warrim
  • [HUN]Crassus
    #150936
    az az igazság nagyon jól elvagyok az armsal mostanság (kivéve a skilles frostmageket és az imba druidokat:) ,de a másodlagos specem nekem is prot,de PVP-re kihegyezve ( 5 seces reflect,charge CD rövidítés,piercing howl stb.) és ha arénában nem is annyira(5v5 ben jó lehet btw) ,de ahogy mondtad random BG-ben nagyon szórakoztató és még azt is mondanám,hogy hatásos/hasznos is....
    simán elbohóckodom 2-3 allyssal pl. AB zászlónál míg odaérnek a többiek vagy végigcaplatok a flag-el WSG-ben meg azon az új szaron:)
    a castereket nagyon jól kilehet lockkolni a játékból és a melee-t is lehet szopatni rendesen.Huntereket sanálom a legjobban meg a Destro lokkot!
  • ShaiHulud
    #150935
    ugyvan hogy tobb hordas pvpzik ezert nektek nagy a queue.
  • Looserke
    #150934
    Crasus warri prot pvp-ről mi a véleményed mostanság? Én 2K resivel egész jól elszórakoztam random BG-ken, kíváncsi vagyok a te véleményedre mennyire életképes a spec.
  • bujcsik555
    #150933
    Menny át alliba, kb instant behív bgre akármikor D:
  • ddany7
    #150932
    decemberben Ragnaros hordán mégis 15min. volt a BG queue ?! most akkor hogy van ez?
  • ShaiHulud
    #150931
    mar jo ideje ossze.
  • Terensz
    #150930
    Egy pillanatra visszatérnék a pár nappal ezelőtti pvp frostDK mastery vs haste vitára.

    Sógorom 6 éve wow-ozik, fél éve egy DK-val. Most épp 1800-as rating-en jár 2v2 arénában, és azt mondta, hogy 8% haste-et szokott kirakni, egy kis crit-et, a többi meg mastery. Azért nem csak haste, mert ranged dps-ekhez ritkán tudsz több ütés erejéig közelférkőzni, így a damage-ed tetemes része howling blast lesz ellenük, annak meg nagyon jó a mastery. Krit azért fontos, mert ha jól proccol 2 killing machine közé pl. egy obli crit, azt még sok resivel is eléggé megérzi bárki, pl. egy tank is.

    Én hiszek neki. Tehát haste/mastery kb. egyformán fontos 2v2 arénában. BG-zni nem szokott a srác.
  • cikasz
    #150929
    Azt a szaros ring-et én 5k-ért eladtam pl :D
  • cikasz
    #150928
    A jelenlegi wow verzió 4.0.3(13329)
  • PiszkosFred
    #150927
    Sose aggodj emiatt. Trash kb 5 secig el, az alatt semmit sem tudsz, max nyomsz egy SS-t, es felnyomod a slicendice-t, a kovetkezo trashra. Bossok picivel tovabb elnek, kb 20sec, ott mar van esely egy 5os rupture utani 5os evis/envenom, es mar mehet is a kovetkezo pull. Majd 85 "felett" lesz idod es kell is foglalkozni a dpssel, addig csak menj es kapkodd az XPket ahogy csak tudod. A dpskurvakat meg sz*rd le, a 1-85ig tarto levleup fazisban kar foglalkozni veluk.
  • Savmacska
    #150926
    tard tört
  • lolSL
    #150925
    kalóz verzióról ott kérj segítséget ahol loptad.
  • marty999
    #150924
    sziasztok . patchelés közben ez a hiba jött ki nekem amikor 3.2.0-ról tenném át 3.3.0-ra (ez a patch jön utána ne nyaggassatok ezzel :D) The file "C:\Program Files\Common Files\Blizzard Entertainment\World of Warcraft\Uninstall.xml.19392719.temp" could not be created. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Create)
    ez mitől van?
  • ddany7
    #150923
    battlegroupokat összevonták már?
    vagy ha nem akkor van valami hír arról,hogy esetleg mikor fogják?
  • Dr DeViLKiNG
    #150922
    x-perl arcane bars részét ki kell kapcsolni az addonoknál(elvileg).
  • Hugh Hefner
    #150921
    ja, a kép lemaradt

    itt van
  • Hugh Hefner
    #150920
    Egy gyors kérdésem lenne azokhoz, akik esetleg X-prel Unitframet használnak... itt egy ké az ui-ről, az a gondom, hogy a cast bar a neve helyén jelenik meg, ez mondjuk eleve rohadtul zavaró és nem tudom hol lehet kikapcsolni (ha kikapcsolom a cast bar-t az xperl optionson belül, akkor egyáltalán nem jelzi sehol, nem rakja vissza a régit), de ami még ennél is zavaróbb, hogy ezt a táblát, amin a neve és a castbar osztozik átszínezi zöldre valamiért (hiába keresem, nem találom, hogy miért), és amikor valaki healeli magát, akkor a zöld háttér előtt a zöld cast bart kiszúrni, hogy épp hol tart, vagy hogy egyáltalán mit csinál, az esélytelen. nem tudja valaki ezt hogy lehet átrakni külön barra, vagy legalább ezt az idióta színezést kikapcsolni?

    egy másik kérdés... mint láthatjátok rugó vagyok, és most rohanok kb végig a tbc meg wotlk instáin. szinte majdnem mindegyiknél leszólnak, hogy alacsony a dps-em. de igazából esélyem sincs, eleve az egész insta abból áll, hogy mindenki behúz mindent és spammelik az aoe-t, vagy mire odaérek a hunterek (lol?) már szétszedték, kb beleütni nincs időm a dolgokba. wipe meg szinte sosincs. régen azért ezek nem voltak ilyen egyszerűek, vagy rossz rotationt használok? az előbb egy legendary fegyverrel rohangászó twink volt a tank...
  • hawkie22
    #150919
    Hopp, tényleg, eme apróság felett elsiklottam. Az EJ tényleg nem PvP. :) Bocs.
  • Dr DeViLKiNG
    #150918
    Jah, csak a pve!=pvp.
    És mivel az eredeti hozzászólás pvpről szólt, ezért énis arra válaszoltam. EJ-nek köze nincs pvphez. AJ-n is olyan debilek vannak már, hogy olvasni sem érdemes a nagy részét, mert akkora f@szság.
    PVE-re nyilván mastery. PVP teljesen más.
  • flashpointer
    #150917
    talenttől is függ
    arenajunkies meg mmochampionon is frostnak masteryt javasolnak (egy két elborul kocka a szokásos egyetemi szintű számolgatásaival alátámasztva: )
  • Terensz
    #150916
    Elitist jerks szerint:

    Dual Wield
    Strength > Hit to cap >= Expertise to cap > Mastery > Crit > Haste > Agility > Hit to spell cap

    Two Hand
    Strength > Hit to cap >= Expertise to cap > Haste > Mastery > Crit > Agility > Hit to spell cap
  • hawkie22
    #150915
    Szerintem meg nézzétek meg EJ-n, kinek mi kell, aztán az eldönti a vitát. :)
  • Terensz
    #150914
    Én azért megyek haste-re, hogy többször proccoljon a killing machine, és szét obliterétejem meg frosztsztrájkoljam az ellenfél testét :-)
  • Dr DeViLKiNG
    #150913
    De annak köze sincs a rune regenhez. Nem azért stackelsz hastet, hogy gyorsabban autohit-elj pvpben. Csakis a rune regen miatt.
  • Terensz
    #150912
    De az a +10% haste az improved icy talons-szal unholy presence-ben már 20+15+10+10 = +55%
  • Dr DeViLKiNG
    #150911
    "Frost talenten többször kerülnek refreshedre a rúnák"
    Ezt a hülyeséget nem tudom honnan szedted.
    "Ráadásul ha nem tudtad volna elárulom hogy a haste nem úgy skálázódik mint pl a crit, mert 1000 haste nem tízszer annyi hastét ad mint 100 hanem kevesebbet"
    Igen, és ennek mi köze a rune regenhez okoska?
    De igen, használj inkább masteryt, mert az jobb. Megérdemled.
  • vidu01
    #150910
    Tisztába vagyok vele, pont ez az ami nem tetszik nekem.